X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Co do paracetamolu to moja siostra ostatnio mówiła, że w ciazy ma on wpływ na autyzm u dzieci - zgłupiałam. W koncu nie wiadomo co mozna.

    What???! Szczepionki też wywołują autyzm?
    Dawno nie słyszałam podobnej głupoty, sorry.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    What???! Szczepionki też wywołują autyzm?
    Dawno nie słyszałam podobnej głupoty, sorry.

    Widzisz tu jakieś słowo o szczepionce?
    Tak się składa że moja siostra ma dziecko z autyzmem i raczej więcej wie niż Ty.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Widzisz tu jakieś słowo o szczepionce?
    Tak się składa że moja siostra ma dziecko z autyzmem i raczej więcej wie niż Ty.
    Na pewno dostalo je od paracetamolu... litosci naprawde.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpisz sobie dziewczyno paracetamol a autyzm i nie udawaj wszechwiedzacej. Gdybyś miała chore dziecko to szukalabys wszędzie żeby dowiedzieć się dlaczego jest ono chore i próbowała zrobić wszystko żeby kolejne nie było.
    Nie powiedziałam że jest chore przez paracetamol ale lekarze nie zaprzeczają. Tyle w temacie.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby apap szkodzil to 80% dzieci byloby chorych. Apap jako nieliczny mozna stosowac w ciazy. Wpisz sobie dziewczyno w google to sie dowiesz, przeciez internet jest wszechwiedzacy prawda? Paracetamol i szczepionki.... w glowie sie to nie miesci...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 21:58

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Gdyby apap szkodzil to 80% dzieci byloby chorych. Apap jako nieliczny mozna stosowac w ciazy. Wpisz sobie dziewczyno w google to sie dowiesz, przeciez internet jest wszechwiedzacy prawda? Paracetamol i szczepionki.... w glowie sie to nie miesci...

    Nie mamy o czym gadać. I naucz się czytać ze zrozumieniem.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:) co to za spiny?! Take it easy:)
    Ja dzis po występach moich dzieciaków urobilam sie jak głupia ale wystąpili pieknie:) jestem z nich bardzo dumna :) jutro wycieczka wiec od 6 znow na pełnych obrotach... dzis pierwszy raz od miesiąca nie dotknęłam rozporządzeń ble... spokojnej nocy Kochane

    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od wczoraj wysyp ciąż... Jak to mówią: ciężko patrzeć jak komuś spełniają się twoje marzenia. A wiecie co mnie najbardziej wkurza? Że niektórym udaje się wszystko, jak zaplanowali. Planują podróżować - nagle zaczynają zarabiać i fruną w świat, znudzi im się planują dziecko na wiosnę, bach i jest ciąża i dziecko będzie wiosną...

    Jestem zła, że moja ciąża z datą porodu równo na 30 urodziny okazała się patologiczna i wymagała leczenia szpitalnego, że chrzciny moich dzieci nie mogły się odbyć dokładnie w 5 rocznicę naszego ślubu. Magia liczb nie zadziałała...
    Godzenie się z niepłodnością jest do dupy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BibiKa będziecie mieć nowa magię liczb, nowe daty teraz zupełnie nic nie znaczące a kiedyś będą najważniejsze. U nas raczej też liczby nie zagrały, to chyba nie ten cykl.
    Z otoczeniem mam podobnie. Kolezanka jedną po ślubie chciała się porozbijać, założyli z mężem firmę która super prężnie działa i po 2latach od ślubu i prowadzenia działalności postanowili mieć dziecko bo i jak pomyśleli tak było. Zaczęliśmy się starać w tym samym czasie, oni już mają pół roczna córkę. Inni znajomi zechcieli kupić mieszkanie po ślubie no to rodzice się złożyli, mieszkanie kupili a oni wzięli tylko niewielki kredycie na remont. Teraz czekają aż jej umowę za 2miechy przelduza i będą chcieli mieć dziecko. Coś czuję, że będzie bach i gotowe. A my kurde ani mieszkania, bo nikt nam nie pomoże i nic nie da a nie stać nas teraz na ogromny kredyt który byśmy mieli wziąć i wkład własny, ani dziecka. Tak czy inaczej, mogłam być w większej dupie np.wyjsc za mojego byłego i teraz się albo rozwodzić albo być nieszczęśliwą żoną :D Jakoś się trzeba pocieszyć...

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Nie mamy o czym gadać. I naucz się czytać ze zrozumieniem.

    Był jakiś ukryty sens w Twoim zdaniu "paracetamol w ciazy wywołuje autyzm"? Jesli tak, to chyba faktycznie nie umiem czytac ze zrozumieniem...

    Wspaniałego dnia!

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Sela, ostatnio mam wieczorami regularny zjazd formy. Nic, od poniedziałku zacznie się nowa praca, nie będzie czasu na rozkminy.


    Edwarda, daj już spokój. Macie odmienne poglądy i uszanujcie tę różnicę. Co da, że się tutaj pożrecie? Prawda i tak jest po środku.

    Aishha lubi tę wiadomość

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibika daj znać w pon jak tam pierwszy dzień
    .

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Był jakiś ukryty sens w Twoim zdaniu "paracetamol w ciazy wywołuje autyzm"? Jesli tak, to chyba faktycznie nie umiem czytac ze zrozumieniem...

    Wspaniałego dnia!

    Cytuję moj wpis: "Co do paracetamolu to moja siostra ostatnio mówiła, że w ciazy ma on wpływ na autyzm u dzieci - zgłupiałam. W koncu nie wiadomo co mozna."
    dlatego nie czytasz ze zrozumieniem. W moim wpisie było równe niedowierzanie bo przecież wszyscy lekarze podają własnie paracetamol - sama też go biorę. Jesli nie rozumiesz tego co piszę, że to lekarze którzy wystawili opinie o niepełnosprawności i leczą dziecko mówią o paracetamolu, który moja siostra brała w duzych dawkach bo przeszła chorobę to po co to komentujesz? To nie są MOJE wymysły, wydaje mi się że na tym forum dzielimy się informacjami, problemami i radościami a nie wytykamy sobie, że ktoś pisze głupoty.
    I nie ma się tu o co spierać, obie nie jesteśmy lekarzami i każda ma swoje prawo głosu - ale z szacunkiem i bez obraz.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibika, w gronie moich znajomych i przyjaciół nikomu sie jeszcze marzenia dotyczące dzieci nie spełniły. Smiejemy się czasem, że gdybysmy miały spotkac się wszystkie bez męzów to trzeba byłoby kupić duzo wina i chusteczek :)

    Selina, my też nie mamy swojego mieszkania, mieszkamy z rodzicami w drugiej części domu i zbieramy. Jedyny plus, że mamy z czego odkładać na dom, działkę już mamy.

    Ostatnio spotkałam przypadkiem ciostkę z wujkiem, mało taktowni ludzie - zapytali czemu jeszcze dzieci nie mamy skoro już AZ TYLE ( rok i 3 mies) minęło od ślubu.

    Mam nadzieję, że niedługo wszystkie będziemy mogły pogadać o pieluszkach, kaszkach i kupkach :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha no faktycznie, rok z hakiem to przecież szmat czasu haha :D ;) dramatyczne są czasem te texty. Ja ostatnio od męża właścicielki usłyszałam, że wokół mają taki wysyp dzieci i czemu ja nie jestem w ciazy i ze będzie musiał sobie chyba z moim mężem pogadać jak ma to zrobić... Rozumiecie to? Tak mnie zatkało że nie wiedziałam co powiedzieć, jakby to nie była ta osoba to bym nagadala aż by w pięty poszło

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łooo takie teksty to ja już niejednokrotnie słyszałam :) od wujków, od kolegów z pracy, że mąz chyba nie wie jak to się robi i trzeba go nauczyć :) już to po mnie spływa. Jest jeden jedyny kolega z pracy w wieku około 50+, który tez nie ma z żoną dzieci - nigdy przenigdy nie zaczepiał tematu, podejrzewam że widzi nasz problem, czasem jak ktoś pyta to nie da ukryć się miny...

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ciekawe co by ta Twoja ciotka powiedziała na staż prawie 6letni małżeństwa :) - czyli nasz.

    Właśnie z tym odgryzieniem się jest tak, że często człowiek układa w głowie co powiedzieć, a potem i tak milczy no bo co tu komentować.


    Dziewczynki Kochane, a z innej beczki: gdzie kupić kurtkę na zimę? Szukam i w sieciówkach wszystko po kolana albo dłuższe albo też ledwo zasłaniające tyłek. A ja bym chciała jakąś puchową z kapturem, futerkiem i o długości do połowy uda. Zamówiłam też jedną przez internet ale musiałam odesłać bo była marna.

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ten sam problem z kurtka, chce taka za tyłek z puchatym kapturem no i musi być czerwona ;) liczę na styczniowe wyprzedaże w galeriach, póki co w moim mieście nic nie namierzylam.

    Sarra, pytalas jakiś czas temu o kiecki z Orsaya, ja szukam z rozkloszowanym dołem, tam są same dopasowane niestety.

    Odebrałam wynik proga z 11 dnia po dniu peak czyli dzień po odstawieniu luteiny. Wyszedł 18.47 :( o co chodzi? Bez lutki około 13 a z 18? Martwi mnie tak niski poziom. Dodam że biorę 300 mg luteiny...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2017, 21:55

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteina wychodzi w badaniu, więc dziwne. Może za mała dawka?

    Co do kiecek, to sprawdź na sukienkowo.pl, lou.pl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kurtke o jakiej piszecie kupiłam w Carry, ale z 3-4lata temu ;) ale kto wie, moze szyja jeszcze w podobnym stylu :) Luknijcie. Pamietam, ze z siostra szukalysmy wtedy kurtek i kupilysmy sobie takie same :D takie to miłe jak się teraz spotykamy w tych kurtkach ;)

‹‹ 808 809 810 811 812 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ