X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego w cudzysłowie: p

    Aganeska lubi tę wiadomość

  • caławtrawie Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 12 marca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, właśnie się dowiedziałam, że zostanę ciocią! :):):):)

    baby1991, Aganeska lubią tę wiadomość

    860i3e5eicpea3we.png

    bfarb201a7ylpd16.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calawtrawie super to my a aganeska kolejny kielich pjemy za Zdrówko nowego członka Twojej rodziny;)

  • caławtrawie Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 12 marca 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z chęcią dołączę się do Was ;)

    860i3e5eicpea3we.png

    bfarb201a7ylpd16.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 12 marca 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caławtrawie wrote:
    Z chęcią dołączę się do Was ;)

    dawaj chodź :)
    pijaństwo się szerzy... i my mamy być odpowiedzialnymi matkami :D

    baby1991 lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • caławtrawie Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 12 marca 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam od razu pijaństwo, czwartkowy relaks lepiej brzmi ;)

    860i3e5eicpea3we.png

    bfarb201a7ylpd16.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 12 marca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo to mi się podoba :) aż się poczułam odpowiedzialniej

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • caławtrawie Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 12 marca 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym, czerwone wino to tylko na zdrowie :)

    860i3e5eicpea3we.png

    bfarb201a7ylpd16.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otwierają winiacza i zasiadają do nas!;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ten mój jest zły i biadoli bo malo kasy zarobi w nast miesiącu ze mu się juz nieopłacalne w tym miesiącu chodzić do pracy ze wyjdzie dzisiaj wczesniej eh a ze ja w trakcie Winka to mi humorek dopisuje, ubiorem się w sexi bieliznę, zrobię mu jedzonko i naleje mu kielicha wisniowki a potem to wiadomo... Mam nadzieje ze mu humor wroci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 19:39

  • caławtrawie Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 12 marca 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba byłoby coś z nim nie tak, gdyby na takie zabiegi nie zareagował :) ale Wam dziewczyny zazdroszczę facetów w domu. Mój M. wraca dopiero jutro :(

    860i3e5eicpea3we.png

    bfarb201a7ylpd16.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 12 marca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi nie masz czego zazdrościć, mojego też nie ma dzisiaj. A mam taką ochotę.... uuuhhh... :/ i dobrze, że go nie ma bo lekarz mi się kazał wzbronić od sexu do piątku.
    pies mi jęczy jak opętany. Muszę z nim wyjść na spacer a tu tak pizga wiatrem... Idę. Odezwę się jutro pewnie dopiero. Po spacerze gorąca kąpiel i lulu.. Miłej nocy, upojnej komu dane, komu nie to napojnej :P

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie jestem napojona zobaczymy czy z mojego małża humorkiem będe tez upojona. Odpoczywaj aganeska:*

  • caławtrawie Koleżanka
    Postów: 62 18

    Wysłany: 12 marca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby, na pewno mu się poprawi :)

    Ja to pewnie po kąpieli położę się do łózka z jakąś książką. Trzeba sobie jakoś wynagrodzić. Czekam na ten weekend z niecierpliwością. :)

    Aganeska - dobrej nocy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 19:55

    860i3e5eicpea3we.png

    bfarb201a7ylpd16.png
  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja już mam weekend. Chcę jutro iść na betę i musiałam urlop wziąć. Wyszedł mi dziś na teście cień cienia i chcę to sprawdzić bo nie chce ryzykować w pracy.
    Mamy malowanie i taki sajgon że szok ale już koniec widać i będę mogła być częściej z Wami. :-)
    Trzymajcie kciuki i módlcie się za nas. :-)

    inaa, Aganeska lubią tę wiadomość

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie rospisaly i rozpily-zdrowko
    Ja dzis mialam hustawke nastrojow.Od rana w pracy wkurzal mnie kumpel fajtułapa,pozniej moja komorka doprowadzila mnie prawie do szalu,malo brakowalo i bym wyła.Po pracy maz wyskoczyl do apteki po test.Kupil elektroniczny i zrobilam jazde,ze takiego nie chcialam.Dojechalismy do domu wykapalismy sie i maz zaproponowal zakupy i nowa komorke wiec humor od razu sie poprawil .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 21:59

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkakrk wrote:
    Biedroneczka29-to chyba z tobą poczekam,a powiedz bolą cie piersi? I sutki? Bo mnie od wczoraj zaczęły dziś bolą i swedza bardzo.
    Patka piersi zazwyczaj bola mnie przed @ jak narazie nie bola.Jutro chyba zatestuje bo maz kupil test ☺

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj wy ... musze przyznac ze uwielbiam piwo, malibu z mlekiem, drink " monte" tj. orzechówka z mlekiem , i winko półsłodkie.. też czasem potrafiłam wypic całą butelke bądź w lato 3 piwka... a teraz nie ryzykuje hhihihihihi pijcie tez za mnie jak bedziecie piły.. chyba że @ w poniedziałek przyjdzie to sie na..le... hihi

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny ale Wam zazdroszcze:-) z pol roku nie pije przez ta moja prolaktyne :-S no ale czego sie nie robi dla upragnionego Maluszka:-) u mnie w pracy straszna sie robi atmosfera, az nie chce mi sie tam isc jutro :-( Zabcia trzymam kciuki, napisz jak wynik bedzie. Baby, tez taki plan mam, wiec do dziela, dluga noc przed Nami, a jutro chyba owu, albo dzis, wiec trzeba korzystac ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Czytam was codziennie ale jakos po pracy nie mam weny napisać, jutro ostatni z moich dni ciągiem :( najgorsze jest to że od wczoraj jestem chora gorączka katar kaszel i ropa w gardle a owulacja zbliża się wielkimi krokami. Chcicałam dziś z moim podziałać trochę ale wrócił od kolegów w niezbyt dobrym stanie. Jutro mu nie odpuszcze! ;D A jeszcze opierdziel dostanie jutro jak wstanie:D
    Mam strasznie ciężki ten miesiąc zaczęłam pracę w tamtą środę kończe dopiero jutro codziennie w pracy jestem. Ale weekend wolny i gdy dalej bede chora to biore L4 zeby wyzdrowieć. Nie wiem czy przez chorobę coś wyjdzie w tym cyklu bo oboje smarkamy :)
    Inaa- Serdecznie gratuluje i cieszę się! ;D Tak jak napisałaś teraz czas na Ciebie! ;D

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ