X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak zajść w upragnioną ciążę....? Mąż za granicą
Odpowiedz

Jak zajść w upragnioną ciążę....? Mąż za granicą

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 28 marca 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arizona 87 wrote:
    Mozna miec okres a mozna miec tez babski czy meski wieczor, a mozna po prostu nie miec ochoty
    no jak mi siedzi rzadko dluzej niz 2tyg co 2miesiace to nawet podczas okresu wolalabym spedzic czas z nim niekoniecznie mam na mysli bzykanie ale ogolnie byc ze soba...

    arizona 87 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj zjedzie prawdopodobnie 17-18 IV akurat po kuracji clo, pozniej monitoring pregnyl dupek i bierz mnie jak mnie Pan Bog stworzyl. A 2 tygodnie pozniej totalna zalamka ze znow sie nie udalo i jak dla mnie to oznacza fajrant dozywotni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    no jak mi siedzi rzadko dluzej niz 2tyg co 2miesiace to nawet podczas okresu wolalabym spedzic czas z nim niekoniecznie mam na mysli bzykanie ale ogolnie byc ze soba...
    Rozumiem niestety

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 28 marca 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zionie optymizmem hehehe ale wiesz w zyciu bywa roznie...moze akurat sie uda??Nie sciagaj zlych fluidow....

    arizona 87 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet mi nie mow juz probowalam wszystkiego, olania, remontow, wakacji na hura i chuj mi z tego wyszlo. Czasami jestem naladowana pozytywna energia, ale jak nie ma sie przy sobie tej drugiej polowki to czasem czuje sie jak czarna wdowa jakbym zawsze byla sama i wtedy zawsze widze szklanke do połowy pustą.

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 28 marca 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arizona 87 wrote:
    Nawet mi nie mow juz probowalam wszystkiego, olania, remontow, wakacji na hura i chuj mi z tego wyszlo. Czasami jestem naladowana pozytywna energia, ale jak nie ma sie przy sobie tej drugiej polowki to czasem czuje sie jak czarna wdowa jakbym zawsze byla sama i wtedy zawsze widze szklanke do połowy pustą.
    Moge tylko probowac wczuc sie w twoja sytuacje...ja jestem przynajmniej z mlodym ma mi kto na nerwach pograc....
    Kurde ale skoro u cb wszystko gra i u twojego..to kurfffa co jest nie tak???badalas wrogosc sluzu??na tym poziomie podobno tez bywaja niezle jajca...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zebym to ja wiedziala. nie badalam, ale to tak jak z konfliktem serologicznym pierwszy raz zawsze przejdzie. Ide na faje i ide z moim wielkim malym(nie az tak) szczesciem na spacer. Gin mi tego nie proponowal, ale ja chce w tych staraniach zachowac umiar. Nie chce adpocji bo za bardzo siebie znam, in vitro tez nie zrobie bo skoro mamy z mezem takie geny ze zycia nie damy to nie chce ich przekazywac dalej zeby moje dziecko mialo problemy. Coraz slabsze pokolenia nie sa potrzebne bo dopiero bedzie galimatias.

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 31 marca 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w sobotę zawitała @,niestety :(
    Ten cykl odpuszczam bo nie trafię z wyjazdem do męża na ovu a bilet już kupiony,dopiero w maju jak mężulek przyjedzie na 3 tyg może się uda :)
    Nie ma się co spinać,zaszłam w 2 ciąże to i w trzecią zajdę.
    A miało być 2 i koniec :(

    arizona 87 lubi tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia predzej czy pozniej sie uda. Ja dzisiaj juz w lepszym humorku niz ostatnio. Ten cykl tez mi leci bez sensu dzien za dniem, zadnych prob nie bedzie. Zobaczymy co sie nadarzy przy nast.okazji

    ewcia21k, Ewik lubią tę wiadomość

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki byłam u gin-przyczyna mojego dziwnego plamienia jest mega torbiel :(
    Dostałam uvulastan :(
    Widocznie nie dane jest tam mieć drugie dziecko. :(

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torbiel jak torbiel po hormonach juz go nie bedzie i dalej bedzie mozna probowa. Co sie martwisz. A po ovulastanie twoj organizm moze byc chlonny meskich hormonow hihi

    ewcia21k lubi tę wiadomość

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejmy nadzieję :)

    arizona 87 lubi tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja umiera ostatnia. Tak mialam probowac w nast.cyklu a M przyjezdza tylko na 1,5 tyg. Jak szybko dostane @ to moze zdazymy

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki,że @ Cie nie zawiedzie i wcześniej zawita :)

    arizona 87 lubi tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle, ze spadaja na nas problemy, ktore jestesmy w stanie udziwgnac. Ewcia jestes naprawde silna kobieta. Jak czytam ze wczesniej poronilas w 35tc to serce sie kraja. Zdrowka zycze i wytrwalosci. Dzieki za dobre slowa

    ewcia21k lubi tę wiadomość

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona,muszę być silna,mam syna,mam Aniołka,kochanego męża i to dla nich muszę być silna :)
    Mam nadzieję,że zostanę jeszcze mamą dzieciątka,po za tym nie lubię jak toś się nade mną lituje i patrzy na moje cierpienie.Ja cierpię cały czas w środku,staram się nigdy nie pokazywać tego na zewnątrz.
    Musze walczyć o swoje szczęście chociaż bywają bardzo często chwile załamania :(
    Ja zawsze marzyłam o córce,tak jak mój mąż:)
    Niestety z jakiegoś powodu Madzia musiała wrócić do Nieba. :(

    arizona 87 lubi tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok juz sie nie lituje absolutnie i zycze aby caly wszechswiat sprzyjal twojemu szczesciu.

    ewcia21k lubi tę wiadomość

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję pięknie i WZAJEMNIE,nie jestem samolubem i wszystkim Wam i Tobie również życzę samych najlepszych chwil i owocnych starań! :)

    arizona 87 lubi tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy twoj M wraca bo moj teraz 18

  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lecę z synem do niego 16 na święta a mąż przylatuje 25 i będzie 3 tyg w domku,także myślę,że wtedy nam się uda :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ