X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 10 maja 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Dziękuje dziewczyny, ale ja chyba już nie mam co liczyć że się uda :( Po prostu nie jest mi to pisane. Ostatni cykl będziemy próbować, a potem na jakiś czas odpuszczamy. Musimy nauczyć się żyć na nowo. Mamy już jednego skarba i to nam musi wystarczyć.
    To wszystko nie ma sensu :(


    Margaretka a Wy z mezem jestescie przebadani? U nas tez juz powinno kliknac, bo wszystko wyglada ok, a nie klika. Jestescie jeszcze mlodzi, macie czas. Jesli wyniki badan sa ok, to mysle ze jak odpuscisz to bedzie niespodzianka. Bez termometrow, sluzow i forum. Tego Ci zycze:)

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 maja 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Margaretka a Wy z mezem jestescie przebadani? U nas tez juz powinno kliknac, bo wszystko wyglada ok, a nie klika. Jestescie jeszcze mlodzi, macie czas. Jesli wyniki badan sa ok, to mysle ze jak odpuscisz to bedzie niespodzianka. Bez termometrow, sluzow i forum. Tego Ci zycze:)


    Ja jestem przebadana, mój nie, i trudno go do tego zmusić. Jesteśmy młodzi, ale czas ucieka. Jeszcze 7 lat temu nie było problemów z poczęciem, więc sądzę że wiek ma tutaj dużą rolę. A Wy ile się staracie?

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 maja 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Ja jestem przebadana, mój nie, i trudno go do tego zmusić. Jesteśmy młodzi, ale czas ucieka. Jeszcze 7 lat temu nie było problemów z poczęciem, więc sądzę że wiek ma tutaj dużą rolę. A Wy ile się staracie?
    ja mam dwójke dzieci i przy drugim starania trwały 7 miesięcy.. i nie miałam wtedy Hashi..(podobno) a teraz zobacz.. od września zeszłego roku i nic.... 9 miesiąc..

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 maja 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    ja mam dwójke dzieci i przy drugim starania trwały 7 miesięcy.. i nie miałam wtedy Hashi..(podobno) a teraz zobacz.. od września zeszłego roku i nic.... 9 miesiąc..


    Moim zdaniem czas nie jest dla nas sprzymierzeńcem. Żałuje tylko że nie staraliśmy się o drugie dziecko wcześniej :( Może wtedy nie byłoby takich problemów. Ale niestety czasu już nie cofniemy...

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 maja 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Moim zdaniem czas nie jest dla nas sprzymierzeńcem. Żałuje tylko że nie staraliśmy się o drugie dziecko wcześniej :( Może wtedy nie byłoby takich problemów. Ale niestety czasu już nie cofniemy...
    a ja myślę że i tak jeszcze wszystko przed Wami :)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 10 maja 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Ja jestem przebadana, mój nie, i trudno go do tego zmusić. Jesteśmy młodzi, ale czas ucieka. Jeszcze 7 lat temu nie było problemów z poczęciem, więc sądzę że wiek ma tutaj dużą rolę. A Wy ile się staracie?

    U nas w czerwcu bedzie rok, ale dopiero jakos w styczniu oboje sie przebadalismy. Porozmawiaj z mezem na powaznie, ze przeciez takie badanie to nic wielkiego. 18 miesiecy to moim zdaniem bardzo dlugo i ewidentnie cos nawala. Teraz czynnik meski jest bardzo czesto powodem problemow. Moze okazac sie, ze wystarczy meza troche podleczyc i zadziala. Faktycznie szkoda czasu na czekanie ze "moze sie uda". Czekac mozna jak obie strony sa przebadane i nie ma zadnych przeslanek do nieplodnosci.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alleluja ! Działa ! :P

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 maja 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Alleluja ! Działa ! :P
    noooo w końcu ! oby już na tym poprzestali :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 maja 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    a ja myślę że i tak jeszcze wszystko przed Wami :)


    Chciałabym żeby tak było...

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 maja 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    U nas w czerwcu bedzie rok, ale dopiero jakos w styczniu oboje sie przebadalismy. Porozmawiaj z mezem na powaznie, ze przeciez takie badanie to nic wielkiego. 18 miesiecy to moim zdaniem bardzo dlugo i ewidentnie cos nawala. Teraz czynnik meski jest bardzo czesto powodem problemow. Moze okazac sie, ze wystarczy meza troche podleczyc i zadziala. Faktycznie szkoda czasu na czekanie ze "moze sie uda". Czekac mozna jak obie strony sa przebadane i nie ma zadnych przeslanek do nieplodnosci.


    Można powiedzieć że już się zgodził, teraz potrzebujemy pieniędzy i wolnego w pracy (u męża). Dzwoniłam w zeszłym miesiącu do kliniki żeby się zapytać czy trzeba termin wcześniej ustalać, ale na nasze szczęście nie. Więc jak M będzie miał wolne to pojedziemy. Po odebraniu wyników będziemy myśleć co dalej...

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 10 maja 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza,
    Widzę, ze Ci temp odbiła :)
    Super! :)

    3500 g 54 cm <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 maja 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mam sssanie na coś słodkiego.. najlepiej czekolada z nadzieniem truskawkowym.. albo milka jogurtowa !! aaaa

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 10 maja 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Można powiedzieć że już się zgodził, teraz potrzebujemy pieniędzy i wolnego w pracy (u męża). Dzwoniłam w zeszłym miesiącu do kliniki żeby się zapytać czy trzeba termin wcześniej ustalać, ale na nasze szczęście nie. Więc jak M będzie miał wolne to pojedziemy. Po odebraniu wyników będziemy myśleć co dalej...


    i super! Nie wiem jak to jest u Was,ale czytalam ze kliniki nieplodnosci zdzieraja na takich badaniach. Moze poszukaj w szpitalach prywatnych albo po prostu lekarzy, ktorzy takie badanie robia. My robilismy wlasnie u takiego lekarza, to zwykly gin ale nalezy do stowarzyszenia andrologow i konsultuje swoje diagnozy z klinika nieplodnosci w Krakowie. Kosztowalo nas to tylko 150 zeta no i moglismy pojechac do niego juz ze sloiczkiem wiec nie bylo spiny, ze trzeba w obcym pokoiku oddac nasienie, a to moze zniechecac facetow. Trzymam kciuki:)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Zołza,
    Widzę, ze Ci temp odbiła :)
    Super! :)
    Natsik :*
    Ostatnio miałam to samo i był chlust! :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba się od Was uzaleznilam... bo rano co 3min sprawdzalam czy dziala haha

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 10 maja 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    ale mam sssanie na coś słodkiego.. najlepiej czekolada z nadzieniem truskawkowym.. albo milka jogurtowa !! aaaa

    mnie wczoraj ssalo na cieple paczki z nadzieniem kukulka, ale chlop mnie przegadal i kupilismy zwykle lody w sklepie, fuj nie dobre byly. A paczki znow od rana za mna chodza.....

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 maja 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    mnie wczoraj ssalo na cieple paczki z nadzieniem kukulka, ale chlop mnie przegadal i kupilismy zwykle lody w sklepie, fuj nie dobre byly. A paczki znow od rana za mna chodza.....
    jadłam wczoraj z dżemem pączka.. ale był u mnie w Gdyni gorący pączek.... i uwielbiałam jeść gorące pączki z róznym nadzienie, adwokat, toffi, czekolada, budyń... mmmmmmmmmm

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 maja 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    i super! Nie wiem jak to jest u Was,ale czytalam ze kliniki nieplodnosci zdzieraja na takich badaniach. Moze poszukaj w szpitalach prywatnych albo po prostu lekarzy, ktorzy takie badanie robia. My robilismy wlasnie u takiego lekarza, to zwykly gin ale nalezy do stowarzyszenia andrologow i konsultuje swoje diagnozy z klinika nieplodnosci w Krakowie. Kosztowalo nas to tylko 150 zeta no i moglismy pojechac do niego juz ze sloiczkiem wiec nie bylo spiny, ze trzeba w obcym pokoiku oddac nasienie, a to moze zniechecac facetow. Trzymam kciuki:)


    My będziemy robić w klinice w Krakowie i będzie nas to kosztować 130zł więc nie jest tak źle, tylko w tym momencie jesteśmy strasznie spłukani :/ A do Krakowa też musimy dojechać, a auto niestety na wodę nie jest ;)

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 10 maja 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    jadłam wczoraj z dżemem pączka.. ale był u mnie w Gdyni gorący pączek.... i uwielbiałam jeść gorące pączki z róznym nadzienie, adwokat, toffi, czekolada, budyń... mmmmmmmmmm



    niech zgadne.... Stara Paczkarnia???

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 10 maja 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    My będziemy robić w klinice w Krakowie i będzie nas to kosztować 130zł więc nie jest tak źle, tylko w tym momencie jesteśmy strasznie spłukani :/ A do Krakowa też musimy dojechać, a auto niestety na wodę nie jest ;)


    no niestety, po obliczeniu wszystkich kosztow towarzyszacych w stylu dojazdy,suplementy,dodatkowe badania to trzepie po kieszeni ostro, z Zus co miesiac z nas zdziera, masakra jakas to jest....

‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ