X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    O kurde! No widać! Kurde no teraz to już nie może być inaczej, jutro beta potwierdzi ciążę :) ale będzie radość!
    Ojj taka mam nadzieję, boję się naprawdę co zobaczę jutro

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ojj taka mam nadzieję, boję się naprawdę co zobaczę jutro
    No nie dziwię się bo miałabym tak samo ale nigdy nie widziałam choć bladej kreski więc tu szanse są ogromne. A dupka jakiegoś bierzesz? Jutro też zrób test jeśli jeszcze masz, chyba że już chcesz poczekać ;)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    No nie dziwię się bo miałabym tak samo ale nigdy nie widziałam choć bladej kreski więc tu szanse są ogromne. A dupka jakiegoś bierzesz? Jutro też zrób test jeśli jeszcze masz, chyba że już chcesz poczekać ;)
    Tak, mam dupka do wtorku. Jak jutro będzie pozytyw, to muszę załatwić sobie opakowanie od koleżanki farmaceutki, bo od gina nie zdąrzę.
    Mąż nic nie wie, jak dobrze pójdzie, to chciałabym mu zrobić prezent na Święta :) Nie wiem jak tydzień wytrzymam, ale jak będzie pozytyw, to jakoś muszę ;)
    Testy dziś 2 kolejne kupiłam :P

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Tak, mam dupka do wtorku. Jak jutro będzie pozytyw, to muszę załatwić sobie opakowanie od koleżanki farmaceutki, bo od gina nie zdąrzę.
    Mąż nic nie wie, jak dobrze pójdzie, to chciałabym mu zrobić prezent na Święta :) Nie wiem jak tydzień wytrzymam, ale jak będzie pozytyw, to jakoś muszę ;)
    Testy dziś 2 kolejne kupiłam :P
    Właśnie miałam pytać jak zareagował mąż ale marzylysmy o prezencie pod choinką w postaci testów a że to tylko tydzień to wytrzymasz. Chyba że sam zaczai ze nie masz @ ;) to będzie najpiękniejszy czas ;) to dawaj jutro znaka po teście jednym i drugim. A jakkolwiek inaczej niż zwykle się czujesz? Oprócz podekscytowania ;)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Właśnie miałam pytać jak zareagował mąż ale marzylysmy o prezencie pod choinką w postaci testów a że to tylko tydzień to wytrzymasz. Chyba że sam zaczai ze nie masz @ ;) to będzie najpiękniejszy czas ;) to dawaj jutro znaka po teście jednym i drugim. A jakkolwiek inaczej niż zwykle się czujesz? Oprócz podekscytowania ;)
    Wiesz co jestem przeziębiona ogólnie, więc nie wiem co może być objawem a co nie. Ogólnie piersi pobolewaja mnie tak samo jak zawsze jak dupka zazywalam, brzuch to samo, czasem coś zaboli i tyle, ale tak też już miałam. Ogólnie pocę się więcej, zwłaszcza stopy i dłonie, ale myślałam właśnie, że to przez infekcję. Czuję dość mocno prawy jajnik z którego była owu i lędźwie też z prawej strony. Jednak jakbym testu nie zrobiła w życiu bym nie myślała, że coś jest na rzeczy.
    Zrobiłam ten test o 7 dziś i mi się gorąco zrobiło, siadłam na kibelku i mi się ręce trzęsły i poty oblewały, takie emocje i mówiłam w duchu: Boże, jeśli to naprawdę jest ciąża, proszę nie zabieraj mi jej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2018, 19:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achh w ogóle sytuacja z dziś u mnie w rodzinie. Mieliśmy wigilię, bo moi rodzice jak wspominałam wylatują za tydzień do siostry na święta no i chcieli z nami też mieć wigilię. Łamaliśmy się opłatkiem i 1 życzenia z mamą, mama mi życzy na początku, żeby jeszcze w tym roku pojawiło się dziecko a ja do niej, że chyba w następnym, bo ten się zaraz kończy, mama myśli myśli i mówi No tak tak w następnym. Heh a pomyślałam sobie w głowie, że w sumie jak się wieści potwierdzą, to można powiedzieć że to jeszcze w tym roku się udało ;) Tata też dziecka życzył, w zeszłego święta nie było takich życzeń, ale z tego co słyszałam, to mojej siostrze i bratu też życzyli dzieci

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie co roku są te życzenia i za każdym razem bolą coraz bardziej.
    No to przeziębienie już jest objawem, git. Pocenie się...Stopy i dłonie to raczej stresik ;)
    Noo to czekamy, nie spinaj się i postaraj się zasnąć, jutro i tak się okaże.
    Powiedziałam mężowi że prawdopodobnie jedna z dinozaurów jest w ciąży to powiedział że w końcu! ;)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    U mnie co roku są te życzenia i za każdym razem bolą coraz bardziej.
    No to przeziębienie już jest objawem, git. Pocenie się...Stopy i dłonie to raczej stresik ;)
    Noo to czekamy, nie spinaj się i postaraj się zasnąć, jutro i tak się okaże.
    Powiedziałam mężowi że prawdopodobnie jedna z dinozaurów jest w ciąży to powiedział że w końcu! ;)
    U nas 2laya temu były takie życzenia, rok temu nie a teraz znów...
    Sęk w tym że nie miałam się czym stresować w ostatnich dniach, dziś się pocilam po wyniku testu, ale tak to od jakichś 3dni dużo mocniej niż zwykle co u mnie zimą to wręcz niemożliwe, bo jestem mega zmarzluch. Jednak zwalilam to na przeziębienie. Poza tym, zdarzały mi się już przeziębieniach w innych cyklachz nawet po IUI raz i myślałam, że faktycznie się udało. Teraz starałam się wyprzeć z głowy wszelakie symptomy, których mozgalbym się dopatrzeć i ciągle się stawiałam do pionu, żeby nie robić sobie tylko nadziei

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    U nas 2laya temu były takie życzenia, rok temu nie a teraz znów...
    Sęk w tym że nie miałam się czym stresować w ostatnich dniach, dziś się pocilam po wyniku testu, ale tak to od jakichś 3dni dużo mocniej niż zwykle co u mnie zimą to wręcz niemożliwe, bo jestem mega zmarzluch. Jednak zwalilam to na przeziębienie. Poza tym, zdarzały mi się już przeziębieniach w innych cyklachz nawet po IUI raz i myślałam, że faktycznie się udało. Teraz starałam się wyprzeć z głowy wszelakie symptomy, których mozgalbym się dopatrzeć i ciągle się stawiałam do pionu, żeby nie robić sobie tylko nadziei
    Czasem każdy objaw może być właśnie tym a nie raz pewniaki okazują się negatywem. Wierzę że to będzie ciąża, pomodle się dziś za to i trzymam mocno kciuki!

    Selina lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Czasem każdy objaw może być właśnie tym a nie raz pewniaki okazują się negatywem. Wierzę że to będzie ciąża, pomodle się dziś za to i trzymam mocno kciuki!
    Bardzo Ci dziękuję :)

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    O kurde! No widać! Kurde no teraz to już nie może być inaczej, jutro beta potwierdzi ciążę :) ale będzie radość!
    Wow ja na tych samych testach mialam tez kreske . Selinko trxymam kciuki za bede. Jeszcze nie gratuluje
    Powiedz jestes na lekach tych co zawsze od owulacji ? Ktory to dpo? Ostatni raz Was czytalam 5 dni temu i nie chce juz wracac wstecz. Jestem z Toba myslami w dniu jutrzejszym.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Wow ja na tych samych testach mialam tez kreske . Selinko trxymam kciuki za bede. Jeszcze nie gratuluje
    Powiedz jestes na lekach tych co zawsze od owulacji ? Ktory to dpo? Ostatni raz Was czytalam 5 dni temu i nie chce juz wracac wstecz. Jestem z Toba myslami w dniu jutrzejszym.
    Dziekuje za kciuki :)
    Od 2dpo biorę Dupka, acard tak co 2 dzien jak sobie przypomniałam, 2x brałam aspiryne, bo sie przeziebiłam. Oprocz tego tez czasem TMG, omega3, Miovarian (jego tak jakos najbardziej pilnowałam), witd.D3+k2mk7 i w sumie tyle, pije pokrzywe i rumianek.
    Nie mam zadnych leków poza dupkiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara powiedz jak u Was? :) jak tam Wasz bąbel? Wojtuś juz pol roku ma! Duży chłopak :D

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela co z tym testem, robiłas? :)

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Selinka jak test ? Robiłaś drugi? Trzymam mocno!!!!:*

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A lipa trochę, Pink test jakis ledwo cien pokazuje a Facelle coś więcej, nooo ale cosik jest ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/242c37cf3c67.jpg

    Krew juz upuściłam, zbadałam też proga i tsh. Dopłaciłam za cito, bo oczywiscie człowiek ze mnie w gorącej wodzie kąpany... Normalnie do 3h miałam wynik a tu Pani mi mowi, ze do 8h ;> Coś się ta Diagnostyka popsuła. No nic, siedzę i czekam jak na szpilkach, jajo zniosę. Odwołałam klientki z rana i idę dopiero popołudniu do pracy. Katar mam po pas

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słabiutkie ale są, jeju jeju denerwuje sie razem z Tobą :D
    Ten facelle podobno jest bardzo czuły no i przeca widac :)

    Selina lubi tę wiadomość

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez widzę !!! Jest!!! Oj chyba wszystkie tu jajko zniesiemy!!! Aaaaa

    Aishha, Selina lubią tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli to prawda, to jesteście tuż za mną :) Aishha sama zapowiedziałaś, że ten cykl należy do Was a Ty Kropeczko po antykoncepcji zaskoczysz zaraz u dr Ch. :) i era dinozaurów pozostanie wspomnieniem! ;)

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Dziewczyny jeśli to prawda, to jesteście tuż za mną :) Aishha sama zapowiedziałaś, że ten cykl należy do Was a Ty Kropeczko po antykoncepcji zaskoczysz zaraz u dr Ch. :) i era dinozaurów pozostanie wspomnieniem! ;)
    oby tak było, tego nam wszystkim życzę :) grunt to pozytywne nastawienie. Ja tak czy siak jestem na poczatek tego roku nastawiona na inseminacje ale musze wykurzyc bakterię bo z nią nikt mi nie zrobi zabiegu.

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
‹‹ 890 891 892 893 894 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ