X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 9 maja 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej w porządku choć bywa bardzo ciężko różne dni są. Najgorzej, że człowiek głodny, zrobi sobie coś, ślinka cieknie a tu albo mdłości i nie masz siły albo odechciewa się bo po zrobieniu już nie możesz na to patrzeć :D Ale nie narzekam broń Boże. ;)

    Lepiej powiedz jak Ty się czujesz? U Ciebie też śnieg jest? Bo aż nie dowierzam jak patrze na zdjęcia! o.O'

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dizdzia zaczyna kaprysić ;) hihi

    Ze mną już ciut lepiej dzisiaj mogę mówić ;) mam dzień wolny więc odpoczywam w domku i się kuruję. Śniegu u mnie nie ma za to słonko i silny wiatr ogólnie zimno :/ brrr...

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 9 maja 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to chociaż tyle bo słyszałam, że Węgorzewo np pod śniegiem :D Dobrze, że troszkę lepiej i kuruj się kuruj, bo to ważne. ;) a ja tak czekam na Twój teścior :) aż przebieram nóżkami :D hahaha.

    A co do kapryszenia... hihi. Lepiej niech sobie da na wstrzymanie bo to dopiero 7 tydzień :D a co będzie dalej? :D

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 9 maja 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj wybieram się do Twojego miasta Karola :P mam wizytyte...

    zapachmalin, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 9 maja 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O proszę :D
    Magdzia jak się czujesz? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko to podobno ostatnie podrygi takiej pogody no ale nigdy nie wiadomo czym nas jeszcze zaskoczy, oby tylko lepszymi wieściami. Co do testowania to jeszcze kupa czasu bo 12.05 kończę dupka ale nie bd wtedy testować jeszcze bo zapewne bd znów beczeć więc poczekam do 16.05

    Ooo Magdzia :) a gdzie będziesz dokładnie?

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 9 maja 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Zatorzu mój ginek ma gabinet ;) i chyba nigdzie indziej jeździć nie będziemy

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 9 maja 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko ogólnie może być ;) tragedii nie ma poza tym ze mogłabym non stop spać ;) noi zapachy bleee ugotowanie obiadu graniczy z cudem później wietrze dom 2h

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 9 maja 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze tyle czasu... zdecydowanie nie lubię tego! Hahaha. Ale ok będę ściskać grzecznie kciuki ;)

    Ty też możesz tylko z innego powodu- mój mały jest chory, skrzeczy strasznie i do tego temp ma. I modlę się żeby na mnie nie przeszło ;) hehe.

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 9 maja 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej :*

    Ja tu też nadal jestem :-P U mnie dzisiaj od rana o dziwo nie pada. Toż to szok. Mam nadzieję, że ta pogoda się w końcu ustabilizuje, bo to bardziej jesień przypomina a nie wiosnę. Ba! Czasem to nawet wczesną zimę :-P

    Gaduua <3 Może teraz Twoi rodzice będą Was częściej odwiedzać, jak już zobaczyli że na obczyźnie wcale nie jest tak źle :-) Tego Wam życzę. Rodzinka to rodzinka. No i fajnie, że komunia poszła po Twojej myśli. Napewno się nalatałaś jak dzik to teraz proszę poodpoczywać troszkę dla dobra Maluszka :*

    Magdzia oo Twój suwak pędzi :-) To dzisiaj wizyta u gina w Karolkowym mieście?

    Karola proszę mi się tu na beczenie nie nastawiać! ;-) Ja tam po cichutku trzymam mocno kciukaski :* Do 16 jeszcze trochę czasu pozostało.

    Malinka ja to mam misję takie, że chce coś zjeść ale nie wiem co hahah :-D I nie potrafię wymyśleć. A najlepszym hitem jest to, że mam taką amnezje.. Nie pamiętam czasem nazw niektórych przedmiotów :-P I najczęściej porozumiewam się na migi hehe.

    Ona Ty wiesz, że teraz mi się przypomniało tak a propo tych diet i ćwiczeń i w ogóle, że przed ślubem zaczęliśmy z Małżem diete Duncana. Ja dodatkowo jeździłam na rowerze i ćwiczyłam w domu, Małż nie robił nic. I tej on więcej schudł niż ja - wagowo. Ale patrząc na ciało to ja miałam mniej w obwodach i bardziej było to widoczne. Noo, czyli coś tam jest że to mięśnie. Nawet kiedyś oglądałam taki test na jakimś kanale sportowym, że babeczka biegała na bieżni i miała na sobie taki specjalny kombinezon żeby się pocić i po jakimś tam określonym czasie zważyli ją. Okazało się że "schudła" 1,5 kg no ale to była wydalona woda. Bo wypiła jakąś tam określoną ilość wody (obliczyli ile wypociła) i po jakimś czasie znowu zważyli i waga była taka sama jak początkowa. Heheh ;-)

    Karolina2787, magdzia26, Gaduaaa lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia no to blisko mojej pracy ^_^ fajnie może byś wpadła na kawunię? Tylko nie chciałabym Ci w tym stanie przekazywać bakterii bo jednak kaszle jak szalona jeszcze :/ a do kogo chodzisz? To ta mała przychodnia na Limanowskiego może?

    Malina no niestety kupa czasu jeszcze ;) oby Twoje ciążowe kciuki podziałały :P ja również kciukam by choróbsko szybko opuściło Wasz dom kochani <3

    Caro niech mąż wymyśla potrawy i obiadki za Ciebie a później Cię karmi w łóźiu ;)

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 9 maja 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja dopiero wstałam i zastanawiam się, co by tu zjeść :P
    Malina mi możesz wysłać pocztą kawałek ciasta, bo jak wpadnę to zjem całą blachę :)

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 9 maja 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to prywatny gabinet na Zientary :) wiesz jak coś za 2 tyg będę znowu bo jadę na prenatalne

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja nawet nie wiedziałam że tam jakiś ginek jest hmm... a którego dokładnie będziesz bo ja bym z miłą chęcią Cię ugościła :)

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 9 maja 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja.

    U mnie początkowo ładna pogoda, a teraz śnieg sypie... A miałam iść po zakupy... bleee

    Gadu - fajnie, że komunia się udała.

    Karola - za tydzień będzie fiesta :)

    Ja się toczę, ale od kilku dni nie mogę zwlec się z łóżka. Jestem senna ociężała i chciałabym, żeby na chwile przestały mnie boleć plecy.
    Chyba zrobię sobie kawke. Ktoś reflektuje?

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara za tydzień zapewne to samo co zawsze czyli moje narzekanie, użalanie się nad sobą i płacz :/ A u Ciebie wyprawka gotowa? Bo to już lada chwila i plecki też przestaną boleć :P

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 9 maja 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola 23 maja

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo mój ma wtedy zabieg na żylaki więc chyba na ten czas bd z nim w szpitalu :/ na samą myśl już mnie ciarki przechodzą. Mam jednak nadzieję że znajdzie się okazja do wspólnego spotkania i że będziesz jeszcze w Ol najlepiej w sobotę wtedy jestem w domu sama ^_^

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 9 maja 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę będę i to nie raz ;) prowadzę u tego gina ciąże więc min raz w miesiącu jestem na wizycie ;)

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to się jeszcze zgadamy jakby co :)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

‹‹ 1058 1059 1060 1061 1062 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ