X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja:) U mnie temperatura też nawet, nawet. Poza tym bez zmian. To oczekiwanie jest najgorsze.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie dzisaj zaczynaja pobolewac piersi i ból pleców jak na @ czyli stracone nadzieje i pewnie przezuce sie z depresja na maj zobaczymy czy w srode okres dostane, ale jedyne co mnie dziwi to to, ze bol jak na @ jest juz dzisiaj a zazwyczaj jheden dzien przed mnie boli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jedno jest pewne juz nic nie obserwuje i nie testuje nie bede sledzic owulacji zrobie tak jak przy pierwszej ciazy seks codziennie i tylko seks duzo seksu i udalo sie spontanicznie od razu co ma byc to bedzie aby bylo zdrowe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam jestem nowa zaczynam wykres w kwietniu a skończę w maju ten cykl :)zobaczymy moje starania to moje pierwsze próby starania o drugie dziecko. mam syna co ma 8 miesięcy i nie wiem czy dam rade dobrze wykreślić moje temperaturki, wiecie te nie przespane noce... heh wiec dołączam i ja do was
    gratuluje nowym mamusiom pozytywnych testow i życzę spokojnych 9-ciu miesięcy. pozdrawiam wszystkie kobietki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2013, 07:27

  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja też jestem tu nowa. Tęż staram się o drugą pociechę i szkoda, że tak późno (bo moja pociecha ma już 3,5 roku) fajnie, ze się tak szybko decydujesz ;). Mi jak do dzisiaj to przez 8 miesięcy nie wychodzi... ale może w końcu się uda. Trzymam kciuki ;)

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane w piękną słoneczną niedziele, no mi temp spada choć i tak nie miałam nadziei zbyt wielkich bo cóż oczekiwać w 70 dnu cyklu...chce by tan cykl się wkońcu kiedyś skończył bo coraz bardziej się nakręcam , od jutra wracam do biegania i ćwiczeń bo znowu przytyłam a muszę uważać na wagę.. miłego dnia Wam życzę i oczekuję na kolejne dobre wiadomości o zafasolkowanych bo zamierzam za jakiś czas do Was dołączyc ;-) cierpliwie przyjmuję Wasze fluidki ;-)

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no decyduje się teraz bo mam teraz czas na to a chce mieć trójkę bąbli biegających po mieszkaniu ...heh.. ale o tym 3 pomyślimy za kilka lat. skończyłam karmić piersią i dlatego tak postanowiłam, chce teraz siedzieć w pieluchach bo nie ma pracy na razie, wiec jest czas na rodzinę :) taki sobie zrobiłam mój plan. o pierwszego bąbla walczyłam 1,5 roku wiec zobaczymy ile czasu teraz mi to zajmie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jedno jest pewno na pewno będzie na luzie starankach bo nie będzie się już tak myślało o tym... :) dziewczyny im więcej się myśli o tym, tym jest trudniej. i ja trzymam kciuki :)

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka wszystkim :)
    moj wykres jest beznadziejny :( na dodatek wczoraj wieczor zaczely mnie bolec piersi-prawdopodobnie objaw nadchodzacej @ :(
    Klif-ja cos mam przeczucia ze Tobie sie udalo w tym miesiacu-skoro nie masz bolu piersi , natomiast masz bol w sutkach-ktorego nigdy wczesniej nie mialas :) mysle ze zaznaczysz w tym miesiacu zielona kropeczke :) a ja strace moja towarzyszke :) ale mysle ze nadal bedziesz mnie wspierac!
    dziewczyny ja do tej pory staralam si o TYM nie myslec zbyt duzo i nawet mi sie udawalo ale teraz gdy zostalo juztylko 5 dni do testu( albo @) to zaczynam troche sie martwic-tym bardziej ze zaczynaja sie objawy @ :(

    Klif lubi tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam nowe i stare staraczki dejzi masz racje ze zaczynasz sie tak szybko starac o drugie dziecko bo tak naprawde niewiadomo ile to zajmie a mala roznnica wieku jest fajna ja zaluje ze sie wczesniej nei zaczelam starac a corka ma juz 1,5roczku:(tez nie pracuje wiec mam czas zeby wychowowywac dzieki a o 3dziecku tez marze w przyszlosci:)
    kluf twoja temperaturka jest obiecujaca:)
    mikusia w ciazy tez sie ma takie objawy wiec trzymam kciuki:)

    deJzi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Ano wstalam juz prawie 2 godziny temu. i niedlugo bede sie szykowac do pracy. No ja mam dzis 36,9 i mam nadzieje ze tak bedzie sie trzymac. Musimy myslec pozytywnie :-)Trzymam kciuki zeby Twoja temperatura caly czas rosla :-)

    dzieki madzianka milego dnia w pracy:*

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava, jeszcze nic u Ciebie nie jest przesądzone. Mam nadzieję, że obie zaznaczymy zielone kropeczki :) Jeśli mnie się by udało w tym cyklu, a Tobie nie to możesz być pewna, że będę towarzyszyć Ci w staraniach dalej i będę Cię wspierać. Jesteś mi tu bliska na forum i na pewno Cię nie opuszczę.Mam nadzieje, że jeśli Tobie się uda, a mnie nie to też mnie nie opuścisz:)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    witajcie kochane w piękną słoneczną niedziele, no mi temp spada choć i tak nie miałam nadziei zbyt wielkich bo cóż oczekiwać w 70 dnu cyklu...chce by tan cykl się wkońcu kiedyś skończył bo coraz bardziej się nakręcam , od jutra wracam do biegania i ćwiczeń bo znowu przytyłam a muszę uważać na wagę.. miłego dnia Wam życzę i oczekuję na kolejne dobre wiadomości o zafasolkowanych bo zamierzam za jakiś czas do Was dołączyc ;-) cierpliwie przyjmuję Wasze fluidki ;-)

    h30 ale masz dlugie cykle;/to jak wiecznosc;/ja mialam ok 40dniowe przy wyzszej prolaktynie ale po tabletkach wyregulowaly sie do 28dni:) probowalas je jakos wyregulowac?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej moja temp jak najbardziej dziwna :) wczoraj 36,3 a dzisiaj 37,5 :O a okresu niema :)

    kaaarola88, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    hej moja temp jak najbardziej dziwna :) wczoraj 36,3 a dzisiaj 37,5 :O a okresu niema :)

    to napewno dzisiaj nie nie dostaniasz okresu tez:)tempka super jest duza szansa trzymam kciuki:)
    ja nawet w ciazy nie mialam takiej wysokiej temperatury:)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulka, kiedy robisz test? Chyba się u Ciebie zazieleni:)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to bym najchetniej juz dzisiaj robila zeby nadziei sobie nie robic nie potrzebnie;/.

  • kaaarola88 Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    hej moja temp jak najbardziej dziwna :) wczoraj 36,3 a dzisiaj 37,5 :O a okresu niema :)

    ciąża jak nic:):)z całego serducha życzę 2 pięknych zielonych kreseczek Wam wszystkim!:)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    kaaarola88
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż ostatnio zobaczył mój wykres i poprosił żebym mu wytłumaczyła o co w tym chodzi. Teraz codziennie chce go oglądać:) Dziś stwierdził "Temperatura wzrosła, więc może nam się udało" :)

    ;oniqa, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 napewno będzie dzidzia czekamy na potwierdzenie tej dobrej wiadomości :) dzisiaj ja ide z mężem na rowerek bo piękna pogoda a o 17 mój M jedzie na delegacje 3 dniową ja chyba oszaleje :(

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ