X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 1 lipca 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u Nas upał wiec ja się nie wychylam nawet na dwór. Zreszta sporo w domku do zrobienia z wyprawka. :)

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 1 lipca 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wchodziłam i tylko czytalam, bo gosci miałam i prawie każda chwilą zajęta. Dziś już ich wywiozlam, więc powoli wracam do siebie.

    U mnie też pogoda piękna i w sumie jeszcze bez upałów. Tak w sam raz :) ale siedze w donu i regeneruje siły po tej wizycie.

  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 1 lipca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadlam pochwalic się pierwszym zębolem...u Kamilka. Kubus natomiast nie ma jeszcze ale naumial się raczkowac. A wszystko to na 10 miesięcy :-)

    Anaaa:), Maniuś, santoocha, Little Frog, LillaMy, XxMoniaXx, Z., Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 1 lipca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko wypoczywaj ;)

    Misty gratuluję! :D my w dalszym ciągu czekamy na pierwszego ząbka. Raczkujemy coraz lepiej, wstajemy w kojcu, powoli chodzimy za rączki :D


    U nas też upalnie. W nocy nie idzie spać. Pomimo otwartych okien i wentylatora, temp. w pokoju waha się pomiędzy 24 a 27 stopni! Masakra jakaś :/
    Wszystko przez to, że mamy bardzo słoneczne pokoje.
    Najbardziej udziela się to Młodemu. Strasznie się wierci w nocy, jest marudny, nie może sobie znaleźć miejsca.
    Jutro wybieramy się na basen :)

    Misty87, Little Frog, Kiniaminia lubią tę wiadomość

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 1 lipca 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha, my dziś byliśmy na basenie.
    Młody spał dziś tylko raz (11-13), potem obiad, basen, turlanie się. Zasnął o 20:30 i to po pół godz poprawiania, przekładania z brzucha z powrotem na plecki itp.
    Ciekawe ile pośpi.

    Myślimy o wakacjach w Turcji albo Egipcie we wrześniu. Tzn ja jestem pewna, ze chcę gzieś pojechać, miałam "małą" spinę z mężem na ten temat, bo twierdził, ze jest za dużo wydatków żeby rozbijać się po zagranicznych kurortach, bo trzeba kupić meble do salonu i sypialni, trochę w samochód wsadzić itp.
    Ale postawiłam na swoim, co jak co, ale wakacje mi się należą.
    Zapierdalam bez macierzyńskiego, bez urlopu od 2,5 roku. No sorry.

    olka30, Z., Little Frog lubią tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 2 lipca 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie tak obserwować te wszystkie nowości u maluchow :) mój starszy brat mówił, że jemu się najbardziej podobało jak jego córka zaczęła go naśladować :D

    Santoocha, masz rację. Zawsze znajdą się jakieś wydatki "ważniejsze" od wczasów... Ale sorry, odpoczynek też się należy. Szczególnie, że tak ciężko pracujesz i praktycznie bez chwili wolnego. My też sobie tak planujemy, żeby gdzieś jechać, ale to wesele, samochod, mieszkanie, narzędzia mężowi do pracy i masa innych wydatków. Do tego dochodzi brak czasu, bo rodzinę trzeba odwiedzić i nawet nie bylismy na żadnej małej wycieczce z noclegiem. Szwagierka nas namawia na Węgry w tym roku, ale to już wolę sobie odpuścić ze względu na ciążę.

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 2 lipca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoooo :)

    Ja to o tyle mam dobrze, ze w kazdej chwili jadę nad morze :) na dzień na dwa.. I pelen relaks. Za rok, jak juz maly będzie większy to wyjazd dłuższy :) juz w inne rejony.. Za granice hmm, tam gdzie można autem - latać nie lubię :)

    Tup tup tup :) słuchajcie co do szpitala spakować w torbe? Dla mnie i małego? Tak aby nie jechac z całym ekwipunkiem.

    Buuuziole..

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 2 lipca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koszule, ręczniki, klapki, kosmetyki, biustonosz do karmienia i parę ciuszków dla małego na wyjście, bo zazwyczaj w szpitalu mają swoje dla dzieciaków.. kubeczek, sztućce, woda mineralna.. u nas jeszcze się przydały chusteczki dla niemowląt do pupci, bo pieluszki były..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 2 lipca 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małe urwisy pozdrawiają!!
    Wygląda,jakby Kamilek po lewej był o wiele mniejszy. Jest,ale tylko o kg lżejszy :-)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f72cb53389ac.jpg

    Anaaa:), LillaMy, Maniuś, Little Frog, potforzasta, przedszkolanka:), Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 3 lipca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta noo i pięknie :) rosnie kolejny maly mezczyzna.. :)
    Super zdjęcia..

    A jak Twoje samopoczucie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2015, 13:51

    Marta1986 lubi tę wiadomość

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 3 lipca 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty faktycznie wyglądają na sporą różnicę :)
    Marta super synuś niech rożnie zdrowo :)

    Misty87, Marta1986 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 3 lipca 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta sliczne zdjecia :) gratuluje Synka!

    Misty ja tez bym powiedziala ze jest spora roznica miedzy nimi :D

    Marta1986 lubi tę wiadomość

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 3 lipca 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta gratulacje :)

    Marta1986 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 3 lipca 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm roznica jest, bo Kamilek to taka drobniutka pchelka, a taki ruchliwy, ze nie dziwi mnie fakt tak szybkiego spalania u niego :-D Kubus wazy ponad 9 a Kamilek ponad 8 kg. Nie duzo jak na wiek, ale mieszcza sie w siatkach centylowych :-) a to sa dwa zdjęcia zlaczone i byly robione z ciut innych perspektyw :)

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Marta1986 Autorytet
    Postów: 798 1606

    Wysłany: 4 lipca 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy dziewczyny :)

    Pomarańczka ja czuje się super tylko teraz upały się zaczęły więc troszkę ciężko..wychodzę jedynie tylko wtedy kiedy muszę a tak to zawsze mam kogoś obok siebie..

    Marta

    Moje największe szczęście-synuś <3

    1usa3e5eu6pimed4.png

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 4 lipca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta1986 wrote:
    Dziękujemy dziewczyny :)

    Pomarańczka ja czuje się super tylko teraz upały się zaczęły więc troszkę ciężko..wychodzę jedynie tylko wtedy kiedy muszę a tak to zawsze mam kogoś obok siebie..


    Doskonale Cię rozumiem, u Nas dziś było 41 stopni :P jakieś małe nie porozumienie :)

    W domku cały dzień przesiedziałam, ze zgrzewką wody i mężem obok :P
    Skwar straszny :)

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 4 lipca 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.

    Mieliśmy dziś wypadek :( Jechaliśmy do pracy z mężem (całe szczęście bez Szymka), przed nami jechał opel, a przed nim volkswagen z przyczepką. A że jechali wolno (w zabudowanym ok 30km/h), to mój mąż przycisnął i wziął się za wyprzedzanie. Był już na lewym pasie dokładnie obok tej dziewczyny w oplu, kiedy ten facet z przyczepką skręcił w lewo w bramę na podwórko. Wjechaliśmy w niego oczywiście, walnęliśmy w kierowcę. Cud że nic mu się nie stało, lekko zarysował gdzieś głową.
    U nas uszkodzenia bez szału (reflektor, nadkole, zderzak i maska) u niego samochód do kasacji.
    Tomek wezwał policję, bo tamten szedł w zaparte, że to nasza wina. Laska jadąca przed nami też była przeciw nam, jak się okazało to była rodzina.

    Przyjechała policja, porobili pomiary drogi hamowania itp i jednoznacznie wyszło, że tamten skręcił, gdy my byliśmy już w trakcie manewru, nie miał prawa skręcić, skoro my wyprzedzalismy.
    Głupek nie przyjął mandatu i teraz sprawa trafi do sądu...
    Musimy wyłożyć sami kase na naprawę (2-3 tys). I szlag trafił wakacje :(

    Sprawa pewnie za 2-3 miesiace i dopiero wtedy dostaniemy kasę od ubezpieczyciela.

    Kolejna wizyta w sądzie... Co za rok!

    Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało! Jechaliśmy z prędkością 52km/h, 10km więcej i tamten kierowca by nie zył :(
    A my kupując dużego SUVa zrobiliśmy najlepszą rzecz pod słońcem.
    Jest naprawde bezpieczniej.

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 4 lipca 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jka już wróciłam do domu po pracy (zawiozła mnie znajoma jaak już policjant powiedział, że nie jestem im potrzebna), robiłam obiad i jak zesżły emocje tak się rozpłakałam....

    Pomyślałam, że to moment i mogliśmy zginąć, takie zdarzenia na drodze to sekunda i człowieka nie ma.
    Szymek mógł zostać sam.
    Straszne to jest.
    A człowiek czasami zajmuje sie takimi pierdołami nie doceniając co ma na codzień...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2015, 22:15

    olka30 lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 4 lipca 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko, Santoocha...najważniejsze, że każdy wyszedł z tego cały. Oj takie chwile dają do myślenia.... a co do tego, że nie przyjął mandatu, to faktycznie kiepska sprawa. Ale jego strata. A wakacje sobie jeszcze odbijecie z nawiązką :)

  • misia881 Ekspertka
    Postów: 127 142

    Wysłany: 4 lipca 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mozna dolaczyc?

    Okropne jak ludzie w zywe oczy potrafia sie wyprzeć winy. Dobrze ze policjanci posprawdzali..

    olka30 lubi tę wiadomość

‹‹ 1531 1532 1533 1534 1535 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ