X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 27 marca 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia ja bralam bromka przez mies i zamiast byc coraz lepiej z tymi skutkami ubocznymi to bylo coraz gorzej...sluzowka nosa wysuszona ze w nocy nie moglam oddychac i krew leciala a jak wzielam bromka w ciagu dnia to wogole odlot chodzilam jak pijana

    Wiem ze jest wiele osob ktore dobrze reaguja na bromka ja niestety po miesiacu odpuscilam bo juz prawie nie spalam po nocach,pozniej dwa mies leczylam zatoki i nie wiem czy to od tego przesuszenia bromkiem sie nie pochorowalam :/

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu nie mialam zastrzyku. Dziewczyny w innym watku napisaly, ze Bobo test im tez wyszedl kiedys z taka kreska a to byl tej firmy wlasnie. Ogolnie zrobilam nast.dnia jeszcze czuly test i negatyw oczywiscie. Twoj Antos straszny slodziak! <3

    Myszko teraz czekam na @ i po niej musze wziac 6 globulek Pimafucin na obecna infekcje. Pozniej bede probowala w maju zrobic hsg na nfz, mam nadzieje ze mi sie uda

    Biedroneczko gratulacje :D Beta naprawde solidna, obawiasz sie ciazy mnogiej? Bylas moze stymulowana w cyklu w ktorym zaszlas?Rowniez lapie wiruski ;)

  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 27 marca 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny!
    część pewnie mnie nie kojarzy, dawno tu nie zaglądałam ale postanowiłam się odezwać "ku pokrzepieniu" ;) nasz 63cs

    fd74c519f571e8cfgen.jpg

    ps. polecam nie rezygnować z seksu podczas @, owu była u mnie ok 7-8dc ;)

    choco wspieram :* wpadaj do Poznania, tu słońce wali po oczach ;)

    zizia_a, Madera2000, Daven, Selina, choco, Ania_84, JaKa, mikka, Izoleccc lubią tę wiadomość

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 27 marca 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia wszystko możliwe, w końcu każda z nas reaguje inaczej:)


    Ara gratuluje i tutaj :)

    ara lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 27 marca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Anuśka. Fajnie Cie widzieć a za razem nie fajnie, że znowu tu trafiłaś i musisz walczyć.
    U mnie pierwszy dzień wiosny i od razu więcej życia.
    Dziewczyny mówię wam w tajemnicy. W środę mam punkcje. Chcą mi zrobić jeszcze raz In Vitro jakimś nowym sposobem, który podobno przynosi rezultaty w beznadziejnych przypadkach. To będzie na cyklu naturalnym więc zapłacę dużo mniej niż normalnie za procedurę. Mój wynik AMH z 0,7 w grudniu 2015 wzrósł do 2,04 więc to jest przesłanką żeby jednak spróbować. Nie mam jakichś wielkich nadzieji ale kciuki trzymajcie. No i warunek, że jajko nie pęknie do środy.

    ara, zizia_a, Daven, Selina, Anuśka, Izoleccc lubią tę wiadomość

    **********************Gang 18+***********************
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 27 marca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco trzymam z całych sił!

    choco lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco omg trzymam kciuki :D niech sie uda tym razem! To ivf na nfz?

    Ara gratulacje! :) wytrwala bylas naprawde :) Czy ogolnie bylas na jakichs lekach/stymulacjach wtedy?

    ara, choco lubią tę wiadomość

  • Daven Autorytet
    Postów: 492 747

    Wysłany: 27 marca 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Cześć kobietki :)
    Oficjalnie wracam na fiolet.
    Hola, hola, moja panno - zalicz najpierw róż :D!

    Ara - serdecznie gratuluję Kochana! Bardzo się cieszę - oby ciąża przebiegła nudno i spokojnie a dziecię było powodem dumy i radości :)!

    Choco - trzymam kciuki, żeby ten Twój uparciuch odpuścił w końcu, posłuchał mamusi i zechciał się zagnieździć :)!

    Ania84 - piękny synek! Niech się zdrowo chowa!

    Wszystkim pozostałym powodzenia!

    ara, choco, Anuśka lubią tę wiadomość

    Pluj - 2012
    Truj - 2013
    Zbój - 2015
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 27 marca 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamucie <3
    co u Ciebie?! gdzie byłaś jak Cię nie było?
    Selina, nie nie był stymulowany ale u mnie nie było nigdy problemów z owulacją i pękaniem jajek aaa leki to osobna historia i oczywiście miałam ich całe mnóstwo, do tego dieta bezglutenowa (od 4 lat), bezmleczna (od prawie 2 lat) i w jakimś tam okresie bezcukrowa
    edit: a i był to 5 cykl po laparo, gdzie usunęli mi ogniska endomendy (niewiele ale jednak) oraz przecięli macicę, bo okazała się dwurożna
    edit 2: choco niech jajo dobrze rośnie i niechże się coś wykluje na wiosnę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2017, 13:30

    choco, Daven lubią tę wiadomość

  • Daven Autorytet
    Postów: 492 747

    Wysłany: 27 marca 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyno - pewnie tam gdzie i Ty, w eterze :D.
    Kupiliśmy z mężem dom w Bieszczadach, tam gdzie nawet Google Street View nie dotarło ;) i rok spędziliśmy na sprawach remontowo-przeprowadzkowych. Jak patrzę na to, co jeszcze jest do zrobienia, to nam życia nie starczy :D.
    Kiedy się z Małżem wybieracie w górki? Chętnie Was przenocujemy (nawet z pisklakiem, jak już będzie na świecie) :D.
    Czekaj no, na FB Cię poszukam to będę na bieżąco z tym co u Was :).

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Pluj - 2012
    Truj - 2013
    Zbój - 2015
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 27 marca 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha Daven faktycznie fiolet napisałam :D No widzisz, już mi się w oczach pitoli z tego chciejstwa ciążowego :P

    Zizia bardzo Ci dziękuję dobra kobieto :) Już zanotowałam i będę się badać :)

    Choco no trzymam mocno kciuki za Ciebie <3 Niech się już w końcu uda :) Nie mogę się doczekać Waszego maleństwa bo coś czuję, że to będzie prześliczne dziecko :) Że się brzydko wyrażę: takie mieszanki są przepiękne :D :*
    Jak to niefajnie mnie widzieć? Znowu razem powalczymy ;) Tym razem to ja Cię wykopię na fioletową stronę :D Albo pójdziemy tam razem :) OBY! :)

    Ara jeszcze raz gratuluję Ty ptaszeronie :D Teraz to chyba z pięknej papużki zmienisz się w kwokę ;D Ciekawam bardzo jak sobie dasz radę z tym żeby trochę przysiąść :D

    choco lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 27 marca 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulala ale się wątek rozszalał :D

    Choco trzymam kciuki :) kochana i wspieram jak moge ... z Antkiem chuchamy dmuchamy żeby jajo nie pekło do środy :) a co do tej owej metody to chyba o tym czytałam osatnio :)

    Zizia a jak wasze pstępy w adopcji ??

    Ara jeszcze raz gratuluje ;) za sex w "niepłodne" flacha soku się należy :D haha :)


    Daven już skończyliście remonty ?? jak tam Twoje pociechy ?? :)

    edit: ehhh troche mi szkoda że nie mogę z Wami się starac ... ciekawe czy będzie mi dane jeszcze kedys sikać na test ciązowy .. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2017, 14:48

    ara lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 27 marca 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ale masz jeszcze jakieś mrozaczki? Ja myślę, że jeszcze nasikasz na teścik :)

    Zizia, będziesz adoptować? Chylę czoło tak bardzo, że aż mi czapka spadła... Ja kiedyś próbowałam ale odpadłam w przedbiegach... Trzeba mieć JAJA ze stali do tego. Kurczę szacun ogromny.

  • Daven Autorytet
    Postów: 492 747

    Wysłany: 27 marca 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, moje Diablęta żyją i dają do wiwatu - ale nie na tyle, żeby nie chcieć następnego ;). Powiem Ci, że nie spodziewałam się, że tek się odnajdę w macierzyństwie, biorąc pod uwagę, że jakieś 8 lat temu nie wyobrażałam sobie posiadania dzieci w ogóle. Mogę więc z całą stanowczością stwierdzić, że w Piekle mi się podoba ;).
    Mnie również udzielają się emocje testowania i przykro tak, że już nie będą moim udziałem. To ta wiosna, na pewno. Usiądźmy więc cichutko w kąciku i czekajmy aż nam przejdzie :).
    To co zaplanowaliśmy na początek udało się zrealizować (kosztem mojego tuningu, ale trudno), natomiast wychodzą coraz to nowe sprawy - jak to w domku, sama wiesz ;).
    Ale z Boską i Anuśkowego małża pomocą zapewne uda się niebawem z grubszych remontów wybrnąć ;). Bo drobne zostaną zawsze.

    Anuśka - życzę Wielkanocnego zajączka ;) i obyś szybciutko śmignęła na fioletową stronę mocy :).

    Anuśka lubi tę wiadomość

    Pluj - 2012
    Truj - 2013
    Zbój - 2015
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 27 marca 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka przykro mi z powodu Twojej straty, teraz doczytałam :(
    Mam nadzieję, że ten róż tylko na chwilę... nie żeby ktoś Cię wyganiał :P

    Daven mmmm domek w Bieszczadach, wiesz czym kusić! ;D
    Właśnie odwołałam nocleg w Budapeszcie... Dostałam zakaz wychodzenia do pracy, i wyjazdów jakichkolwiek, co mnie niezmiernie martwi bo na maj Australia dopięta... ale lekarka obiecała kategorycznie się jeszcze nie wypowiadać co do tego wyjazdu więc nadzieja jest, może i do pracy pozwoli iść... Przydałoby się, bo w piątek ustaliłam nowe warunki, dostałam dodatkową kasę a teraz nie mogę iść do roboty, ciekawe co szef sobie pomyśli o mnie :P Oczywiście nie marudzę, dzielę się spostrzeżeniami ;)

    Ania, Antek słodziak!

    Anuśka lubi tę wiadomość

  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 27 marca 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że Bieszczady wciągają :-) ja byłam z mężem w tamtym roku w maju i ciągle teraz słyszę, że na wakacje to tylko w Bieszczady mój Małż może jechać :-)

    Anuśka mam nadzieję, że dzidzia odziedziczy egzotyczną urodę po tacie a inteligencję po mamusi ;-) ale zobaczymy co tym razem wyjdzie. Nie chcę się nastawiać za bardzo.
    Mam nadzieję, że razem wylądujemy na fiolecie nie długo.

    Selina nie ma już IVF na NFZ. Od czerwca czy lipca 2016 refundacja NFZ została wstrzymana. Ja się załapałam na nią 2 razy. Trzecie podejście mieliśmy już płatne. Więc nawet jeśli by nadal była refundacja to nasze 4 podejście a refundowali 3.

    Ara gratulacje i tutaj. Jesteś wzorem wytrwałości i jak widać opłacało się być cierpliwym :-)

    Dziękuję za kciuki i miłe słowa :-) Tym razem jakoś podchodzę na większym luzie, może dla tego, że wszystko wyszło z dnia na dzień. Będzie co ma być.

    ara, Anuśka lubią tę wiadomość

    **********************Gang 18+***********************
  • JaKa Autorytet
    Postów: 493 320

    Wysłany: 27 marca 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki witam się i ja po dłuższej przerwie :) pisałam ostatnio na innym wątku, jakoś nie lubie się rozdrabniać ;)

    To i ja się pochwalę moim teścikiem :)

    https://zapodaj.net/b04c1c1685fb0.jpg.html
    https://zapodaj.net/a286b2e64a110.jpg.html

    W czwartek jest termin mojej spodziewanej @ i wtedy zrobię jeszcze dla potwierdzenia betę.

    Ara ogromne gratulacje :D jesteś WIELKA!!! walczyłaś tyle czasu i w końcu się udało :)

    choco lubi tę wiadomość

    Jezu ufam Tobie <3
    <3 Piotruś i Tomuś <3 22 listopada 2018
    Aniołek [*] 5 maja 2017
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 27 marca 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratki JaKa! aaaale krechy! pomyślności :)

    JaKa lubi tę wiadomość

  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 27 marca 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ara ogromne gratulacje :) wytrwałość jednak popłaca :)
    Powiedz mi jak dlugie masz cykle, że owu tak szybciutko była ?

    ara lubi tę wiadomość

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Daven Autorytet
    Postów: 492 747

    Wysłany: 27 marca 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekaj Anuśka, jakie mrozaczki ma mieć Ania, skoro z tego co widzę w stopce to dziewczyna poddała się IUI a nie IVF?

    Ara - oczywiście, że wiem czym kusić, żadna Ara na "taś taś" nie poleci ;). A tak jest szansa, że rozwiniesz skrzydła i zawitasz tu w drodze do Australii :D. Albo zamiast, jeśli faktycznie Ci lekarka zabroni podróżować. Ogolimy mojego psa to będzie wyglądał prawie jak kangur ;). No kicha z tą robotą, ale co poradzisz? Szefem się nie przejmuj - albo jest człowiekiem i zrozumie, że jak się 5 lat na dziecko czeka to potem do końca ciąży pod powałą nogami do góry by się chciało powiesić na wszelki wypadek ;), albo nie zrozumie i wtedy się w ogóle nie ma nim co przejmować. Będziesz miała pisklaka, to najważniejsze :D!!!

    Choco - no to dawajcie, może zgramy terminy z Anuśką i Momo, bo też coś wspominała, że w Bieszczady to chętnie ;). Gdyby miała być grubsza ekipa to w pobliżu mam kilka agroturystyk jeżeli wolelibyście takie rozwiązanie ;).Ale w zeszłym roku był tłok w Bieszczadach, coś niesamowitego! Nosa poza moją wiochę nie wystawiałam na wszelki wypadek ;). Co ludzie w nich widzą> Nadal nie pojmuję.

    Jaka - gratuluję, zdrówka życzę!

    Anuśka, JaKa lubią tę wiadomość

    Pluj - 2012
    Truj - 2013
    Zbój - 2015
‹‹ 4882 4883 4884 4885 4886 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ