X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 2 września 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea. Dobra jesteś :) :)

    Smeg. Farmaceutka. Współczuję Wam, że nic się nie dzieje. To trudna sytuacja jak się jest tak bezsilnym. Ja na pewno już bym wychodziła z siebie.
    Trzymam mocno kciuki, żeby coś zaczęło się dziać :)

    U mnie dziś 11 dpo i test ciążowy negatywny. Od wczoraj delikatne plamienie i ból miesiączkowy niestety. Także czekam na @. Jedyny plus to taki, że jak @ przyjdzie trochę szybciej, to mnie nie zaleje w samolocie, jak było prognozowane.
    Także Smeg, sen niestety nie był proroczy ;)

    Casjopea lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 2 września 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, nie podoba mi się to! Jakis przestój sie zrobil. Mieszam w kotle, zeby pojawily mi sie tu nowe ciążunie :D albo grubaski niech no troche tu zawirusują :P

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 2 września 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może mamy dostać prezenty pod choinkę :)
    Święta tuż tuż ;-p

    farmaceutka77, smegg lubią tę wiadomość

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 2 września 2018, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annnie przykro mi :( Oby następny cykl był szczęśliwy!

    Ja w napięciu czekam na możliwość zrobienia testu. Tzn możliwość mam codziennie, ale żeby to sens miało :D

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 3 września 2018, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile ja takich "bezsensownych" testów już zrobiłam... ojojoj :-p

    Casjopea lubi tę wiadomość

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 3 września 2018, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam rację z tą owulacja.. Miałam też rację z okresem 5 dni po niej :( Dzisiaj jest dokładnie piąty dzień, a mnie boli brzuch, mam takie nieprzyjemne skurcze. Na papierze śluz podbarwiony krwią.. Pewnie w nocy albo nad ranem będzie okres :(
    Piękny obraz laktacyjnej niedomogi lutealnej. Brawo ja!

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 4 września 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skusiłam się na tą bezpłatną konsultację w Inviccie skoro już będę w Polsce. Chce się umówić kilka dni przed owu, żeby sprawdzić jakie Endo i czy pęcherzyk rośnie. Podobno mają zrobic USG. Zapytam też o tya krótka FL.
    Badań raczej nie będziemy robić, bo nie ma pieniędzy.

    smegg, farmaceutka77 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • smegg Znajoma
    Postów: 19 16

    Wysłany: 4 września 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea, a bierzesz jakieś suple? Może niepokalanek by pomógł na wydłużenie fl?

    Ja łapię trochę doła :( w innych wątkach czytam „nie ma @, jest nadzieja” albo „nowy cykl, nowe możliwości”, a u mnie dupa, ten sam cykl od roku :( Nawet nie wiem dlaczego chcę mieć drugie dziecko, z jednym jest mi ciężko i nie mogę się doczekać powrotu do pracy :P ale to jakieś irracjonalne wewnętrzne pragnienie. Jakieś pro tipy jak wyluzować? Chyba muszę się skupić na organizacji roczku małej, bo impreza już w tę sobotę :) a pod koniec września lecimy do Portugalii, z dzieckiem to żaden urlop, ale zawsze jakaś zmiana otoczenia :P

  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 4 września 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak samo, ten sam cykl od porodu :-/ dobija mnie to, mam poczucie, że stoję w miejscu...
    Ja co prawda nie wracam do pracy, ide na wychowawczy, niby mi się nigdzie nie spieszy, ale nie chce też by ta przerwa w pracy się mega wydużyła, bo postanowiłam na razie urodzić i odchować dziecko/dzieci i jak skończę reprodukcję, to wrócić na stałe do pracy. Też staram się wyluzować, ale jakoś mi to nie wychodzi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2018, 21:55

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 4 września 2018, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie się. Rozumiem, że musi Wam być trudno :(

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 5 września 2018, 01:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smegg wrote:
    Casjopea, a bierzesz jakieś suple? Może niepokalanek by pomógł na wydłużenie fl?
    Nic nie biorę poza Pregną Plus. W zasadzie to powinnam się cieszyć, że coś się u mnie dzieje, że jednak jakoś te cykle powoli się rozkręcaja, ale i tak mi dziś smutno.

    Endometrium myślę też mam cieniutkie, bo krwawie jak zarzynana kaczka, ale żywą krwią bez ani jednego skrzepu.

    Trzymajcie się dziewczyny, dla pocieszenia powiem Wam, że moja przyjaciółka odstawila dziecko od piersi i miesiąc później była w ciąży nie mając w ogóle okresu po porodzie. Może i u Was tak będzie bez odstawiania maluchów, przecież takie cuda też się zdarzają :)


  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 5 września 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Miałam rację z tą owulacja.. Miałam też rację z okresem 5 dni po niej :( Dzisiaj jest dokładnie piąty dzień, a mnie boli brzuch, mam takie nieprzyjemne skurcze. Na papierze śluz podbarwiony krwią.. Pewnie w nocy albo nad ranem będzie okres :(
    Piękny obraz laktacyjnej niedomogi lutealnej. Brawo ja!
    Ja mam dzis to samo! Skurcze, podbarwiony sluz! A od wzdecia mysle ze wybuchne...w dodatku czuje tam taki jakis ciezar, rozpychanie, no jak na @. Czyzby moja kolezana @ zapowiadala wielki powrot?

    smegg lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 5 września 2018, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No normalnie zazdroszczę ! Czyżby? Poproszę @ zarazki :-)

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • smegg Znajoma
    Postów: 19 16

    Wysłany: 6 września 2018, 03:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka, oby to był powrót ciotki z Ameryki :D pierwszy raz na tym forum komuś życzę @ :D
    Też przedwczoraj czułam dziwne rozpychanie i lekki ból promieniujący na pachwinę, a od wczoraj wieczorem puchną mi palce, pierścionek zrobił się za mały i ledwo mogę go zdjąć. Oczywiście już sobie wkręcam :D

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 7 września 2018, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam, jak tam? U mnie już po wszystkim ;) Uroczyście rozpoczynam nowy cykl.

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 7 września 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko minelo:) czasem poboli jak na okres :D

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 9 września 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha melduję, że te moje bole brzucha i plamienia oznaczały NIC :D

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 9 września 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Haha melduję, że te moje bole brzucha i plamienia oznaczały NIC :D
    Może coś się zaczyna dziać i zaraz się rozkręci.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 9 września 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w czerwcu miałam dwa dni ewidentnego bólu jak na miesiączkę. Musiałam brać tabletki, bo aż nie mogłam spać z bólu. Byłam przekonana, że mnie zaraz zaleje... i po dwóch dniach bólu, nagle cisza, nic. Okresu nie było i nadal nie ma.

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • smegg Znajoma
    Postów: 19 16

    Wysłany: 10 września 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też nic. Najnudniejszy wątek na ovufriend XD

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ