X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba zwariuje przez te 6 dni :-( pocieszam sie tym ze nadal od czasu do czasu kluje mnie lewy jajnik moze to jakis znak...

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo wkoncu mozna pisac bo nic nie dochodzilo.a jak tam w angli ci sie mieszka?czesto latasz do polski?moj mial siostre w angli czesto bywalam w primarku:)

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dobrze mi sie mieszka:-)a ja jestem w takim miasteczku ktore sie nazywa Scarborough.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobity dzisiaj jest dzien przewidywalny mojej miesiaczki :) a jej niema :D mam nadzieje,ze nie przyjdzie @ przez najblizsze 9 miesiecy :d nic mnie nie boli,nawet piersi co jest dziwne bo nawet tydzien przed mnie bola ZAWSZE!!!a teraz nic tylko troszke piersi ale dopiero jak bardziej nacisne :D sluzu mam pelno i gesto bialego takze czekam na @ :)

    Ma ja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia a kiedy testujesz ?trzymam kciuki ja dzisiaj jadę z mężem na kolacje do indyjskiej odprezyc sie przy moim ulubionym jedzonku:)miłej soboty trzymam kciuki klif i Madzianka za te temperaturki jutrzejsze :)

    madzianka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa to czekamy na dobre wiesci:) moze nie przyjdzie. ja miałam tak samo, zawsze piersi mnie bola tak 10-7 dni przed @ a teraz dopiero 3 dni przed zaczeły i to duzo lzej niz zawsze. moze cos sie wykluło u ciebie :)

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Hej kobity dzisiaj jest dzien przewidywalny mojej miesiaczki :) a jej niema :D mam nadzieje,ze nie przyjdzie @ przez najblizsze 9 miesiecy :d nic mnie nie boli,nawet piersi co jest dziwne bo nawet tydzien przed mnie bola ZAWSZE!!!a teraz nic tylko troszke piersi ale dopiero jak bardziej nacisne :D sluzu mam pelno i gesto bialego takze czekam na @ :)

    Basiu trzymam kciuki zeby @ nie przyszla :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Mnie też dziś forum szwankuje. Mycha, który masz dzień cyklu i ilu dniowe masz cykle? Myślę, że test zrobiłaś za wcześnie.

    Klif wczoraj był 18 dzień cyklu z 30 dni. Wiem, że to zdecydowanie za wcześnie jednakże tak sobie pomyślałam, że na teście jest napisane, że wykrywa ciąże 6 dni od zapłodnienia więc pomyślałam czemu nie spróbować ;-P Tak w ogóle to wątpię, że uda mi się w kwietniu gdyż to dopiero mój pierwszy miesiać po odstawieniu anty ale nadzieja zawsze jest...

  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie testujące!!!!! .....i wysyłam Wam wszystkim ciążowe wiruski!!! ZARAŻAM!!!! POWODZENIA!

    aisa, Konwalia lubią tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Patii22 Koleżanka
    Postów: 58 113

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję tym co się udało.
    Ja niestety przenoszę się na maj @ przyszła wczoraj obfita.

    Według ovu 11 dni fazy lutealnej było to chyba za mało pomimo luteiny prawda? A poza tym piersi zaczynają boleć mnie prawie zaraz po owulacji i na ok 2 dni przed @ przestają. Czy to świadczy o problemach z progesteronem czy może z prolaktyną? Kiedyś miałam problemy z prolaktyną ale teraz robiłam wyniki są w normie ale bez obciążenia bo mój gin mówi, że już się nie robi z obciążeniem. Co o tym sądzicie?

    [link=https://www.suwaczki.com/]34bwugpjlw1uov6q.png[/link]
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja też chciałabym pozarażać, choć narazie sama się jeszcze boję czy wszystko ok bo objawów brak ale wiem że jeszcze jest bardzo wcześnie bo szybko test wyszedł pozytywny... z tym zarażaniem.. w pracy od niedawna siedzę blisko dziewczyny która ciągle gada o ciąży swoim koleżankom obok, że mogłyby się postarać też bo ona ma już dwie córki i fajnie by było i tak dalej... jakieś dwa tyg temu jedna z nich powiedziała że jest w ciąży bo źle się czuła i poszła na L4 a teraz ja, choć o mnie jeszcze nikt nie wie, i to po 9 m-c kiedy powoli traciłam nadzieję, może ta koleżanka coś jednak w sobie ma ;-)

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja wrote:
    Trzymam kciuki za wszystkie testujące!!!!! .....i wysyłam Wam wszystkim ciążowe wiruski!!! ZARAŻAM!!!! POWODZENIA!

    Ma ja lapie Twoich wiruskow ciazowych ile sie da mam nadzieje ze i mi sie uda i ze 26 kwietnia @ do mnie nie przyjdzie na razie tempka trzyma sie wysoko zobaczymy co bedzie dalej i mam nadzieje ze ten bolacy krzyz to od pracy bo jestem pokojowka w hotelu a ten klujacy jajnik to dobry znak.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka dzień kOlejny juz minął coraz bliżej niespodzianki:)

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taka nadzieje ze bedzie wspaniala niespodzianka dla nas :-) staram sie w to wierzyc z calego serca.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam nadzieje chociaż całkowicie sie nie nastawiam bo trudniej będzie to ogarnąć :(dobranoc kochana od jutra jeszcze tylko 5dni spij dobrze :)

    madzianka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej narazie nie testuje :) niema sensu :) szkoda nerwow :) najwczesniej w srode :) jajnik mnie kluje ale lekko :P poprostu Go czuje :)

  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 04:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Klif za odpowiedz ;)

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy dzien i nowe nadzieje :-) jeszcze tylko 5 dni do testowania. Oliwia damy rade :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widze ze juz Wstalas ja miałam pobudke a z chęcią bym jeszcze pospala:)tak Madzianka coraz bliżej mi tempka o jedno w górę poszła oby codziennie tak szła:)

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano wstalam juz prawie 2 godziny temu. i niedlugo bede sie szykowac do pracy. No ja mam dzis 36,9 i mam nadzieje ze tak bedzie sie trzymac. Musimy myslec pozytywnie :-)Trzymam kciuki zeby Twoja temperatura caly czas rosla :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ