X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2655

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Co do paracetamolu to moja siostra ostatnio mówiła, że w ciazy ma on wpływ na autyzm u dzieci - zgłupiałam. W koncu nie wiadomo co mozna.

    What???! Szczepionki też wywołują autyzm?
    Dawno nie słyszałam podobnej głupoty, sorry.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    What???! Szczepionki też wywołują autyzm?
    Dawno nie słyszałam podobnej głupoty, sorry.

    Widzisz tu jakieś słowo o szczepionce?
    Tak się składa że moja siostra ma dziecko z autyzmem i raczej więcej wie niż Ty.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2655

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Widzisz tu jakieś słowo o szczepionce?
    Tak się składa że moja siostra ma dziecko z autyzmem i raczej więcej wie niż Ty.
    Na pewno dostalo je od paracetamolu... litosci naprawde.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpisz sobie dziewczyno paracetamol a autyzm i nie udawaj wszechwiedzacej. Gdybyś miała chore dziecko to szukalabys wszędzie żeby dowiedzieć się dlaczego jest ono chore i próbowała zrobić wszystko żeby kolejne nie było.
    Nie powiedziałam że jest chore przez paracetamol ale lekarze nie zaprzeczają. Tyle w temacie.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2655

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby apap szkodzil to 80% dzieci byloby chorych. Apap jako nieliczny mozna stosowac w ciazy. Wpisz sobie dziewczyno w google to sie dowiesz, przeciez internet jest wszechwiedzacy prawda? Paracetamol i szczepionki.... w glowie sie to nie miesci...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 21:58

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Gdyby apap szkodzil to 80% dzieci byloby chorych. Apap jako nieliczny mozna stosowac w ciazy. Wpisz sobie dziewczyno w google to sie dowiesz, przeciez internet jest wszechwiedzacy prawda? Paracetamol i szczepionki.... w glowie sie to nie miesci...

    Nie mamy o czym gadać. I naucz się czytać ze zrozumieniem.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:) co to za spiny?! Take it easy:)
    Ja dzis po występach moich dzieciaków urobilam sie jak głupia ale wystąpili pieknie:) jestem z nich bardzo dumna :) jutro wycieczka wiec od 6 znow na pełnych obrotach... dzis pierwszy raz od miesiąca nie dotknęłam rozporządzeń ble... spokojnej nocy Kochane

    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od wczoraj wysyp ciąż... Jak to mówią: ciężko patrzeć jak komuś spełniają się twoje marzenia. A wiecie co mnie najbardziej wkurza? Że niektórym udaje się wszystko, jak zaplanowali. Planują podróżować - nagle zaczynają zarabiać i fruną w świat, znudzi im się planują dziecko na wiosnę, bach i jest ciąża i dziecko będzie wiosną...

    Jestem zła, że moja ciąża z datą porodu równo na 30 urodziny okazała się patologiczna i wymagała leczenia szpitalnego, że chrzciny moich dzieci nie mogły się odbyć dokładnie w 5 rocznicę naszego ślubu. Magia liczb nie zadziałała...
    Godzenie się z niepłodnością jest do dupy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BibiKa będziecie mieć nowa magię liczb, nowe daty teraz zupełnie nic nie znaczące a kiedyś będą najważniejsze. U nas raczej też liczby nie zagrały, to chyba nie ten cykl.
    Z otoczeniem mam podobnie. Kolezanka jedną po ślubie chciała się porozbijać, założyli z mężem firmę która super prężnie działa i po 2latach od ślubu i prowadzenia działalności postanowili mieć dziecko bo i jak pomyśleli tak było. Zaczęliśmy się starać w tym samym czasie, oni już mają pół roczna córkę. Inni znajomi zechcieli kupić mieszkanie po ślubie no to rodzice się złożyli, mieszkanie kupili a oni wzięli tylko niewielki kredycie na remont. Teraz czekają aż jej umowę za 2miechy przelduza i będą chcieli mieć dziecko. Coś czuję, że będzie bach i gotowe. A my kurde ani mieszkania, bo nikt nam nie pomoże i nic nie da a nie stać nas teraz na ogromny kredyt który byśmy mieli wziąć i wkład własny, ani dziecka. Tak czy inaczej, mogłam być w większej dupie np.wyjsc za mojego byłego i teraz się albo rozwodzić albo być nieszczęśliwą żoną :D Jakoś się trzeba pocieszyć...

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2655

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Nie mamy o czym gadać. I naucz się czytać ze zrozumieniem.

    Był jakiś ukryty sens w Twoim zdaniu "paracetamol w ciazy wywołuje autyzm"? Jesli tak, to chyba faktycznie nie umiem czytac ze zrozumieniem...

    Wspaniałego dnia!

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Sela, ostatnio mam wieczorami regularny zjazd formy. Nic, od poniedziałku zacznie się nowa praca, nie będzie czasu na rozkminy.


    Edwarda, daj już spokój. Macie odmienne poglądy i uszanujcie tę różnicę. Co da, że się tutaj pożrecie? Prawda i tak jest po środku.

    Aishha lubi tę wiadomość

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibika daj znać w pon jak tam pierwszy dzień
    .

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Był jakiś ukryty sens w Twoim zdaniu "paracetamol w ciazy wywołuje autyzm"? Jesli tak, to chyba faktycznie nie umiem czytac ze zrozumieniem...

    Wspaniałego dnia!

    Cytuję moj wpis: "Co do paracetamolu to moja siostra ostatnio mówiła, że w ciazy ma on wpływ na autyzm u dzieci - zgłupiałam. W koncu nie wiadomo co mozna."
    dlatego nie czytasz ze zrozumieniem. W moim wpisie było równe niedowierzanie bo przecież wszyscy lekarze podają własnie paracetamol - sama też go biorę. Jesli nie rozumiesz tego co piszę, że to lekarze którzy wystawili opinie o niepełnosprawności i leczą dziecko mówią o paracetamolu, który moja siostra brała w duzych dawkach bo przeszła chorobę to po co to komentujesz? To nie są MOJE wymysły, wydaje mi się że na tym forum dzielimy się informacjami, problemami i radościami a nie wytykamy sobie, że ktoś pisze głupoty.
    I nie ma się tu o co spierać, obie nie jesteśmy lekarzami i każda ma swoje prawo głosu - ale z szacunkiem i bez obraz.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibika, w gronie moich znajomych i przyjaciół nikomu sie jeszcze marzenia dotyczące dzieci nie spełniły. Smiejemy się czasem, że gdybysmy miały spotkac się wszystkie bez męzów to trzeba byłoby kupić duzo wina i chusteczek :)

    Selina, my też nie mamy swojego mieszkania, mieszkamy z rodzicami w drugiej części domu i zbieramy. Jedyny plus, że mamy z czego odkładać na dom, działkę już mamy.

    Ostatnio spotkałam przypadkiem ciostkę z wujkiem, mało taktowni ludzie - zapytali czemu jeszcze dzieci nie mamy skoro już AZ TYLE ( rok i 3 mies) minęło od ślubu.

    Mam nadzieję, że niedługo wszystkie będziemy mogły pogadać o pieluszkach, kaszkach i kupkach :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha no faktycznie, rok z hakiem to przecież szmat czasu haha :D ;) dramatyczne są czasem te texty. Ja ostatnio od męża właścicielki usłyszałam, że wokół mają taki wysyp dzieci i czemu ja nie jestem w ciazy i ze będzie musiał sobie chyba z moim mężem pogadać jak ma to zrobić... Rozumiecie to? Tak mnie zatkało że nie wiedziałam co powiedzieć, jakby to nie była ta osoba to bym nagadala aż by w pięty poszło

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łooo takie teksty to ja już niejednokrotnie słyszałam :) od wujków, od kolegów z pracy, że mąz chyba nie wie jak to się robi i trzeba go nauczyć :) już to po mnie spływa. Jest jeden jedyny kolega z pracy w wieku około 50+, który tez nie ma z żoną dzieci - nigdy przenigdy nie zaczepiał tematu, podejrzewam że widzi nasz problem, czasem jak ktoś pyta to nie da ukryć się miny...

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ciekawe co by ta Twoja ciotka powiedziała na staż prawie 6letni małżeństwa :) - czyli nasz.

    Właśnie z tym odgryzieniem się jest tak, że często człowiek układa w głowie co powiedzieć, a potem i tak milczy no bo co tu komentować.


    Dziewczynki Kochane, a z innej beczki: gdzie kupić kurtkę na zimę? Szukam i w sieciówkach wszystko po kolana albo dłuższe albo też ledwo zasłaniające tyłek. A ja bym chciała jakąś puchową z kapturem, futerkiem i o długości do połowy uda. Zamówiłam też jedną przez internet ale musiałam odesłać bo była marna.

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ten sam problem z kurtka, chce taka za tyłek z puchatym kapturem no i musi być czerwona ;) liczę na styczniowe wyprzedaże w galeriach, póki co w moim mieście nic nie namierzylam.

    Sarra, pytalas jakiś czas temu o kiecki z Orsaya, ja szukam z rozkloszowanym dołem, tam są same dopasowane niestety.

    Odebrałam wynik proga z 11 dnia po dniu peak czyli dzień po odstawieniu luteiny. Wyszedł 18.47 :( o co chodzi? Bez lutki około 13 a z 18? Martwi mnie tak niski poziom. Dodam że biorę 300 mg luteiny...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2017, 21:55

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteina wychodzi w badaniu, więc dziwne. Może za mała dawka?

    Co do kiecek, to sprawdź na sukienkowo.pl, lou.pl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kurtke o jakiej piszecie kupiłam w Carry, ale z 3-4lata temu ;) ale kto wie, moze szyja jeszcze w podobnym stylu :) Luknijcie. Pamietam, ze z siostra szukalysmy wtedy kurtek i kupilysmy sobie takie same :D takie to miłe jak się teraz spotykamy w tych kurtkach ;)

‹‹ 808 809 810 811 812 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ