X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Miriam wrote:
    no dokładnie chyba bardziej przeżywam niż ty aż się popłakałam to znak że na pewno Ci się udało czuję to w kościach i życzę Ci żeby było jak najlepiej przez te 9 miesięcy :) po tylu miesiącach musi Ci się udać i być dobrze <3 i nie dziękuj żeby nie zapeszać ;)

    kochana jestes, dobrze ze takie forum działa gdzie kazda z nas znajdzie zrozumienie i wsparcie a takze nie raz dobra rade od kolezanek. wspolnie przezywamy i radosci i smutki. po co zamykac sie w sobie, lepiej sie z kims tym podzielic. kurcze ja sie z wami zżyłam:)

    Dokładnie ja to się chyba uzależniłam od tego forum jeszcze żeby ono pomogło mi zafasolkować i było by super :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra kochana uciekam spac:)
    rano czeka mnie wielka chwila.
    napisze rano czy sie udało, dobranoc:)

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no kolorowych snów też już uciekam i wstaje rano czytać dobre wieści <3 zaciskam mocno kciuki <3

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle tu emocji ze musiałam napisac!!! Powodzenia zycze tym które będą testować:-))))))

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Tyle tu emocji ze musiałam napisac!!! Powodzenia zycze tym które będą testować:-))))))

    :)nie dziekuje jeszcze...

    Miriam lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava wrote:
    hejka u mnie nada nie ma skoku temp... dziwne to, wszystkie objawy owu juz minely, teraz juz nie mam sluzu a piersi zaczely bolec jak na @. zostalam pominieta w tabelce chociaz juz raz sie wpisywalam. wiec dopisuje sie ponownie :)
    06.04.2013 Meginka(zafasolkowana)
    12.04.2013 Gunia
    16.04.2013 kaarolaa, aisa
    16.04.2013 Konwalia
    18.04.2013 Hrabina, Maja
    20.04.2013 Adzia
    26.04.2013 ninka, madzianka, Brava
    27.04.2013 Klif
    28.04.2013 Oliwia
    30.04.2013 Kfjatus, Anja385
    27.04.2013 basiulkaa_89

    Brava ja juz zostałam pominięta w tabeli 3 raz mam nadzieje że juz ostatni raz to był tez sie dopisuje jak zostane pominięta po raz 4 to z Wami nie gadam :P

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczynki i czekam jutro na dobre wiesci i mocno trzymam kciuki musza byc 2 kreski :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    06.04.2013 Meginka(zafasolkowana)
    12.04.2013 Gunia
    16.04.2013 kaarolaa, aisa
    16.04.2013 Konwalia
    18.04.2013 Hrabina, Maja
    20.04.2013 Adzia
    25.04.2013 ;oniqa
    26.04.2013 ninka, madzianka, Brava
    27.04.2013 Klif
    28.04.2013 Oliwia
    30.04.2013 Kfjatus, Anja385
    27.04.2013 basiulkaa_89

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 04:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry
    robiłam test i oczywiscie wyszedł negatywny:(
    w sumie czego ja sie mogłam spodziewac. no nic teraz trzeba bedzie liczyc na maj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 04:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    przepraszam, że się tak wcinam, ale nie wiem na którym wątku zapytać...w środę w nocy wyjeżdżam nad morze, podróż potrwa całą noc...czy mierzenie temperatury nad ranem po całej nocy w samochodzie ma jakiś sens?

    P.S. Kaarolaa póki nie ma @ to jest szansa :D 3mam kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    dzien dobry
    robiłam test i oczywiscie wyszedł negatywny:(
    w sumie czego ja sie mogłam spodziewac. no nic teraz trzeba bedzie liczyc na maj.

    kochana nie mogłam połączyć się wcześniej z internetem :( jak to negatywny nie możliwe :( ja nadal trzymam kciuki póki nie ma @ musi Ci się udać wierze w to i zaciskam kciuki <3

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa nie mogę Cię odnaleźć a chciała bym dodać do przyjaciółek :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi610 wrote:
    hej dziewczyny,
    przepraszam, że się tak wcinam, ale nie wiem na którym wątku zapytać...w środę w nocy wyjeżdżam nad morze, podróż potrwa całą noc...czy mierzenie temperatury nad ranem po całej nocy w samochodzie ma jakiś sens?

    P.S. Kaarolaa póki nie ma @ to jest szansa :D 3mam kciuki

    wydaję mi się że nie ale nie wiem kochana wiem na pewno że mierzy się przynajmniej po 3h snu

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane, czy Was też dopada jakaś wiosenna depresja?bo ze mną coś się ostatnio dzieje najchętniej zamknąć się w pokoju i spać... a może mi już coś się dzieje bo tak długi cykl teraz mam a ciąży nie ma... ach sama nie wiem

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiście przechodzę jakieś załamanie nerwowe wiosna się zaczęła kobiety w ciąży wyszły na ulice ja była bym teraz w 18 tyg ciąży i się załamuję i coraz częściej myślę że nic z tego nie będzie a tak bardzo bym chciała... A spać mi się cały czas chciało jak mi się udało zafasolkować wiec może to jest na rzeczy u Ciebie widziałam na wykresie że test w poniedziałek był negatywny ale ja bym go powtórzyła albo na bete poszła bo coś mi tu pachnie fasolką :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czemu ovu nie chce mi zaznaczyc owulacji na wykresie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do tego jeszcze nie doszłam od czego to zależy

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super byłoby jakby taka fasoleczka się ukazała... no ja teraz to chodziłabym z wózeczkiem jakby się dobrze skończyło no ale :-( nie chce się już nakręcać bo sama sobie już prawie wmówiłam maleństwo,a tak na trzeźwo myślac to jest to już nie możliwe bo niby kiedy mogłoby dojść do zapłodnienia... zresztą tydzień temu byłam u lekarza i mówił że @ ma przyjść niebawem ale już tak kiepsko się czuję że jak do soboty nie dostanę zaczynam brać luteinę (na własną odpowiedzialność)

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana a może warto zrobić bete albo chociaż test :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anja385 wrote:
    czemu ovu nie chce mi zaznaczyc owulacji na wykresie?

    wiesz może zapytaj się w wątku plemniczka, staraczka i tyśka tam są doświadczone dziewczyny i powinny dać Ci szybką odpowiedz :)

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ