Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena83- dasz radę z tym wstawaniem :) mi tez na początku sie to nie podobało, ale idzie sie przyzwyczaić :)

    Nastka- a urok warmińskich jezior Ci pasuje? Jeśli tak, to zapraszam :) w prawdzie dzisiaj tylko makaron z truskawkami, ale swojsko :)

    Krokos- po ślubie to moze i spoko było, ale przez te 5 lat po ślubie to my sie juz chyba ze 20 razy rozwodzilismy :)

    nick nieaktualny, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Mniam, wbijam się i ja, ja też jeszcze bardzo lubię z kaczuszki rosołek :)
    Zapraszam serdecznie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MG_2383.jpg

    Nastka, a jak przyjedziesz, to o taaaaaaak Cię ugoszcze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 19:18

    nick nieaktualny, Ania_84, Nenaaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastka a ja zapraszam na zachód PL... :D do jedzenia zawsze cos się znajdzie :P


    Cymcia wbijam się i ja :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 19:19

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Cymcia ja też jadę... Już się pakuję :D Mniaaammmm....

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cymcia..nonie moge .. az mi slnka pociekla :P :P

    Krokodylku ..my od czasu do czasu pomieszkiwalismy razem..ale przerwadzilam sie do meza po slubie ;)
    i szczerze mowiac jaos za bardzo sie nie klocilismy.. zreszta do tej pory rzadko sie klocimy..moze dlatego ze moj maz jest bardzo samodzielny i przd slubem mieszkal sam przez 2 lata :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy wam po owulce wychodza jakies tradziki czy cus ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, Nenaaa dobrze pisze ;)

    Krokodylku, moj to mnei przed slubem jak dom kupilismy, tp baaardzo wkurzyl...potem bylo ok az do ciazy. mialam wrazenei ze mnei w ogole nie rozumie (roznica kultur plus zupelnie inne podjescie do wielu spr.tutaj i w PL). teraz mamy 2 dzieci, dom, ogrod, prace i mase innych obow., weic o klotnie nie jest trudno ;) staramy sie w zart wiele spr. obracac - jesli sie da.
    w kazdym razie, po moim powrocie do pracy, gdzie oczekiwalam ze przejmie czesc moich dotychczasowych obow., wkurza mnei duzo bardziej niz wczesniej ;)

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    dziewczyny czy wam po owulce wychodza jakies tradziki czy cus ??
    Ania, mi i bez owulki wychodził ;)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapraszam:D zrobię dla Was swój przysmak- "porno dupę" :D czyli: porową zupę :D
    znam tylko jedną osobę, która jej nie lubi, bo nienawidzi porów, ale..... zjadła aż pół miseczki :D

    Anulka- mi trądzik wychodzi tylko w czasie małpy i po niej....

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z M. czasem się nawet trochę lubimy, częściej się jednak nawzajem wkurzamy. Taki lajf :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cymcia wrote:
    zapraszam:D zrobię dla Was swój przysmak- "porno dupę" :D czyli: porową zupę :D
    znam tylko jedną osobę, która jej nie lubi, bo nienawidzi porów, ale..... zjadła aż pół miseczki :D

    Anulka- mi trądzik wychodzi tylko w czasie małpy i po niej....
    Cymcia przepis! Lubię pora bardzo :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo mi juz zaczyna sie franca budowac kolo nosa.. i ogolnie wychodza mi krostki ;/ wrr jak ja tego nie trawie ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenka- przepis dostaje się w pakiecie wizytowym :P :D

    wkleję wieczorkiem :D

    Nenaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W życiu nie jadłam rosołu z kaczki i gęsi. Jak to w ogóle smakuje?
    Cymcia, no teraz to pocinsęłaś z grubej rury. Nie obiecuj, bo jeszcze się wbiję na chama :D
    Katja, a Ty skąd dokładnie jesteś?

    Jak ja zamieszkałam z mężem na próbę po dwóch latach związku, to aż iskry leciały. W przeciągu miesiąca pakowałam się chyba ze cztery razy i chciałam iść spać na ulicę :D
    A teraz, czasami jak się ostro kłócimy to sięgam po walizkę i z płaczem się pakuję i mówię, że jadę do mamy. I wchodzę na stronę internetową szukać biletów do Polski. Od razu przyłazi i mnie przeprasza :P :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka- ja teraz miałam koszmar, wysypało mnie przeokrutnie i powróciłam do łykania witaminki a+e i działa :D
    natomiast mam pewien sposób na takie pryszczuny, które robią się strupem i nie chcą zejść i ciągle się je drapie- może się wyda głupi... ale kiedyś już byłam w desperacji i nie miałam żadnej pryszczowej maści tylko taką na hemoroidy i sobie tak myślę, że kurcze.... przecież skoro maść jest do dupy, to może i na pryszcza zadziała? i ładnie obkurczyła zaczerwienienie i krwiaka i pryszczun szybko się zagoił :D

    Ania_84, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastka- a że stół Cię skusił, te jeziorka, porno dupa, czy moja wspaniała osoba? :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macham wieczornie dziś juz chyba nie popisze zaraz małą ide kąpać :) jak bajki obejrzy i podłoga wyschnie bo małż pomył :P
    jutro jak sie odrobie w pracy to sie odezwe

    nio mnie tez sie o 6 w weekend nie chce mierzyć :) dlatego mam póżniejszą godzinke

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha Naturcja, tez tak kiedys robilam..teraz z dzieciakami trudniej :P jemu kaze sie pakowac i jechac do mamusi ;) na szczescie zawsze sie godzimy przed pojsciem spac...nei pamietam zebysmy sie na siebie dlugo gniewali.

    Nasturcja Ty chyba z 3miasta jestes? ja tez :) z Gdyni dokladniej ;)

    a do NO to widze ze ci nie po drodze ;)

    cymcia a moze przepis zapodasz?

    chcecie pomoc z wyborem drzwi wejsciowych? bo od tyg. nie moge sie zdecydowac a jutro juz MUSZE zamowic ....

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja z moim mieszkałam razem od trzeciego roku studiów potem po studiach pół roku u moich rodziców a potem wynajelismy kawalerke rok po narodzinach małej kupilismy mieszkanko na kredyt :/

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

‹‹ 719 720 721 722 723 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ