X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 27 marca 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    normalnie, na ogół 28
    wyjątkowo wcześnie mnie owu nawiedziła ;)
    edit: to było do Sylwii

    Mamucie ja Ci mówię, że jak mi ta Australia przejdzie bokiem, to z kasy odzyskanej za bilety to ja sobie miesiąc w Arłamowie sprawię :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2017, 19:27

  • Daven Autorytet
    Postów: 492 747

    Wysłany: 27 marca 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez sensu Ara, lepiej kupuj chatę koło mnie, będzie Cię kosztowała tyle co miesiąc w Arłamowie - a towarzystwo i widoki ładniejsze, no nie Anuśka ;)? Kurna chata, zaraz moją wiochę obsadzę połową OF :D, ale serio - chałupy tu mają w rozsądnych cenach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2017, 19:37

    ara lubi tę wiadomość

    Pluj - 2012
    Truj - 2013
    Zbój - 2015
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 27 marca 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco, Ara no lećcie w Bieszczady :) Jak tylko tam będziecie to ja przyjadę i może jakąś kawkę gdzieś wypijemy :D Nad Soliną albo w tym Arłamowie ;) Poza tym mam plan taki, żeby jak najdłużej w Bieszczadach siedzieć w te wakacje ;)

    Ara, Daven ma rację olej szefa, jeśli nie zrozumie... Pisklątko najważniejsze :)

    Daven już widzę jak stylizujesz psa na kangura ;D
    No zamrożone nasionka ma Ania :)

    JaKa gratulacje :) Piękne kreseczki :)


    Edit. Tak tak przybywajcie w Bieszczady :) Tu życie płynie zupełnie inaczej ;D Ja już mam działkę upatrzoną i mocno liczę na to, że niebawem zostanę jej właścicielką :D
    Ara a jakie tam "kangury" biegają :D No mówię Ci :D Inny świat :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2017, 19:48

    JaKa, ara lubią tę wiadomość

  • Daven Autorytet
    Postów: 492 747

    Wysłany: 27 marca 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuś, wprowadzasz się do mnie? No nareszcie, będziemy żyć w komunie! Rok musiałam przekonywać, że to dobry plan :D!

    Jakby Ci pies pyskiem wpadł w rzepy to wystylizowałabyś go nawet nawet na bilbila, gwarantuję ;).

    A mrozaczki to nie zamrożone zapłodnione komórki? Tak mi się zawsze wydawało.

    Haha, przyznaj się Aniu, że chcesz mieć Arę zamiast Wojtka za sąsiedztwo ;)!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2017, 19:54

    Pluj - 2012
    Truj - 2013
    Zbój - 2015
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 28 marca 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka no będe adoptowac :) a przynajmniej bym chciała- chyba że mnie sami wyrzucą ;)


    Postępy w adopcji..no to tak..jestesmy po rozmowach z psychologami i wizycie w domu i czekamy na werdykt=kwalifikacja do dalszej części czyli do warsztatów:)- decyzja powinna byc po swiętach..

    JaKa ogromne gratulacje !:)


    Mmm..Bieszczady..ehh..zazdro :P

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daven, uważaj czego sobie życzysz, bo jeszcze Ci się spełni ;D Przyjadę na weekend majowy i już nie wyjadę :P Będziesz mnie musiała kijem od szczoty wypychać z domu ;D

    Oj tam czy zamrożone komórki męskie czy żeńskie, co za różnica, ważne, że jest szansa na rodzeństwo :D

    No pewnie, że wolę Arę zamiast Wojtka :D Wojtek to taki gość, z którym strach się mijać na drodze, bo jak wiatr odpowiednio zawieje, to człowiek ma odruchy wymiotne :)

    Zizia (wiem że to ohydnie brzmiące pytanie i ja aż usiadłam jak mi je zadali) chcecie noworodka czy starsze dziecko? Mi aż się słabo zrobiło, gdy babka w ośrodku adopcyjnym zaczęła pytać czy chcemy małe czy duże, czy chłopca, czy dziewczynkę itd. W taki sposób to ja zakupy robię a nie kompletuję rodzinę. Wcześniej myślałam, że to się idzie do domu dziecka, bawi i rozmawia z dzieciakami i jeśli jest chemia między nami i jakimś dzieckiem to wtedy podejmujemy decyzję że to będzie nowy członek rodziny.

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 28 marca 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak słyszę to pytanie to czuje się jakbym była w supermarkecie :P dobrze, że o kolor oczu nie pytają :) - ale dokładnie miałam takie samo odczucie na początku..niestety poprzez zabawę z dziećmi buduje się więź wiec niestety nie można wybrać dziecka z grupy z którym poczuło się tą chemię..generalnie jest tak, że ośrodek wybiera dla nas dziecko, które dopasowują do nas (pokazują nam kartę dziecka) i wtedy decydujemy czy chcemy takie dziecko i zaczynaja sie spotkania z dzieciątkiem..itd :)

    Nie ma dla nas znaczenia płeć dziecka, chcemy dziecko do max 3 lat, jeśli byłoby rodzeństwo to przygarniemy dwójkę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 12:16

    Anuśka, mikka lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam kciuki za powodzenie tego przedsięwzięcia :)

    zizia_a lubi tę wiadomość

  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 28 marca 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,
    tak czytam tutaj u was o adopcjach i ogromnie trzymam kciuki za szybie przebrnięcie przez procedury, żeby jak najszybciej jakiś dzieciaczek otrzymał nową kochającą rodzinę.
    My na razie na początku drogi w takich konkretniejszych staraniach, ale jeśli się nie uda też nie wykluczam takiej możliwości. Wśród rodziny i znajomych mam spoko dzieciaczków adoptowanych,a sąsiadka po wielu latach starań i dwóch adopcjach właśnie urodziła swoje biologiczne dzieciątko, więc ma już trójeczkę:D

    Anuśka lubi tę wiadomość

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 29 marca 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco trzymam kciuki!!!!!!!

    choco lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Inez87 Ekspertka
    Postów: 165 185

    Wysłany: 29 marca 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, kiedyś już byłam na tym forum na samym początku starań ( może ktoś pamięta ;) ) potem posłuchałam rady innych, żeby dać sobie spokój, żeby tak intensywnie nie myśleć, żeby skupić się na innych rzeczach, to wtedy wszystko się ułoży. I tak zrobiłam, poszłam do nowej pracy, skupiłam się na remoncie domu, planowaniu ślubu itp. a w kwestii dziecka i tak nic się nie zmieniło. A teraz wracam po 19 nieudanych cyklach, wkrótce kończąc 30 lat. Trzymajcie kciuki, bo wiary i nadziei coraz mniej ;) Pozdrawiam

    dqpri09k8v8ti207.png
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 29 marca 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za kciuki. Ja już w domu. Jest jedna komóreczka, zobaczymy czy się zapłodni.

    Selina, zizia_a, ara, Izoleccc lubią tę wiadomość

    **********************Gang 18+***********************
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 29 marca 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki za ta jedna!!bardzo mocno!

    choco lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 29 marca 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inez ja Cię chyba kojarzę :) U mnie nie myślenie też nie przynosiło żadnych skutków. Za to ziółka już tak :) Porób badania, sprawdź co nie gra i do roboty ;)

    Choco kciuki mam tak zaciśnięte, że sinieją :) Niech się zapładnia komóreczka :)

    Ja zrobiłam badania i wszystkie są w normie. Nawet PRL zrobiłam z rozpędu i też dobrze wyszła :)
    Teraz muszę pogłówkować jak namówić moje jajniki żeby coś raczyły z siebie wypluć w tym cyklu ;D

    choco, Inez87 lubią tę wiadomość

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 29 marca 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny. Troche miałam przerwy od Ovi i widzże, ze żałuję bo w życiu nie nadrowie. Jaka graaatuluje. Mega cudownie. Przypomnij mi ile się starałas bo przyznam , ze myli mi się tak nas duzo .

    Dziewczyny byłam dzisiaj u gina i dał mmi dupathron. W końcu ) za dwa dni mam jajeczkowanie. Od dzisiaj sie staramy. Ogólnie tsh mi zeszło do 1,3 a witamina D3 tylko troszke poniżej normy takze rośnie . trafiłam na mega fajnego gina. Powiedział, ze jak terz nie wyjdzie to zrobimy po badaniach na niedrożność jajników. Gratuluje innym dziewczynm, którym się udało :)

    jestem pełna nadziei na ten cykl :)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 29 marca 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Choco ogromnie trzymam kciuki za Twoją komóreczkę :)

    Inez witaj i powodzenia w dalszych staraniach, oby były owocne :)

    Sarrrra również owocnych starań, oby dalsze badania nie były już konieczne !

    choco lubi tę wiadomość

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco wierzę, że to jedno jajo będzie szczęśliwe :) zapłodni się i rozgości się na całe 9 miesięcy

    Inez witaj i trzymam kciuki :) Po 19cs masz za sobą jakieś badania?

    Sarrrra widzę, że Tobie też niedobór wit.D3 wyszedł, ale piszesz, że nie duży to musisz brać aż 4000j? Z resztą większość teraz po zimie nie ma niedobor tej witaminy ;)

  • nikola232 Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 29 marca 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jaka powinna być szyjka macicy przd miesiączką a jaka we wczesnej ciąży? Jestem dzień przed okresem i mam szyjkę dosyć nisko jest twarda i zamknięta

    Witam moje cykle są zazwyczaj 25-26 dni. W tym miesiącu dostałam okres 5marca zakończył się 11marca. Zaraz po okresie miałam jeden dzień śluz koloru mlecznego a potem przezroczysty robiłam testy owulacyjne ale wychodziły negatywnie. 17 marca zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywnie ale śluz
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 30 marca 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarra trzymam kciuki za starania :) Uważaj na dupka. Ja brałam ok pół roku i tak na mnie działał, że po tych kilku miesiącach byłam 6kg większa :/

    Nikola szyjka po zapłodnieniu zostaje jakby wyżej i jest takie wrażenie, jakby się nie zamknęła do końca. Jest trochę większa i pulchniejsza. U mnie w każdym szczęśliwym cyklu taka właśnie była. Nawet w poprzednim cyklu mnie długo zwodziła, ale dwa dni przed @ zaczęła kłuć i zeszła nisko i się zamknęła. I tyle było radochy :/

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 30 marca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Choco wierzę, że to jedno jajo będzie szczęśliwe :) zapłodni się i rozgości się na całe 9 miesięcy

    Inez witaj i trzymam kciuki :) Po 19cs masz za sobą jakieś badania?

    Sarrrra widzę, że Tobie też niedobór wit.D3 wyszedł, ale piszesz, że nie duży to musisz brać aż 4000j? Z resztą większość teraz po zimie nie ma niedobor tej witaminy ;)
    Selinko terz mam nieduży wcześniej miałam skrajnie duży. Po miesiacu mi się pomniejszyło i kazał dalej brać te same dawki. Za miesiac mam powtórzyc badanie żeby nie przedawkowac.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
‹‹ 4883 4884 4885 4886 4887 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ