X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaKa oo ja tez we wrzesniu skonczylam 30tke ;) i wlasnie od wrzesnia sie staramy. Wy jestescie na samym poczatku, takze spokoooojnie :) Oby szybko Wam sie udalo! 3mam kciuki :)

    JaKa lubi tę wiadomość

  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 7 lutego 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Selina :) chciałabym znaleźć jakiś skuteczny przepis żeby się udało :)
    Tobie również życzę powodzenia ;)

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 8 lutego 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepszy przepis to wyłączyć myslenie...ale wiem to tak łatwo się mówi...Jak się czegos bardzo pragnie to mysli sie o tym nieustannie.. Chyba nie ma idealnej recepty :) Powodzenia :)
    ps. wiecie co ja tak się naczytalam ze przy wysokich przeciwcialach Ana i w ogole przy chorobach ukladowych tkanki lacznej ciąza to ryzyko i dla dziecka i dla matki ze myslalam wczoraj o tym ze moze powinnismy rozwazyc tez adopcję.. aj nie wiem..

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 lutego 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy sie juz rozpakowani niby cc miaja byc 9 lutego ake wczoraj przychodzac do szpitala ktgv wyszlo z kosmosu tetno eysokie male mega sue ruszal po powtofnym ktg zarzadzili natychmiastowe rozwuazanie i tak oto o 23:24 przyszedl na swiat Antos wafa 3080g dl 55 cm 9/10 apgar jest cudny :) ja dochodze do siebie po ccc
    Pozdrawiamy

    Karolucha, mikka, Myszk@, Selina, Katjaaa, choco, JaKa, manabu, smarta, justi::, Izoleccc, zizia_a, Ola_Ola, Domili lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu wielkie gratki :) :), ale Ci zazdroszczę że masz już malutkiego przy sobie :)

  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 8 lutego 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu gratulacje dla Was :D ucałuj Antosia, no i oczywiście dla Ciebie szybkiego powrotu do sił :*

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 8 lutego 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaKa wrote:
    Witajcie dziewczyny :) we wrześniu skończyłam 30 lat, właściwie to nie czuję tego, ale czas biegnie nieubłaganie. Od grudnia staramy się z Mężem o pierwsze dziecko, jak na razie bez efektu. Wiem, że to krótko, ale ze względu na mój/nasz wiek trochę się zaczynam przejmować, bo wiem, że lepiej z naszą płodnością już nie będzie.

    Czy możecie mi dać jakieś dobre rady, 30-latki którym się udało :)?

    Dodam, że mam cykle regularne ok. 27 dni, biorę Femibion natal 1, piję siemie lniane i od tego cyklu biorę 3x2 tab. wiesiołka.

    Tak wyglądał mój poprzedni cykl
    cd7765cf8dc58542fbb665e3981d7003.png

    a to jest mój aktualny...
    7ecafe6621fb6aed68a2cb8ff8d2b30b.png


    Nie przejmuj się. My z mężem mamy tak samo. Ja mam skończone 31. Staramy się od grudnia. Wczoraj byłam u ginekologa na badaniach, bo mam jakiś stan zapalny. Powiedział mi, żebym nie przesadzała. Martwić się trzeba, jak przez rok nie ma żadnych efektów. Dodatkowo jak nie obserwuje się występowania owulacji. Dodam, że lekarz jest bardzo skrupulatny. Zawsze kieruje na wszystkie możliwe badania itd. Mnie np. skierował na CRP i powiedział, że w drugiej połowie cyklu nie poda mi antybiotyków. Dodatkowo stres bardzo nie sprzyja staraniom. Trzeba to przyjąć bardziej na luzie (tak, łatwo mówić :) wiem) no i kochać się nie tylko w okolicach owulacji. Tylko, że my akurat chcieliśmy wypróbować metodę na synka ;) No i jak widać, chyba ciężko z tym synkiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2017, 19:34

    JaKa lubi tę wiadomość

    1usak6nl4m3t7dp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu moje gratulacje! :D widac Antos, tak jak na pewno i Wy, nie mogl sie juz doczekac przyjscia na swiat i jest z Wami wczesniej :) Bardzo sie ciesze, ze wszystko dobrze i zdrowka dla Was :)

  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 9 lutego 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Aniu :)
    Powodzenia dla Ewy :)

    Megii dziękuję za słowa otuchy :) wiem, że nerwy mogą tylko popsuć wszystko w staraniach, ale nie tak łatwo trzymać je na wodzy. Niby podchodzimy do tego na luzie (jeszcze), ale z tyłu głowy cały czas jest niepewność i Mąż ciągle mnie męczy o testy i pyta czy już coś czuję.... On myślał, że za pierwszym razem zaskoczy ;)
    Wiem, że trzeci cykl starań, który dopiero zaczynamy to krótki czas, ale trochę się martwię.

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 9 lutego 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, ja od wczoraj w domu, brzuch boli, leżę, trochę krwawię.
    Obie cysty zostały usunięte, jajowody mam drożne.
    Teraz mam nadzieję że wszystko mi się ładnie zagoi.

    Izoleccc, zizia_a, Selina, choco lubią tę wiadomość

  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 9 lutego 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, mało tu zaglądałam ostatnimi czasu bo to było ponad moje siły, ale że radością należy się cieszyć - beta z dziś to 15 :) także po IUI chyba się wreszcie udało - cieszyć się zacznę konkretnie jak będzie dobrze wzrastać i usłyszę serduszko. trzymam kciukasy i dziele się wiruskami :D

    Krokodylica, Izoleccc, zizia_a, Katjaaa, Selina, Hedgehog, LaRa, choco lubią tę wiadomość

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 9 lutego 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smarta!!!!! O matko!!!!!!!!
    Wspaniale!!!!!!!!!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smarta gratulacje. Rośnijcie zdrowo :)
    Witam nową koleżankę. Powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaKa wrote:
    Gratulacje Aniu :)
    Powodzenia dla Ewy :)

    Megii dziękuję za słowa otuchy :) wiem, że nerwy mogą tylko popsuć wszystko w staraniach, ale nie tak łatwo trzymać je na wodzy. Niby podchodzimy do tego na luzie (jeszcze), ale z tyłu głowy cały czas jest niepewność i Mąż ciągle mnie męczy o testy i pyta czy już coś czuję.... On myślał, że za pierwszym razem zaskoczy ;)
    Wiem, że trzeci cykl starań, który dopiero zaczynamy to krótki czas, ale trochę się martwię.


    To było do mnie? :) . Tekst powodzenia dla Ewy ?

  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 10 lutego 2017, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaKa wrote:
    Gratulacje Aniu :)
    Powodzenia dla Ewy :)

    Megii dziękuję za słowa otuchy :) wiem, że nerwy mogą tylko popsuć wszystko w staraniach, ale nie tak łatwo trzymać je na wodzy. Niby podchodzimy do tego na luzie (jeszcze), ale z tyłu głowy cały czas jest niepewność i Mąż ciągle mnie męczy o testy i pyta czy już coś czuję.... On myślał, że za pierwszym razem zaskoczy ;)
    Wiem, że trzeci cykl starań, który dopiero zaczynamy to krótki czas, ale trochę się martwię.

    Wiem jak to jest z tymi nerwami. Mam tak samo i czasem ciężko się nie nakręcać. Już przynajmniej ze 2 razy widziałam u siebie wszystkie oznaki ciąży. Teraz już się nie dam na to nabrać ;0 Mój też myślał, że po pierwszym miesiącu będzie ciąża. Jak widać, to nie takie łatwe. Śmiejemy się czasem, że chyba musimy pójść na dyskotekę i starać się tam o dzidziusia ;) Jakoś małolaty nie mają z tym problemu.

    JaKa lubi tę wiadomość

    1usak6nl4m3t7dp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2017, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smarta graaaaatulacje! :D Jak mnie ciesza takie wiesci, zawsze lezka w oku sie zakreci z radosci :)

  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 13 lutego 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie chce któraś swojej @ oddać? Chętnie przyjmę, bo moja jakoś dowlec się nie może, a mi się już nudzi czekanie.

    **********************Gang 18+***********************
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco ja bardzo chetnie, ale najblizsza @ u mnie dopiero koncem lutego :/ wlasnie jakos mam owulke
    Mnie na wywolanie @ pomaga tylko goraca kapiel i seks oczywiscie ;)

  • Ryjek Ekspertka
    Postów: 129 95

    Wysłany: 13 lutego 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moczenie stóp w gorącej wodzie! Sprawdzone na opieszałą małpę! :D Polecam.

    OM: 26.04
    28.05 beta 943
    30.05 beta 2688
    suple: femibion 1, omega-3, szelazo
    fjblvec.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 13 lutego 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smarta gratulacje! Łapię wiruski

    Oj Choco byś wczoraj powiedziała to bym Ci ją z wielką przyjemnością oddała, a tak "musztarda po obiedzie" :D wierzę w moc forum i jak się poskarżyłaś to zaraz przylezie

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
‹‹ 4872 4873 4874 4875 4876 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ