X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak zajsc w ciaze i nie oszalec:)
Odpowiedz

Jak zajsc w ciaze i nie oszalec:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wasi panowie robili badanie nasienia? Bo jak piszecie ze na pierwszy rzut oka z wami wszystko ok to moze chlopow trzeba przeswietlic. Moze tam pies pogrzebany?

  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 9965 5082

    Wysłany: 21 marca 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Dziewczyny a wasi panowie robili badanie nasienia? Bo jak piszecie ze na pierwszy rzut oka z wami wszystko ok to moze chlopow trzeba przeswietlic. Moze tam pies pogrzebany?
    No mój nie robił jeszcze ale lekarz stwierdził że nie mam owulacji i dał mi na wyregulowanie cyklu clostibegyt. Może to pomoze

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w trakcie namawiają męża ma badania znalazł mu już nawet miejsce blisko domu musi tylko się przełamać:) jak wy sobie radzicie z niepowodzeniem gdy u innych nie ma z tym problemu jak sobie to tłumaczenie? Ja mam problem ciągle myślę że niby czemu ma mi się udać mam negatywne myśli przez co tracę swoją radosc ciągle tylko słyszę od innych że chodzę smutna i zamyślony

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolika wrote:
    Ja jestem w trakcie namawiają męża ma badania znalazł mu już nawet miejsce blisko domu musi tylko się przełamać:) jak wy sobie radzicie z niepowodzeniem gdy u innych nie ma z tym problemu jak sobie to tłumaczenie? Ja mam problem ciągle myślę że niby czemu ma mi się udać mam negatywne myśli przez co tracę swoją radosc ciągle tylko słyszę od innych że chodzę smutna i zamyślony

    Wydaje mi sie ze nastawienie bardzo duzo zmienia. Ale to wszystko latwo sie mowi. Z Mezem staramy sie dopiero 1cykl. jest 32 dc a ja nadal nie mam @,test negatywny. Podejrzewam ze latwo nie bedzie. Mysle pozytywnie ale jest ciezko :) gdzies czytałam ze stres bardzo zle wplywa na hormony :)

  • MoniqinWonderland Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie udalo sie po raz kolejny:( Mocno wirzylam w to ze tym razem sie uda ale niestety nic z tego!

    Moj maz zacza lykac spiruline podobno jest bardzo pomocna jezeli stara sie o dziecko. Tak powiedzial nam gin. Ja tez zaczelam brac witaminy, zobaczymy jak to bedzie. Staramy sie dalej chociaz nie ukrywam ze jest ciezko:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dołączam do waszego grona. Bardzo mi się spodobał tytuł tematu 😊 dobijaja mnie ciągłe porażki

  • Leśnik Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też :( też dołączam :)

    Blade kreski, 6 cs, okres spóźnia się 10 dni, full objawy (bo czego to sobie człowiek nie wmówi), beta 0,2 :( Dziś na ile mogę się wspieram, ale ten szósty cykl jest zdecydowanie najcięższy ze wszystkich jakich doświadczyłam do tej pory...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2019, 10:14

  • Leśnik Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolika wrote:
    Ja jestem w trakcie namawiają męża ma badania znalazł mu już nawet miejsce blisko domu musi tylko się przełamać:) jak wy sobie radzicie z niepowodzeniem gdy u innych nie ma z tym problemu jak sobie to tłumaczenie? Ja mam problem ciągle myślę że niby czemu ma mi się udać mam negatywne myśli przez co tracę swoją radosc ciągle tylko słyszę od innych że chodzę smutna i zamyślony

    Ja sobie wyobrażam, że to ja, żebym sama dała sobie nadzieję :) trochę działa, ale bywają takie dni, gdy przechodzę na drugą stronę ulicy jak widzę panie z wózkiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! To i ja do Was dołączę. :) 5 lat starań ogółem, z mężem staramy się od 3 lat (30 cykl dobiega końca) coś więcej o mnie, o nas, o tym co przeszłam znajdziecie w pamiętnikach. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Dziewczyny a wasi panowie robili badanie nasienia? Bo jak piszecie ze na pierwszy rzut oka z wami wszystko ok to moze chlopow trzeba przeswietlic. Moze tam pies pogrzebany?
    My mieliśmy mieć we wrześniu tamtego roku badanie nasienia ale okazało się, że jestem w ciąży. Kolejne podejście do badania nasienia w poniedziałek. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśnik wrote:
    Mnie też :( też dołączam :)

    Blade kreski, 6 cs, okres spóźnia się 10 dni, full objawy (bo czego to sobie człowiek nie wmówi), beta 0,2 :( Dziś na ile mogę się wspieram, ale ten szósty cykl jest zdecydowanie najcięższy ze wszystkich jakich doświadczyłam do tej pory...
    Dokładnie cię rozumiem 😔 niestety życie bywa niesprawiedliwe....

  • Leśnik Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jestem ciekawa, jak mocna jest wytrzymałość człowieka i jego upór w walce z czymś, na co jednak nie mamy aż takiego wpływu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    My mieliśmy mieć we wrześniu tamtego roku badanie nasienia ale okazało się, że jestem w ciąży. Kolejne podejście do badania nasienia w poniedziałek. :)
    Trzymam kciuki za pozytywny wynik badania! I oczywiście brawa dla twojego m że je zrobi. Mój mówi że pójdzie do lekarza ale coś mu nie po drodze. Raz się załamał że znów nie wyszło i wykonał test domowy na płodność. Ale czy można takiemu testowi wierzyć...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśnik wrote:
    Właśnie jestem ciekawa, jak mocna jest wytrzymałość człowieka i jego upór w walce z czymś, na co jednak nie mamy aż takiego wpływu...
    Jak się czegoś bardzo chce to duża. Patrząc na dziewczyny co starają się latami i nie ustają. Wielki podziw.

    Leśnik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśnik wrote:
    Właśnie jestem ciekawa, jak mocna jest wytrzymałość człowieka i jego upór w walce z czymś, na co jednak nie mamy aż takiego wpływu...
    Ze swoich doświadczeń jak na razie wiem, że jestem dość wytrzymała ale powoli zaczynam zauważać, że moja siła słabnie.

    Leśnik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sendi324 wrote:
    Trzymam kciuki za pozytywny wynik badania! I oczywiście brawa dla twojego m że je zrobi. Mój mówi że pójdzie do lekarza ale coś mu nie po drodze. Raz się załamał że znów nie wyszło i wykonał test domowy na płodność. Ale czy można takiemu testowi wierzyć...
    Jak by to mój mąż powiedział "Badanie jak badanie". Mój mąż akurat jest z tych co nie rozumie o co chodzi z tą męską dumą co do badania nasienia. Sam ciągle mówił, że musimy sprawdzić jego nasienie bo kiedyś miał dwa urazy jąder. Ale że klinika tak daleko, ciągle praca, ciągle coś to nie było po drodze nam. No i jeszcze ja zawsze "ale może się udało to nie ma sensu się zapisywać". Także teraz już na pewno sprawdzimy to nasienie.

  • Leśnik Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To my to narazie odkładamy do pierwszego roku. Wtedy wierzę, że oboje po męsku się przebadamy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Jak by to mój mąż powiedział "Badanie jak badanie". Mój mąż akurat jest z tych co nie rozumie o co chodzi z tą męską dumą co do badania nasienia. Sam ciągle mówił, że musimy sprawdzić jego nasienie bo kiedyś miał dwa urazy jąder. Ale że klinika tak daleko, ciągle praca, ciągle coś to nie było po drodze nam. No i jeszcze ja zawsze "ale może się udało to nie ma sensu się zapisywać". Także teraz już na pewno sprawdzimy to nasienie.
    A to będzie wasze pierwsze dziecko? Ja sądzę że tu wina leży po mojej stronie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sendi324 wrote:
    A to będzie wasze pierwsze dziecko? Ja sądzę że tu wina leży po mojej stronie.
    Pierwsze. W opisie na dole mam napisane. :) Mam nadzieję, że w tym roku uda się nam, bo coraz bardziej robię się niecierpliwa. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2019, 12:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśnik wrote:
    To my to narazie odkładamy do pierwszego roku. Wtedy wierzę, że oboje po męsku się przebadamy :D
    Najlepiej tak😊

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ