X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka niestety, ja praktycznie na wszystkie wizyty chodzę prywatnie. :/

    Ja niestety nadal z głową w sedesie. :/

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Mikka niestety, ja praktycznie na wszystkie wizyty chodzę prywatnie. :/

    Ja niestety nadal z głową w sedesie. :/

    No ja wlasnie też ciagle prywatnie i chcialam dać w koncu odpocząc mojemu portfelowi- bo kredyt i tak wiele pochlania, ale widać w tym państwie się po prostu nie da i juz...

    ps. wspólczuję ale pociesze cię- wiele z nas mogłoby całymi dniami- za przeproszeniem- rzygać jak kot, byle tylko byc w ciąży i urodzic zdrowego malucha. także trzymaj się :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, amatorskie pytanie weteranki. Jak moja @ zawsze trwa 5 dni, to kiedy mam się zacząć martwić, że jest za długa i iść do lekarza? Moja chyba nie ma zamiaru w tym miesiącu się skończyć.
    I nie mogę pisać z telefonu ;-( nie otwierają mi się literki do pisania.

    **********************Gang 18+***********************
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco jak za długo??tzn ile juz trwa?

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia ja na razie panikuje tylko. Jakieś 2 dni się przeciąga ale leje się ze mnie jakby nie miało zamiaru przestać.

    **********************Gang 18+***********************
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    choco- ja zazwyczaj miałam 5 dniowe @ tzn 5 dni tampony szły i 2 dni takiego "brudzenia", natomiast od 2 ms mam 2-3 dni i po @..tak więc nie wiem od czego to zalezy i dlaczego czasami się nagle cos zmienia... Może to tylko takie chwilowe? @ chyba nie powinna trwac dłuzej niz 7 dni, ale ekspertem nie jestem.. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2017, 19:36

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej!
    choco a nie miałaś jakiś nowych leków w poprzednim cyklu? niektóre wpływają na obfitość krwawienia... bo rozumiem, że teraz od nowego cyklu nic nie łykasz? żadnego acardu, donga itp?
    mogłaś mieć też np. bardzo grube endometrium i ma się co złuszczać albo jakaś torbiel może?
    faktycznie chyba do 7 dni jest to normalne, ale jeśli @ jest wyjątkowo obfita i Cię to martwi to wybrałabym się do gina, żeby obadać co i jak
    ps. kciukasy za Twój nowy cykl i za wszystkie pozostałe staraczki, zwłaszcza weteranki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco no własnie wyczytałam ze do 7 dni jest "normalne", ale Ara dobrze gada :)
    Ara jak bobasek??Jak sie czujesz??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2017, 10:01

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie łykam już od dwóch miesięcy. A może to właśnie jest przyczyna. Może mój organizm postanowił się oczyścić po 2 latach ciągłego łykania różnych tabsów.
    Jak nie skończy się do niedzieli to w poniedziałek idę do gina.
    Ara dzięki za kciuki ale starania zostały zawieszone.

    **********************Gang 18+***********************
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    choco jak @? odpuściła?
    mam nadzieję, że wrócicie niebawem do tematu z nową siłą!
    zizia dziękuję, mamy się dobrze :) bobasek rośnie ładnie a ja na razie odrabiam stracone przy rzyganiu kilogramy :P
    a jak u Ciebie?

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco mam nadzieje ze jednak sama sie skończy ta wredna @, aczkolwiek i tak by sie przydało sprawdzić co było przyczyna..ehh..a dlaczego zawiesiliście starania?jeśli można oczywiście wiedzieć..?

    Ara to super, że rośniecie:) przybierajcie na wadze:)

    u mnie lipa..ośrodek nie dał nam kwalifikacji wiec nie wiem co teraz :( we wtorek jadę do nich to sie dowiem co i jak..no i próbuje ujarzmić moja insulinę bo mam wysoka..także ten no dupka blada:(

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej :( napisz czego się dowiecie, trzymam kciuki za pozytywny finał &&&&&&&&&&
    jakbyś potrzebowała glucophage 1000 to mam od kogoś z forum, nie zdążyłam wykorzystać i chętnie oddam

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za kciuki :)
    na razie biorę 1500 wiec zobaczę po badaniu..jak dr każę brac mniejsze dawki to zgłoszę sie do Ciebie ! :)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia ale jak to nie dał kwalifikacji?? A możecie próbować w innym ośrodku? Trzymam kciuki żeby się pozytywnie rozwiązało wszystko.
    Moja @ chyba się wystraszyła bo zostało już tylko lekkie plamienie.
    Zawiesiliśmy starania bo już nam brakło siły i kasy. Postanowiliśmy zająć się życiem teraźniejszym. Mąż od pół roku jest na L4, ZUS już nie chce płacić a i tak będzie musiał szukać pracy nowej. Mieliśmy też plan do jesieni znaleźć jakieś mieszkanko. Więc jest o czym myśleć i na co wydawać.

    **********************Gang 18+***********************
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Chcoc tak na szybko..a może świadczenie rehabilitacyjne / lub renta ??zeby wydłużyć l4 ?? my złożylismy o rente dla M .. i zus w lutym przyznał mu rent z wyrównaniem od miesiaca w którym sie zkaończyło L4 ..

    Ziza kuna czmu nie dlai kwalifikacji :/ własnie to w OA jest najgorsze ..ze człowiek mimo iz chciaby dac dziecku dom to pewnych rzeczy sie nie przeskoczy :(

    Ara ptaszyno teraz niech pisklak rosnie i da mamusi odpocząć ;)

    Mikka niestety takie zasrane kolejki są :( może spróbuj gdzie indziej wpisz sobie moze gdzies znajdziesz szybszy termin ..

    http://kolejki.nfz.gov.pl/

    ara lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia dowiedziałaś się czegoś? myślę o Tobie dziś od rana, mam nadzieję, że będzie ok!
    choco współczuję sytuacji, mam nadzieję, że wszystko się szybciutko poukłada! Ania dobrze podpowiada, może uda się coś z ZUSu wycisnąć?
    Ania jak u Ciebie? Antek słodziak :) jak Michał się miewa?

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostaliśmy całkowitą odmowę - mąż nie potrafi uzewnętrzniać emocji, nie pozwoli dziecku przeżyć swoich emocji, zaleje go swoimi emocjami..
    Nic się nie odezwałam wczoraj na spotkaniu..nie umiałam, nie dałam rady :( łzy mi stały w gardle :( spływały po policzkach :( Mąż coś próbował z nimi gadać..ale w zasadzie to nie było sensu już nic mówić. Jak wyszłam z pokoju zaczęłam wyć z bólu..moje serce pękło na pół :(

    Choco dobrze ze @ sie przestraszyła,trzymam kciuki za teraźniejszość.

    Możemy isc do innego OA..ale mąż jest zmęczony tym wszystkim..ja trochę też, non stop kasa i urlop poświęcony na walkę o dziecko, nie myślimy o sobie, to chyba moment na podratowanie małżeństwa - kochamy się bardzo, ale walka o dziecko zabrała nam całą radość z naszego życia, a efektu żadnego..nie wiem co teraz będzie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2017, 09:05

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia tak bardzo mi przykro :(
    nie rozumiem takich ocen, wiem że także nie przeszłabym przez taki system :/ po 5 latach walki o dziecko moją największą siłą było nie okazywanie emocji na zewnątrz, wiem, żę inaczej bym się złamała, nie dałabym rady psychicznie tyle walczyć... wydaje mi się, że Twój mąż ma podobną strategię "przetrwania"
    wg mnie to strasznie krzywdząca opinia OA :( ciekawe ile par, które zaszły w ciąże nie dostałyby przepustki do rodzicielstwa wg tegp systemu
    życzę Wam dużo siły i mam nadzieję, że rozwiązanie z czasem przyjdzie samo
    pomyślcie o sobie, to najważniejsza inwestycja na teraz, przytulam...

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane :)

    Zizia bardzo mi przykro :( właśnie to jest nie fair w OA mam nadzieje że odpoczniecie troche i coś wymyślicie <3

    Ara dzięki że pytacsz :)
    Antoś ok ..rośnie w oczach :) choć walczymy z AZS bo biedny co mu zejdzie to znowu :(
    wreszci ezaczał normalnie przybierać.. chyba powoli szykują się ząbki bo slini si ena maxa i wpycha wszytsko do buzi :) no i zaczał juz przewracać się z plecków na brzuch i spowrotem :) choc ta druga opcja jest mniej lubiana ;)

    Michał wraca powoli do pracy :) zrobił juz kuchnie teraz robi z drewna łózko koleżance .. a w tym czasie dostał na okres próbny prace nie w zawodzie ale jest :) po zakończonej rehabilitacj z Zusu dr powiedizała ze kolano jest fatalne i że jeszcze dlugooo zajmie mu rehabilitacja tego kolana bo po 3 tyg cwiczeń tylko o 5 stopni dalej mu się zgina kolano .. a powinno min o 10-15C

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    mam pytanko czy prolaktyna zbadana w 5 dc o wyniku 9,8 ng/ml to dobrze czy niedobrze??????

‹‹ 4906 4907 4908 4909 4910 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ