Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 6 lipca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka83 wrote:
    ale walnęła u nas burza i leje i tak sie fajnie chłodnio zrobiło
    Przyślij trochę do mnie plizzzzzz.... Bo umieram z braku tlenu... :(

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 6 lipca 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Przyślij trochę do mnie plizzzzzz.... Bo umieram z braku tlenu... :(

    ja jak sie nie boje to teraz mam pełne gacie tak pioruny i grzmoty wala masakra

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 6 lipca 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam teraz schize ze jak obserwuje pisze sumiennie to owulki nie bedzie hehehe i czekam az temp spadnie :P

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 6 lipca 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki! ;) mi to sie chyba jakiś PMS zaczyna bo agresje mam w sobie ogromną. Najchętniej to bym malza rozerwala na strzępy tym bardziej że on też jest przeziębiony i ja wiem że u faceta gorączka to już prawie jakby umierał ale ja zawsze mam wrażenie że on steasznie przesadza i taka cipka się z niego robi i mam ochotę go zamordować.

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 6 lipca 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smarta wrote:
    Cześć dziewczynki! ;) mi to sie chyba jakiś PMS zaczyna bo agresje mam w sobie ogromną. Najchętniej to bym malza rozerwala na strzępy tym bardziej że on też jest przeziębiony i ja wiem że u faceta gorączka to już prawie jakby umierał ale ja zawsze mam wrażenie że on steasznie przesadza i taka cipka się z niego robi i mam ochotę go zamordować.

    hehhe ja jak mam PMSa to mam tak samo wrr wszystko mnie wkurza małżowi sie obrywa i małej czasem bo nie mam cierpliwości

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 6 lipca 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smarta wrote:
    Cześć dziewczynki! ;) mi to sie chyba jakiś PMS zaczyna bo agresje mam w sobie ogromną. Najchętniej to bym malza rozerwala na strzępy tym bardziej że on też jest przeziębiony i ja wiem że u faceta gorączka to już prawie jakby umierał ale ja zawsze mam wrażenie że on steasznie przesadza i taka cipka się z niego robi i mam ochotę go zamordować.

    hmm a moze to jednak nie PMS ??? mierzyłas temp???

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 6 lipca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smarta ale Ty niskotemperaturowa jesteś :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zawsze przed @ obrywa się małżowi. No bo na kim innym mam się wyżyć? ;)
    Biedni są Ci nasi chłopi. Co miesiąc żyją w strachu przed nami :D

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 6 lipca 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    U mnie zawsze przed @ obrywa się małżowi. No bo na kim innym mam się wyżyć? ;)
    Biedni są Ci nasi chłopi. Co miesiąc żyją w strachu przed nami :D

    nio dokładnie ehehe zawsze sie im oberwie :P

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Smarta ale Ty niskotemperaturowa jesteś :)
    Ja też tak mam. Zawsze niskie tempki :(
    W tym cyklu PTT mam 36.10 a najwyższą tempkę dotychczas w fazie lutealnej mam 36.60. Obstawiam, że dojdzie do 36,80 i tak już zostanie. Taki zdechlaczek jestem, cóż zrobic.
    Hehe ;)

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 6 lipca 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nio moja córcia juz wraca o 20 mam po nią jechac do rodziców moich
    jutro do pracy bllleeee tak mi sie nie chce ale pocieszam sie ze to przeleci szybciej do tych dni :P że juz niebawem tydzien urlopu :) na którym bede testować :P

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 6 lipca 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na weekend odstawiłam mierzenie, tym bardziej że oboje mamy grypę - tempki i tak bym zignorowala :)

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 6 lipca 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smarta wrote:
    Na weekend odstawiłam mierzenie, tym bardziej że oboje mamy grypę - tempki i tak bym zignorowala :)

    aha nio ja niby tem nie miałam ale ta jelitówka wrr choc faktycznie weekend mierzyłam póżniej i trzeb aodejmowac wiec to jest takie tylko orientacyjne

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 6 lipca 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja też dosć niskie temperatury... a teraz jeśli chodzi o obrywanie mężowi, to ma przerąbane.. jestem okropnie nerwowa, ciągle na niego krzyczę.. odkąd wie o ciąży (ten piątek), jest masakra..

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 6 lipca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalianka wrote:
    hej, ja też dosć niskie temperatury... a teraz jeśli chodzi o obrywanie mężowi, to ma przerąbane.. jestem okropnie nerwowa, ciągle na niego krzyczę.. odkąd wie o ciąży (ten piątek), jest masakra..

    oj to burzliwie widze u was :) przejdzie ci zobaczysz hehehe
    kiedy planujesz wizyte gina??

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 6 lipca 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane z innej beczki te które już mają dzidziusie i rodziły sn mam kurcze hemoroide która powstała podczas porodu i teraz szczerze mówiąc obawiam sie kolejnego sn że peknie albo cos generalnie mi nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu problem jest jak mam zaparcia

    przepraszam z aobrazowość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 6 lipca 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Witam serdecznie,
    Krokodylica na którą usg?

    Konwalie Wypoczywaj i oby mdłości ibol brzucha szybko przeszły
    Malenq gratulacje drugitrymestr... Jak ten czas szybko leci ;)

    Arienna kiedy teatujesz

    Tamka tobie również milej niedzieli

    Anuśka ja Też mam termin na 13

    Asha szybko zleci i bzykanko będzie do woli

    Nie wiem,
    za tydzien mam miec @ wiec zobaczym,dzis boli mnie brzuch, bola i szczypia cycki, i do tego pol dnia mnie mdlilo ;-)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 6 lipca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka83 wrote:
    Kochane z innej beczki te które już mają dzidziusie i rodziły sn mam kurcze hemoroide która powstała podczas porodu i teraz szczerze mówiąc obawiam sie kolejnego sn że peknie albo cos generalnie mi nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu problem jest jak mam zaparcia
    przepraszam z aobrazowość

    Ja też mam i boję się że przy kolejnym porodzie zamieni się w coś paskudniejszego... :/

  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 6 lipca 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cymcia wrote:
    a czy to prawda, że gdy się stara o dziecko, to nie można przesadzać z saunami? ktoś może potwierdzić/zaprzeczyć?
    Podobno, ale z drugiej strony norwedzy siedza a saunach duzo duzo a dzieci maja ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 6 lipca 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmierzylam sobie temperature i mam 37. Chyba mi jeszcze nie przeszło ;(

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
‹‹ 819 820 821 822 823 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ