X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 września 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    łoo matko dopeiro niedawno siadłam na moich szanownych 4 literach :/
    od 9-13 lekarz.. czujecie 2 h czekania n RTG - PRYwATNE :O na NFZ tyle sie nie wyczekałam :P

    noo ale wszytsko ok .. meżu dzielnie postawił dzis pierwsze kroki sam wszedł 10 stopn do domu przy barerce pózniej o kulach przeszedl <3
    teraz rehabiltant wyszedł wiec juz cos ruszamy .. i wogole sie poryczałam .. bo moj M zacagnał mnie do lózeczka wyprzytulał wycałował i powiedział ze bardzomnie kocha i naszego bąbla tez ehhh az sie wzruszyłam ..

    Katja co do testosteronu - jesli jest za niski to objawem jest również senność , brak wiary w siebie, osłabienie, przemeczenie, łamliwosci kosci pózniej sę pojawia przy długim niedoborze tak jak i w przypadku menopauzy u kobiet - moj M nigdy problmu z sexem ani wzwodem nie mial a testosteron lezał i kwiczał :/
    włąsnie tk ludzie interpretuja brak testosteronu - brak ochoty na sex.. a sprawa jest głebsza i powazniejsza bo niedobór testosteron dlugotrwały prowadzi do zaburzeń pracy serca, otyłości itp td


    Mona i prawidłowo z tym sexiorem :D nie tylko dla dzieciaczka ale tez dla przyjemnosci :)


    Choco kurde niech ta małpa sie namysla :/ a liczyłam po cichu na wpadeczke <3 tulam







    Kuba12, Katjaa, misiaq, choco lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Tyczka Ekspertka
    Postów: 233 79

    Wysłany: 6 września 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, wrocilam z urlopu :D I stwierdzam, ze najfajniejszy okres w pracy to urlop :D

    Aniu, ciesze sie, ze maluszek zdrowo rosnie i ze maz zdrowieje :)

    Asiula, gdzie w koncu sie wybieracie na wakacje? I jak awans, przypomnialas sie? ;)

    Choco, fajnie, ze idziesz na podyplomowe :) Ja robilam 5 lat temu (rany, jaka ja stara jestem...). Ech, to byly czasy ;)

    Katja, super, ze dziewczynki dobrze przyjely informacje o maluchu :) Ja tez mam przyrodniego brata (wspolny tata), rozumiemy sie swietnie do dzis.

    Kuba, gratulacje dla meza za zdanie prawko. A co do siemienia lnianego, to ja robie gluta i wmiksowuje go do zupy-kremu. W innej formie nie przelkne, no chyba, zeby mi ktos przystawil pistolet do glowy, ale nie przystawia. Taki glut, nawet wmiksowany w zupe, dziala bardzo dobrze na sluz plodny ;)

    Witam nowe staraczki!


    Ja czekam na @ - jak to napisala Mona pare dni temu, moja "euforia opadła i opada z każdym pomiarem temperatury" :P A testowac bede dopiero na poczatku pazdziernika, wtedy sie dopisze do naszej listy :)

    Katjaa, choco, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyczka to już nie dziewczynki tylko dorosłe kobiety :P ja jestem starsza o parę lat od nich. Praktycznie moje rowiesnice :) bo mój M jest starszy ode mnie o 18 lat :) hihi

    Aniu dlatego zapytałam o ten testosteron żeby mieć jaśniejszy obraz :) mój miał problemy ze wzwodem, brakiem chęci do seksu, problem z wytryskiem. Teraz jak zaszlam wszystko jak ręka odjal bez żadnych wspomagaczy. Stres i presja...

  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 6 września 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, Tyczka praca domowa z zaległości odrobiona na 6 :) fajnie ze wypoczelas. Opowiedz jak tam było.
    Ania,aż miło poczytać o szczęściu Waszym. Piękne chwile.
    Choco, LaRa, szkoda,ale Nowy cykl, Nowe nadzieję.

    Dla mnie wrzesień jest szczególny. Taka jestem ciekawa co przyniesie.
    Miłego wieczoru

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2016, 19:27

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 6 września 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba oby wrzesień przyniósł piękne dwie kreseczki :)

    Kuba12 lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 7 września 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania a czy testosteron mozna podnieść jakimiś lekami bez recepty???

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 września 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka83 wrote:
    Ania a czy testosteron mozna podnieść jakimiś lekami bez recepty???
    tak

    Buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris ) on naturalnie podnosi poziom testosteronu - przynajmniej z tego co mi wiadomo ... z olipmu z tego co wiem jest najlepszy :)

    przepraszam dziewzynk że się nie odzywam , ale mam kupe roboty a chce skończć do jutra wiec albo wieczorem siade albo jutro :) buziaki i trzymam za każda kciuki :)

    Biedroneczka83 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 7 września 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anus dzieki wielkie :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Tyczka Ekspertka
    Postów: 233 79

    Wysłany: 7 września 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja, to bedziecie mogli im zostawic maluszka :) Ja "pilnowalam" troche brata (robilam herbatki do butli, sadzalam na nocnik itp.), ale mielismy tylko 9 lat roznicy, wiec nie moglam go calkowicie ogarnac.

    Kuba, trzymam kciuki za wrzesien, oby przyniosl duzo dobrego :D Na urlopie bylo super, najedlismy sie maderskich owocow, plywalismy, pilismy miejscowy alcohol, zwiedzalismy, spalilo nas slonce i naprodukowalismy witaminy D na caaaaly rok :) A przynajmniej na miesiac. Malz ponurkowal w oceanie i porobil setki zdjec rybom. Teraz codziennie wieczorem siedzi i zawziecie obrabia te zdjecia i przyznaje, ze wychodzi mu to swietnie.

    Jutro mam wizyte u gina w sprawie inseminacji. Mam cala liste pytan.

    A pytanie do Was: czy progesterone 8,33 w 7 dpo jest za maly czy nie? Zdania ginow podzielone, moim zdaniem za maly, ale pewnie niejedna z Was ma wieksze pojecie niz ja.

    Milego dnia wszystkim :)

  • Tyczka Ekspertka
    Postów: 233 79

    Wysłany: 7 września 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odnosnie mojego poprzedniego posta, nie "alcohol", tylko "alkohol", ma sie rozumiec. Wstretna autokorekta ;)

  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 7 września 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyczka to słowo akurat rozumiemy w każdym języku :-D ;-)
    Super że wypoczeliście :-) teraz czas działać.

    Mona_M, Katjaa, Tyczka, Izoleccc, Krokodylica lubią tę wiadomość

    **********************Gang 18+***********************
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2018, 07:23

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 8 września 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manabu dasz rade! gratuluje dodzwonienia sie...rejestracja przez telefon to masakra...a terminy tez ciekawe..ehh..

    ja juz odliczam do urlopu..został mi równy tydzień :D od srody ide na L4 a potem urlop..witajcie wakacje!!

    Mona_M, Ania_84, Izoleccc, Krokodylica lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 8 września 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry :)
    Zizia zazdraszczam że urlop przed Tobą

    Manabu dasz radę! Nie zwariujesz

    Ania, tak to prawda, masz mały cud pod serduchem :*
    Katjaa, oj to będzie najprawdziwsza księżniczka, już widzę jak będzie kochana i rozpieszczana :)

    Dziewczyny oby wrzesień był nasz
    Kuba, widzę że razem będziemy testowały

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 08:56

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 8 września 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mi też wpiszcie @ :/ Przyszła o 4 w nocy i pół nocy w łazience spędziłam zwijając się z bólu. Prawie tam odleciałam. Drugie pół nocy trzęsłam się w łóżku. Po drugiej tabletce przeciwbólowej przeszło :/ Teraz wstaję i się szykuję bo wyjeżdżamy. Będę teraz mniej pisać bo tak za bardzo nie ma jak ;)

    Dziewczyny piękną pogodę teraz zapowiadają. Także korzystajcie, no i czekam na dobre wieści :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • misiaq Autorytet
    Postów: 286 185

    Wysłany: 8 września 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Dziewczyny, mi też wpiszcie @ :/ Przyszła o 4 w nocy i pół nocy w łazience spędziłam zwijając się z bólu. Prawie tam odleciałam. Drugie pół nocy trzęsłam się w łóżku. Po drugiej tabletce przeciwbólowej przeszło :/ Teraz wstaję i się szykuję bo wyjeżdżamy. Będę teraz mniej pisać bo tak za bardzo nie ma jak ;)

    Dziewczyny piękną pogodę teraz zapowiadają. Także korzystajcie, no i czekam na dobre wieści :)

    Buuu... współczuję <3 <3 <3

    29 lat, niedoczynność tarczycy, 4 cs - szczęśliwy!
    0d1yrjjg381hadma.png
  • Tyczka Ekspertka
    Postów: 233 79

    Wysłany: 8 września 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Dziewczyny, mi też wpiszcie @ :/ Przyszła o 4 w nocy i pół nocy w łazience spędziłam zwijając się z bólu. Prawie tam odleciałam. Drugie pół nocy trzęsłam się w łóżku. Po drugiej tabletce przeciwbólowej przeszło :/ Teraz wstaję i się szykuję bo wyjeżdżamy. Będę teraz mniej pisać bo tak za bardzo nie ma jak ;)

    Dziewczyny piękną pogodę teraz zapowiadają. Także korzystajcie, no i czekam na dobre wieści :)

    Mam nadzieje, ze juz czujesz sie lepiej :)

    U mnie dzis jakis spadek formy. Odwolalam laparo przewidziana na ten miesiac, bo dzis wieczorem ide porozmawiac z ginem o inseminacji. I jakos pomyslalam, ze moze to wlasnie laparo w koncu cos wykaze, i ze inseminacja sie nie uda bez laparo, bo zarodek sie nie zagniedzi...i takie tam. Wiem, nakrecam sie bez sensu, i to jeszcze negatywnie, ale jakies takie mysli mnie nachodza. Ech, ide wziac sie w garsc i niebawem wroce w lepszej formie.

    Wiecie, w moim otoczeniu znam kilka dziewczyn w wieku 30-35, ktore bardzo chca miec dzieci, ale nawet nie probuja, bo nie maja z kim. Niektore jeszcze nie maja z kim, inne juz nie maja z kim, ale pocieszam sie, ze ja przynajmniej moge probowac...

    Generalnie pozytywnie patrze na swiat, tylko tak mnie wzielo dzisiaj, wybaczcie. Nie mam z kim o tym pogadac oprocz forum.

    Milego dnia :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 września 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    Mamuska przykro mi :(
    liste zaktualizuje wieczorkem jeszcze mam troche pracy :(

    a na zahciewajke zrobiłam włanse rcuchy z jablkami :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 9 września 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piątunio!!!!!! :-D
    No właśnie chciałam Wam życzyć miłego dnia :-D

    Biedroneczka83, zizia_a, misiaq lubią tę wiadomość

    **********************Gang 18+***********************
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 9 września 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpadam i ja życzyc miłego dnia i pieknego weekendu :)

    zizia_a lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

‹‹ 4819 4820 4821 4822 4823 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ