X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klif teraz wlasnie zauwazylam twoj wykresik no rzeczuwiscie niema skoku:(moze ci sie owulacja przesunie na duzo pozniej masz tak czasem?

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie testów nie robie tylko tempka tylko że czasami mam bardzo długie cykle

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia28:( wrote:
    spojrzcie na moj wykres czy mam jeszcze szanse? :((

    gosia jeszcze temperatura ci nie spadla jakos znacznie mi w pierwszej ciazy co jeden dzien spadala i wzrastala.ale patrze ze test robilas i wyszedl negatywny robilas w terminie miesiaczki go czy wczesniej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    nie testów nie robie tylko tempka tylko że czasami mam bardzo długie cykle

    u ciebie wogle ciezko jest stwierdzic kiedy bys mogla miec owulacje bo mierzysz temperature prawie ciagle inaczej:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pracujesz w roznych godzinach dlatego tak mierzysz?ja bym na twoim miejscu testy robila wtedy to bys mogla miec potwierdzenie

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturę mierzę drugi cykl, w poprzednim wszystko było ok. W tym testy owulacyjne miałam pozytywne przez 4 dni (!), śluz płodny, szyjkę w płodnej pozycji, ból owulacyjny no wszystko tak jak być powinno. Teraz od kilku dni mam tak, jak po owulacji a skoku nie ma. Jak dla mnie owulacja powinna być w moim 17-18 dniu cyklu:(

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    pracujesz w roznych godzinach dlatego tak mierzysz?ja bym na twoim miejscu testy robila wtedy to bys mogla miec potwierdzenie

    tak pracyje w trybie 3 zmianowym dlatego o różnych porach mierze

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja w poprzednim cyklu mialam 7dni pozytywne chyba poprostu hormon u mnie sie tak dlugo utrzymuje we krwi u ciebie tez ta moze byc.
    najwazniejsze zebys serduszkowala w dniu plodne czasem natura moze platac nam figle:)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    oliwia wrote:
    pracujesz w roznych godzinach dlatego tak mierzysz?ja bym na twoim miejscu testy robila wtedy to bys mogla miec potwierdzenie

    tak pracyje w trybie 3 zmianowym dlatego o różnych porach mierze

    to tak jak ci pisalam najlepeiej tylko testy owulacyjne w takim wypadku;/

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oniqa powinnaś mierzyć temperaturę po min. 3 godzinach nieprzerwanego snu, bo inaczej będzie przekłamana.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalia a ty jak tam testowanko dzisiaj??:)trzymam mocnko kciuki:*

  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki... ciężko mi strasznie... bo.. wczoraj zrobiłam test i wynik - negatywny. Od kilku dni boli mnie brzuch... jak na okres... i wszystko wskazuje ze ta wredota przyjdzie lada chwila... a ja nie potrafię stracić nadziei.
    Ciągle myslę.. a może za wczesnie zobiłam test... oj jakie to czekanie jest trudne...
    (Cykle do tej pory miałam 31-32 dni, ale Ovu zaznacxzyło mi @ na dzisiaj czyli 29 dzień cyklu... więc jak testowałam 28 dnia... to może jeszcze za wczesnie?) ech.... nadzieja...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2013, 09:14

    samira, Miriam, ;oniqa lubią tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    gosia28:( wrote:
    spojrzcie na moj wykres czy mam jeszcze szanse? :((

    gosia jeszcze temperatura ci nie spadla jakos znacznie mi w pierwszej ciazy co jeden dzien spadala i wzrastala.ale patrze ze test robilas i wyszedl negatywny robilas w terminie miesiaczki go czy wczesniej?

    wczesniej termin @ mam na jutro albo na 19 wedlug owu

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja wrote:
    Hej dziewczynki... ciężko mi strasznie... bo.. wczoraj zrobiłam test i wynik - negatywny. Od kilku dni boli mnie brzuch... jak na okres... i wszystko wskazuje ze ta wredota przyjdzie lada chwila... a ja nie potrafię stracić nadziei.
    Ciągle myslę.. a może za wczesnie zobiłam test... oj jakie to czekanie jest trudne...
    (Cykle do tej pory miałam 31-32 dni, ale Ovu zaznacxzyło mi @ na dzisiaj czyli 29 dzień cyklu... więc jak testowałam 28 dnia... to może jeszcze za wczesnie?) ech.... nadzieja...

    maja temperature masz super wysoko wiec moze poczekaj jeszcze pare dni.
    rozumiem cie dokladnie z tym czekaniem ja siedze jak na szpilkach do terminu miesiaczki na niczum sie skupic nie moge nic mi sie niechce:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wam powiem ze tez niewiem czemu ovu czasem tak zzybko wyznacza termin miesiaczki;/ mi wyznaczyl na 25dzien cyklu gdzie nawet z owulacja sie nie zgadza i nigdy takich krotkich cykli nie mialam;/

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam do pracy miłego słonecznego dnia życze :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki wzajemnie:*ja tez ide ogarnc mieszkanie bo nei dlugo kolezanka przyjdzie na kawke ale wam powiem to forum wciaga jak zasiaade rano to wyjsc nie moge:(

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja wrote:
    Hej dziewczynki... ciężko mi strasznie... bo.. wczoraj zrobiłam test i wynik - negatywny. Od kilku dni boli mnie brzuch... jak na okres... i wszystko wskazuje ze ta wredota przyjdzie lada chwila... a ja nie potrafię stracić nadziei.
    Ciągle myslę.. a może za wczesnie zobiłam test... oj jakie to czekanie jest trudne...
    (Cykle do tej pory miałam 31-32 dni, ale Ovu zaznacxzyło mi @ na dzisiaj czyli 29 dzień cyklu... więc jak testowałam 28 dnia... to może jeszcze za wczesnie?) ech.... nadzieja...

    oj znam to znam to, tak samo sobie to tłumaczę od wielu wielu dni ...

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja wrote:
    Hej dziewczynki... ciężko mi strasznie... bo.. wczoraj zrobiłam test i wynik - negatywny. Od kilku dni boli mnie brzuch... jak na okres... i wszystko wskazuje ze ta wredota przyjdzie lada chwila... a ja nie potrafię stracić nadziei.
    Ciągle myslę.. a może za wczesnie zobiłam test... oj jakie to czekanie jest trudne...
    (Cykle do tej pory miałam 31-32 dni, ale Ovu zaznacxzyło mi @ na dzisiaj czyli 29 dzień cyklu... więc jak testowałam 28 dnia... to może jeszcze za wczesnie?) ech.... nadzieja...

    może być za wcześnie,może jeszcze raz teścik za parę dni jak @ nie przylezie...trzymam kciuki :)

  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję... kochane jesteście... Póki co NIE CZEKAM na wredotę! ;)

    aisa lubi tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ