Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GIZMO mialas dzwonic do kliniki uwawiac Tii na badanie...
    ....tak mi sie przypomnialo, bo sama musze krew upuscic, ale zawsze zapominam i lykam tabletke z ranca a wtedy jest za pozno!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2016, 09:03

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    GIZMO mialas dzwonic do kliniki uwawiac Tii na badanie...
    ....tak mi sie przypomnialo, bo sama musze krew upuscic, ale zawsze zapominam i lykam tabletke z ranca a wtedy jest za pozno!
    A no jo :) dzieki Lago :-* co ja bym bez Was zrobila.
    Śniadanko zjem, odpalę laptopa i poszukam numerów Tel.

    Narazie czytam co mam z psem zrobic. No Kuźwa juz nie wytrzymuje z nim. Bzykać mu się chce a skąd ja mam wziac mu suke? :D

    Lago lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    A no jo :) dzieki Lago :-* co ja bym bez Was zrobila.
    Śniadanko zjem, odpalę laptopa i poszukam numerów Tel.

    Narazie czytam co mam z psem zrobic. No Kuźwa juz nie wytrzymuje z nim. Bzykać mu się chce a skąd ja mam wziac mu suke? :D


    hahahahahahhaha toc wykastruj go

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    hahahahahahhaha toc wykastruj go
    Za młody chyba. 8miesiecy skończył. A czytam ze nie zawsze kastracja wycisza popęd. Chyba jebaka z niego bedzie we właścicieli :D

    Lago lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Za młody chyba. 8miesiecy skończył. A czytam ze nie zawsze kastracja wycisza popęd. Chyba jebaka z niego bedzie we właścicieli :D

    no to troche mlody, hahahaha chlopak sie napatrzy to tez mu sie pozniej chce...Moja tesciowa ma shitzu (suke) i ona ma za zabawke takiego wielkiego pluszowego krolika, ale jak go dosiadzie to az sie spoci czasem, hahahhahhahaah

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Za młody chyba. 8miesiecy skończył. A czytam ze nie zawsze kastracja wycisza popęd. Chyba jebaka z niego bedzie we właścicieli :D

    jeżeli to mały pies to możesz śmiało kastrować, podobno dużych ras tak wcześnie się nie kastruje. A widziałam jak psy potrafią się zmieniać po kastracji tylko testosteron "uchodzi" z psiaka prze jakieś pół roku :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój shihtzu ma juz drugiego wielkiego misia. Ostatnio często na nim pojezdza :D
    Szkoda mi troche pozbywac go jajek :/ liczyłam ze chociaż z raz zostanie tatusiem :D ale jak tak dalej bedzie swirowal to trza będzie rozmowę z Tii przeprowadzić

    Najgorsze jest to ze pies ciagle drapie, z siura cos popuszcza i ogólnie jęczy i wyje.

    Lago, Posok82 lubią tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Najgorsze jest to ze pies ciagle drapie, z siura cos popuszcza i ogólnie jęczy i wyje.


    hahahahhahahahahahahhaahhaha

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Mój shihtzu ma juz drugiego wielkiego misia. Ostatnio często na nim pojezdza :D
    Szkoda mi troche pozbywac go jajek :/ liczyłam ze chociaż z raz zostanie tatusiem :D ale jak tak dalej bedzie swirowal to trza będzie rozmowę z Tii przeprowadzić

    Najgorsze jest to ze pies ciagle drapie, z siura cos popuszcza i ogólnie jęczy i wyje.
    po prostu dojrzewa :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeżeli nie jest to pies wystawowy to go wykastruj bo jak będzie czuł suki z cieczką to dopiero da popalić, przechodziliśmy to i od razu nasz pieseł poszedł pod nóż :P

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie śmiać sie ale odnoszę wrażenie ze on ciagle ma wzwód i to go boli. Sztywne ma tam wszystko i twarde jak kamień i co i rusz to przysiada i Loda Se sam robi

    Lago lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    jeżeli nie jest to pies wystawowy to go wykastruj bo jak będzie czuł suki z cieczką to dopiero da popalić, przechodziliśmy to i od razu nasz pieseł poszedł pod nóż :P
    Na wystawy to chyba juz szans nie ma bo podobno strzyżenie od razu dyskwalifikuje. Myślałam żeby go na reproduktora dać ale juz się dowiedziałam ze to masa zaswiadczen musi być no i kilka ocen z wystaw.

    A mówiłam kurde Tii żeby go nie strzyc wrrr

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Mój shihtzu ma juz drugiego wielkiego misia. Ostatnio często na nim pojezdza :D
    Szkoda mi troche pozbywac go jajek :/ liczyłam ze chociaż z raz zostanie tatusiem :D ale jak tak dalej bedzie swirowal to trza będzie rozmowę z Tii przeprowadzić

    Najgorsze jest to ze pies ciagle drapie, z siura cos popuszcza i ogólnie jęczy i wyje.
    a Ty wiesz co moje dwie suki robią jak Luna ma ruje? kobieto... czyste orgie... sodomia i gomoria !!! my w dwie, trzy noce nie śpimy, musimy je rozdzielać !

    Gizmo, Lago lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Na wystawy to chyba juz szans nie ma bo podobno strzyżenie od razu dyskwalifikuje. Myślałam żeby go na reproduktora dać ale juz się dowiedziałam ze to masa zaswiadczen musi być no i kilka ocen z wystaw.

    A mówiłam kurde Tii żeby go nie strzyc wrrr

    strzeżenie dyskwalifikuje, matko nie wiedziałam przecież - włosy odrastają

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czuje sie dziś jak bomba która zaraz eksploduje.. nie wiem co ja taka naładowana... masakra....
    do tego mi wszystko śmierdzi.. do takiego stopnia że poszłam jeść kanapkę na podwórko... bo mi jebało gównem...

    boże...

    zajebiste to PSM przed tą @ nie ma co..

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jeszcze jaka ordynarna hahahahaha

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówisz Gadi ze masz less w domu haha

    Posok ale po strztzeniu to juz nie jest wlos naturalny chyba.


    Gadalam z mamuska na Tel. Widze ja na webcam w lapku. I mnie namawia żeby w poniedziałek przyjechac do nich :/

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Mówisz Gadi ze masz less w domu haha

    Posok ale po strztzeniu to juz nie jest wlos naturalny chyba.


    Gadalam z mamuska na Tel. Widze ja na webcam w lapku. I mnie namawia żeby w poniedziałek przyjechac do nich :/
    a gdzie są? ja bym jechała.. a co...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W jastrzebiej górze. Dudi jedzie w poniedziałek pociagiem na obóz do wladyslawowa o 3.40. Mogłabym Ali wziac i podróż razem byśmy odbyły :D tylko z wladka bym musiała dojechac dalej do mamuśki. Oni maja kwaterę wynajeta do konca miesiąca. Tylko co ja z psem zrobię :/

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    W jastrzebiej górze. Dudi jedzie w poniedziałek pociagiem na obóz do wladyslawowa o 3.40. Mogłabym Ali wziac i podróż razem byśmy odbyły :D tylko z wladka bym musiała dojechac dalej do mamuśki. Oni maja kwaterę wynajeta do konca miesiąca. Tylko co ja z psem zrobię :/
    nie możesz wziąć ze sobą?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 387 388 389 390 391 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ