X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kontrwatek "dobrze, ze..."
Odpowiedz

Kontrwatek "dobrze, ze..."

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewuchy! Po co tak sie negatywnie nakrecac? Z tego to ani dzieci nie bedzie, ani sie ladniejsze nie zrobimy. Tylko pozytywne myslenie, szukanie plusow kazdej, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji.
    Zaczne: plusem na dzis jest to, ze sie wyspalam! :-)

    Fedra, Lillenka, mycha28, Japoneczka z Porcelany, MalutkaEve, turkawka, FeliceGatto lubią tę wiadomość

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 17 października 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plusem jest to ze dziesiaj z wiarą pierwszy raz od bardzo dawna powiedziałam do siebie ze kiedyś będe mamą :)

    biedronka1982, Elinn, celia, migotka, MalutkaEve, Spero, aga.just, turkawka, ulek, Effcia28 lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Fedra! Gratuluje pieknego nastawienia! Zarazaj! :-)

    Fedra lubi tę wiadomość

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 17 października 2013, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wylałam swoje żale na "wszystko źle" więc masz rację pora na odrobinę pozytywnych emocji :) Tak więc, ciesze się z tego, że mam męża który kocha mnie ponad życie i gdyby mógł to by mi nieba uchylił, że mogę liczyć na wsparcie rodziny w każdej, nawet najgorszej sytuacji. Cieszę się z tego, że mam przyjaciółkę do której jak zadzwonie i się nie odzywam to ona wie, że dlatego że płaczę i potrafi tak po prostu wisieć ze mną na linii aż się nie wyszlocham i nie będę w stanie powiedzieć o co mi właściwie chodzi. Cieszę się, że mam gdzie mieszkać, co jeść, jestem ogólnie zdrowa (oprócz problemów z ciążą), jestem wykształconym i wolnym człowiekiem co sprawia że mam o wiele więcej szczęścia niż zdecydowana większość ludzi na tej planecie :)

    biedronka1982, Fedra, Veri, celia, Katha81 lubią tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super adk_1989! Chlone jak gabka! :-)

    Fedra, adk_1989 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba wywalić złe emocje i frustracje, ale później czas na pogodę ducha. Choćby nie wiem co, zawsze trzeba szukać w swoim życiu pozytywów. Mamy skłonność do narzekania, ale jak się oczy otworzy na problemy "wagi ciężkiej" to łatwiej docenić co się ma..
    Dziewczyny, uszy do góry :-)

    biedronka1982, Anoolka, Fedra, adk_1989 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie Elinn! To chyba cecha narodowa jest to narzekanie! I zeby inni mieli gorzej niz ja, wtedy jest mi lepiej! A ja mojemu zawsze powtarzam, ze ma sie w gore porownywac, tzn. szukac tych, co lepiej maja i starac sie im dorownac!

    Elinn, Fedra lubią tę wiadomość

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 17 października 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja się cieszę, że jutro mam wolne, w związku z czym przedłuży mi się weekend:)

    biedronka1982, Fedra lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Lenus, milego przedluzonego weekendu! :-)

    Lenuś lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahhah dzisiaj "Rozmowy w toku" trzeba obejrzeć ;-) Coś dla nas .

    ulek, mycha28 lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 października 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejszy cytacik :)
    "Sukces odniesiesz tylko wtedy, gdy sam poszukasz okoliczności, jakie ci odpowiadają; Jeśli nie zdołasz ich znaleźć, stwórz je sobie."- George Bernard Shaw

    Elinn, biedronka1982, Fedra, MalutkaEve, Anulkaa lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ania_84! Lubie ten cytat, wlasnie "stwarzam sobie" okolicznosci do sukcesu! Bede negocjowac podwyzke! :-)

    Elinn, Ania_84, adk_1989, Veri lubią tę wiadomość

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 17 października 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka, powodzenia w negocjacjach :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 17 października 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja plusy na dziś:
    - wciąż mogę spać na brzuchu, bo nie przeszkadza mi ogromny ciążowy brzuch ;)
    - mogę sobie bezkarnie pić alkohol :D
    - mogę jeść wszystko na co mam ochotę bez obawy, że będę miała mdłości, albo że dziecko będzie miało kolkę bo mama zjadła coś niestrawnego ;)
    - mogę spokojnie lecieć na urlop i nie martwić się, że zaszkodzę tym fasolce, czy że cały urlop spędzę uczepiona kibelka ;)
    - mogę się kochać z mężem bez zamartwiania czy aby na pewno to nie szkodzi fasolce
    - nie muszę wydawać kasy na ciuchy, które będą służyć tylko przez kilka miesięcy

    Chociaż, kogo ja oszukuję?... Przecież zrobię wszystko i wszystko poświęcę, żeby urodzić dziecko...

    biedronka1982, Veri, migotka, Amaranta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej, ulek! Pozytywnie mialo byc! Owszem, i ja poswiece wiele (nie wszystko, bo czekolady za nic nie oddam!), ale nie o to chodzi. Chodzi o najaranie sie dobra energia. Milego, pozytywnego urlopu! Przywiez nam jaka pamiatke! ;-)

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 17 października 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przecież było pozytywnie:P nie wiem jak Wy, ale ja naprawdę doceniam taką kluczową rzecz w życiu jak możliwość spania na brzuchu ;P A co do pamiątki to wylatujemy dopiero 1.11 więc ewentualną pamiątkę zmajstrujemy będąc jeszcze na polskiej ziemi ;) Aczkolwiek nie wierzę, że teraz się uda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majstruj i wierz! To jest rozkaz! :-P

    ulek lubi tę wiadomość

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 17 października 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Majstruj i wierz! To jest rozkaz! :-P
    Yes sir! ;)

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogole to bardzo bym chciala, zeby bylo tu wiecej wpisow, niz na przeciwleglym watku "wszystko zle"... Moje marzenia czesto sie spelniaja! :-)

  • marinareczka Przyjaciółka
    Postów: 73 24

    Wysłany: 17 października 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie ciesze na urlop w Polsce :) Bez mierzenia temperatury, myslenia o dniach plodnych itp... :))) Chwila spokoju dla psychiki :)
    Plus na dzis: moge ruszyc tylek z lozka, dac sobie porzadny wycisk na rowerku i zadbac o figure! :) Zdrowsze cialo przed ciaza, szybszy powrot do formy po porodzie! :)

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ