X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny maz odebral mi dzisiaj wyniki posiewu i wymazu z szyjki. Mam niestety bakterie ureaplasma w wysokosci 10 do 4 (10 do potegi 4 cokolwiek to znaczy) :( Wyczytalam, ze jesli ja to mam to i on i uwaga: u mezczyzn moze sie to objawiac niska ruchliwoscia plemnikow i gorsza jakoscia nasienia a u meza z badania wyszlo, ze ma b.slaba ruchliwosc... Wyprosilam na jutro wieczorna wizyte u gina do ktorego ost.chodzilam i chyba antybiotykoterapia nas czeka :( Jasna chokera juz tak pozytywnie bylam nastawiona i masz ci los! Nie zrobie w twkim razie hsg w marcu na ktore sie szykowalam, wszystko do kitu :/ Ponoc bakterie ta sie leczy dosc dlugo a pozniej jeszcze maz bedzie musial poprawiac wyniki nasienia, wole nie wiedziec ile czasu nam sie na to zejdzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2017, 21:15

  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1526 1230

    Wysłany: 14 lutego 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, ale spójrz na to z innej strony, wiecie na czym stoicie, zaczniecie się leczyć, a co jakbyście się mieli starać dalej i później by wyszła ta bakteria... Uszy do góry Słońce :) i powodzenia w szybkim pozbyciu się cholerstwa

    Selina lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko lekarz wczoraj powiedzial, ze ta bakteria niemoze byc powodem mojej nieplodosci aczkolwiek jak najbardziej mozepowodowac gorsze nasienie u meza. Dostalismy antybiotyk na tydzien, tylko ja musze na @ poczekac, zeby ciaze wykluczyc (ale chyba k.25dc zrobie bete i juz wtedy zaczne brac, bedzie szybciej).
    W marcu juz po @ moge robic hsg :D Lekarz powiedzial ze jak zrobimy sola fizjologiczna a nie pianka, to bedzie taniej uff to chyba sie zdecyduje :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 16 lutego 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja @ dotarła, po sekszeniu przez tydzień, gorącej kąpieli i wyskakaniu na fitnesie wreszcie raczyła przybyć.
    A tak na serio to wszystko mi się rozregulowało po tych leczeniach, hormonach i całej reszcie.

    Selina, ale jest nadzieja że po antybiotyku męża nasienie będzie lepsze i zaciążysz. HSG też czasem pomaga.

    Selina, zizia_a lubią tę wiadomość

    **********************Gang 18+***********************
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 17 lutego 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco gartuluje @ ;)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco no mam nadzieje ;) Zapisalam sie na 7.03. na hsg. Bede juz po leczeniu i po @, wiec idealnie chyba. Stresuje sie troche ;]
    Nooo jak dobrze, ze @ juz przyszla u Ciebie :D nie dalas za wygrana ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia co tam u Ciebie slychac? :)

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 18 lutego 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc
    u mnie stara bieda ;)
    jestem po drugim spotkaniu w OA, teraz bede miała trzecie spotkanie z psychologiem, później czwarte i wizyta w domu:)
    po @ zaczynam przygotowania do ostatniego ivf..

    A co tam u Ciebie Selina? U reszty co tam? cos cicho tutaj ostatnio :(
    ps. Selina ja bym sie wstrzymała z hsg dopóki nie sprawdzisz po raz drugi wymazu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 15:38

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Natalija Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 18 lutego 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:-)jestem pierwszy raz na takim forum. Właśnie zaczęłam się starać o dzidziusia trochę się tego boje bo duże problemy z niedoczynnoscia tarczycy a i tez do młodziutki nie należę mam juz 29 lat ale myślę że będzie ok:-)

    Selina lubi tę wiadomość

    Natalija
  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 18 lutego 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Natalija :) zapraszam do dzielenia się doświadczeniami i spostrzeżeniami. Też jesteśmy z Mężem na początku drogi, tzn 3 cykl starań. Nie jest łatwo, ja mam 30 lat, ale mam ogromną nadzieję, że w końcu się uda :) czego życzę Tobie i wszystkim starającym się parom:)

    7ecafe6621fb6aed68a2cb8ff8d2b30b.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 17:38

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia hmm kurcze lekarz powiedział, że jak wezme antybiotyk 7dni i bede po @, to mozemy robic hsg. Myslisz, ze isc sie jeszcze badac? Wtedy musialabym hsg na kweicien przesunac :/
    Wyczerpującą dogę macie z tymi psychologami i wizytami. Jak to znosisz? Jacys normalni z nich ludzie? ;)

    Natalija witaj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 18:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, zanim pójdziesz na HSG upewnij się ze po antybiokoterapi nie ma już tej bakterii. Ja też jestem przygotowywana do HSG, wyszła mi ureaplasma, leczylismy sie doxycylinium tzf 2x1 przez 10 dni. i pani w klinice powiedziala zeby badanie (wymaz) wykonac minimium 5 dni po zakonczeniu antybiokoterapi. jk wyjdzie negatywna, to działamy z HSG, jak pozytywna, to muszę zgłosić się po receptę i nadal antybiotyki.
    Nie wiem czy zawsze dostaje się antybiotyki z grupy tetracyklin. Jeśli takie dostałaś, to poczytaj z czym nie łączyć, np. nabiał zmniejsza działanie antybiotyków z tej grupy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha Selina i kiedyś czytałam na jakimś forum wypowiedź dziewczyny, że bakterie robila z krwi, leczyła się na ureaplasme kilka lat, zawsze wychodziła pozytywna, poczym coś poczytała w tym temacie, czy trafiła na normalnego lekarza, który stwierdził żeby zrobić z wymazu, i wyszła wtedy negatywna. Nie zagłębiałam tematu, ale wiem ze z wymazu dosyć długo czeka się na wynik... bo oni jakoś hodują te bakterie czy coś. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2017, 02:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena no z tego co wiem prawdziwy wynik tylko z wymazu mozna uzyskc. Ja wlasnie taki mialam robiony. Tez mi wyszla ureaplasma, mam brac doksycykline przez 7dni 2x1. Myslisz ze moze nie pomoc? Co jesli nie bede do konca wyleczona i zrobie hsg? Kurde bez sensu ze lekarz nie kzsl mi ponowic badani, tylko wziac antybiotyk i przyjsc na hsg :/ echhh zla jestem, bo musze to odwlec do kwietnia w takim razie :( Teraz mam 22dc, mialam w 25dc zrobic bete i zaczac brac anty zanim @ nadejdzie i w 10dc zrobic hsg. Szlag to tera trafil :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2017, 02:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się oczytalam na innych forach że różnie to bywa. Często właśnie tygodniowa terapia nie wystarcza. Czytałam też że bakterie mogą przejść we wszystkie drogi rodne co jest niebezpieczne więc nie można wykonać hsg bez wyleczenia. I tym samym my ten cykl też wpisujemy na straty. Dzisiaj mam też 21 dc przy cyklach 34 dniowych.
    Lepiej nie ryzykuj

  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1526 1230

    Wysłany: 19 lutego 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco no to gratulki że @ raczyła się zjawić i życzę żeby Ci się zaczęło wszystko normować

    Zizia i jak to wszystko znosisz? OA i przygotowania do IVF. Lekarz ma na Ciebie inny pomysł? Nowe leki?

    A jak się czuje świeżo upieczona mamusia Ania? Antoś daje w kość? A ktoś wie co u Katji?

    Witam nowe koleżanki :)

    A ja dochodzę do siebie, koszmarnie znoszę to usunięcie 8-ki, mam spuchnięty policzek od wewnątrz, nie mogę nic gryźć, ba nie mogę złączyć dolnej i górnej szczęki, wczoraj wyszedl mi siniec, więc wyglądam kolorowo... żywię się płatkami jaglanymi z mlekiem, zupami, względnie gotowanymi ziemniakami i jestem wkurw... chce mi się normalnie jeść, chyba jutro się skuszę na jakiś słoiczek dla dzieci, w środę zdjęcie szwów, a we wtorek wizyta u gina, zastanawiam się co powiedzieć i jakich słów użyć żeby mnie nie zbył, jakieś rady? :)

    choco lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 20 lutego 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina ja się długo męczyłam z bakteriami. Jak masz bakterie w pochwie to przez hsg mogą one Ci sie przedostać do macicy wiec uważaj..ja bym na pewno zbadała po raz kolejny.
    Co do ośrodka. Nie jest łatwo ale dajemy rade:) Czy to są normalni ludzie? pewnie tak..tacy sami jak my, tylko ze mają odpowiedzialne zadanie wiec nie dziwie sie ze wypytują o wszystko i sprawdzają.

    Co do ivf i co do pomysłu i leków to dowiemy sie jak pojedziemy sie omówić do lekarza i podejmiemy definitywnie decyzje...ale powoli czas mija wiec musimy zdecydować jak i co robimy.

    Z tego co pisała Katja na Fb to sie jeszcze nie rozpakowała :)

    Współczuje zębów..tez miałam wyrywana 8mke, na szczęście bez atrakcji, dopiero teraz zaczyna sie przeboje :)

    Co do wizyty u gina..bądź stanowcza i powiedz co chcesz. I nie wychodź dopóki nie dostaniesz tego co chcesz:)

    Witam nowe twarze:)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 lutego 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    przepraszam ze mało sę odzywam ale perwszy tydzień w domu to hardcore :O
    Antoś tak to grzeczny jje spi no płacze :P

    generlanie jakos dajemy rade poczaki mega trudne nie ukrywam plus moja huśtawka hormonalna i co rusz płacz na wierzchu , strasznie namieszali mi z karmieniem i byłam strasznie zagubiona pokarmu niestety mam tak mało że ledwo kilka kropli pójdze wiec mały dokarmiany jest mlekiem modyfikowanym.. byłam strasznie nastawiona na KP nestety przez to psychicznie podupadłam :(
    mąż zakochany w Antosiu na maxa .. bardzo m pomaga nie wiem jakbym bez niego dała rade.. wstaje ze mna do małego robi mleko , jak mały płacze pomaga przy uspokojeniu, robi obiady ..także tatuś jak się patrzy :)

    aż nie moge uwerzyć że jutro minie 2 tyg :) jak pomysle sobie ze 2 tyg temu o tej porze robilśmy jeszcze zakupy a ja stresowałam się że ide do szpitl to az niedowierzam :)
    wrzuce dwa zdjęcia małego ale proszę Was żeby ne cytować bo usune je później ;)
    f6916d7c332089c3med.jpg

    Myszko współczuje przezyć z 8-ka niestety e żeby dają najbardziej popalić :/
    Co do tegoco powiedzec ginowi - powedz ze chcesz konkretów bo nie masz zamaru tracic czasu na gdybanie ;)

    Selina ja tez bym sie wstrzymała z hsg dopók nie potwierdzisz z e urea jest wyleczona szczególnie ze wpuszczając kontrast wszystko rozlewa się do otrzewnej wiec lepiej miec wyleczone zeby nie rozsail po organizmie

    Zizia trzymam kciuki :)

    choco, zizia_a, marissith, Selina, Myszk@, Krokodylica lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, tak czekałam niecierpliwie na Twój odzew....tak się cieszę, wielkie gratulacje dla Was, a Antoś....to po prostu cudny aniołek :), zakochać się można :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Pamiętam i myślę o was <3

    zizia_a, choco lubią tę wiadomość

‹‹ 4873 4874 4875 4876 4877 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ