X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 28 marca 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar a dlaczego chcesz iść na zwolnienie lekarskie?

    relghdgenv7rm5nv.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 28 marca 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponieważ praca kasjera/ sprzedawcy wiąże się ze staniem i przewalaniem towaru. Często w Kauflandzie ludzie kupują zgrzewkami. Teraz akurat mamy najazd klientów z Litwy którzy kupują pełnymi wózkami i między innymi są to np. napoje 2l po 6 w zgrzewce. Podczas pracy nie mam możliwości zmierzenia poziomu cukru, a choruję na cukrzycę. Więc nie mam możliwości w porę zareagować gdy poziom cukry jest za wysoki lub za niski. A niestety ma to wpływ na dziecko. W dodatku od stania puchną mi stopy i łydki.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 marca 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara nie masz co się nikomu tłumaczyć,zwłaszcza źe ktoś tu wtargnął nagle jak filip z konopii.. jesteś w ciàży i wszystko zrozumiałe ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 29 marca 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Sara nie masz co się nikomu tłumaczyć,zwłaszcza źe ktoś tu wtargnął nagle jak filip z konopii.. jesteś w ciàży i wszystko zrozumiałe ;)

    przedszkolanka nie rozumiem Twojego wpisu. Zadałam to pytanie bo sara_nar o ciąży dowiedziała się dzień wcześniej a jest w niej prawdopodobnie już od kilku tyg. Zatem na zwolnienie powinna już dawno iść. Po co ta agresja - po co ten jad ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2016, 09:46

    relghdgenv7rm5nv.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 29 marca 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OOOjjjjjjj....

    Never give up...przedszkolanka to fajna osobka i dala oczko na koncu ale faktycznie brzydko zabrzmial jej post. Wierze ze nie miala nic zlego na mysli :D

    Wiosna dziewczynki przepiekna cieszyc sie pogoda bo wiadomo wszytko sie budzi do zycia to moze i nam sie w koncu malenkie zycie uda zmajstrowac wszytkim:D czego sobie i wam zycze

    sara_nar lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 29 marca 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 na pewno masz rację i przedszkolanka jest fajną babką.

    Pozdrawiam i już nie przeszkadzam :)

    relghdgenv7rm5nv.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 29 marca 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara gratulacje :)

    sara_nar lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 29 marca 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łoj ;)
    Ja odebrałam złośliwie posta never give up,stąd moje oburzenie ;) wiem że jest nagonka na ciężarne że za szybko idą na zwolnienie,stąd mój "napad" ;)
    Że ja fajna?? :O haha! :P

    Ej niby wiosna a wiatr zimny okropnie...ale słoneczko było więc niech Wam będzie ;)

    sara_nar lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 29 marca 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Łoj ;)
    Ja odebrałam złośliwie posta never give up,stąd moje oburzenie ;) wiem że jest nagonka na ciężarne że za szybko idą na zwolnienie,stąd mój "napad" ;)
    Że ja fajna?? :O haha! :P

    Ej niby wiosna a wiatr zimny okropnie...ale słoneczko było więc niech Wam będzie ;)

    I już Cię lubię przedszkolanka ;)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    relghdgenv7rm5nv.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 29 marca 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ,

    Saro Moje Gratulacje <3 ! To Ci niezła niespodzianka :D
    Jak reakcja męża ?

    Przedszkolanko spokojnie ;) ! <3

    Kaśka Tobie koniecznie Musi się udać :) ! Kwiecień tuż tuż :D

    Żabko uwielbiam czytać Twoje Historie z Życia Wzięte ! :D

    Santocha jak po świętach ? ;)
    Jak Szymek przechodzi ząbkowanie ?

    Macierzanko Ściskam Mocno <3

    Maniuś co tam słychać u Was ?



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2016, 12:55

    sara_nar, przedszkolanka:), Maniuś lubią tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 29 marca 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly fakt się zdaje 1 kwietnia w piątek ;) maz bardziej sie ucieszyl niz na wiesc o pierwszym dziecku, bo wtedy to byl w szoku i niedowierzaniu, a tu od razu usmiech i wzruszenie :)
    heh lekarza mam na 18:30.
    w pracy myslalam ze umre kazali mi rozkladac towar z rekoma w gorze na skrzynce od piwa, a jak sie zrobil ruch to jedni klienci wyjatkowo smierdzacy woda omal nie doprowadzili mnie do wymiotow. Masakra.
    Umowe mam na okres probny do 31maja.... i nie wiem czy na zwolnienie moge isc w kazdej chwili czy musze przepracowac miesiac zeby pracodawca zaplacil ubezpieczenie za msc.?
    Infolinia zus zajeta jak zwykle. ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2016, 16:02

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 29 marca 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila ja kwiecien raczej bede miala stracony bo jak sie uda i do jutra okres dostant to w poniedzialoek laparoskopia a to to bedzie 6 dzien cyklu i raczej nie wypuszcza mnie ze szpitala zeby dowiedziec sie czy jakies pecherzyki rosna itp ten cykl bez stymulacji wiec i pewnie bez iui narazie chce na spokojnie laparo zrobic i zobaczyc czy te moje jajowody faktycznie oba zatkane i czy bedzie dalo sie je przepchac:D trzymajcie kciuki:D


    Never give up nie przeszkadzasz:D opowiedz troche o sobie

    sara ja nie pomoge bo nie znam sie na zusowych sprawach

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 29 marca 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest jest jest:D:D:D:D przylazla :D ciesze sie bo laparo sie nie opozni i bede miala to z glowy:D:D:D:DD:D:D

    przedszkolanka:), santoocha, XxMoniaXx, Maniuś, sara_nar, Fidelissa lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never give up to opowiedz nam coś o sobie,jak starania ;)

    Lilly <3 !

    Sara ja bym rzuciła pracę ale jak to z prawnej strony wygląda-nie mam pojęcia..

    Kaśka czyli teraz cieszymy się z @ a później precz z nià ;)
    A wiecie że ja nie mam.@ prawie 2 lata już?;o tzn.w maju będzie :o

    sara_nar lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara jakie wieści??

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 29 marca 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 lata bez @? to normalne?

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 30 marca 2016, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka ja cały czas kp,ale ide do lekarki właśnie bo się martwić zaczęłam. Podobno do końca kp można nie mieć a ja jeszcze walczè z tarczycą..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 30 marca 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara, gratulacje! :) zdrowka dla Was! Uważaj na siebie! :)

    Kaśka, no to kciuki za te Twoje jajowody!

    LillaMy, no u mnie to zazwyczaj wieje nudą ;)
    A jak tam u Ciebie? Jak samopoczucie?

    Przedszkolanko, to przegonilas te @ ;) u mnie póki co też brak, ale to dopiero ponad rok bez koleżanki ;)

    sara_nar lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 30 marca 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ !

    Swięta, święta i po świętach .... wreszcie... i jak tu sie odchudzać ? oj słodycze to zguba :(

    Kaśka gratuluje @ fanie że przyszła i nie pokrzyżuje Ci planów :D a potem a kysz wredoto :D

    ja właśnie dziś umieram ... pierwszy dzień okresu ..

    co u nas ? czas leci 10-ty miesiąc biegnie .. mała kochaniutka śmieszka ogromna :) mamy 4 ząbki i wszystko jej smakuje :) apetyt ma niemożliwy.

    teraz kombinuje jak poczynić żeby skończyła jeśc w nocy bo przed snem 300 ml mm z 5 miarkami kleiku a w nocy budzi sie jeszcze z 2-3 razy na 150 mm . To chyba bardziej z przyzwyczajenia sie budzi ale ani woda ani herbatka jej nie uśpi ponownie tylko mleko. masakra...

    pozdrawiamy :)

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 30 marca 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.

    Sara gratulacje :) Ja też miałam @ 21 grudnia ostatnią :D
    Na chorobowe możesz iść po 30 dniach nieprzerwanego opłacania składek na ubezpieczenie chorobowe, czyli 30 dni musisz być zatrudniona. Dla ciebie najlepiej by było, żebyś jednak pociągła i żeby ci przedłużyli umowę.. Nie da rady zagadać, że jesteś w ciąży i żeby ci dali lżejsze stanowisko?? Np. na serach ;) Nie wiem jakie masz kierownictwo, są ludzie z którymi wszystko załatwisz, a z innymi nic..

    Ja od piątku wracam do pracy i okaże się na ile. Ale trochę już mi się włączył luz i się tak nie denerwuję, co mi w końcu mogą? Naskakać? Nie będą chcieli żebym wracała to łachy bez..

    Rodzinka już wie o ciąży, jest ok. Mój rozłożył na czynniki pierwsze kinder niespodziankę, włożył tam skarpetusie i liścik "do zobaczenia jesienią" i tak ją złożył, że wyglądała jak oryginalna. Uśmialiśmy się, bo mama nie chciała słodyczy i trafiło się mojemu ojcu. Ciekawą miał minę jak wyją te skarpetki :D

    Z., przedszkolanka:), Little Frog, sara_nar, Maniuś, Fidelissa lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 1600 1601 1602 1603 1604 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ