X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju ja na solarium nie byłam chyba z 2 lata :D

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 5 października 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też 9 lat strzeli w grudniu :) Chociaż 2 razy u nas było w ciągu tych 10 lat ale to po alkoholu hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mój ma loda chyba za często hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    kilka miesiecy ehh... kiedy to było :P
    mi stukło 45cs hehe..
    ale tu nie rozmawiamy o takich rzeczach tylko o czymś na luzie :D

    kiedy męża porwałaś na małe co nieco :D
    jakie stringi nosisz itp hehe :D

    Meza czesto porywam :D
    Dziad twierdzi ze ma zone niewyzyta zamiast doceniac ze ma taki skarb co lubi nogo rozkladac hehe ;D
    A co do stringow wogole do bielizny wszystko co koronkowe to kocham
    Chociaz bez tez nie jest zle :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90

    Ja generalnie myślę, że mogłabym i .. chciałabym. Ale coś mnie blokuje..

    W ogole mysle, że tu się moje czytanie i oglądanie filmów objawia, bo zazwyczaj ten sposób okazywania mężczyźnie przyjemności jest pokazywany w negatywnym świetle :) Np. w więzieniu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka

    Odpowiednia garderoba to podstawa udanego związku :)
    Koronkowe majty, haleczki.. Ja ogólnie myślę,że to działa nie tylko na facetów :) nam to dobrze robi :)

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 5 października 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solarium to u mnie odpada - ja mam solarofobię - wpadam w panikę jak muszę się w tym czymś zamknąć. Mój twierdzi że ja jestem nimfomanką ale jest zadowolony bo on też ma duże potrzeby. Ja zazwyczaj krzyczę przy tym i jęczę, nie raz sąsiedzi nam pikseli w ścianę hi hi hi ale na szczęście to mieszkanie nie ma stałych lokatorów bo mogły by być konflikty sąsiedzkie...

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrobel

    No wiesz, sama natura.. a gdzie byc sobą jak nie w domu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ciuszkow tez tak mysle ;)
    My ogolnie lubimy pomijajac oczywiscie codziennosc ze trzeba cos tak sexi pod szmatami miec,
    To lubimy roznego rodzaju przebieranki takze tu akurat jest na bogato :D

    Teraz w sumie kiecki szukam trzeba cie odpicowac na week ;D

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 5 października 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaden ciszek nie poprawia mi tak nastroju jak sexi bielizna.

    npV2p1.png
  • MaBi Przyjaciółka
    Postów: 120 43

    Wysłany: 5 października 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki :) można dołączyć?

    Przyznam, że przeczytałam kilka wcześniejszych stron forum i aż Wam zazdroszczę :D. U mnie jest tylko w soboty, w pokoju pod kołderką... A Męża mam cały czas przy sobie.

    3887d3bdc2b6cf8293695bbcd36a71e6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaBi

    Nie zazdrość, tylko bierz się do roboty :)

    Udane życie seksualne zależy dużo od kobiety.. Oczywiście to mężczyzna sprawia przyjemność, ale.. kobieta musi wiedzieć co chcę..

    A Ty nie masz ochoty czy przyjemności?

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 5 października 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaBi jasne że można, Witaj :)
    Tez nie jestem zwolenniczka solarium ale no masakra ja jestem jak trupek haha ze 2-3 razy trzeba będzie zajrzeć :) A i ostatnio przy okazji makijażu na wesele rozmawiałam z kosmetyczką na temat rzęs i chyba zaszaleje i sobie strzelę a co mi tam :) Trzeba o siebie zadbać, a ostatnio czuję się jakaś taka zapuszczona :P chyba przez to że skupiłam się tylko na staraniach a przecież nie jesteśmy tylko inkubatorami :)

  • MaBi Przyjaciółka
    Postów: 120 43

    Wysłany: 5 października 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    MaBi

    Nie zazdrość, tylko bierz się do roboty :)

    Udane życie seksualne zależy dużo od kobiety.. Oczywiście to mężczyzna sprawia przyjemność, ale.. kobieta musi wiedzieć co chcę..

    A Ty nie masz ochoty czy przyjemności?

    Ochotę to ja mam często, tylko gorzej z moim Mężem. Często słyszę, że nie ma ochoty albo jest zmęczony albo poprostu coś odburknie gdy zacznę go dotykać.

    Także przypadek ciężki :/

    3887d3bdc2b6cf8293695bbcd36a71e6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mysle o rzeskach ale rozgladam sie w sumie gdzie fajnie robia bo chcialabym takie w miare naturalne a nie wachlarz na pol pyszczka :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaBi

    dziwny przypadek.. facet co nie chce seksu. Nie znam.. chociaż czasami mój jest zmęczony i też nie ma ochoty..

    Ale jak już się kochacie, to z nim wszystko w porządku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaBi wrote:
    Ochotę to ja mam często, tylko gorzej z moim Mężem. Często słyszę, że nie ma ochoty albo jest zmęczony albo poprostu coś odburknie gdy zacznę go dotykać.

    Także przypadek ciężki :/

    Moj czasem tez nie ma ochoty wiadomo czlowiek nir maszyna co wiecznie chce posuwac :D
    Ale jako tako nie trzeba duzo zeby mu sie zachcialo wiec tu jest latwy w obsludze hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    MaBi

    dziwny przypadek.. facet co nie chce seksu. Nie znam.. chociaż czasami mój jest zmęczony i też nie ma ochoty..

    Ale jak już się kochacie, to z nim wszystko w porządku?

    Ja znam jeden :D moj byly taki byl. Masakra a jak juz cos to mozna bylo zasnac:D
    Dlatego po 2 msc bylo goodbye :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No trzeba znalesc kogos kto robi takie naturalne.. Ja mam takie zrobione , ze ludzie sie zastanawiaja, czy naturalne czy doklejone ;)

    Ale polecam tez ta odzywke z Loreala - 4lash czy jakos tak.. Tez ladnie wydluza.. Tylko trzeba miec swoich duzo :) Bo malo długich to tez bez szału

  • MaBi Przyjaciółka
    Postów: 120 43

    Wysłany: 5 października 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    MaBi

    dziwny przypadek.. facet co nie chce seksu. Nie znam.. chociaż czasami mój jest zmęczony i też nie ma ochoty..

    Ale jak już się kochacie, to z nim wszystko w porządku?

    Raczej tak, co prawda jak już się kochamy to jest to dość szybkie i Mąż szybko dochodzi.

    3887d3bdc2b6cf8293695bbcd36a71e6.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ