X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko nie martw się na zapas. Miałaś dobra dietę zanim zrobiłaś to badanie? Nie piłaś ani nie jadłaś nic czerwonego, prawda?

    Aishha mnie lekarz powiedział, że mimo iż Ca125 jest w normie, to Endo może być, nie jest to wyznacznik. Ja miałam jakiś czas podwyższony, ale ponoć przez torbiel. Jak zniknęła wynik mam niby w normie, ale tak dość wysoko. Sama nie wiem co o tym myśleć, ale dr kazała się nie przejmować

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola cieszę się, że u Was wszystko dobrze :) rosnijcie zdrowo!

    Rucola lubi tę wiadomość

  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 30 maja 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrra wielkie gratulacje dla Ciebie i męża!!! Taki niespodziewany, wcześniejszy poród, ale wszystko dobrze z małym, to najważniejsze :) Niech sobie troszkę poleży w inkubatorze, to z pewnością na dobre mu wyjdzie. Da radę, jest silnym chłopcem, tak jak jego mama :)

    Rucola bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko dobrze i że maluch rośnie zdrowo :)

    U nas na razie żadnych nowości. Mam nadal mdłości i wymiotuję, chociaż już troszkę rzadziej. Mam nadzieję, że te dolegliwości odejdą z nadejściem 2 trymestru. Schudłam już prawie 6 kg, to trochę za dużo i przez to martwię się czy u dzieci wszystko dobrze. Wizytę mam dopiero za tydzień, a w następny piątek prenatalne i odetchnę może trochę po nich, jak wyjdą ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2018, 15:05

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przychodzę się Wam pożalić i wypłakać. W niedzielę koledze z pracy urodziło się drugie dziecko: córka, dziś zadzwonił mój dawny wspólnik i też w drodze drugie dziecko też córka.
    W pracy słucham jak koleżanki opowiadają o swoich ciążach i dzieciach, już się nawet nie odzywam...

    Nie rozumiem dlaczego ja nie mogę zajść w ciążę, donosić ją i urodzić choćby jedno dziecko. Przeze mnie mój mąż jest nieszczęśliwy, widzę to, choć on się nie przyznaje nawet przed sobą samym.
    I w dodatku tak jednoznacznie czuję, że tak już zostanie...

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 31 maja 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi każda z nas wie co czujesz.
    Wczoraj byłam z przyjaciółmi nad wodą na ognisku, mężowie pili w swoim gronie a my babki uzalalysmy się nad sobą smażac kielbachy. 4 przyjaciolki, wszystkie po 30, każda bezdzietna. Już nawet człowiek porusza tematy samotności na zawsze ale gdzieś z tyłu głowy liczy na cud.
    Nie ma tu dobrych rad ani złotego środka.
    Trzeba zagryzc zęby i żyć, wmawiać sobie ze jest dobrze jak jest i cieszyć się z każdego poranka.
    Dziś mojego męża urodziny, objadamy się tortem truskawkowym i lezymy w hamaku w ogrodzie. Chwilo trwaj! :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha, sto lat dla męża!

    Aishha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2018, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BibiKa rozumiem Cię naprawdę :( U nas też naokoło wszyscy się rozmnażają na potęgę. Co chwila dowiaduje się o ciążach, porodach... Znajome chcą mieć dziecko i mają. Jak patrzę na swój stolik nocny i wysypujące się z niego pudełka leków i supli, to mi słabo :( Mam brzuch jakbym była w ciąży a w niej nie jestem (od tych leków i nadwrażliwych jelit), do tego jestem szczupła więc to widać. To naprawdę okropne chcieć być w ciąży, wyglądać jakby się w niej było a nie być...
    Nie wiem co Ci powiedzieć, bo zakończyliście starania. Myślę, że mimo iż oboje chcielibyście dziecka a nie możecie go miec znajdźcie inne priorytety w życiu. Nie jest łatwo mi to pisać, bo sama ostatnio myślałam co jeśli nie będzie nam dane mieć dzieci. Trzeba sobie narysować jeszcze raz wspólną przyszłość

  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeby wniesc troche radosci to powiem Wam ze nasza Oleńka jest juz z nami, urodzila sie 20 maja, jest taka malenka i bezbronna. Zakochalismy sie w niej od poerwszego zobaczenia.

    Selina, JaKa, Aishha lubią tę wiadomość

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 01:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula wrote:
    Zeby wniesc troche radosci to powiem Wam ze nasza Oleńka jest juz z nami, urodzila sie 20 maja, jest taka malenka i bezbronna. Zakochalismy sie w niej od poerwszego zobaczenia.
    Moje gratulacje! :) Niech rośnie zdrowo

    D_basiula lubi tę wiadomość

  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula serdeczne gratulacje!!! :) wspaniała wiadomość. Zdrówka dla Oleńki, niech się dobrze rozwija :)

    D_basiula lubi tę wiadomość

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula - uwinęłaś się przed Dniem Matki :) - gratulacje.

    Powiem Wam, uśmiejecie się: w czwartek Bożego Ciała odwiedziła nas kuzynka z mężem i 2letnim synkiem. Mały był na początku nieśmiały, ale wystarczyły 2 uśmiechy by się rozkręcił.
    Dzięki tej wizycie odzyskałam nadzieję i radość. Mały był tak uroczy, że jego obecność dała mi siłę. Nie wiem na jak długo, ale niech tak zostanie :D

    D_basiula, Selina lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka wrote:
    D_basiula - uwinęłaś się przed Dniem Matki :) - gratulacje.

    Powiem Wam, uśmiejecie się: w czwartek Bożego Ciała odwiedziła nas kuzynka z mężem i 2letnim synkiem. Mały był na początku nieśmiały, ale wystarczyły 2 uśmiechy by się rozkręcił.
    Dzięki tej wizycie odzyskałam nadzieję i radość. Mały był tak uroczy, że jego obecność dała mi siłę. Nie wiem na jak długo, ale niech tak zostanie :D
    Bibika przepraszam, ze tak z doskoku, ale chciałam zapytać czy nie bierzecie pod uwagę IVF? mam nadzieję, ze nie uraziłam Cię tym pytaniem, niestety nie znam historii od poczatku każdej z Was

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola - spoko. In vitro nie dla nas ze względu na wiarę. Rozważaliśmy temat, ale czujemy, że nie chcemy korzystać z tej metody.
    Jeśli czerwcowe udrożnianie nie zadziała, to może na jesieni zaczniemy kurs preadopcyjny - ale to jeszcze do rozważenia.

    Rucola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    W piątek podchodzimy do 3 IUI, oby ostatniej :) w sensie udanej ;)
    Mam 2 pecherzyki 19 i 21mm, dziś 10dc.
    Jestem tak obstawiona lekami, że jak teraz nie wyjdzie, to chce sprawdzić tą histero czy laparo.
    Mam Encorton, Neoparin, Agapurin, Intralipid ponownie w dniu IUI i wtedy też w brzuch Accofil. Oprócz tego wiadomo Acard, metyle z folianem, Wit.D3, betaina i olej z wiesiołka.
    Szlag mnie trafił, bo się okazuje że mężowi jakiś czas temu skończyły się już suple i nie bierze :( łyka tylko Mace i wit.C i to też nie codziennie grrrr.
    Kazałam mu dymać do apteki i brać zwiększone dawki do piątku. Tak, wiem że to pewnie niewiele da teraz, ale nie odpuszczę mu ;> Nie chcę później jego obwiniać o niepowodzenie...

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Hej dziewczyny
    W piątek podchodzimy do 3 IUI, oby ostatniej :) w sensie udanej ;)
    Mam 2 pecherzyki 19 i 21mm, dziś 10dc.
    Jestem tak obstawiona lekami, że jak teraz nie wyjdzie, to chce sprawdzić tą histero czy laparo.
    Mam Encorton, Neoparin, Agapurin, Intralipid ponownie w dniu IUI i wtedy też w brzuch Accofil. Oprócz tego wiadomo Acard, metyle z folianem, Wit.D3, betaina i olej z wiesiołka.
    Szlag mnie trafił, bo się okazuje że mężowi jakiś czas temu skończyły się już suple i nie bierze :( łyka tylko Mace i wit.C i to też nie codziennie grrrr.
    Kazałam mu dymać do apteki i brać zwiększone dawki do piątku. Tak, wiem że to pewnie niewiele da teraz, ale nie odpuszczę mu ;> Nie chcę później jego obwiniać o niepowodzenie...
    SElinko no przy takiej obstawie to na prawdę szansę się zwiększają. Pamiętam swój spokój jlpo poronieniu jak dostałam po owulce encorton dupka luteine acard metyle heparyne. I pyklo. Pamiętam to uczucie jak kolejny raz dołączyłem w 9 czy 10 dpo dwie kreski. Moje dwie kreski ciągle domaga się jedzenia przez to dobrze przybiera i jyz waży 2610 kg w pon. Radzę sobie na razie bo dzidz jest bardzo grzeczny. Je śpi kupka uśmiech:).

    Selina, Rucola lubią tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana cieszę się bardzo, że wszystko u Was dobrze :) Tak miało być!
    Ja też się cieszę, że mam obstawę lekową. Widzę, że dr robi co może by się teraz udało :)

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinko bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki :* i za żołnierzyki!!!

    Selina lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Selinko bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki :* i za żołnierzyki!!!
    Kochana dziękuję bardzo! :* :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, Wasz dzień już jutro. Trzymam kciuki i pomodlę się za powodzenie i nowego człowieczka. Oby <3

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka wrote:
    Seli, Wasz dzień już jutro. Trzymam kciuki i pomodlę się za powodzenie i nowego człowieczka. Oby <3
    Bardzo Ci dziękuję :) odwdzięczę się tym samym

‹‹ 849 850 851 852 853 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ