X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • Kinia92 Autorytet
    Postów: 360 429

    Wysłany: 2 lipca, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś wrote:
    Wyciągam wątek. Znowu jakieś spamu zaśmiecają forum.

    Proszę o wpisanie mnie na 5 lipca. Będzie to 12 dpo. Wcześniej nie testuje 😄
    To testujemy razem 🤞🤞🤞

    Dziewczyny... wątek znalazlam na 64 stronie 🤦‍♀️ dramat

    Miś lubi tę wiadomość

    10 cs 👶

    02.2020 👧
    08.2021 👼

    03.2024
    LH 12,6
    FSH 10,4
    AMH 0,53

    05.2024 dieta i zmiana supli
    09.2024 badania na pasożyty + powtórka badań hormonalnych 🤞
    09.2024 wizyta u nowego lekarza
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 2 lipca, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia92 wrote:
    To testujemy razem 🤞🤞🤞

    Dziewczyny... wątek znalazlam na 64 stronie 🤦‍♀️ dramat

    Ja nie wyłączam w telefonie karty z naszym wątkiem, bo kurde to szukanie... ale wczoraj mi odpisali na maila, że dziękują za zgłoszenie i już mad tym pracują, żeby usunąć. Ostatnio szybciej im to poszło

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Nineq Autorytet
    Postów: 302 374

    Wysłany: 2 lipca, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prośba o wpisanie 🤍 lub 🐵, nie będę testować. Spadek temperatury w 12 dpo, jaki mam, oznacza że przyjdzie królowa 🐵w piątek. A tak się ładnie zapowiadało😪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca, 06:29

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1080 4741

    Wysłany: 2 lipca, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Laski, tu samozwańczy pion IT ovufriend - przychodzę Wam podbić wątek, bo po sąsiedzku podbijam dinozaurowy 😉

    Trzymajmy się jakoś w tym szajsie 😄
    Wspaniałego dnia i dużo dobrego na froncie starań 🍀🍀

    Darrika, Miś, Kinia92, grazka0022, Nikolala, Frajda, brilka, Lasia1234, Anulek84, Monk@, kasia97, DreamBee, ellevv, notsobadd, PaulaG, Paula6432 lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    preg.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 2 lipca, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Prośba o wpisanie 🤍 lub 🐵, nie będę testować. Spadek temperatury w 12 dpo, jaki mam, oznacza że przyjdzie królowa 🐵w piątek. A tak się ładnie zapowiadało😪

    Nie trać nadziei dopóki @ nie przyjdzie, może ten spadek to na implantacje! Ale jeśli się nie uda to tulam i trzymam kciuki za kolejny cykl

    Monk@, DreamBee lubią tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • NinaB Ekspertka
    Postów: 139 281

    Wysłany: 2 lipca, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, miłego dnia i powodzenia dla testujących!
    U mnie zbliża się owulka (czuję że będzie na dniach) :)

    Kinia92, Darrika, DreamBee lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023
    👩🏻 30
    PCOS, cykle długie 33-36, ale owulacyjne
    testosteron ⬆️
    PAI hetero, MTHRF hetero
    histeroskopia (polip trzonu macicy) 10/2024

    🧔🏻‍♂️ 35
    Badania nasienia 🆗
  • Kinia92 Autorytet
    Postów: 360 429

    Wysłany: 2 lipca, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Ja nie wyłączam w telefonie karty z naszym wątkiem, bo kurde to szukanie... ale wczoraj mi odpisali na maila, że dziękują za zgłoszenie i już mad tym pracują, żeby usunąć. Ostatnio szybciej im to poszło
    To jest jakaś myśl! Z tym że ja korzystam z karty incognito bo inaczej mamie by się pojawiało za dużo reklam staranomiowych, a nie chce żeby ciagle wypytywała.. korzystamy z jednego internetu ;)

    Darrika lubi tę wiadomość

    10 cs 👶

    02.2020 👧
    08.2021 👼

    03.2024
    LH 12,6
    FSH 10,4
    AMH 0,53

    05.2024 dieta i zmiana supli
    09.2024 badania na pasożyty + powtórka badań hormonalnych 🤞
    09.2024 wizyta u nowego lekarza
  • Nikolala Znajoma
    Postów: 20 13

    Wysłany: 2 lipca, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia92 wrote:
    To testujemy razem 🤞🤞🤞

    Dziewczyny... wątek znalazlam na 64 stronie 🤦‍♀️ dramat
    No to bym se szukała przy 34 się poddałam już chciałam się pogodzić, że nie odnajdę bo to z aplikacji piszę, ale widzę że już posprzątali

    Kinia92 lubi tę wiadomość

  • Nineq Autorytet
    Postów: 302 374

    Wysłany: 2 lipca, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Nie trać nadziei dopóki @ nie przyjdzie, może ten spadek to na implantacje! Ale jeśli się nie uda to tulam i trzymam kciuki za kolejny cykl
    Przez poprzednie cykle tak się łudziłam 🫣u mnie oznacza tylko tyle, że się 🐵czai za rogiem.
    Ale trzymam kciuki za wszystkie pozostałe dziewczyny 🤞
    Lipcowy cykl idę w całkowity spontan, zero temperatury i testów owu, nie będę na urlopie się tym zajmować 😉

    Monk@, Kinia92 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 2 lipca, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Mam nadzieję, że nie będziesz miała mi za złe, ale zwróciłam uwagę je jedną rzecz - pisałaś o tym, że jesteś przyzwyczajona do tego, że żeby coś osiągnąć, wystarczy sumiennie na to pracować, że dbasz o zdrowie, zdrowo się odżywiasz itd. po to, żeby być fit (może trochę to uprościłam). A po Twoich postach widać, że jesteś kłębkiem nerwów. Pamiętaj, że zdrowie psychiczne jest równie ważne, bo mam wrażenie, że skupiłaś się tylko na fizycznym. Stres niszczy Twoje zdrowie, może negatywnie wpływać na zajście w ciążę albo zdrowie przyszłego dziecka. A te sytuacje stresowe razem ze staraniami się nie kończą, później będzie masa takich sytuacji w ciąży, a z dzieckiem na świecie już w ogóle.
    Nie znam nikogo, kto poszedłby na terapię i terapeuta dał mu jakieś rady i kazał sobie radzić. Zwykle terapeuta po prostu kieruję rozmowę w taki sposób, żeby samemu dojść do tego, co Cię blokuje, dlaczego nie idzie Ci zmiana. Taki jest cel terapii, nie tylko zapanowanie nad stresem czy lękiem (w Twoim przypadku), ale też odkrycie, gdzie leży problem. To nie tak, że terapeuta ma powiedzieć „proszę głęboko oddychać, skierować myśli w inne miejsce” czy cokolwiek innego i na tym koniec. Przynajmniej z mojego doświadczenia.

    I pewnie, zawsze może coś pójść nie tak, tak samo jak możemy wpaść pod samochód, to może lepiej nie kupować wakacji na za 3 miesiące, bo a nuż nie wyjedziemy? Szklanka nie musi być do połowy pusta ;)

    Wybacz, że cofam się do tego postu teraz, ale wczoraj nie miałam jak na szybko odpisać, a chciałam Ci zaproponować, żebyś przemyślała temat, bo naprawdę uważam, że negatywne nastawienie i ten permanentny stres sprawi o wiele większe szkody, niż podanie zastrzyku parę dni później ;)

    Stres w sumie pojawił się teraz te parę dni przed @. Marzyłam o tym żeby się udało, dziś już 11dpo wiec @ w piątek a test nadal bielutki. Mniej już mnie to stresuje bo nie nastawiałam się po ostatnim negatywnym.. mam po prostu takie "ok, szkoda, trudno".

    Do tego w pracy mi się wszystko posypało. Akurat teraz. :(

    Wiem gdzie leży problem, czasem udaje mi się z tym radzić, czasem nie.

    Co nie zmienia faktu, że za miesiąc mam zamiar zrobić test dopiero jak @ nie przyjdzie bo widać że łatwo nie będzie, będzie ciężko i pewnie lata to potrwa jeżeli w ogole sie uda więc po co robić od razu. Od razu to mogą robić ludzie pijący, palący, mający wszystko gdzieś bo im się często udaje.

    Pójdę jedynie do lekarza bo tak potężny bol owulacyjny, pobolewanie brzucha codziennie od paru dni czy jakieś problemu z żołądkiem to coś co mi się nigdy nie dzieje.

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 2 lipca, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Przez poprzednie cykle tak się łudziłam 🫣u mnie oznacza tylko tyle, że się 🐵czai za rogiem.
    Ale trzymam kciuki za wszystkie pozostałe dziewczyny 🤞
    Lipcowy cykl idę w całkowity spontan, zero temperatury i testów owu, nie będę na urlopie się tym zajmować 😉

    Rozumiem, to niemniej powodzenia w kolejnym cyklu 😁 ja w tym cyklu robiłam testy owu ale jak taka trąba, bp zapomniałam, że to się codziennie robi i pik łapie, więc myślałam, że mam owulke 6 dni wcześniej niż była faktycznie. Ale naszczescie niezłym bólem się jajnik upomniał, ale czy coś z tego będzie zobaczymy. Jak mam testowanie 11, to 10 idę dopiero wieczorem kupić test

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Lexia Autorytet
    Postów: 1275 2673

    Wysłany: 2 lipca, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Stres w sumie pojawił się teraz te parę dni przed @. Marzyłam o tym żeby się udało, dziś już 11dpo wiec @ w piątek a test nadal bielutki. Mniej już mnie to stresuje bo nie nastawiałam się po ostatnim negatywnym.. mam po prostu takie "ok, szkoda, trudno".

    Do tego w pracy mi się wszystko posypało. Akurat teraz. :(

    Wiem gdzie leży problem, czasem udaje mi się z tym radzić, czasem nie.

    Co nie zmienia faktu, że za miesiąc mam zamiar zrobić test dopiero jak @ nie przyjdzie bo widać że łatwo nie będzie, będzie ciężko i pewnie lata to potrwa jeżeli w ogole sie uda więc po co robić od razu. Od razu to mogą robić ludzie pijący, palący, mający wszystko gdzieś bo im się często udaje.

    Pójdę jedynie do lekarza bo tak potężny bol owulacyjny, pobolewanie brzucha codziennie od paru dni czy jakieś problemu z żołądkiem to coś co mi się nigdy nie dzieje.



    Cel95, proszę Cię, nie zakładaj po 1cs, że starania u Ciebie potrwają lata... To jest na prawdę niepoważne i bez sensu zupełnie. Masz szansę na ciążę 30% w każdym cyklu, li i jedynie. Jesteśmy na forum staraniowym, gdzie ogrom kobiet latami się stara, przechodzi przez procedury, leczenie, ogrom badań- może zajrzyj w ramach autoterapii na wątek o staraniach z pomocą medyczną, spójrz na stopki dziewczyn, które tam walczą i przestań pisać sobie czarne scenariusze.

    Darrika, Dahlia, Frajda, Lasia1234, Monk@, Kinia92, Britta, Lavenda, kasia97, ellevv, Katsue, notsobadd, Pragiola lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️&👨🏼‍🦱'94
    Rodzinka 2+👧🏼+🐱

    Pierworodna (4cs):
    10.12.21: ⏸️
    04.01.22: Zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    10.02.22 (12+1): I. prenatalne: wszystko oki, niskie ryzyka wad. Bardziej dziewczynka 🥰👸🏼
    05.04.22 (19+6): Połówkowe ❤️ 342g zdrowej Córci
    13.06.22(29+5): III. prenatalne, wszystko oki. Waga 1536g 👌🏻
    22.08.2022 o 12:18 przychodzi na świat nasz Cudzik 💜3260g i 56cm
    202208225565.png

    Rodzeństwo (1cs):
    23.08.24: ⏸️
    24.08.24: (3+4)Beta HCG: 16.8 🍀
    26.08.24: Powtórka: 75.3 ❤️🥹
    11.09.24: (6+1) Pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i echem mikrozarodka z mikroserduszkiem <3
    16.09.24: (6+6) Wizyta gin NFZ
    preg.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 302 374

    Wysłany: 2 lipca, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Rozumiem, to niemniej powodzenia w kolejnym cyklu 😁 ja w tym cyklu robiłam testy owu ale jak taka trąba, bp zapomniałam, że to się codziennie robi i pik łapie, więc myślałam, że mam owulke 6 dni wcześniej niż była faktycznie. Ale naszczescie niezłym bólem się jajnik upomniał, ale czy coś z tego będzie zobaczymy. Jak mam testowanie 11, to 10 idę dopiero wieczorem kupić test
    Powodzenia 😃ja w tym cyklu zdarzało się, że robiłam 3x dziennie, bo jakoś ciężko było mi złapać pik 😅dobrze, że Ci jajnik dał znać.
    W sierpniu na pewno muszę zrobić test trzeciego, bo idę na wesele, a wypada, że chwilę przed 🐵będę.

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • Aries94 Przyjaciółka
    Postów: 79 137

    Wysłany: 2 lipca, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim ☺️

    U mnie ostatnio sinusoida emocji.

    Dzisiaj M. idzie oddać próbkę nasienia na badania i trochę się stresuje wynikami.
    Ja mam dzisiaj wizytę u ginekologa, ale idę tylko po skierowanie na badania, więc raczej nic mądrego mi nie powie.

    Ostatnio non stop mam wahania nastroju straszne od: „na 100% w tym cyklu się uda”, po „na cholerę mi to wszystko jak i tak nic z tego nie będzie”. Stwierdziłam, że muszę znaleźć sobie zajęcie bo wykończę i siebie i swojego męża. Wróciłam do pisania mojej książki. Kto wie, może chociaż marzenie o wydaniu powieści się spełni 😜

    W tym cyklu od samego początku działam z testami owulacyjnymi. Ostatnia miesiączka była bardzo, bardzo dziwna, więc znów ciężko mi określić kiedy będzie owulacja i czy w ogóle 🤷🏼‍♀️

    No nic, pozostaje cierpliwie czekać i zobaczymy co to z tego będzie 😅

    Trzymam mocno kciuki za wszystkie testujące 🤞🏻

    Monk@, Britta, DreamBee, Paula6432 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ - 30 lat (PCOS)
    🧔🏻‍♂️ - 34 lata (cukrzyca typu I, leczenie onkologiczne, kiepskie nasienie)
    😻 x4 - Wszystkie zdrowe i szczęśliwe 🥰

    Jesteśmy w KLN INVICTA Warszawa

    11/09/24 - Rocznica Ślubu i zakwalifikowanie nas do procedury IVF ✅

    🔜 Oczekiwanie na 🐵 by zacząć brać anty
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 2 lipca, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Powodzenia 😃ja w tym cyklu zdarzało się, że robiłam 3x dziennie, bo jakoś ciężko było mi złapać pik 😅dobrze, że Ci jajnik dał znać.
    W sierpniu na pewno muszę zrobić test trzeciego, bo idę na wesele, a wypada, że chwilę przed 🐵będę.

    Haha no to na pewno byłaby lepsza zabawa na weselu z pozytywnym testem i dobrymi wieściami 🤭

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 2 lipca, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aries94 wrote:
    Dzień dobry wszystkim ☺️

    U mnie ostatnio sinusoida emocji.

    Dzisiaj M. idzie oddać próbkę nasienia na badania i trochę się stresuje wynikami.
    Ja mam dzisiaj wizytę u ginekologa, ale idę tylko po skierowanie na badania, więc raczej nic mądrego mi nie powie.

    Ostatnio non stop mam wahania nastroju straszne od: „na 100% w tym cyklu się uda”, po „na cholerę mi to wszystko jak i tak nic z tego nie będzie”. Stwierdziłam, że muszę znaleźć sobie zajęcie bo wykończę i siebie i swojego męża. Wróciłam do pisania mojej książki. Kto wie, może chociaż marzenie o wydaniu powieści się spełni 😜

    W tym cyklu od samego początku działam z testami owulacyjnymi. Ostatnia miesiączka była bardzo, bardzo dziwna, więc znów ciężko mi określić kiedy będzie owulacja i czy w ogóle 🤷🏼‍♀️

    No nic, pozostaje cierpliwie czekać i zobaczymy co to z tego będzie 😅

    Trzymam mocno kciuki za wszystkie testujące 🤞🏻

    Ach te wahania nastroju są najgorsze, a oczyścić głowę żeby nie myśleć i nie tworzyć scenariuszy to jest wyższa Szkoła jazdy jakaś. Ale zajęcie głowy pisaniem książki to świetna myśl!
    Daj znać jak będziecie mieć wyniki nasienia!

    Aries94 lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Nineq Autorytet
    Postów: 302 374

    Wysłany: 2 lipca, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Haha no to na pewno byłaby lepsza zabawa na weselu z pozytywnym testem i dobrymi wieściami 🤭
    Zwłaszcza, że u znajomych i z doborowym towarzystwem 😅
    Liczę, że do października się uda, bo na początku miesiaca lecimy na urlop i może wypaść 🐵😂a co to za wakacje wtedy.

    Darrika lubi tę wiadomość

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 2 lipca, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexia wrote:
    Cel95, proszę Cię, nie zakładaj po 1cs, że starania u Ciebie potrwają lata... To jest na prawdę niepoważne i bez sensu zupełnie. Masz szansę na ciążę 30% w każdym cyklu, li i jedynie. Jesteśmy na forum staraniowym, gdzie ogrom kobiet latami się stara, przechodzi przez procedury, leczenie, ogrom badań- może zajrzyj w ramach autoterapii na wątek o staraniach z pomocą medyczną, spójrz na stopki dziewczyn, które tam walczą i przestań pisać sobie czarne scenariusze.

    Przez rok czytałam takie historie, wiele kobiet zanim odkryje moja chorobę ma lata takich historii.

    Lekarz ginekolog powiedział mi że mam się nie nastawiać bo z zespołem antyfosfolipidowym rzadko są pozytywne historie. Wiele godzin płakałam po tej wizycie. Dostałam wręcz ataku paniki, godzinami nie mogłam się uspokoić..ale to jest prawda.. Ciężko mi ją zaakceptować.

    Mimo to postanowiłam maksymalnie się postarać i zadbać o organizm i chociaż 1 próbę dać na pozytywnym nastawieniu. Liczyć że jeden raz ten cud się wydarzy.

    Muszę się pogodzić z tym, że może mi się nigdy nie udać. Nawet mój mąż zaczal rozkminiac czy z nim nie jest coś nie tak, skoro od roku nie pije (nigdy duzo nie pil, ale lubil np probowac rozne wina), ma idealne ciało, nie je cukru, rusza się, bierze fertistim, omegi, wit D i inne suple, do tego z badań krwi ma wszystko ok. A mimo to nie udało się.. żałuję że nie zapisaliśmy się na darmowy seminogram bo była opcją ale było to na wakacjach, pomyślałam że mu o tym powiem po wakacjach żeby ich nie psuć tematem, no i miejsc już nie ma. Niby to nie dużo ale na moje badania juz poszło kilka tysięcy.

    Może coś głębiej jest do odkrycia..z genów badałam jedynie kir, mutacje pod pthfr pai leiden itp, trombofilie:/

    Przeżyłam to poronienie bardzo i dużo odwagi kosztowało mnie żeby w ogóle spróbować...

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 194 216

    Wysłany: 2 lipca, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aries94 wrote:
    Dzień dobry wszystkim ☺️

    U mnie ostatnio sinusoida emocji.

    Dzisiaj M. idzie oddać próbkę nasienia na badania i trochę się stresuje wynikami.
    Ja mam dzisiaj wizytę u ginekologa, ale idę tylko po skierowanie na badania, więc raczej nic mądrego mi nie powie.

    Ostatnio non stop mam wahania nastroju straszne od: „na 100% w tym cyklu się uda”, po „na cholerę mi to wszystko jak i tak nic z tego nie będzie”. Stwierdziłam, że muszę znaleźć sobie zajęcie bo wykończę i siebie i swojego męża. Wróciłam do pisania mojej książki. Kto wie, może chociaż marzenie o wydaniu powieści się spełni 😜

    W tym cyklu od samego początku działam z testami owulacyjnymi. Ostatnia miesiączka była bardzo, bardzo dziwna, więc znów ciężko mi określić kiedy będzie owulacja i czy w ogóle 🤷🏼‍♀️

    No nic, pozostaje cierpliwie czekać i zobaczymy co to z tego będzie 😅

    Trzymam mocno kciuki za wszystkie testujące 🤞🏻

    Dobrze Cię rozumiem 🙈 jeśli chodzi o takie wahania nastroju to mam bardzo podobnie. Nawet myślę o psychologu, by oczyścić jakoś swoje myśli i zmienić nastawienie 😄
    Co do pisania książki - super pomysł! No i trzymam kciuki 😇

    Tak samo trzymam kciuki za wyniki męża, oby wszystko poszło pomyślnie 🙂

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, omega 3, selen i cynk

    18.10 ➡️ Pierwsza wizyta w Klinice Niepłodności
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 2 lipca, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Prośba o wpisanie 🤍 lub 🐵, nie będę testować. Spadek temperatury w 12 dpo, jaki mam, oznacza że przyjdzie królowa 🐵w piątek. A tak się ładnie zapowiadało😪
    Nic nie wpisuję! kciuki dalej trzymam i koniec! Udostępnisz wykres?

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ