X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 14 lipca 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona przytulam, ale dziś mam na nowo nadzieję, że jednak doczekamy się maluszków, mam troszkę wyrzuty sumienia, że to przeze mnie na smutno się upiłaś :(

    Manabu, oczywiście że będę ściskać kciuki z całych sił, a da się to jakoś zoperować? Że też nawet takie maluszki nie maja spokoju od choróbsk :(

    Kuba i jak tam? zapominasz już o zabiegu? :) Czy jeszcze coś pobolewa? czekasz na wyniki?

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manabu, trzymam kciuki. Będzie dobrze, lekarze pomogą Wam. Oby tylko malutki nie musiał cierpieć.

    Myszka,jak humor dzisiaj? Ja też wierzę, ze wszystkie doczekamy się naszych upragnionych maluszków.
    Tak, powoli zapominam o zabiegu. Ranki praktycznie wygojone. I czekam na wyniki. Myślę nieraz o nich. Mam nadzieję, ze będą dobre. Niepokoi mnie jednak dość silny ból jajników. Do tej pory co nie było. Zaczęło się wczoraj, tydzień po operacji. Mam nadzieję,ze to nic poważnego.

    Ja dzisiaj sama. Mama wróciła w nocy do siebie. Była u mnie tydzień.Przyjechała do młodego jak ja byłam w szpitalu.
    Mój K dzisiaj zdaje egzamin na prawko na motor. Właśnie spełnia swoje największe marzenie.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2016, 09:50

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza no gdzie przez ciebie :) Mąż mi zdążył poprawić humor wczoraj także kaca nie ma :)

    Manabu trzymam kciuki. A dzieciakami z przedszkola się nie martw. Aż tak się chyba nie interesują.
    Mój młody do tej pory nie sika na stojąco. Taki efekt próby pozbywania się stulejki przez chirurga, że do siusiaka bał się dotknąć. Teraz powoli zaczyna się przełamywać.
    Także kciuki zaciśnięte :)

  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 14 lipca 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba to powodzenia dla męża :) jajniki może pracę podejmują, chociaż mnie też po zabiegu nic nie bolało a w niedziele zaczął mnie brzuch boleć, ale pod pępkiem bardziej i jestem na antybiotyku, u Ciebie to może nie być nic poważnego.

    Mona no to dobrze, bo zaczynałam mieć wyrzuty sumienia.

    idę dziś do endokrynologa i właściwie nie wiem po co, to miała być wizyta w ciąży, no ale następny termin mam na listopad to się do niej przejdę, może coś mądrego powie, ale nie sądzę.

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 14 lipca 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. Też tak myślała, ze jajniki zaczynają pracować. Niech nic się nie dzieje. 26 jedziemy na urlop i oby już wszystko wróciło do normy.
    Mona,Twój mąż musi być bardzo przekonujący w tym poprawiania humoru. Mojego wyślę na praktyki co?

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jest przekonujący jest :) Humor poprawił wieczorem i rano i chodzi pyta czy dalej mi poprawiać :)

    Kuba12, Izoleccc, ara lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogórki się kisza:) chociaż na razie nastawilam tylko 1 garnek gliniany. Sloiki zrobię "kiedyś, później " :)

    Manabu biedny maluszek. Mam nadzieję, że lekarze mu pomogą.

    Mona, myszka tulam. Ja przez jakiś czas też czytałam wątek o poronieniach ale ja miałam to szczęście, że przydarzyl sie T i przeniosłam się na komplikacje w ciąży. Teraz w ogóle nie mogę czytać takich rzeczy bo od razu mi się płakać chce.

    Kuba dobrze, że dochodzisz do siebie. Oby tylko zamierzony efekt końcowy był osiągnięty :)

  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 14 lipca 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona a pregnyl próbowałaś na pęknięcie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bo mój lekarz na urlopie, zresztą pewnie by powiedział żeby czekać i zobaczyć czy sam pęknie.
    Ale w kolejnym cyklu już pregnyl wymuszę.

  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 14 lipca 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona mój gin też wybył na urlop w najgorętszym dla mnie momencie, i wiecie co, trafiłam do babeczki-ginekologa a zarzekałam się że nigdy więcej nie pójdę do babki, bo są niedelikatne a poza tym nie będzie mi obca baba w cipkę zaglądać :P a jakby nie ona to nie wiem co bym zrobiła, chyba w histerię i depresję wpadła, taka spokojna i pozytywna :) szkoda tylko że przyjmuje do południa, i w innej placówce luxmedu, nie po drodze mi do niej jak pracuję. Jutro przyjmie mnie po raz 4 i to dodatkowo, bo terminy ma zajęte.

    Kuba a gdzie na urlop wybywasz, pewnie pisałaś, ale umknęło mi ;) a jak się czujesz? Przeszło w ciagu dnia?

    Izoleccc, ja się załapałam dziś na ogórasa ukiszonego, małż nie zdołał wszystkich zjeść, a dziś zakupiłam 8 kg i zaraz mykam zaprawiać.

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 14 lipca 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam bardzo dobre doświadczenia z ginekolożkami. Chociaż sama zawsze miałam ginekologów to będąc w szpitalu zawsze trafiam na babki. Nigdy żaden mężczyzna nie badał mnie tak delikatnie jak one. Nawet ostatnio przed zabiegiem dwie kobitki robiły mi USG. Już się bałam bo przy moich torbielach było to bardzo nieprzyjemne badanie. One zrobiły to zupełnie bezboleśnie.

    Myszka, chyba lepiej. Dzisiaj bolą mniej. No i miałaś rację. To raczej nic poważnego. Dziękuję.

    A na urlop jedziemy do Bułgarii. To nasz debiut,więc nie wiem co tam zostaniemy. Raz się żyje.:)

    Tak mi narobilyscie ochoty na te ogórki, ze chyba też zrobię. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2016, 19:12

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 lipca 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ja po całym dniu latania, pracy i chodzenia po zusach srusach ..blee
    własnie wpłacilam Tym krwiopijca prawie 3500 zł :( bo przeciez jak nie ureguluje wplat i odsetk to mi pozniej L4 ani macierzynski nie przysługuje .. masakra :(

    dzis robiłam z tesciowa porzadki w domu .. zostały nam dwa pokoje do ogarniecia i trzeba bedzie zaczać mysleć nad malowaniem :/

    Mona tulam <3 Myszka Ciebie też <3 ..a winka bym sie napiła .. takiego słdkiego.. albo polslodkiego :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 14 lipca 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha, Aniu albo we śnie się napijesz albo na żywo zapach Ci został :D uuu, porządki? Ale chociż to takie porządki że sporo rzeczy idzie wyrzucić i miejsce się robi?

    Kuba zazdroszczę podróży :) na pewno odpoczniecie, nabierzecie sił i pojecie coś nowego.

    Melduję, że ogórasy pokrojone i zasolone, ciąg dalszy nastąpi jutro :P

    Izoleccc lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 14 lipca 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow! Wciąż ogorasy na tapecie.
    Ogórek, ogórek, ogórek... ;)
    jutro musze przejsc po sklepach i obczaic co i jak tu z ogorkami. Ochota rosnie tym bardziej ze moje chlopaki tez ogórkowe.

    Cieszę się na ten wyjazd. Oby biuro podrozy nie splajtowalo.

    Dziewczynki o winku a ja się właśnie lnem raczę. Žołądek mi odmówił posłuszeństwa po zabiegu. Parę razy dostałam przeciwbólowe środki doustnie i na efekty nie musiałam długo czekać. Szczęście w nieszczęściu, ze nawet go lubię.

    Ania, kobieta z Ciebie ze stali. Zawsze miałaś tyle siły i energii czy ciąża Ci dała takiego kopa?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2016, 21:55

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 15 lipca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Kuba no widzisz, taki czas :D niedługo ich nie będzie to chcę je chociaż w słoiki pozamykać. Pisałam Wam już że nie cierpię zapachu ogórkow? Wczoraj kroiłam to 8 kg i mruczałam pod nosem "zimą będą pyszne i nie będą śmierdzieć" :D nie wiem co jest ze mna nie tak, ale nie znoszę tego zapachu.
    Nie splajtuje biuro :) będą cudowne wspomnienia. A jakieś fotki wrzucisz? :> Mona wrzuciła

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 15 lipca 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Ale dzisiaj długo posypałam. Chyba przesadzilam. Kawkę muszę wypić.
    Myszka ogórki w kuchni muszą być. Kiszone potrzebne bardzo.
    Zapachu ogórków nie lubisz?
    U kobiet z tymi zapachami to tak jest. Jak wróciłam ze szpitala to nie pasuje mi zapach w domu.
    Pewnie,ze wrzucę fotki.

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 15 lipca 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba, o widzisz, a ja na tym zwolnieniu nic nie odpoczęłam, nic się nie wyspałam :/ rano wstaję z małżem żeby mu śniadanie zrobić (od razu uprzedzam, że sama wstaję i sama chcę mu zrobić to śniadanie ;)) jak on wychodzi to się znów kładę ale nie zasypiam od razu tylko jakimś czasie, a on z rana przy kawie lubi mi napisać smska i się budzę no i koniec spania... Wczoraj byłam u niego w pracy, bo razem wracaliśmy i mu do szuflady włożyłam ciastko, żeby miał na dziś, no i przy okazji robienia kawy je znalazł :D takiego smsa mi przysłał że aż mi się ciepło na serduchu zrobiło.
    Nie znoszę zapachu ogórków, arbuzów i innych z tej rodziny, jeść też ich nie lubię, wyjątkiem są zaprawione ogórki, które tracą swój charakterystyczny zapach. A to jeszcze coś Wam napiszę :D
    w któryś tam weekend pojechaliśmy w odwiedziny do mojego wujka i jego żona podała nam do kawy lody z... arbuzem. Głupio mi było mówić cioci że ja tego nie lubię, postanowiłam, że zjem, w końcu nie było go aż tak dużo. Wziełam do ust 2 kawałki, pogryzłam, chcę przełknąć i poczułam że mam szyję żyrafy, dosłownie, na każdym milimetrze gardła czułam jak ten arbuz się prześlizguje i wtedy moje kochanie powiedziało "zamienianie się jest fajne" zabrał mi miseczkę i wcisnął swoją. Wuja zaczął się śmiać bo myślał że T. zjadł wszystko i jeszcze zabrał moje lody, a on oddał mi swoją porcję gdzie nie było już ani kawałeczka arbuza :D dopiero po chwili ciocię olśniło że ja tego nie jem, mina wujka bezcenna :D

    Kuba12, Izoleccc lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 15 lipca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabawna historia :)
    I fajne z Was małżeństwo :)

    ;) :) ;) :)

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Tyczka Ekspertka
    Postów: 233 79

    Wysłany: 15 lipca 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie kobietki w piatek (moj ulubiony dzien tygodnia, w sensie od wieczora) :D

    Siedze w robocie i zamiast pracowac, zaczelam czytac o ziolach na wzrost progesteronu i na droznosc jajowodow. Co to warte nie wiem, ale pomyslalam, ze nie zaszkodzi sprobowac. W efekcie zakupilam ziola do robienia mieszanek i kasa z dodatkowych zlecen poszla sie czochrac do lasu.

  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 15 lipca 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba, normalne z nas małżeństwo ;)

    Tyczka powodzenia w stosowaniu ziół, oby zadziałały.

    Ja już po wizycie u gina, stan zapalny poszedl precz, ale antybiotyk mam dokonczyć, wszystko się ładnie zagoiło, z seksem się wstrzymać do pojawienia się miesiączki 036.gif (serio? już mnie nosi i mam głupie myśli a gdzie tu min. 3 tygodnie wytrwać), ze staraniami poczekać do zakończenia tej i następnej miesiączki :( szkoda, myślałam że w czasie urlopu będziemy działać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2016, 16:00

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
‹‹ 4775 4776 4777 4778 4779 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ