My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
-
WIADOMOŚĆ
-
Ja zazdroszczę bezpiecznie.... W sensie , nie zabieram komuś a sobie dodaję, więc no stressKrokodylica wrote:Proszę mi nie zazdrościć, bo jak mi pożałujecie to mi się może urwać.

Ale Krokodylku, Tobie nie grozi nic
Krokodylica lubi tę wiadomość
-
heheh
no miały by tu niezla lekcje sexuologii
zycia w rodzinie czy jak to sie zwie 
tyle ze dorobilybysm se szybko wnuczat
bo nie piszemy nic o antykncepcji
Nenaaa lubi tę wiadomość
-
Dobra dziewczynki, idę pod prysznic i do łózia.
Rano sobie siknę.
Ale troszkę Was przetrzymam z wynikiem, nie?
Dobranoc.
PS. Taki dżołk. Jak tylko będzie okazja dam znać.Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 22:35
Ania_84, Nenaaa lubią tę wiadomość
-
Jakie przetrzymam 19.06.2014 o 6:30 wpisuje tempke i zagladam do CiebieKrokodylica wrote:Dobra dziewczynki, idę pod prysznic i do łózia.
Rano sobie siknę.
Ale troszkę Was przetrzymam z wynikiem, nie?
Dobranoc.
Asha lubi tę wiadomość
-
Ooo, no właśnie, najgorsze zgorszenie sieje tu ten seks bez zabezpieczeniaAnia_84 wrote:heheh
no miały by tu niezla lekcje sexuologii
zycia w rodzinie czy jak to sie zwie 
tyle ze dorobilybysm se szybko wnuczat
bo nie piszemy nic o antykncepcji 
Ania_84, Anuśka lubią tę wiadomość
-
przepraszam najlepszym zabezpieczeniem jest powiedziec sobe chce dziecka starazmy sieNenaaa wrote:Ooo, no właśnie, najgorsze zgorszenie sieje tu ten seks bez zabezpieczenia

Nenaaa, Asha lubią tę wiadomość
-
No no.... Żeby nie było.... Bo ja czekam...Krokodylica wrote:Dobra dziewczynki, idę pod prysznic i do łózia.
Rano sobie siknę.
Ale troszkę Was przetrzymam z wynikiem, nie?
Dobranoc.
PS. Taki dżołk. Jak tylko będzie okazja dam znać.
Krokodylica lubi tę wiadomość
-
hehe faceci na bacznosc stojaAnuśka wrote:EEEEjjj no co Ty... Ja tak mojemu powiedziałam to w minucie stał na baczność

a raczej ich pytony 
Ale nasza psycha juz nie
-
Oj... Ale nie uraziłam Twoich uczuć? Bo nie chciałammimik74 wrote:ależ w żadnym wypadku niech się Krokodylico nie urywa broń Boże
Anuśka ja jestem z 6go ale nie bawię się w zodiaki to się Bogu nie podoba
To Ty pewnie z tych co Biblię znają? Ja ostatnio się w niej zaczytuję
Ania_84, mimik74, Katjaa lubią tę wiadomość
-
Chyba nie można powiedzieć że się zna Biblię... Przynajmniej ja za każdym razem odkrywam w niej coś nowegomimik74 wrote:Anuśka kochana nie nie obraziłaś moich uczuć owszem czytam od 12lat jestem nowonarodzona ale nie powiedziałabym że ją znam:)
A jeśli można zapytać to co znaczy "nowonarodzona"? Cóż to za wyznanie?
Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH











