X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Aaa no tak :-D



    Cholera ja teraz zaskoczyłam, przecież my po sąsiedzku mieszkałyśmy :D No ja! :P ja będę u rodziców w Zabrzu właśnie :D ^_^

    kozamonia lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    To tylko dwa słówka Matgerita moja kochana <3
    Sorry ze tak się wpierdzielilam z buciorami bez przywitania ale... No chyba za dlugo by tlumaczyl co i jak no ale jestem :)


    Kochana najważniejsze że jesteś <3 Opowiadaj co tam w wielkim świecie ;)

    Gizmo lubi tę wiadomość

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Nowy avek :D Jak fajowy kociak :D że tak spytam z prywatnej kolekcji? :D
    Tak ;-) mój kocurek :-)

    zapachmalin, Margaretka89, Nats lubią tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby nie odstawac od grupy to i ja chyba musze okienko zmienić :D bede na lapku to cos popatrzę

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Tak ;-) mój kocurek :-)


    Podoba mi się <3

    kozamonia, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Cholera ja teraz zaskoczyłam, przecież my po sąsiedzku mieszkałyśmy :D No ja! :P ja będę u rodziców w Zabrzu właśnie :D ^_^
    Też właśnie zaskoczyłam dopiero jak teraz to napisałaś ;-) bo nie pomyślałam, że jedno z drugim się łączy :-D

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No piękności :D Ale pewnie indywidualista jak to typowy kociak? :D

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Żeby nie odstawac od grupy to i ja chyba musze okienko zmienić :D bede na lapku to cos popatrzę


    Kochana Ty lepiej zrób listę testerek bo bardzo za nią tęsknie ;) Gizmo i lista kojarzy mi się z dobrymi czasami ;)

    zapachmalin, Gizmo lubią tę wiadomość

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    No piękności :D Ale pewnie indywidualista jak to typowy kociak? :D
    Kociaki mamy dwa :-D parę, ale jakoś nie mam ładnego zdjęcia obu nie mam bo razem nie chcą pozować ;-)
    Oba różne, ale i też strasznie właśnie przyjacielskie :-) zawsze są tam gdzie my i tylko je głaskać i tulic trzeba ;-)

    zapachmalin, Margaretka89 lubią tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Kochana Ty lepiej zrób listę testerek bo bardzo za nią tęsknie ;) Gizmo i lista kojarzy mi się z dobrymi czasami ;)


    Gizmo już niedługo będzie testować z nami! I to najlepsza wiadomość :D <3 Bo widzę, że się kończy ostatni cykl bez starań ^_^

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Kochana najważniejsze że jesteś <3 Opowiadaj co tam w wielkim świecie ;)
    Ogólnie to porzucilam forum bo ... Nie miałam z kim sie starac i dola zlapalam przez to. A potem jak mi przeszlo to jakos wbić sie nie umiałam miedzy nowe staraczki.
    Poza tym choruje i choruje i konca nie widac. Wczoraj bylam kolejny raz u lekarza i zapalenie oskrzeli, migdalkow i antybiotyk :) poza tym ucho przytkane i zatoki do tego. Ale grom z tym :)
    Za tydzień w niedziele kolo 4rano bede miec.... Tiii w łóżeczku :P

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Kociaki mamy dwa :-D parę, ale jakoś nie mam ładnego zdjęcia obu nie mam bo razem nie chcą pozować ;-)
    Oba różne, ale i też strasznie właśnie przyjacielskie :-) zawsze są tam gdzie my i tylko je głaskać i tulic trzeba ;-)


    No coś Ty to akurat słodko! Ale fajnie! Chciałam wziąć kotka małego teraz do domu, żeby młody uczył się przebywania w towarzystwie zwierzaka itd, ale starania trochę mnie blokują, bo nie wiem jak to będzie, a dodatkowo mój tak nie bardzo na koty. Marudzi strasznie. Choć psa też by nie chciał bo trzeba z nim łazić a on już uprzedza, że mam sobie radzić sama jak wezmę. :/ :P

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Gizmo już niedługo będzie testować z nami! I to najlepsza wiadomość :D <3 Bo widzę, że się kończy ostatni cykl bez starań ^_^


    Hip hip huraaa, hip hip huraaa ;D ;D ;D Gizmo trzymamy kciuki żeby ten pierwszy po poście był tym ostatnim (w staraniach) ;) Będzie dzidzia <3

    zapachmalin, Gizmo lubią tę wiadomość

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    No coś Ty to akurat słodko! Ale fajnie! Chciałam wziąć kotka małego teraz do domu, żeby młody uczył się przebywania w towarzystwie zwierzaka itd, ale starania trochę mnie blokują, bo nie wiem jak to będzie, a dodatkowo mój tak nie bardzo na koty. Marudzi strasznie. Choć psa też by nie chciał bo trzeba z nim łazić a on już uprzedza, że mam sobie radzić sama jak wezmę. :/ :P
    Koty są o tyle wygodniejsze, że tak naprawdę nie masz z nimi dużo roboty - tylko kuwetka i żarcie, a o pieszczoty same przyjdą ;-) a z psem jednak to już musisz mieć na uwadze to, że trzeba go wyprowadzić kilka razy dziennie

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My braliśmy nasze ze schorniska, były naprawdę malutkie. Jechaliśmy po jednego a wróciliśmy z dwoma :-D
    Od razu po ślubie, jak wróciliśmy z wakacji, mieliśmy nasze małe, puszyste dzieci <3

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Ogólnie to porzucilam forum bo ... Nie miałam z kim sie starac i dola zlapalam przez to. A potem jak mi przeszlo to jakos wbić sie nie umiałam miedzy nowe staraczki.
    Poza tym choruje i choruje i konca nie widac. Wczoraj bylam kolejny raz u lekarza i zapalenie oskrzeli, migdalkow i antybiotyk :) poza tym ucho przytkane i zatoki do tego. Ale grom z tym :)
    Za tydzień w niedziele kolo 4rano bede miec.... Tiii w łóżeczku :P


    Kochana Ty moja biedna <3 Nie dość że Tii nie ma to jeszcze te choróbska. Mam nadzieje że już za niedługo wszystko przejdzie, Tii przyjedzie i będziesz szczęśliwa <3

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margerita nie chce mi się listy skrobać. Zolza chyba robila i miałam nadzieje ze w końcu ja się na nia zapisze. Tak jeszcze na 31maja :P

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie, masz rację! Liczę troszkę po cichu na to, że uda mi się go namówić na wyprawę do schroniska teraz jak będziemy w pl, sam mi zresztą obiecywał, że jak będziemy to się wybierzemy itp, więc kto wie, kto wie. Ale bez nadziei, bo mniej smutku w razie wu :D

    kozamonia lubi tę wiadomość

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Hip hip huraaa, hip hip huraaa ;D ;D ;D Gizmo trzymamy kciuki żeby ten pierwszy po poście był tym ostatnim (w staraniach) ;) Będzie dzidzia <3
    Po cichutku tak właśnie liczę na ten nowy cykl. Tii akurat wróci przed owu i może może pyknie :D

    Margaretka89, Nats lubią tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Margerita nie chce mi się listy skrobać. Zolza chyba robila i miałam nadzieje ze w końcu ja się na nia zapisze. Tak jeszcze na 31maja :P


    Dobrze kochana ;) Już się ciesze że zostajesz z nami ;) Bo mam nadzieje że zostajesz :| A 31 maj na pewno będzie dla Ciebie szczęśliwy ;)

    Gizmo lubi tę wiadomość

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ