X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 24 października 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę Wam powiedzieć, że gołąbki mniammmm ale serniczek to pierwsza kalsa :P w pracy chcą bym im piekla na zamówienie he he he

    Akceptacja!
  • Lamia R. Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 24 października 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fi0lecik wrote:
    zawsze mam mega skurcz i wzdęcie Ok 17-19 dnia czy to możliwe żebym miała tak późno owulacje? W tym mies udało się <3 w 11 i 13 dc nie wiem czy w ogóle robić sobie nadzieje

    Fiolecik moja koleżanka starała się długo i zawsze celowała w okolice owu a gin jej powiedział, że mają się kochać co dwa dni zaraz po zakończeniu @ i zaskoczyli, plemniki mają zdolność przetrwania i do zapłodnienia może dojść nawet po 4 dniach od stosunku :)


    Fi0lecik lubi tę wiadomość

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 24 października 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez uważam, ze najlepiej caly cykl sie przytulac, ale wiadomo nie kazdy ma ten luksus.. my przy poerwszej ciazy 2 strzały bo moj M wyjezdzal i II kreski. Teraz idealnie wszystkiego pilnujemy, ktore dni, owulcja, testy, sluz itp itd no i nie wychodzi :D przewrotny tez los...

    A dzis do tego spotkalam sie z kolezanka ktora mi przez 3h gadala jaka ona biedna bo wpadla w wieku 30 lat a dziecka nie chce ehh.. co za niesprawiedliwosc.. ledwo udalo mi sie powstrzymac emocje

    Fi0lecik lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka7 wrote:
    Wychodzi na to, że u mnie wczoraj był pozytywny test owu, chociaz kreska testowa byla o jeden odcien jasniejsza od kontrolnej, ale dzis juz calkoem jest blada, ledwo widoczna. A moze tylko szykowalo sie do owulacji ale jej nie bylo/nie bedzie? No nie wiem. Mam jakis wewnetrzny niepokój, nie wiem czemu. Ale trzeba trzymac sie ode mnie z daleka, bo na kazdego 'warczę'. Moze jestem podminowana faktem, ze za niedlugi bede musiala spedzic troche czasu z ciężarną... Ech... To bedzie ciezkie, tym bardziej, ze to jest osoba ktora uwielbia sie przechwalac i ciagle uwaza sie za najlepsza, nie ma wyczucia, ze moznaby trochę pohamowac z tematem przy mnie. No coz.

    Hejka Malinka ja też mam tak podobnie z moją przemadrzałą siostrą która wie najlepiej.... nie przejmuj się głowa do góry :P Jest na to sposób :-)Jednym uchem wleci drugim wyleci :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze o wpisanie mnie na Listopadowe testowanie 3.11.2017 Dziekuje i życzę powodzenia wszystkim kobietkom:-):-*

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 24 października 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam niecierpliwie na 4.11, ale nadarza mi się okazja, że w sobotę zrobię badanie krwi, więc przy okazji betę. To będzie 9dpo, więc powinno coś wyjść.

    Ale dzisiaj 5dpo miałam silne bóle jajników, aż poszłam zrobić test owulacyjny, jest negatywny. Temperaturę mam ładną i potwierdza, że owulację miałam 16dc, test dzień wcześniej pozytywny i 16dc czułam takie same silne kłucia. Dlaczego boli mnie teraz tak mocno prawy jajnik? Miałyście tak kiedyś?

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyślałam sobie, że w przyszły, cyklu idę na monitoring.
    Kiedy się idzie pierwszy raz? Jeśli miałam owu: 15 dc, potem 17 dc a teraz nadal nie mam :/

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 24 października 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas chyba cykl na straty idzie... M ma w du...e seks... Siedzi z nosem w laptopie miało być co dwa dni a tu 3 dzisiaj... Ehhh... Kładę się spać... Dobranoc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2017, 22:28

    Akceptacja!
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 25 października 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj aż zgięło jak mnie coś rano ukłuło. Na chwilkę, za pół minuty albo i mniej przeszło. Ciekawe cóż to. Jestem 4/5 dpo wiec jeszcze chwile czekania mi zostało :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 25 października 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    U nas chyba cykl na straty idzie... M ma w du...e seks... Siedzi z nosem w laptopie miało być co dwa dni a tu 3 dzisiaj... Ehhh... Kładę się spać... Dobranoc.

    KAL, to weź tego swojego męża w obroty! Powiedz mu, że co dwa dni, to co dwa dni i dlaczego on tego nie pilnuje.
    I się nie stresuj, jak ostatnio było 3 dni temu, to nie jest tak źle :*

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 25 października 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez chyba ten cykl idzie na straty. Monitorng w 12 dc pokazał pęcherzyk 10, idę jeszcze w piątek (16dc) zobaczyć czy urósł, ale wątpię bo śluzu nie mam rozciagliwego w tym cyklu wcale...:(
    Cykle ma 26 dniowego, wiec nawet jak będzie owulacja w weeekend ( 17-18dc) to za krótka fl i się nie utrzyma.

    W czerwcu byłam na monitoringu tez nie było owulacji.
    Teraz monitoring (październik) wskazuje na to samo.
    Zrobię jeszcze monitoring w listopadzie.

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 25 października 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) uzupełniłam tabelkę jak któraś została pominieta to proszę o info to dopiszę :)

    Magda - mbc, 1000 lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 25 października 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. Udało się dzisiaj dzisiaj zobaczyłam dwie kreseczki większość pamiętam z października, dlatego was podczytuje i oczywiście trzymam kciuki:) U nas się udało mimo, że było tylko trzy dni przed owu i w dzień owulacji więcej nie mieliśmy ochoty .

    Magda - mbc, Kasiulka90, klaudiaaa93, Ewi28, 1000, Sung, Fi0lecik, 89Natka lubią tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 25 października 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Hej dziewczyny :) uzupełniłam tabelkę jak któraś została pominieta to proszę o info to dopiszę :)

    KAL, jeśli chcesz, mogę Ci dopomóc z tabelką :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Agatella88 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 25 października 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak można dopisać na 1 listopada:)

    2cs :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zostałam pominięta proszę o wpis na 1 listopad .Dziekuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    hej dziewczyny. Udało się dzisiaj dzisiaj zobaczyłam dwie kreseczki większość pamiętam z października, dlatego was podczytuje i oczywiście trzymam kciuki:) U nas się udało mimo, że było tylko trzy dni przed owu i w dzień owulacji więcej nie mieliśmy ochoty .

    Ostatnio coś często widzę że udaje się, jak przytulanie było 3 dni przed :)

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 25 października 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatella88 wrote:
    Jak można dopisać na 1 listopada:)

    załatwione :)

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 25 października 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewka1990 wrote:
    Ja zostałam pominięta proszę o wpis na 1 listopad .Dziekuje

    załatwione :)

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszytkim. Wczoraj byłam u gina i jak tak sobie siedziałam na tej poczekalni pełnej ciążówek to tak mi się smutno zrobiło:(

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ