Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    Aniu, a czy robić te hormony jeśli wyniki nasienia są ok i potencja też ok?
    Warto bo np podwyzszona PRolaktyna moze oslabic zolniezyki

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    helenkq wrote:
    ech.. dziewczyny ciezcie sie poki mozecie...

    jak juz beda II roznie moze byc... ja mialam ochote ale ciało nie... sucho jak na pustyni... :D trzeba bedzie sex shop odwiedzic :D

    Jak ja to mowie sa inne czynnosci sexulalne zeby to jakos nadrobic :D

    helenkq lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, żarty się skończyły 1237396pedprtp6tk.gif
    Robię wątróbkę...wiem wiem, w moim stanie nie zalecana, ale raz to może nie zaszkodzi :D

    Tamka, nick nieaktualny, Ania_84, Krokodylica lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Warto bo np podwyzszona PRolaktyna moze oslabic zolniezyki

    ehh, no to na bank małż ma podwyższoną prl i adrenalinę, bo w stresie jest okropnym :/ ale na razie pracy ma huk, także za badania zabierzemy się pewnie koło października, a teraz odpoczywamy od starań..

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czemu w twoim stanie nie zalecana?

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow zjadla bym watrobke z cebulka ..mmmm ;D
    do tego sukinie grillowana...
    a to wszytsko przegryzlabym nastepnym slojem ogorkow kiszonych :D

    Nenaaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja własnie mam dzis na obiad
    watróbkę z cebulką, kaszę gryczaną z ogórkiem ;)

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co najlepsze to czesto gotuje moj maż, bo ja taka zła czasem zołza jestem i musi sam ;D

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    helenkq wrote:
    czemu w twoim stanie nie zalecana?
    Bom w ciąży urojonej przecież :)
    Nie no tak serio to bije mi na główkę, psycha siada przed @. Jeszcze rano na papierze jakieś plamienia, w życiu przed małpą nie plamiłam. Oszaleję...więc niedługo zaproszę Was do mojego nowego domu w Tworkach czy innej Morawicy
    1984413tct8cv30xl.gif

    nick nieaktualny, helenkq, Tamka, nick nieaktualny, Krokodylica lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Nasturcjo a robiliscie moze u meza poziom testosteronu, FSH,LH, PRL, ?? bo walsnie one odpowiadaja za to
    Wlasnie przejrzalam wyniki. Nie! Nie robilismy. Nawet nie wiedzialam, ze u facetow bada sie poziom prolaktyny. Ale FSH, LH i prolaktyne w takim razie zbadamy w przyszlym miesiacu. Moj zestaw badan bedzie sporo kosztowal plus monitoring owulacji i badanie nasienia, ale to ostatnie zostalo juz oplacone przy pierwszej, nieudanej probie.
    Takze w lipcu na bank to zrobimy.
    Dziekuje kochana :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj malz wlasnie poszedl do kuchni gotowac kolacje. Ja nadal obolala w lozku. Ale mi malpiszon daje popalic w tym cyklu :/

  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    współczuje i tulę ;) chocia ja zostalam pobłogosławiona ze zadnego PMS nie mam no chyba ze wezmiemy po uwage mojego M

    on to potrafi cisnienie czasem podniesc ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 13:20

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Bom w ciąży urojonej przecież :)
    Nie no tak serio to bije mi na główkę, psycha siada przed @. Jeszcze rano na papierze jakieś plamienia, w życiu przed małpą nie plamiłam. Oszaleję...więc niedługo zaproszę Was do mojego nowego domu w Tworkach czy innej Morawicy
    1984413tct8cv30xl.gif

    Nena, przynajmniej bliżej będziesz :P

    Nasturcja, współczuję też się namęczyłam w tym cyklu ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 13:20

    Nenaaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    Nena, przynajmniej bliżej będziesz :P
    I to jest jakiś plus! :)

    Tamka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co mi sie zdaje ze chyba czesto kazda tak ma az do @

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi narobiłyście smaka na wątróbkę z cebulką i ogórasem kiszonym! Tutaj wątróbki mają ohydne. Kupiłam drobiowe i wyszły jak papier. Chyba z jakiegoś bardzo starego kuraka były.
    Kaszy też tu brak. Tu się tylko pałaszuje ryż i noodles.
    Ryż lubię, ale indyjski. Filipińczycy mają inną odmianę ryżu. Takie posklejane i jedzą bez niczego, żadnego sosu. Ble.

    Zjadłabym sobie też żeberka gotowane przez moją mamę. Z ziemniaczkami i kapustką kiszoną. O ludzie!!! Ale mnie naszło. I kiełbasę swojską podwędzaną też bym zjadła.

    Tamka, helenkq, Nenaaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nastka a tam prosiaków nie mają? kapusty kiszonej pewnie nie dostaniesz ale moze zeberka bys sobie upichciła...

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wątróbka ok, z kurala i królika bardzo smaczne :) Kapusta kiszona jest w Lidlu i Aldiku, kasza i ogórasy kiszone tylko w polskim sklepie niestety :/

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mają prosiaki. Pałaszują przecież świnki codziennie. Z ryżem oczywiście. Ale ta ich wieprzowina taka sobie jest. Nie wiem czym oni karmią te świnie, że mięso jest tak słabej jakości. Jest gumiaste i stare.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadła któraś z was dziczyznę?
    Matkoboskoczestochowsko, toż to był orgazm na moim podniebieniu! Wiecie jakie to delikatne i smaczne mięso?
    Nasi sąsiedzi w Polsce są polownikami.

‹‹ 272 273 274 275 276 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ