Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 17 listopada 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha, biedaku trzymaj się! Mam nadzieję, że to już wkrótce i w końcu sobie odpoczniesz!

    U mnie @ za rogiem. W nocy o 2 się obudziłam i myślałam, że to już, a jednak nie. Teraz też czuję, że się zbliża...idzie, idzie i dotrzeć nie może...

    Ogólnie to już powoli tracę nadzieję, że bez ingerencji medycznej się uda, że ten rok, o którym mówią lekarze odsyłając nas z kwitkiem to jednak coś znaczy...

    Martusia, jeszcze raz życzę Wam duuuuużo zdrówka! :) Ale tego to nigdy za wiele :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2014, 13:55

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 17 listopada 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia - jakie fajne! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane <3 Jeszcze 24 listopada w klinice wizyta i już odetchniemy :)

    Swoją drogą muszę się w końcu wybrać na normalną wizytę tu na miejscu do swojego gina bo tylko USG miałam..

    Little Frog, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Santoocha, biedaku trzymaj się! Mam nadzieję, że to już wkrótce i w końcu sobie odpoczniesz!

    U mnie @ za rogiem. W nocy o 2 się obudziłam i myślałam, że to już, a jednak nie. Teraz też czuję, że się zbliża...idzie, idzie i dotrzeć nie może...

    Ogólnie to już powoli tracę nadzieję, że bez ingerencji medycznej się uda, że ten rok, o którym mówią lekarze odsyłając nas z kwitkiem to jednak coś znaczy...


    U Ciebie @ za rogiem, a moja uciekła po krótkiej wizycie jednorazowej, i co ja mam teraz zrobić, bo to nie był nowy cykl, cały czas chyba jestem w starym, już sama nie wiem :/


    Santocha wytłumacz Szymkowi, że czas na niego, kiedy masz wizytę u gin?

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 17 listopada 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko, Natka....normalnie ja się już wczoraj cieszyłam, że rozpoczęłaś nowy cykl... Mam nadzieję, że się rozkręci i będziesz mogła normalnie rozpocząć nowy cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie wczoraj rano było krwawienie jednorazowe, więc zaznaczyłam nowy cykl, i od tamtego momentu nic a nic, brak mi już słów na ten mój cykl

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka nie zazdroszczę takich problemów z cyklami - masakra- strasznie oporny ten twój organizm :( ale lepiej dla niego dobra nich sie podda i pozwoli Tobie sobą zawładnąć :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak to wyglądało wcześniej? Od zawsze masz takie nieregularne, poplątane cykle? Czy to teraz tak się poprzestawiało? Co na to gin?

    Ja zawsze miałam w miarę regularne - najdłuższy miał chyba 35 dni (miesiąc przed ślubem = stres + ćwiczenia), a najkrótsze 27 dni

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko a jak u Was ? wy teraz bierzecie leki czy mąż ma problemy bo już nie pamiętam.
    Bardzo Wam wszystkim kibicuje :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas....trenujemy cierpliwość. A w grudniu bierzemy się konkretnie za badania
    Byłam naiwna myśląc, że skoro Ci doświadczeni lekarze proponują, żeby dopiero ich nękać po roku nieudanych starań, bo często tyle czasu potrzebują zdrowe pary, żeby zajść w ciążę. Wierzyłam, że tak będzie i przez ten czas podchodziłam na luzie, ale już jestem przy końcówce tego roku starań i coś czuję, że jednak najwyższy czas konkretnie się przebadać.

    olka30, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie - trzymam kciuki :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka dziś mam się pojawić po 17 na patologii ciąży, na dyżurze będzie mój gin, ma zbadać rozwarcie i pomierzyć Szymka na usg szpitalnym. Od tego będzie zależało czy zrobią mi cc z racji dużego dziecka, czy będę rodzić sn.

    Ale wcale się nie zdziwię, że jeśli będzie dziś jakiekolwiek rozwarcie, to gin przebije mi pęcherz i się zacznie.
    W sumie nigdy tego nie chciałam, bo to sztuczne wywoływanie porodu, ale mam tak dość, tak mnie wszystko boli i cały świat wnerwia, że chyba nie miałabym nic przeciwko...

    Dam znać wieczorem co z tego wynikło.
    Trzymajcie kciuki!

    nick nieaktualny, Z., olka30, przedszkolanka:), Macierzanka:), Anaaa:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    A jak to wyglądało wcześniej? Od zawsze masz takie nieregularne, poplątane cykle? Czy to teraz tak się poprzestawiało? Co na to gin?

    Ja zawsze miałam w miarę regularne - najdłuższy miał chyba 35 dni (miesiąc przed ślubem = stres + ćwiczenia), a najkrótsze 27 dni

    Wiesz Żako, wcześniej ich poprostu nie było, najbardziej martwi mnie to, że zawsze po duphastonie miałam na 2 dzień, maks 3, a teraz już 10 dzień i nic normalnego się nie wydarzyło. Pójdę do gina, niech zobaczy co tam się dzieje :/

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha, to ja mocno zaciskam i z niecierpliwością czekam na wieści! :):)

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha trzymam kciuki i niech mały się już szybko urodzi :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    No własnie wczoraj rano było krwawienie jednorazowe, więc zaznaczyłam nowy cykl, i od tamtego momentu nic a nic, brak mi już słów na ten mój cykl

    Tak miewałam. Jeden dzień krwawień i po okresie.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha, trzymam kciuki za pomyślny poród!!!

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, wizyta u gina to świetny pomysł, szczególnie jak piszesz, że wcześniej po dupku 2-3 dni i było, a teraz tyle czasu i nic...a masz jakiś termin, czy póki co to raczej plany?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha, no to czekamy na wiadomość od Ciebie ;)

    Żabko a mówiłam Ci, żebyś tyle nie czekała bo nie warto marnować czasu ..
    Mam nadzieję, że jednak badania wyjdą pozytywnie i nie będziecie mieli większego problemu ..

    Natka, idź do tego Ginekologa bo to jest jakieś nieporozumienie ta Twoja @ .
    Jednym słowem w kulki sobie z Tobą leci ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Natka dziś mam się pojawić po 17 na patologii ciąży, na dyżurze będzie mój gin, ma zbadać rozwarcie i pomierzyć Szymka na usg szpitalnym. Od tego będzie zależało czy zrobią mi cc z racji dużego dziecka, czy będę rodzić sn.

    Ale wcale się nie zdziwię, że jeśli będzie dziś jakiekolwiek rozwarcie, to gin przebije mi pęcherz i się zacznie.
    W sumie nigdy tego nie chciałam, bo to sztuczne wywoływanie porodu, ale mam tak dość, tak mnie wszystko boli i cały świat wnerwia, że chyba nie miałabym nic przeciwko...

    Dam znać wieczorem co z tego wynikło.
    Trzymajcie kciuki!

    Lepiej niech się zacznie nienaturalnie, niż masz przenosić bo to też nie jest dobre, trzymam kciuki, żeby było ok.

‹‹ 1393 1394 1395 1396 1397 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ