X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaa, Szymek też wypiął się na mleko. Jestem cała w stresie jak muszę dać mu butlę...
    Dziś np wstał o 4:30,szalał do 6, nie chciał zjeść, poszedł spać i obudził się o 8:30 na kaszkę. Czyli już poranne mleko mu wypadło...

    Tak, Sz urodził się dzień po naszej drugiej rocznicy ślubu, ale to był cywilny, więc jakoś nie celebrujemy tej rocznicy. Kościelny z kolei w Boże Narodzenie, więc obchodzimy 13 sierpnia rocznicę poznania.

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Ogarniamy się z naszym noworodkiem, czas pędzi jak szalony! Dziś już mamy 2 tygodnie i dwa dni a Monia już rozpakowana i kolejne w kolejce :) Trzymam za Was kciuki!

    Niestety nie jestem w stanie przeczytać wszystkich postów, przelatuje je tylko wzrokiem ale myślę o Was! :)

    Nasz mały szkrab rośnie, zauważyłam, że łapie ciałka. Jest karmiony tylko piersią ale niestety dość nieregularnie bo mamy problemy z zasypianiem, w ciągu dnia jest bardzo marudny, budzi się z wrzaskiem po 5-10 minut. Uskuteczniam już wszystkie uspokajacze - otulanie, szum suszarki, smoczek, spanie na mnie. I dziś pomogło, zasnął wreszcie. Ale jest z tym ciężko, a przecież dziecko też potrzebuje snu. Widzę, że jest śpiący, że ziewa, że się męczy a nie może spać.
    Dziś w nocy przespał mi ciągiem 4 godziny co jest jego rekordem.

    Od przyszłego tygodnia zostajemy sami, trochę się tego boję, będę musiała sama z nim wychodzić na spacery, a jak mi się rozedrze z dala od domu? Jakoś z mężem czuje się pewniej.

    Z nie fajnych rzeczy, ropieje nam oczko, mamy kropelki. I dostaliśmy skierowanie do neurologa z podejrzeniem asymetrii ułożeniowej. Chodzi o to, że dziecko preferuje jedną stroną bo tak było długo ułożone w brzuszku. Na razie odkładam go raz na jedną raz na drugą stronę. Staram się gadać do niego raz z tej raz z drugiej, tak samo nosić, odbijać. żeby się równomiernie rozwijał. A więcej będziemy działać po wizycie u lekarza.

    Miłego dnia, pampers mnie wzywa ;P ;)

    Little Frog, Anaaa:), Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Santocha 100 lat dla Mężusia ;)

    Firma wózka to Expander Essence :D


    Misty, przykro takie rzeczy się czyta, gdzie pies nie jest świadomy że może krzywdę zrobić ..
    Dużo Zdrówka dla Mamy <3

    ps: Gdzie na śląsku będziesz balować ? :D

    Te Wasze dzieciaczki coraz większe i samodzielniejsze, aż Miło się czyta o ich postępach ..

    Zetko, poradzisz sobie nawet i bez męża :D

    Żabko jeszcze troszkę i na wylocie będziesz Ty :D

    Mój urwis ostro buszuje w brzuszku ale jeszcze tylko troszkę :D

    My Dziś jedziemy Świętować Naszą 4 rocznicę Ślubu :)

    Misty87, Little Frog, Anaaa:), Marta1986, Z. lubią tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. My dovhodzimy do siebie, latwo nie jest. Moze w sobote wyjdziemy. Dziekuje za gratulacje.

    Złota lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejooo...

    A ja caly tydzien walcze z bolem glowy. Niech to szlak trafi.. A wszystko przez pogode ktora bardziej przypomina jesien anizeli wiosne czy lato..

    My szykujemy sie jeszcze przed narodzinami do remontu lazienki :) dzis sobie new pralke zakupilam. Z czego sie bardzo ciesze tym bardziej, ze przede mna pranie ubranek, poscieli, kocykow itd malego z poczatkiem lipca..

    Noni na koniec lipca czyli w zasadzie pol miesiaca przed porodem na wesele chrzesniaka meza idziemy :) odrobine sie stresuje jak to bedzie, ale maz zapewnia, ze wszystko na spokojnie i bedzie Ok. No i torbe do szpitala w razie co juz biore na ta uroczystosc :)

    Hah. Ten moj bebzolek mnie irytuje dzis kobieta nie chciala mi uwiezyc, ze w sierpniu rodze obstawiala ze to dopiero moze 5 miesiac. Wrr. Staram sie nie martwic. Mam nadzieje, ze z malym tez Ok i nie bedzie az taki malutki :) mimo niewielkich rozmiarow brzucha mego..

    Pozdrowienia ;)

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny za cieple slowa...mama wyglada jak po ostrej bojce...pod okiem takie olbrzymie limo ze szok :-( oj biedna ta moja mamuska...dzieciaki tak na nia patrza i sie wcale nie usmiechaja do niej...
    Jutro jedzie na konsultacje chirurgiczna ale wierze ze bedzie dobrze.

    Lilly jedziemy do Gliwic. Niestety tylko tata z nami jedzie. Pojedzie, bo powiedzial ze jak oni mieli male dzieci to nikt nie chcial zostawac w sensie dziadkowie,wiec on nam jedzie pomoc żebyśmy sie mogli pobawic...

    LillaMy lubi tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty to jakies 30 km ode Mnie ;)

    Udanej Zabawy Wam Życzę ;) a Mama poradzi sobie ..

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :* bedziemy sie bawic w Białym Domu w Paniówkach ;)

    LillaMy lubi tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Tymcio zasnal wiec korzystamvz chwili spokoju. Dzisiaj pierwszy raz zjadl 4 lyzeczki deserku bananowo jablkowego.:wczesniej jak mu dawalam to krzywil sie i plul.
    Po zdjeciu szwow dobrze. Nawet nie bolalo. Wynik niczego nie wykazal. Uffff.
    Monia gratuluje coruni. :)
    A o to moj Tymko.
    out.php?i=1004892_img-20150625-171401.jpg
    Dzis pani w biedronce zachwalala jego piekne duze oczy. :)
    out.php?i=1004891_img-20150625-171115.jpg
    A tak sie hustam. Niech no tylko mama przestanie bujac jest wielko łeeeeee.

    Little Frog, Anaaa:), Maniuś, LillaMy, nataliano, Marta1986, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetko znam to jak dziecko chce spać a nie może. Do dziś tak mamy.
    Co do ropiejącego oczka, u nas długo walczyliśmy. Pani okulistka przepisała nam kropelki floxal 3x1 przez miesiąc. Dodatkowo 2 razy płukanie oka. Okazało się, że kanał łzowy był zatkany. Musieliśmy masować kącik po płukaniu żeby cała ropa zeszła. Namęczyliśmy się ile wlazło, a tu w Niemczech mówili nam że po roku samo przejdzie :/ .. parodia.
    Co do tego podejrzenia asymetrii to mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Kiedy macie wizytę?
    Nie stresuj się, poradzisz sobie bez męża ;) ja też się bałam, ale dałam jakoś radę. Nie miałam wyboru. Mąż do pracy, a ja sama. Młody kolki miał do 4m-ca. Darł się od 6 rano do 23:30 z przerwami na 10min spanie ;)

    Santoocha u nas tak samo z tą butlą :/ wypija jakieś 150ml na noc, a rano nie zawsze chce więc też dzień zaczynamy od kaszy. Mam nadzieję, że to chwilowy strajk z powodu obolałych dziąseł.

    LillaMy wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :*

    Sara cieszę się, że u Was wszystko dobrze :)
    Tymcio uroczy <3

    Misty jak mama się czuje? Daj znać po tej konsultacji koniecznie.

    Pomarańczko każdy brzuszek i każda ciąża jest inna. Nie przejmuj się co ludzie gadają. Mi też mówili, jak byłam w 4 miesiącu, że w ogóle nie mam brzucha i nic po mnie nie widać, a jak byłam w 8 miesiącu to mówili, że wyglądam jakbym była w 5. Także wyluzuj ;) jeżeli na usg wszystko jest prawidłowe to nie ma czym się martwić. Zależy też jak dziecko jest ułożone. Moja koleżanka np w ogóle nie miała typowego ciążowego brzucha aż do 9 m-ca.

    Monia mówisz, że dochodzicie do siebie? Biedaku <3 dużo siły Ci życzę i szybkiego powrotu do formy. Buziaki dla Was :*

    Żabko jak tam porządki? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 20:14

    LillaMy, Z. lubią tę wiadomość

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa :)

    Amen. :) dzieki za otuchę..

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczko tak w ogóle to wrzuciłabyś zdjęcie apartamenciku swojego Synka ;)

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W srode dowiedzialam sie,ze serduszko juz nie bije! Nie wierzylam,gin kazal robic dwa dni bety i przyjsc za tydz. W nocy pojecha;lam do szpitala bo chcialam zobaczyc na innym usg,potwierdzilo sie. Serduszko przestało bic w 7tyg i 4 dniu(prawie dwa tyg temu)Jeszcze w 7.3 dniu bilo bo mialam usg w szpitalu , trafilam tam z innego powodu(kamienie w woreczku i silne bole). Pewnie to w szpitalu mnie dobili podawajac ciagle kroplowki przeciwbolowe!!! Bo jak inaczej...Mialam sie zglosic wczoraj na oczyszczanie,ale czekam do jutra na meza i wtedy jade. Ciagle nic mi nie jest,nie plamie ani zadnych dolegliwosci...Nie potrafie sobie poradzic.

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa:) wrote:
    Pomarańczko tak w ogóle to wrzuciłabyś zdjęcie apartamenciku swojego Synka ;)


    aaa bardzo chętnie, uwierz mi! Ale nie umiem sobie z tym poradzić :/ z tym fotosikiem czy jakos tak.. :/

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alka89 wrote:
    W srode dowiedzialam sie,ze serduszko juz nie bije! Nie wierzylam,gin kazal robic dwa dni bety i przyjsc za tydz. W nocy pojecha;lam do szpitala bo chcialam zobaczyc na innym usg,potwierdzilo sie. Serduszko przestało bic w 7tyg i 4 dniu(prawie dwa tyg temu)Jeszcze w 7.3 dniu bilo bo mialam usg w szpitalu , trafilam tam z innego powodu(kamienie w woreczku i silne bole). Pewnie to w szpitalu mnie dobili podawajac ciagle kroplowki przeciwbolowe!!! Bo jak inaczej...Mialam sie zglosic wczoraj na oczyszczanie,ale czekam do jutra na meza i wtedy jade. Ciagle nic mi nie jest,nie plamie ani zadnych dolegliwosci...Nie potrafie sobie poradzic.


    Bardzo mi przykro, ogromne wyrazy współczucia..

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Marta1986 Autorytet
    Postów: 798 1606

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia gratulacje niech niunia zdrowo rośnie :)

    Marta

    Moje największe szczęście-synuś <3

    1usa3e5eu6pimed4.png

  • Marta1986 Autorytet
    Postów: 798 1606

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alka89 wrote:
    W srode dowiedzialam sie,ze serduszko juz nie bije! Nie wierzylam,gin kazal robic dwa dni bety i przyjsc za tydz. W nocy pojecha;lam do szpitala bo chcialam zobaczyc na innym usg,potwierdzilo sie. Serduszko przestało bic w 7tyg i 4 dniu(prawie dwa tyg temu)Jeszcze w 7.3 dniu bilo bo mialam usg w szpitalu , trafilam tam z innego powodu(kamienie w woreczku i silne bole). Pewnie to w szpitalu mnie dobili podawajac ciagle kroplowki przeciwbolowe!!! Bo jak inaczej...Mialam sie zglosic wczoraj na oczyszczanie,ale czekam do jutra na meza i wtedy jade. Ciagle nic mi nie jest,nie plamie ani zadnych dolegliwosci...Nie potrafie sobie poradzic.


    Przykro mi bardzo..sama dwa razy poroniłam więc wiem jaki to ból :(
    Myślę że to nie jest wina kroplówek czasami po prostu nie znamy przyczyny dlaczego tak się dzieje a czasami jest ich mnóstwo..
    Trzymaj się dzielnie..

    Marta

    Moje największe szczęście-synuś <3

    1usa3e5eu6pimed4.png

  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alka .. tak mi przykro :(
    Nie wiem co powiedzieć.. współczuję bardzo, trzymaj się dzielnie..

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś może mi jasno krok po kroku opisać sposób dodawania zdjęć na forum :P Będę wdzięczna.. :D

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alka, strasznie mi przykro. Niestety nie ma zadnych dobrych slow na taka chwile... trzymaj sie.

    Ja padam na pysk. Wczoraj caly dzien sprzatanie i gotowanie. Dzis pojechalam po tesciow na lotnisko i pozniej podalam obiad, maz jak wrocil z pracy, to bylismy nad morzem, a na koniec wymyslil sobie jeszcze grilla... siostrzeniec meza juz wymysla i on fasolki po bretonsku jadl nie bedzie, to poszlam z nim po pizze... a tesciowa jeszcze mu sie dociska, bo mowi, ze on kotleciki tylko z piersi kurczaka, ewentualnie piers z kurczaka w sosie. No to jutro ona gotuje obiad. Kurde, 16 lat chlopak i dalej beda go tak rozpuszczac. No coz, olalam sprawe i nie bede sie z nim wygadywac, ze ma jesc to co ja mu kaze. Jak chce, to niech sobie wydaje kase na pizze codziennie.
    Jeszcze tylko 4,5 dnia. Ojjjj....wylecze sie z wizyt. Jutro jedziemy dalej zwiedzac. Mezowi to chyba nogi z tylka powyrywam, bo sobie dalej drinkuje, a naobiecywal, ze wszedzie pojedziemy.

‹‹ 1529 1530 1531 1532 1533 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ