X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie urok to sraczka...
    Znam to....

    Plamka a gdzie to hsg robisz? W Lublinie?

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Jak nie urok to sraczka...
    Znam to....

    Plamka a gdzie to hsg robisz? W Lublinie?

    Prawda, prawda

    Tak w Lublinie. Robię w tym szpitalu ostatnie podejście. Umówiłam się już na pobranie wymazu z pochwy i do rodzinnej, żeby wziąć skierowania na badania krwi do zabiegu.
    Jak nie wyjdzie też i tym razem to zrobię chyba prywatnie.

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Adry co sie dzieje?
    Multi no to widocznie musisz sie oczyscic...nie martw sie na zapas. W końcu przestanie.

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamko no tak myslalam...ja bym odczekala bo tam sa super specjalisci...musi sie udać.

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Dziewczyny a ja siedzę i wyję. Przez kilka dni brałam leki do tego głupiego HSG, porobiłam badania za które trochę kasy wybuliłam i dzwoniłam dzisiaj do lekarza, żeby w końcu umówić się na zabieg, a on mi powiedział, że jeden z nich (bo oni robią zabieg we dwóch) jest na urlopie do 7 maja i przekładamy na następny miesiąc. I jeszcze zdziwiony, że zapomniałam..a mnie nikt o tym nie poinformował.

    Łącze się z Tobą w bólu i bardzo mi przykro. Często ostatnio uważam że jak jest długa pod górkę to musi przecież przyjść słońce. Ile może być źle. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Myślę że to znak że jak poczekasz może akurat ten jeden zabieg mąż się doleczy i pyknie od razu.
    Wiem że bardzo ciężko Ci znaleźć pozytyw ale chociaż nie szukaj samych
    Negatywów.

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Nadal planie...3dzien wstałam siku a tam woda cała czerwona po nocy...Jak nie urok to nie Wiem...

    Widzę że podobnie jesteś zdezorientowana o co kaman. Ja już przestaje chyba patrzyć ile krwawie wkładka tak czy siak musi być. Zastanawiam się czy robić te badania beta i progesteron. Będę szczera zapłacić za źle wieści już mi się nie uśmiecha. W poniedziałek mam tego drugiego gin to zobaczę co koleś powie. Zastanawiam się czy nie przenieść się nldo prywatnego gin. Ile biara za wizytę prywatnie tak z USG?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienka83b Cieszę się że udało się dogadać z mężem. Mam nadzieję że będzie słowny i już przykrości nie zrobi.
    Przeglądałam neta i tak mi się trafiło podsumowując Kobietę i Mężczyznę:


    Kobiety,jakie my jesteśmy zajebiste. Kobieta jest w stanie z niczego zrobić obiad i awanturę. Faceci to szczęściarze,ze nas mają. Idzie facet szukać czapki,mówisz mu gdzie jest,wraca i mówi,ze nie ma. Idziesz z nim i kurwa jest! Magia!Oni nigdy nie wejdą na taki level zajebistosci. Albo pamięć kobiety,no to jest przekozak! Jak sie kobieta wkurwi i skupi to sobie przypomni,ze 5lat temu 25 sierpnia o 17.45 powiedziałeś jej,ze torebka nie pasuje do butów. Jak kurwa na litość boska można powiedzieć kobiecie,ze torebka nie pasuje do butow. Chodzić i szukać i niuchać,zaglądać i obserwować aż znajdę coś żeby się przyjebac,choć troszeczkę,chociaż o to,że oddycha za głośno.potocznie nazywamy to hormonami,ale to nie hormony. Nie mydlmy sobie oczu. W każdej z nas siedzi taki mały skurwisynek,który co jakiś czas nas łaskocze w środku mówiąc: no dojeb mu czymś,zobacz ma dobry humor,a pamiętasz jak powiedział o Twojej mamie,ze jest gruba i głupia/tak jakby idiota swojej nie widział/. Jak myśli tak o Twojej mamusi to co musi myślec o tobie. No dawaj,wyrzuć to z siebie,bo inaczej sie udusisz. Wywlekasz wszystkie brudy z całego waszego wspólnego życia. Bez większego powodu,tylko dlatego,ze coś ci tam w środku tak mówi. Czy to nie jest piekne?I Panowie prosze was; Kobieta ma zawsze racje,nawet jak jej nie ma. Nie znam kobiety,która w sprzeczce z facetem powie "pomyliłam sie, masz racje". Choćby miała hełm na lewa stronę wywinąć to jej takie zdanie przez gardło nie przejdzie. Jak jej braknie argumentów to zacznie płakać i w końcu i tak wyjdzie,ze Wasza wina. Kobiety-słaba płeć. No nie powiem, lodówki na 12pietro bym nie wyniosła, może próbowałabym ja wciągnąć, trochę by sie poobijała,ale chuj z tym. Jak sie baba uprze to choćby skały srały to dopnie swego. Teoria słabej płci umiera w momencie przeziebienia. Kobieta się lekko podmaluje i idzie do pracy,czy zajmuje sie domem. No, ale gdy na przeziębienie zapada facet to cieżko określić czy najpierw karetkę czy już księdza wzywać. Ja wiem,ze teraz każdy samiec sie oburzy "chyba ty" każdy tak mówi. A potem co 10 minut sprawdza czy stan podgorączkowy zmienia sie już w gorączkę i czy pisać testament.Faceci to takie złote rączki ponoć. W komputery oblatane,a weź mu kurwa powiedz,żeby pranie wstawił. Prędzej ci pralkę na skuter przerobi niż ciuchy wypierze. A jak nawet
    mu sie uda włączyć pralkę to wjebie wszystkie ciuchy razem i po twojej ulubionej białej bluzce. Ale spokojnie,to idzie w obie strony. Mężczyzno,poproś kobietę o dolanie oleju w aucie to zapyta: rzepakowy czy słonecznikowy?Nie powiem Panowie dodaje Wam to uroku,takie biedne,nieporadne żuczki,a my te silne dbające żebyście nie poumierali kurwa z tego bólu gardła. Tam,gdzie facet powie"nie da sie"kobieta powie"nie da sie palca w dupie złamać" i naprawi. Chociażby na taśmę,ale naprawi.

    Tak z rana na poprawę humoru

    Multiwitamina, KoniczynkaNaSzczęście, Iseko, Plamka_92, czekamynadzidzie, Paula83, Adry lubią tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam Dziewczyny, jesteście ogromnym wsparciem :) <3 Co ja bym bez Was zrobiła ;)

    Ale łeb od tego wycia to mnie dzisiaj boli.

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Aż mi łzy pociekły jak czytałam.
    Mojemu wstęp to podziękował.
    Dobre dobre.
    Ja się dziś wkurwilam. Położyłam wkładkę i pod śniadaniu patrzę czerwono. A że miałam iść na grzadki paprykę sadzić. Wzięłam podpaske. Bo to w kucki to wiadomo że pocieknie więcej. Wracam , lecę siku nie tak źle. Trochę krwi, ale wkładka by wystarczyła. A ja się mecze z podpacha..no ale. Lepiej przezornym być niż bym miała pomalować tam na czerwono.

    Już mam wywalone na to czy krwawie. Pogodziłam się z faktem. Ż reszta lekarz mówi że ok i owu była to co ja będę szukać sobie bólu głowy.

    Mam dość już się zamartwiac. Jak te plemniki miały ta komórkę zaplodnic , jak ja tylko newrw.
    A dziś to już wogle. Mój za całego żywota dostał. Od wczoraj mnie tak zdenerwował że mam ochotę go zabić. No usłyszał dziś to Ode mnie.
    Dzielnie nadstawki szyję i mówi duś...no i bym pewnie udusila tylko go za mocno kocham...

    Też tak macie? Że są chwilę żeby się nie zbliżał do Was? Bo ja dziś sama siebie przechodzę.

    Dziwie to krwawienie, ale skoro lekarz twierdzi,że tak może być to może ma rację.

    Ja tak ostatnio miałam. Przed okresem. Ale to wtedy nie tylko mój mąż mnie irytował, a całe otoczenie.

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry właśnie pisz nam wszystko co i jak.

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Plamka szkoda łez i oczu. Zobacz masz miesiąc w dupe, ale Ciebie przepchaja (przepraszam za wyrazenie) a męża podleczysz i macie czysty start.
    Dziwne ale już dziś to plamienie, więc może się uspokaja.
    Lekarz mi kazał najpierw ogarnąć progesterol a potem będziemy się martwić plamieniem. A że mam skierowanie na histeriskopie i tego polipa , może zakończenie będzie szczęśliwe
    Niby małe takie jak mój są nie groźne, większe to problem. Po za tym kochałam się jeszcze z mężem i po tym mi się wczoraj nasiliło troszkę. Może coś się naruszyło. Albo to nie polip a podczas okresu coś zostało i po prostu teraz ucieka jak szyjka była otwarta do owulacji. Nie wiem. Wolę nie gdybac. Jest ok. Jakoś się ułoży. Zawsze się układa. Czasu nie przyspieszę a nerwy mi tylko zaszkodzą


    Już się ogarnęłam :) w końcu musi się udać :)

    Multi musi być dobrze, ja innej opcji nie widzę :) W tym cyklu miałaś owu, więc to wszystko musi iść ku dobremu :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja na dodatek jestem taka chora, że ledwo żyję. jutro idę na betę, coś czuję, ze nic z tego nie będzie. Gdyby miało być to by test już wyszedł pozytywny wczoraj, a tak to na razie lipa :( ale moj mąż mówi, że mam zrobić bete bo tak mi pani doktor kazała i żebym nie wymyślała :D

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Rob bete , zeby nie pluc sobie w brodę.
    Kurczę się rozchorowac na taka wiosnę:/ tego nie papuguje od Ciebie haha. Zdrowiej.
    Plamko a piernicze, pewnie że jest dobrze. W końcu jest owulacja. Oby się powtórzyła za miesiąc dwa i jakoś będzie. Na krwawienie są zabiegi leki i reszta. Dam radę;)
    oj zdecydowanie tego nie papuguj :D mąż mi takie choróbsko sprzedał :( właśnie się śmialiśmy, że lepszej pory sobie do chorowania wybrać nie mogliśmy :P
    no pojdę jutro na betę, nie mam wyboru. Ale wątpię, żeby były jakieś dobre wiadomości :/

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • arienka83b Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamynadzidzie zdrówka!
    Zobaczcie mój wykres, co może być powodem tak wysokiej temperatury? Ostatnio miesiączka spóźniła mi się 3 dni. Pierwszy raz miałam też powyżej 37 stopni odkad mierzę (4ty miesiąc). Byla taka sobie, drugiego dnia taką średnia a tak to skąpa. Wczoraj robiłam test owu i wyszedł cień drugiej kreski, dziś powtarzam. Skąd temperatura dziś 36.86,w pierwszej fazie mam w okolicach 36.50 :/. Chora nie jestem, test ciążowy robić choć wątpię?

    c968e1d746ae711f89c2d62c8594a39d.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może jednak jakieś osłabienie, stres, niewyspanie? Wszystko wpływa na temperaturę, nawet leki jakie bierzemy. Ja tez miałam taki cykl, gdzie była dość wysoka na początku a potem spadła już normalnie :P jak to dopiero Twoje początkowe dni, to nie wiem czy jest sens robić test, tym bardziej, ze podczas miesiączki tempka Ci ewidentnie spadła. Ale zobacz co test owu pokaże. Może owulka szybciej? Może CI się coś poprzestawiało w hormonach i stąd. Ciężko powiedzieć :/

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi ma racje. Bycie matka to tez czas dla siebie...na swoje sprawy i swoje zycie...

    Ja to dopiero dzis jestem wyrodna matka..moj syn robil sobie sam kolacje, a ja w sypialni ogladam głupoty i pije piwko..( bo tez mam dzis doła i jakoś tak mi bleeeee...i juz nie pamiętam kiedy tak sobie popijałam nie myśląc o ewentualnej ciazy czy staraniach...)

    Wszystko dla ludzi..
    Popieram Cie Adry, ze w zyciu najlepiej być niezależnym i nie mieć długów wdzięczności.
    Kazdy ma chwilę załamania...ale po burzy wychodzi w końcu słońce- siła natury..i tego sie trzymajmy.

    Adry lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Zdrowko!

    Multiwitamina, Adry lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi czerwone wino pomaga na endometrium.
    Tak czy siak pij na zdrowie

    Multiwitamina, Adry lubią tę wiadomość

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:25

    Adry, KoniczynkaNaSzczęście lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Twoje zdrowie.
    Lampka wina Ci nie zaszkodzi.

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ