Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 21 maja 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Gaduaaa Ty umiesz tę szyjkę badać? Bo ja nigdy nie wiem jak wyczuć otwartą od zamkniętej :/ Mam z tym problem bo u mnie to tak ciężko jest ją wgl wyczuć że dla mnie to jest zawsze wysoko
    Ja powiem Wam szczerze, ze nie jestem pewna gdzie ta szyjka jest. Kiedyś probowalam grzebać, ale niewiele mi z tego przyszło. Szyjka jest tam głęboko przy końcu samym? Bo ja tam prawie nie dosiegam.

    nick nieaktualny, Lago, zapachmalin lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 21 maja 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    hahaha nie wiem... z pierwszym zrobiłam test z dobre 2 tyg po terminie @ :) a z drugim z dwa dni po @


    to siedz na tylku i czekaj cierpliwie no! Toc za wczesnie testujesz! Ja tam jeszcze mam nadzieje, ze przelamiesz nasza zla passe:P

    Nats lubi tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 21 maja 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    bo musisz ją często badać żeby ją zrozumieć...
    a z tym czy jest otwarta czy zamknięta to i ja mam problem bo podobno te które rodziły to mają niedomkniętą... ja czuje że @ idzie to ona jest nisko i cała taka jak gąbka łącznie ze ściankami w koło...
    Taka gabke przed nalpa to też mam w środku :D śmieszne uczucie to jest.

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 21 maja 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    no i jakie masz ciśnienie dziś ?


    75/130 ale to przed kawa, pielegniarka kazala mi mierzyc kilka razy dziennie, wiec teraz bede nosila sprzet ze soba, hahahaha. W sumie to nie wiem czy cisnienie powinno sie mierzyc z ranca czy dopiero po jakiejs aktywnosci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Prolaktynka tez u mnie za wysoko. W ogole boje sie, ze mam te jajniki polictyczne, bo przy długich cyklach to się podejrzewa. Także z zajściem w ciaze u mnie może łatwo nie być.
    Ja się właśnie zastanawiam czy od Nowego cyklu ten inofem włączyć czy ziola Sroki.


    Szczerze Ci powiem że też mam podejrzenia co do PCOS bo ginka mi od razu ten inofolic kazała zakupić a jego się właśnie przy tym bierze. Tylko zamieniłam na inofem to wiadomo dlaczego. Ja na następnych 5 cykli bd piła inofem bo kracja trwa min. pół roku więc jak już zaczęłam to tak szybko nie poddam się no chyba że wcześniej groszek przerwie co bym oczywiście bardzo chciała :)

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 21 maja 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Ja powiem Wam szczerze, ze nie jestem pewna gdzie ta szyjka jest. Kiedyś probowalam grzebać, ale niewiele mi z tego przyszło. Szyjka jest tam głęboko przy końcu samym? Bo ja tam prawie nie dosiegam.
    kurcze Gizmo kiedyś wrzucała takie obrazki fajne dzięki którym mozna ja zlokalizowac łatwo...

    właśnie gdzie Gizmo? wali w chuuuu



    Nats... szyjka to jak wsadzisz palucha to na wprost czujesz... nie są to scianki te po boku tylko to co na wprost.. i zawsze się bada w pozycji sotojącej z nogą opartą czy o wanne czy kibelek czy łóżko.. bo na leząco nie dośięgniesz.. i ważne żey zawsze w jednej pozycji...

    Nats, Gizmo lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 21 maja 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale zeby to mierzenie szyjki bylo miarodajne, to chyba trzeba zawsze o tej samej porze co? Czy sie myle? Ja tam zeby cos z niej odczytac to musialabym cala lape wsadzic, a najlepiej to obejrzec bo na czuja nie potrafie......No nie idzie mi to sprawdzanie, heh

    nick nieaktualny, Nats lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Ja powiem Wam szczerze, ze nie jestem pewna gdzie ta szyjka jest. Kiedyś probowalam grzebać, ale niewiele mi z tego przyszło. Szyjka jest tam głęboko przy końcu samym? Bo ja tam prawie nie dosiegam.


    To ja mam tak samo :/ muszę kucać nad kibelkiem tak na narciarza żebym mogła ją wyczuć jest tak wysoko no i jak dla mnie to cały czas zamknięta i miękka. Trudne to dla mnie zadanie

    Nats, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 21 maja 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    to siedz na tylku i czekaj cierpliwie no! Toc za wczesnie testujesz! Ja tam jeszcze mam nadzieje, ze przelamiesz nasza zla passe:P
    gdzie tam.. już by wyszło.. laską wychodzi normalnie w przed @ to czemu mi miałoby nie wyjść ?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 21 maja 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Dziewczyny, ale zeby to mierzenie szyjki bylo miarodajne, to chyba trzeba zawsze o tej samej porze co? Czy sie myle? Ja tam zeby cos z niej odczytac to musialabym cala lape wsadzic, a najlepiej to obejrzec bo na czuja nie potrafie......No nie idzie mi to sprawdzanie, heh
    godzinowo nie trzeba się pilnować ale najlpiej np wieczorem po kąpieli :)

    Nats lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 21 maja 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    kurcze Gizmo kiedyś wrzucała takie obrazki fajne dzięki którym mozna ja zlokalizowac łatwo...

    właśnie gdzie Gizmo? wali w chuuuu


    No olala nas....czekaj, czekaj, jeszcze przyjdzie w laske, hahahahahhahahhahah.
    Gizmo jak tu wpadnie to w trojpaku od razu!

    Nats, Gizmo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Dziewczyny, ale zeby to mierzenie szyjki bylo miarodajne, to chyba trzeba zawsze o tej samej porze co? Czy sie myle? Ja tam zeby cos z niej odczytac to musialabym cala lape wsadzic, a najlepiej to obejrzec bo na czuja nie potrafie......No nie idzie mi to sprawdzanie, heh


    Tak dobrze mówisz :) zawsze o tej samej porze bo wędruje w ciągu dnia. Ja muszę się przebić przez te wszystkie ścianki i dopiero ją odnajduję ale nigdy na stojaka jej nie wyczułam czy tam z nogą w górze jak pisze Gaduaaa ja muszę w pozycji kucającej :D serio

    Lago, Nats lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 21 maja 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    75/130 ale to przed kawa, pielegniarka kazala mi mierzyc kilka razy dziennie, wiec teraz bede nosila sprzet ze soba, hahahaha. W sumie to nie wiem czy cisnienie powinno sie mierzyc z ranca czy dopiero po jakiejs aktywnosci
    ciśnienie się mierzy od rana przed kawą.. po kawie.. bardzo często trzeba mierzyć w zasadzie żeby wyciągnąć wnioski.. w ogóle to bym zaprponowała Ci założenie Holtera... wtedy byłoby wiadomo

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 21 maja 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Tak dobrze mówisz :) zawsze o tej samej porze bo wędruje w ciągu dnia. Ja muszę się przebić przez te wszystkie ścianki i dopiero ją odnajduję ale nigdy na stojaka jej nie wyczułam czy tam z nogą w górze jak pisze Gaduaaa ja muszę w pozycji kucającej :D serio
    widzisz pewnie każda musi odnaleźć swoją pozycję :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    widzisz pewnie każda musi odnaleźć swoją pozycję :)

    Wtedy i tylko wtedy mogę ją wyczuć masakra jakaś ale z otwartością to już wgl dla mnie czarna magia :D

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 21 maja 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    kurcze Gizmo kiedyś wrzucała takie obrazki fajne dzięki którym mozna ja zlokalizowac łatwo...

    właśnie gdzie Gizmo? wali w chuuuu



    Nats... szyjka to jak wsadzisz palucha to na wprost czujesz... nie są to scianki te po boku tylko to co na wprost.. i zawsze się bada w pozycji sotojącej z nogą opartą czy o wanne czy kibelek czy łóżko.. bo na leząco nie dośięgniesz.. i ważne żey zawsze w jednej pozycji...
    Tylko jak wsadzam blisko to tak jakbym 2 otwory miała tzn takie zagłębienia. A jak daleko to czuję twardy mięsień :D omg wychodzi, ze albo mam 2 szyjki, albo w ogóle :D haha :D
    I jeszcze mam coś takiego bardzo unerwionego. Jak dotykam to przyjemnie. To może być ta szyjka?

    Lago lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 21 maja 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    ciśnienie się mierzy od rana przed kawą.. po kawie.. bardzo często trzeba mierzyć w zasadzie żeby wyciągnąć wnioski.. w ogóle to bym zaprponowała Ci założenie Holtera... wtedy byłoby wiadomo

    COOOO????? A co to jest???? Ja pierdziele, chyba sobie daruje ta ciaze, bo przez nia coraz wiecej dziwnych rzeczy sie dowiaduje, ze moga mi dolegac....

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 21 maja 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    I jeszcze mam coś takiego bardzo unerwionego. Jak dotykam to przyjemnie. To może być ta szyjka?



    hahahahahah Nats chyba punkt G sobie wymacalas:PPPPP

    nick nieaktualny, Nats, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    hahahahahah Nats chyba punkt G sobie wymacalas:PPPPP


    :D hehe mmmmm..... :D

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 21 maja 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Szczerze Ci powiem że też mam podejrzenia co do PCOS bo ginka mi od razu ten inofolic kazała zakupić a jego się właśnie przy tym bierze. Tylko zamieniłam na inofem to wiadomo dlaczego. Ja na następnych 5 cykli bd piła inofem bo kracja trwa min. pół roku więc jak już zaczęłam to tak szybko nie poddam się no chyba że wcześniej groszek przerwie co bym oczywiście bardzo chciała :)
    Mam nadzieję jednak, ze to nie to, bo podobno to dziadostwo jest. Ale z drugiej strony wiadomo co dolega i można leczenie wdrozyc. Tylko, ze ja oprócz tych cykli to nie mam innych objawów PCO takich jak nadwaga czy nadmierne owłosienie.

    3500 g 54 cm <3
‹‹ 227 228 229 230 231 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ