Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Selina Autorytet

Wysłany: 27 lipca 2018, 09:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha mnie dietetyk właśnie dopytywała czy robiłam badanie z krwi żylnej czy z palca. Food detectiv może nie być tak wiarygodny. W wynikach masz opisane jak duża masz nietolerancję i ajki wynik w liczbach?
    Ja wykupiłam na stronie zdrowegeny.pl test nietolerancji 44 produktów, dostaje się kod smsem i z nim idzie się do Diagnostyki i pobierają krew z żyły. Wyniki są po kilku dniach. Jak się wpisze przy wykupowania kod ZDROWIE18, to jest jeszcze jakiś rabat i koniec końców zapłaciłam 390zl za to zamiast ponad 400 ;)

Koniec starań
  • Selina Autorytet

Wysłany: 27 lipca 2018, 09:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka wrote:
    Dieta IO nie jest straszna i szybko się wdrożysz. Są już książki z przepisami.

Wybieramy się do Włoch na urlop: 7 dni objazdówki i 7 dni wygrzewania.

Nie wiem jakie mój J. ma nastawienie do adopcji, bo on nadal nie chce rozmawiać na ten temat. Tzn nie podejmuje dalszej rozmowy. No i bardzo chce żebym jednak podeszła do selektywnego HSG, choć ja wiem, że nie ma to sensu. Ja chyba znów jestem pogodzona, ale też mam nadzieję, że się uda.

Dziś dzień wspomnienia rodziców Maryi: św Anny i św Joachima. Wiecie, że czekali na nią 20 lat? Św Anna miała 45 lat kiedy została matką. Także tego :)
    Dietetyk ma mi przysłać dietę pode mnie już gotową, więc niby z książek nie muszę korzystać. Mimo wszystko...byliśmy wczoraj w knajpie ze znajomymi i nie miałam co zjeść :( w menu tortille, tosty, jajecznice, pizza i jakieś bułki z dodatkami. Porażka. Oprócz tego zupa, której już o tej h nie podawali a ja po pracy byłam i mega głodna. Zjadłam tortille, trudno.
    Takich właśnie momentów się obawiam :/

To życzę żeby urlop Wam się udał na maxa :) Lubię takie aktywności połączone z lenistwem hehe ;)
    A powiedz mi: Ty byłaś w Lublinie u dr Zycha?

Koniec starań
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 27 lipca 2018, 11:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Aishha mnie dietetyk właśnie dopytywała czy robiłam badanie z krwi żylnej czy z palca. Food detectiv może nie być tak wiarygodny. W wynikach masz opisane jak duża masz nietolerancję i ajki wynik w liczbach?
    Ja wykupiłam na stronie zdrowegeny.pl test nietolerancji 44 produktów, dostaje się kod smsem i z nim idzie się do Diagnostyki i pobierają krew z żyły. Wyniki są po kilku dniach. Jak się wpisze przy wykupowania kod ZDROWIE18, to jest jeszcze jakiś rabat i koniec końców zapłaciłam 390zl za to zamiast ponad 400 ;)

nie, nie mam wyniku w liczbach. To mi zlecił napro więc zrobilam.
    W knajpach zawsze mozna sie poratować kawalkiem mięsa i warzywami lub po prostu sałatka :)

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

ciąża dzięki Naprotechnologia-Białystok
  • Selina Autorytet

Wysłany: 27 lipca 2018, 12:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    nie, nie mam wyniku w liczbach. To mi zlecił napro więc zrobilam.
    W knajpach zawsze mozna sie poratować kawalkiem mięsa i warzywami lub po prostu sałatka :)
    Jak widać nie we wszystkich. Akurat spotkaliśmy się w takiej gdzie w menu nie było nic dla mnie. Głupio mi było zbierać cała ekipę stamtąd i szukać innej, bo akurat nie mogę czegoś zjeść a jak przyszłam, to oni już pili piwo :/
    Normalnie jak idziemy sami, to szukam miejsc gdzie wiem co mogę dobrego zjeść

Koniec starań
  • kikiR Nowa

Wysłany: 27 lipca 2018, 14:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Pierwszy raz się udało z IUI? Czy jak?
    Ja już mam 3 IUI za sobą, ale sprzęt i lekarz na pewno dobry tylko nikt wtedy nie wiedział, że mam polipy i endo źle dojrzewa...
    Przed trafieniem do Jankowskiego staralam sie rok. Juz myslalam ze nic z tego nie bedzie. Ten lekarz dopiero zauwazyl u mnie niedroznosc jajnikow, wyleczyl ja i udalo sie. Nie ma co sie poddawac. Uda sie tylko trzeba czasu.

kikiR
  • Selina Autorytet

Wysłany: 27 lipca 2018, 14:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikiR wrote:
    Przed trafieniem do Jankowskiego staralam sie rok. Juz myslalam ze nic z tego nie bedzie. Ten lekarz dopiero zauwazyl u mnie niedroznosc jajnikow, wyleczyl ja i udalo sie. Nie ma co sie poddawac. Uda sie tylko trzeba czasu.
    Jeśli wiadomo co jest przyczyną to tak... U nas do końca nie wiadomo

Koniec starań
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 lipca 2018, 18:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikiR wrote:

Jak to zauważył? i jak wyleczył?

• Selina Autorytet

Wysłany: 30 lipca 2018, 18:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku wreszcie @ u mnie nadciąga! Jestem pprzeeeeee szczęśliwa :D wygląda na to, że histero nie muszę przekładać, bo zabieg wykonują min.od 6dc i plamienia nie są p.wskazaniem. Niestety nie zrobię tylko badań testosteronu, shbg i dheas, bo dr kazał w 3dc a ja wtedy pod namiotami będę.
    Ulżyło mi bardzo

Koniec starań
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 31 lipca 2018, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Jejku wreszcie @ u mnie nadciąga! Jestem pprzeeeeee szczęśliwa :D wygląda na to, że histero nie muszę przekładać, bo zabieg wykonują min.od 6dc i plamienia nie są p.wskazaniem. Niestety nie zrobię tylko badań testosteronu, shbg i dheas, bo dr kazał w 3dc a ja wtedy pod namiotami będę.
    Ulżyło mi bardzo

łooo dopiero? to rzeczywiscie sie sporo spoznił. U mnie juz po a mialysmy dostac w tym samym czasie :)

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

• Selina Autorytet

Wysłany: 31 lipca 2018, 13:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    łooo dopiero? to rzeczywiscie sie sporo spoznił. U mnie juz po a mialysmy dostac w tym samym czasie :)
    Jednak jeszcze nie ma :( ciągle plamie echhh dupa z tej histero będzie

Koniec starań
  • Selina Autorytet

Wysłany: 31 lipca 2018, 17:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ dostałam, ale zabieg odwołany, bo dr miał wypadek :( W przyszłym tygodniu mam ustalać nowy termin

Koniec starań
  • Sarrrra Autorytet

Wysłany: 10 sierpnia 2018, 16:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co Selina wiesz k7z kiedy masz termin ?

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
  • Selina Autorytet

Wysłany: 10 sierpnia 2018, 19:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    I co Selina wiesz k7z kiedy masz termin ?
    Tak, 21.08.
    Martwię się jednak, bo od piątku biorę antyki (od 3dc) i od wczoraj (9dc) zaczęłam plamić, wieczorem nawet krwawo (dodam, że @ skończyła się w niedzielę). Dziś już takie plamienia, że musiałam podpaski uzyc, bo wkładka nie wystarczała i też oprócz brunatnych była krew i mnóstwo czarnych skrzepów i ból brzucha jak na @ :/ Kurczę o co kaman?? Nie pisałam do dr, bo może pomyśli że panikuję, nie wiem. Jak do poniedziałku nie przejdzie to będę pisać

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2018, 19:51

Koniec starań
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 16:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, co słychać?

Od dziś się urlopuję, a właściwie organizuję, bo już w niedzielę lecimy z małżem na 2tygodnie do Włoch. Zatem buziaki

• Sarrrra Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2018, 17:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi_Ka wrote:
    Cześć, co słychać?

Od dziś się urlopuję, a właściwie organizuję, bo już w niedzielę lecimy z małżem na 2tygodnie do Włoch. Zatem buziaki
    Ja jestem też na urlopie pierwszym z małym. Dużo nam daje bo widzę że wyluzowalam z karmieniem. Tzn nie dostosowuje życia wyjść itd do karmienia ale karmienie zawsze gdzieś wcisne do miejsca pobytu. Spacer restauracja itd . Jest fajnie ale jutro już powrót. Za 1,5 miesiąca zaczynam dawać już jedzenie. Minął 4 miesiące mojego bobo

Rucola lubi tę wiadomość

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
  • Selina Autorytet

Wysłany: 18 sierpnia 2018, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    BibiKa udanego urlopu :) wypoczynij na wszystkie strony

Sarrra dobrze, że też się wyrwaliscie i odpoczelas trochę :)

Koniec starań
  • Selina Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 11:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis miała mieć histero.
    Niestety wyszłam ze szpitala z niczym, zabieg odwołany :( Plamię i ogólnie nie jest to p.wskazanie do histero, ale wymaz mi pobieranie jeszcze na czystość i nie dało się go roku zczytac przez to plamienie... Zwariuję :( Najlepsze, że na własną rękę zrobiłam też ten wymaz w czwartek, miały być szybko wyniki, odswiezalam jeszcze dziś i nie ma. Kolejny raz muszę zabieg przekładać. Siedzę i ryczę, bo dość już nam. Znowu planować termin (nie mogłam się od razu umówić, bo kobieta z recepcji na urlopie (tak samo jak mój dr z resztą, ktoś inny miał zabieg wykonywać), brać wolne, odwoływać klientki... Znowu to czekanie, ten stres. Czuję się naprawdę wykończona

Koniec starań
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 21:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Dzis miała mieć histero.
    Niestety wyszłam ze szpitala z niczym, zabieg odwołany :( Plamię i ogólnie nie jest to p.wskazanie do histero, ale wymaz mi pobieranie jeszcze na czystość i nie dało się go roku zczytac przez to plamienie... Zwariuję :( Najlepsze, że na własną rękę zrobiłam też ten wymaz w czwartek, miały być szybko wyniki, odswiezalam jeszcze dziś i nie ma. Kolejny raz muszę zabieg przekładać. Siedzę i ryczę, bo dość już nam. Znowu planować termin (nie mogłam się od razu umówić, bo kobieta z recepcji na urlopie (tak samo jak mój dr z resztą, ktoś inny miał zabieg wykonywać), brać wolne, odwoływać klientki... Znowu to czekanie, ten stres. Czuję się naprawdę wykończona

Ojej przykro mi :( już weszłam tu żeby przeczytać ze po wszystkim a tu masz. U mnie plamienia były przyczyną zmiany terminu więc domyślam się co czujesz.
    Nie rycz tam kobieto bo nie masz na wiele rzeczy wpływu. Nic się nie dzieje bez przyczyny. Tulę!

Selina lubi tę wiadomość

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

• Selina Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 22:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha Chodzę jak bomba zegarowa od 3tyg. na tych antykach :( Brzuch mnie boli codziennie po kilka h jak przy mocnym @. Czasem jadę na p.bolowych, co chwilę plamię. Jestem marudna i nie do zniesienia, dlatego te nerwy i płacz juz mnie nie dziwią. Matko, niech to juz minie...

Koniec starań
  • Sarrrra Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 23:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi selinko. Wiem jak czekałas żeby dalej działać. Pamiętam że przerwa mimo że przydatna źle na mnie działala.

Selina lubi tę wiadomość

km5sgu1rnzh3xzcx.png

zem320mmiu4xizmw.png
‹‹ 854 855 856 857 858 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego