Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 4 lipca 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cymcia wrote:
    BOSH- ja to bym już zwariowała.... normalnie kolejny odcinek Klanu +18 :D
    Ty się ZLITUUUUUJ!!!

    Katjuszka- hop hop- where are uuuu????
    Ja tez weriuje ale w druga strone, ze dostane, wiec po co test robic

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 4 lipca 2014, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Katja nam sie zapodziala gdzies to fakt...widzial ja ktos??????

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oka moje drogie- kolejny dzień długi przede mną..... mega pracowity

    3majcie się ciepło, proszę ładnie później mi wszystko streścić :D

    Asha, Biedroneczka83 lubią tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 4 lipca 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe oj nio mój załapał już stres heh ze jak tyle bedziemy bzykoserduchowac i nic nie wyjdzie to mu smutno bedzie a ja tam pozytywnie sie nastawiam i mu powiedziałam nie kwietniowe to majowe maksymalnie lipcowe :P

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 4 lipca 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zaczelam plamic...pozamiatane...po emocjach juz :-( czekamy na nowa ochotniczke ;-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 4 lipca 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    No i zaczelam plamic...pozamiatane...po emocjach juz :-( czekamy na nowa ochotniczke ;-)
    Jakis ten system jest zjebany, dodal mi jeeszcze wiecej punktow

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 4 lipca 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    No i zaczelam plamic...pozamiatane...po emocjach juz :-( czekamy na nowa ochotniczke ;-)
    :( ale smutno :(

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 4 lipca 2014, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka83 wrote:
    :( ale smutno :(
    Dziekuje kochana, ale i tak sie nastawilam na @ wiec. Nie jest tak zle ;-) przynajmniej teraz wiem ,ze mam 15 dni faze lutealna, tylko czy to mi sie przyda do czegokolwiek to nie wiem, bo w listopadzie inseminacja, a to tylko 4 miesiace a nie sadze, zeby sie udalo przed :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2014, 08:08

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 4 lipca 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jasne masz racje lepiej byc miło zaskoczonym niż sie rozczarować tez tak podchodze do tego musi byc ok :) im szybciej sie skończy @ tym predzej szansa na kolejny cykl :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się dołączam do was przeziębionych. Nie wiem jeszcze czy się rozkręci, ale już mnie bierze. Łamanie w kościach, kichanie, ból głowy i dreszcze. Gorączki nie mam, ale na wszelki wypadek wezmę paracetamol. Jestem już w domu, więc chyba się położę. Także u nas nici z bzykoserduchowania. Małż też jakiś wypompowany, bo ostatnio go wymęczyłam za wszystkie czasy. Śluzu już nie mam. Istna susza tam na dole. Także myślę, że już po owulacji, ale kto wie. Parę dni temu to wręcz miałam za dużo śluzu, aż mąż mówił, że dosłownie nic nie czuje podczas <3, bo ja cała w śluzie. ;)
    No nic, biorę tabletkę i idę się położyć. Miłego dzionka dla was.
    Malenqa, udanej wizyty u lekarza.

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 4 lipca 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Nasturcja...co to sie porobilo, wszyscy chorzy, mam nadzieje, ze my nie polegniemy w tym cyklu, bo nie moge sie doczekac bzyczenia juz chociaz to juz nie bedzie to samo z moim synkiem za sciana :-(... Ale mus nadrobic zaleglosci ;-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 4 lipca 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka83 wrote:
    hej ooo ja jade do Chybia :)

    To gdzieś niedaleko Cieszyna?

    Siostra mojego męża tam mieszka, mniej więcej raz w roku ją odwiedzamy. (Nie częściej bo to dla nas dość daleko).

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 4 lipca 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    I ja się dołączam do was przeziębionych. Nie wiem jeszcze czy się rozkręci, ale już mnie bierze. Łamanie w kościach, kichanie, ból głowy i dreszcze. Gorączki nie mam, ale na wszelki wypadek wezmę paracetamol. Jestem już w domu, więc chyba się położę. Także u nas nici z bzykoserduchowania. Małż też jakiś wypompowany, bo ostatnio go wymęczyłam za wszystkie czasy. Śluzu już nie mam. Istna susza tam na dole. Także myślę, że już po owulacji, ale kto wie. Parę dni temu to wręcz miałam za dużo śluzu, aż mąż mówił, że dosłownie nic nie czuje podczas <3, bo ja cała w śluzie. ;)
    No nic, biorę tabletkę i idę się położyć. Miłego dzionka dla was.
    Malenqa, udanej wizyty u lekarza.


    Mój wczoraj też mówi ja cie ale ślisko heheh

    Zdrówka kochana wypoc sie herbeatka z sokiem malinowym i cytrynką też pomaga

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 4 lipca 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    To gdzieś niedaleko Cieszyna?

    Siostra mojego męża tam mieszka, mniej więcej raz w roku ją odwiedzamy. (Nie częściej bo to dla nas dość daleko).

    nio ok 40 min autem od cieszyna

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 4 lipca 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha węgielek i przejdzie.

    beszka też o tym pomyślałam, tylko martwię się czy owulka w ogóle będzie. :/
    No ale nic, za parę godzin zobaczę co tam słychać u mojego prawego jajcora.

    cymcia masz rację, nie rozkminiaj, za to następny cykl będzie Twój! :)
    A cykle masz regularne? Bo ja w tamtym cyklu jak się stresowałam tempką to nie miałam owulki, a jak już machnęłam na to ręką to owulka była 29dc.

    Asha kurna, szkoda z tym plamieniem. Jak do jutra nie przyjdzie @ to rano zrób test.

    Nastka kuruj się.

    Biedroneczka to bardzo ładne okolice. Mi się tam bardzo podoba.

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 4 lipca 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nio to taka wiska jest wsumie bez auta kicha ale na tydzien wakacji bedzie ok
    ja tam mieszkałam przed slubem od 3 roku studiów ale przynajmniej bylusmy wBB wiecej dnia hehehe bo tak mieszkac tam to lipa hehe ale cieszyn jest fajny

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w Cieszynie 2 tyg temu pierwszy raz, nie sądziłam, że jest tam tak ładnie :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 4 lipca 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Asha węgielek i przejdzie.

    beszka też o tym pomyślałam, tylko martwię się czy owulka w ogóle będzie. :/
    No ale nic, za parę godzin zobaczę co tam słychać u mojego prawego jajcora.

    cymcia masz rację, nie rozkminiaj, za to następny cykl będzie Twój! :)
    A cykle masz regularne? Bo ja w tamtym cyklu jak się stresowałam tempką to nie miałam owulki, a jak już machnęłam na to ręką to owulka była 29dc.

    Asha kurna, szkoda z tym plamieniem. Jak do jutra nie przyjdzie @ to rano zrób test.

    Nastka kuruj się.

    Biedroneczka to bardzo ładne okolice. Mi się tam bardzo podoba.
    Tak zrobie, ale raczej nie ma sensu, tylko ta temp jakas wysoka ...???

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 4 lipca 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    och Asha :( Nie mogę uwierzyć. Kurde no... Przytulam. Przykro mi :(

    zahra lubi tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 4 lipca 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Tak zrobie, ale raczej nie ma sensu, tylko ta temp jakas wysoka ...???

    a moze to minie i nie rozkręci sie @

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

‹‹ 792 793 794 795 796 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ