X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    wyników nie mam ale koleżanka pod mikroskopem badała sama w domu nasienie męża... no i nie do porównania przed jak po.. przed ledwo się ruszały.. a czasem w ogóle... a po fertilu jak na speedzie zapierdzielały .. oglądałam próbki sprzed i po i jestem świadkiem tego że On działa


    a po jakim czasie zazywania? Bo plemniory ponoc potrzebuja 3 miesiecy do pelnego dojzenia wiec lekarze mowia ze pierwsze efekty mozna zobaczyc dopiero po tych 3 miechach supli.....to teori oczywiscie, ciekawe jak to sie ma w naturze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    wyników nie mam ale koleżanka pod mikroskopem badała sama w domu nasienie męża... no i nie do porównania przed jak po.. przed ledwo się ruszały.. a czasem w ogóle... a po fertilu jak na speedzie zapierdzielały .. oglądałam próbki sprzed i po i jestem świadkiem tego że On działa

    o kurczę!! a powiedz mi jak długo brał jej mąż? czy np ten zapierdziel był od razu po zażyciu tabletki?
    dobrze by było wiedzieć, byśmy zażywali fertilman jak niebieską tabletkę zaraz przed seksem:)

    i powiedz mi jeszcze jaki mikroskop ma?:D może też powinnam sobie kupić:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę że jeśli chodzi o morfologię to rzeczywiście potrzebują te 3 miesiące, a ruchliwość chyba na bieżąco? chociaż nie chce nic mówić, to moje domysły bo aż tak się na tym nie znam, więc te co wiedzą proszę się dzielić wiedzą:)

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena24 wrote:
    czy np ten zapierdziel był od razu po zażyciu tabletki?



    hahahahhahahahahahhahahaha sorka musialam :D to nie kokaina wiec nie sadze ze od razu po tabletce jest odlot hahahahhaha

    ladybag, calanthe, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;DDD miło że mogłam kogoś rozbawić, ale kto wie czy nie dostają powera od razu:DDD

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena24 wrote:
    myślę że jeśli chodzi o morfologię to rzeczywiście potrzebują te 3 miesiące, a ruchliwość chyba na bieżąco? chociaż nie chce nic mówić, to moje domysły bo aż tak się na tym nie znam, więc te co wiedzą proszę się dzielić wiedzą:)

    na ruchliwosc to niektorym nawet kofeina pomaga, ale to pewnie trzeba by obejrzec przed kawa i godzine po zeby miec porownanie. Ja przestalam wierzyc w teorie kawy przed sexem tudziez luznych majtek albo zimnych prysznicow :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats kilka razy spotkałam się z informacją że serduszkowanie ładnie poród wywołuje bo sperma działa rozkurczowo. Warto spróbować. Nawet jak nie zadziała to sama przyjemność:)

    Nats, Caro lubią tę wiadomość

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elunia wrote:
    No dobra wrzucam buty tylko proszę się nie śmiać że nie da się na nich chodzić bo to już wiem :)

    Śliczne <3
    calanthe wrote:
    Gadu śliczna bransoletka :) lubię takie cacuszka :D

    Elunia no no, szpileczki eleganckie :D na własnym ślubie też miałam wysokie (10cm), ale wytrzymałam połowę, a reszta na boso bo tak mi było najwygodniej :P
    Co do umiejętności chodzenia, masz sporo czasu to sie wprawisz ;) ale jakby nie patrzeć w szpilach się nie chodzi, w szpilach się wygląda :D

    ja na ślubie miałam 8 cm i tylko w okolicach oczepin latałam na boso, tak to wytrzymałam całe :)

    Mam też jedne skórkowe moje ukochane, które mają 9,5 i śmigam w nich jak ta lala - kwestia wygodności butów i wywarzenia obcasa :)

    calanthe lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    a po jakim czasie zazywania? Bo plemniory ponoc potrzebuja 3 miesiecy do pelnego dojzenia wiec lekarze mowia ze pierwsze efekty mozna zobaczyc dopiero po tych 3 miechach supli.....to teori oczywiscie, ciekawe jak to sie ma w naturze
    no gdzieś po miesiącu było widać pod mikroskopem

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elunia wrote:
    Nats kilka razy spotkałam się z informacją że serduszkowanie ładnie poród wywołuje bo sperma działa rozkurczowo. Warto spróbować. Nawet jak nie zadziała to sama przyjemność:)
    taaa podobno sperma coś ma w sobie ale u mnie nie działało.. ja pierwszego przenosiłam 2 tyg.. miałam termin na 16 kwietnia a urodziłam 28 ;)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elunia wrote:
    Nats kilka razy spotkałam się z informacją że serduszkowanie ładnie poród wywołuje bo sperma działa rozkurczowo. Warto spróbować. Nawet jak nie zadziała to sama przyjemność:)


    Tak jest :D
    Cytat z internetów "Dlaczego seks sprzyja wywoływaniu skurczów macicy? Po pierwsze, penetracja stanowi naturalny masaż szyjki macicy, a po drugie – sperma mężczyzny zawiera prostaglandyny, czyli hormony, które przyspieszają dojrzewanie szyjki macicy i prowokują skurcze. Do wywołania porodu może przyczynić się także stymulacja brodawek piersiowych. W czasie pieszczot piersi kobiety do krwi uwalniana jest oksytocyna – hormon odpowiedzialny za skurcze macicy."

    Elunia, Nats, calanthe lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :-) słyszałam o tym. Staramy się działać regularnie, ale z brzuchem to nie takie łatwe :D czasem trzeba się nagimnastykowac nieźle :P

    Elunia lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Dzięki dziewczyny :-) słyszałam o tym. Staramy się działać regularnie, ale z brzuchem to nie takie łatwe :D czasem trzeba się nagimnastykowac nieźle :P
    Nats w najgorszym wypadku jeszcze 4 tyg ;) a pierworódki tak lubią przenosić ;) tym bardziej chłopców ;)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Nats w najgorszym wypadku jeszcze 4 tyg ;) a pierworódki tak lubią przenosić ;) tym bardziej chłopców ;)
    A u nas dziewuszka będzie :-)
    Gin mówił, ze nie dobrze by było jakbym przenosila, bo mogę mieć problem wtedy z porodem naturalnym (jestem drobnej budowy). Zobaczymy tego 1 co się okaże :)
    Narazie poprobujemy tych seksow :D

    ladybag, Gaduaaa, Elunia lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    A u nas dziewuszka będzie :-)
    Gin mówił, ze nie dobrze by było jakbym przenosila, bo mogę mieć problem wtedy z porodem naturalnym (jestem drobnej budowy). Zobaczymy tego 1 co się okaże :)
    Narazie poprobujemy tych seksow :D
    ma rację.. mi to zajęło 10godz na pełnych skurczach i bez rozwarcia! miałam zajebiście cięzki poród.. po 10godz płaczu dostałam w końcu zastrzyk z oksytocyny i poszło raz dwa.. aż pękłam.. od nacięcia.. i pękła mi szyjka macicy !
    12 szwów !
    ale nie straszę :) u każdego jest inaczej :) ale fakt lepiej nie przenosić , ja też jestem "wąska w pasie" ;)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi dzisiaj ten fertilman przyszedł :) od dzisiaj zaczynamy kurację :D

    Gaduaaa, calanthe lubią tę wiadomość

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaa straszysz :D :D :D
    Marlena24 wrote:
    mi dzisiaj ten fertilman przyszedł :) od dzisiaj zaczynamy kurację :D

    Powodzenia :)

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena24 wrote:
    mi dzisiaj ten fertilman przyszedł :) od dzisiaj zaczynamy kurację :D
    futruj starego ile wlezie :) mówię Ci ;)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tam pisze 2x2 ale nie wiem czy aż tyle mu trzeba? :D

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena24 wrote:
    tam pisze 2x2 ale nie wiem czy aż tyle mu trzeba? :D
    mój żarł raz ;)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 873 874 875 876 877 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ