X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko ja złożyłam życzenia, ale dopiero wieczorem :P lepiej późno niż wcale ;)
    A co do brata jeszcze: heh mam podobnie ;) tzn.na szczęście nie wygłasza takich tekstów, ale jest starym (naprawdę!) kawalerem i super mu się żyje z rodzicami... wszystko wyprane, ugotowane jak wraca z pracy i ogólnie rodzice skaczą koło swojego jedynego syneczka, dramat.

  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 11 marca 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jednak ktos tu jest.
    A co to bylo 10?

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 11 marca 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi jestesmy jesteśmy :) lubię tez ten wątek :) dziewczyny a Wy w którym jesteście cyklu?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 11 marca 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaczy dzien cyklu czy cyklu starań heh

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 11 marca 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już precyzuję :) dzień cyklu :) ja jestem w 21 dniu cyklu:)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 11 marca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)

    Wracam do was po cenne porady, po prawie dwóch mies chorowania...eh..jakoś niefajnie mi się ten rok zaczął...a ja tu liczę że ten rok już na pewno będzie szczęśliwy:)

    Sarrrra widzę że jesteśmy w podobnym wieku,i również biorę Euthyrox ( z tym że na hashimoto i od dwóch tygodni większą dawkę bo 50 )

    Pozdrawiam was wszystkie serdecznie :)

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia witaj :) ja tez 31 w tym roku ;) Namnozylo sie nas w tym roku czarnobyla :P Oby ten 2017 byl dla nas szczesliwy

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 12 marca 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja 23 dzien cyklu

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 12 marca 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień cyklu? Trudne pytania zadajecie. Ale sprawdziłam - 25.

    Ja swojemu dałam z okazji dnia męczennika czekoladę i żelki a tata i szwagier dostali po piwku. Niech im się wydaje, że doceniam ich męczeństwo.

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    **********************Gang 18+***********************
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 12 marca 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1986 wrote:
    Witajcie dziewczyny :)



    Sarrrra widzę że jesteśmy w podobnym wieku,i również biorę Euthyrox ( z tym że na hashimoto i od dwóch tygodni większą dawkę bo 50 )

    Pozdrawiam was wszystkie serdecznie :)

    ja dzisiaj w 22 dniu cyklu jestem :) wczorak bete robiłam . Wynik >2 , brak ciąży .
    Może za wcześnie ją zrobiłam ale to przy okazji progesteronu:) o nic poczekam do dnia miesiaczki i od nowa:)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 12 marca 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jestem zrypana jak dziki osioł po westernie... od piatku zasuwam na 100 %... W piatek po pracy robilam tort dla mojego męża i przygotowywalam słatki, przekaski na sobotę bo mielismy parapetówe i zeszlo mi sie do 2 w nocy, po czym w sobote od 7 juz sprzatala i dalej przygotowania, w sobote posiedzielismy tez do 2 w nocy a rano nie wiedziec czemu sie zerwałam, stwierdzilam ze pojadę do kosciola na pierwszą mszę, więc wyszykowalam córkę (mąż nie byl niestety w stanie :P) i lecialam z jezykiem na brodzie bo cos mi się poprzestawiało w tym moim łebku ze msza na 8: 30 a juz bylo 20 po i zdązylam się poklocic z mężem ze gdzies kluczyki wsadzil a ja nie zdąże, ale zdązylam, punky 8:30 podjechałam na plac pod kosciolem, ale patrze a tam prawie pusto i dotarlo do mnie ze...msza na 9:00... no cóż.. :D dzis znow mielsimy gosci i teraz chwila oddechu :) PS. byli u nas wczoraj znajomi z 3 ms brzdacem i taki cudny, tak bym chciala tez takiego miec.. :) A co tam u Was?

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 12 marca 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    justi jestesmy jesteśmy :) lubię tez ten wątek :) dziewczyny a Wy w którym jesteście cyklu?


    Ja w 27/28 dzien cyklu.

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 12 marca 2017, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Sarra jak Twój progesteron?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 13 marca 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero dzisiaj będę mieć wyniki. Ale w tamtym meisiacu w 7 dniu po owu było 10,5 a w 9 dniu 11,2. Może teraz będzie lepiej z uwagi na to , że leczę tsh sama nie wiem. Dam znać jak wieczorem przyjdą wyniki :)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 13 marca 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DUża masz niedoczynność? ja teoretycznie mam wynik wnormie ale dali mi eutyrox mam zacząć brac jak już @ przyjdzie.

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 13 marca 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    DUża masz niedoczynność? ja teoretycznie mam wynik wnormie ale dali mi eutyrox mam zacząć brac jak już @ przyjdzie.

    nie mam zbyt dużą bo tylko 2,5 cos ale miałam 5 dni wcześniej skok do 4 mimo, że 4 miesiace wcześniej było 2,53. Lekarz uznał, ze nie powinno byc skoków a poza tym widzi lekką niedoczynnosć. Bardziej go zaniepokoiła witamina D3 a mnie natomiast progesteron, który lekarz chyba uznał, ze jest normalny bo nic nie zrobił.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 13 marca 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero 15 dc...więc właściwie skończyły się potencjalnie płodne dni :)
    U mnie ♥ były w 9,13 i 15 dc..niestety tylko wtedy mieliśmy możliwości..myślicie że szanse są przy cyklach 26/27 dniowych?
    Wiem że wróżkami nie jesteście co by zgadnąć kiedy miałam owulacje, ale jakieś tam na pewno większe pojęcie macie :)

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 14 marca 2017, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja tez mam taką małą 2.5 - 2.9 mniej więcej. A ile tej witaminy miałaś? tez miałąm neidobór ale to dosyć szybko sie suplementuje;)

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 14 marca 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    A Sarra jak Twój progesteron?


    u mnie jest 13,2 progesteron. dziewczyny z wątki rocznik 86 pisały mi, ze za niski. Także na bank nie wyjde od gina dopóki mi nie da dupathoronu .

    Co do witaminy to biore jednostek 4000 . Miałam bardzo niską ale nie pamiętam już ile, jakoś chyba 11 a normy są od 30.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 14 marca 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no To podobnie, ja miałam 12 ale syzbko się nawet uzupełniła. NO niski ponoć to taka lekka neidomoga ciałka żołtego jest jak jest poniżej 15 tak mówi moja gina. Ja biore luteinke - ale straszne objawy uboczne mam więc myślę czy nie zmienić n a dupka...

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
‹‹ 4877 4878 4879 4880 4881 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ