X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!
Odpowiedz

Młode staraczki po 20'tce- łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 26 lutego 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie też na wiosnę chce odświeżyć sypialnie bo jak się wprowadzilismy to nie było sensu w zimę malować
    Meble to mam nowe wiec zmieniać nie będę ale przemeblowanie. Zrobić jest konieczne

    201510287051.png
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 26 lutego 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabcia2806 wrote:
    aniacicha , rozumiem ale najważniejsze że prawdopodobnie się udało. Kciuki za bete. :-)

    Oj u nas też by się przydało w pokoju po sprzątać ale nie mam siły, nawet ruszyć mi się nie chce. :-) Zdecydowaliśmy że odświeżymy se pokój, inne kolory na ściany damy i wymienimy meble. Nie chcemy tu dużo inwestować, ale w jakiś fajnych warunkach mieszkać byśmy chcieli. :-)


    Mam nadzieje że będzie bardzo dobra

    201510287051.png
  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 17:52

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Wiesz co Ja mam cykle dosc nieregularne stad tabletki wywołujące ale mówię brałam teraz luteine i jakby było tak jak co cykl to powinnam dostac koło 10 dni temu @ a jak nie to max tydzien temu a tu dupa mowie 11 dni temu odłożyłam luteine i nadal nic nie ma .

    ZakreconaOna Ty to masz anielską cierpliwość, ja bym juz dawno nie wytrzymała i zatestowała :) teraz tez się nie mogę doczekać a wczesniej niz za ponad tydzień to nie ma sensu, o ile się malpa nie pojawi :/

  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój śpi idzie na nocke :/ nie lubię spać sama ..

    201510287051.png
  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam wykorzystać dziś męża ale jak widzę jak śpi to nie mam sumienia go budzić. :-)

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja dzisiaj nocke tez sama ajaj nie lubie tego ;p

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snowwhite a u Ciebie kiedy @ ma przyjsc?

  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    hejka , pewnie , zapraszamy ;)
    Ja staram się 2 lata w tym miałam 6 miesiecy leczenia tabletkami antybobasowymi bo lekarz myslał , ze cos da to plus miesiac silne antybiotyki więc łącznie koło 14 cykli takich gdzie sie staramy staramy bo było tez pare odpuszczonych po poronieniu itp :) Opowiadaj Ty o sobie .


    acha, no szczerze jest to nasz pierwszy cykl starań , wcześniej kochaliśmy się bez zabezpieczeń w sumie ok 6 lat :D ( stosunek przerywany) i nic nie było. ale ostatnio miałam bardzo długi cykl bo dostałam @ aż w 54 dniu cyklu i to mnie zaczęło zastanawiać czy to przypadkiem nie ciąża? i tez miałam objawy ciążowe, mdłości kilka dni, częste bieganie do łazienki miałam napady na słodycze a przede wszystkim mięso pieczone no i brzuszek mnie pobolewał ok 2 tygodni także i piersi bolały były takie ciężkie, wiec to mnie zastanawiało no ale niestety. kiedy się okazało ze jednak przyszła @ to szczerze ja i mój mąż byliśmy zawiedzeni choć się nie staraliśmy już mieliśmy nadzieje ze będzie mila niespodzianka. i po tym cyklu postanowiliśmy się brać do roboty, poczuliśmy ze nadszedł ten czas aby powiększyć rodzinkę :D :)


    kurczę ale si rozpisałam :P

    <3 1 cykl starań <3
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie takie objawy i sie mysli ze moze sie udalo a pozniej najgorsze te rozczarowanie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 dopiero ok wtorku/środy :/

  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak właśnie tak jest, a tym bardziej z nigdy takich objawów nie miałam . szkoda ze nie wyszło.... no ale nic są tego tez małe plusy... trzeba dalej próbować i to intensywnie he he :)

    <3 1 cykl starań <3
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to faktycznie jeszcze troche czasu i te czekanie nie najgorsze

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no tak i cieszyc sie soba u mnie masakra od ponad tyg zero seksu ze juz nie wytrzymuje ;p

  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz mam 25 dzień cyklu, od pierwszego dnia rozpoczęłam przygodę z ovu. tylko ze żałuje bo nie mierzyłam sobie temperatury :/ hehe dzisiaj z ciekawości zmierzyłam to miałam 37,2 o godz 9:00 wiem ze to nie ma znaczenia bo powinnam mierzyć od początku cyklu. no i ciężko było mi samej wyznaczyć owulke ale gdy poczułam mokro to braliśmy się do pracy z moim meżulkiem po kilku dniach miałam tak jaby bole owulacyjne i do teraz miewam kucie w jajnikach i bola mnie piersi sa ciezke dotknąć ich nie można i czasami czuje takie kucie w piersiach takie dziwne to od strony pach to od góry i mnie swędza.... jakoś dziwnie. niby @ mam dostać 6 marca ale z moimi cyklami jest roznie zazwyczaj mam cykle ok 32 do 45 dni a raz na kilka lat sokoczy nawet do 52 czy 54 dc. także nie wiem co będzie musze czekac cierpliwie

    <3 1 cykl starań <3
  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czemu taka przerwa?

    <3 1 cykl starań <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochana testowaniem mało się przejmuje bo czuje w kościach , ze nic z tego ;) dlatego nie korci mnie test mimo tego , ze w łazience jeden lezy sobie na wszelki hehe .
    Mój misiak dzisiaj tez na nocke idzie więc noc kolejna sama spędzam , on pracuje tylko na nocki wiec ja 5 dni w tygodniu spie sama a mega tego nie lubie tez ;(
    Ania no to czas i pora na staranka intensywne i obserwacje ;) miło Ci poznać ;*


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniacicha dlatego Ja nawet nie rozpoczynałam tutaj w UK leczenia żadnego , odrazu Polska city poszło .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 26 lutego 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cos cicho sie tu zrobilo :) halo halo ;p

  • Ania0292 Przyjaciółka
    Postów: 136 34

    Wysłany: 26 lutego 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się zgłaszam tez patrze tu cos cicho :)

    <3 1 cykl starań <3
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ