Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jestem z siebie dumna.

    wszystko nadrobilam.

    Ciesze się Kasiu, że Wam, się poukladało:))

    jestes bardzo dzielna. i tak samo ważna i wymagająca troski.
    I to wyraźnie akcentuj.
    Tobie tez się nalezy czulośc, słuchanie, pomoc...

    ale tego trzeba wymagac,nauczyc...
    wiekszosc Panow nie dostrzega tych potrzeb...ale nauczyc ich sie da:))



    Sara, współczuje Ci Kochana.
    Twoje rozwiązanie jest dobre:))
    nie denerwuj sie

    Złota trzymam kciuki.

    Lenka a może jednak:))???

    Misty tez miałam ta piżamke kupic ale jakoś nie dotrałam do Biedronki na czas:))

    Macierzanka dbaj o siebie:)

    Aniu dobrze,że u Was wszystko gra:))

    Bursztynka fajny brzuchol. Czas bym i ja zrobila fotke:))


    Wlaśnie kończe prace i uciekam do domku:)

    wszystkie ściskam i wysyłam wiruski

    **************** <3 <3 <3




    nick nieaktualny, sara_nar, Little Frog, Kaśka28, Macierzanka:), Misty87, Delia lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidellis, nie nie @ pomalutku sobie leci , pewnie jutro Mi da w dupsko :)

    Fidelissa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataLin23 wrote:
    tyle, ze ja od miesiaca biore luteine na wyregulowanie okresu i podwyzszenie progesteronu. Wlasnie zaczelam ja brac 16 dnia cyklu, czyli 28.05. i musze ja brac przez 10 dni, czyli do 6.06., okres powinnam dostac 8.06... nie wytrzymam tyle w niepewnosci..... :(

    To masz tylko kilka dni ;) tak więc skoro tyle czekałaś to już więcej Cie nie zbawi :)

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1528 2097

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynko, aleee brzuchol. Heh a u mnie nadal brak apetytu .... maskra. Pociesza mnie fakt że ostatnio przytyłam 2kg więc w razie czego zapas jest. Ugotowałam zupę kalafiorową, tak się chciało, może trochę zjem.
    Wynik bety równo 625 :)
    Ale piersi mnie bolą, aż w nocy się obudziłam bo spałam na brzuchu. Byłam po wynik i przede mną kobieta z mężem też betę odbierała i pyta co oznacza wynika: a babka, że nie jest pani w ciąży. A mnie już znała i od razu dała wynik bez pytania o nazwisko, więc patrzę i mówi :" a pani napewno zadowolona" . I to jak :)
    Nie wiem cy dobrze zrobiłam, ale wychodząc za tym małżeństwem, powiedziałam, że nie trzeba tracić nadzieii, bo my z mężem 1,5 roku się staraliśmy. Ale widziałam jak od razu fajka zaczęła palić ta kobieta, więc widać też staraczka. Aż mi smutno się zrobiło.

    Little Frog, nick nieaktualny, Anaaa:), Fidelissa, Macierzanka:), Misty87 lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara piękna beta :) gratuluje oficjalnie :)

    sara_nar lubi tę wiadomość

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki moje kochane:)

    Macierzanka:), Misty87, Delia lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Manius, u nas też 15 cykl starań.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Hej Manius, u nas też 15 cykl starań.
    Ciekawe ile jeszcze przed nami:( my w pt robimy badania nasienia...boje sie...

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś wrote:
    Ciekawe ile jeszcze przed nami:( my w pt robimy badania nasienia...boje sie...

    Nie bój się, wszystko będzie ok. :)


    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Nie bój się, wszystko będzie ok. :)
    Co ma byc,to bedzie...chce juz po prostu wiedziec gdzie lezy przyczyna niepowodzen...a u Was jak?

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś pękły bańki nadziei, miałam cień cienia w sobotę i poszłam dziś rano na bete, ale niziutka, poniżej 1:(

    No chyba, ze się dopiero zagnieżdża i jest jeszcze szansa, ale to raczej sobotni sikaniec był felerny :(

    Więc czekamy do lipca na powtórzenie badania nasienia i od sierpnia zaczynamy od nowa starania z CLO. No chyba, że się mężowi nie poprawi, to wtedy odpuszczamy CLO i leczymy go dalej.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1528 2097

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota jeszcze nie trać nadzieii a Mała mi ? Też betę miała niską i co ? Więc wiesz. Powtórz sikańca może o większej czułości.
    Zmykam myć się i odpoczywać. Dobrej nocki :)

    nick nieaktualny, Fidelissa lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    U nas dziś pękły bańki nadziei, miałam cień cienia w sobotę i poszłam dziś rano na bete, ale niziutka, poniżej 1:(

    No chyba, ze się dopiero zagnieżdża i jest jeszcze szansa, ale to raczej sobotni sikaniec był felerny :(

    Więc czekamy do lipca na powtórzenie badania nasienia i od sierpnia zaczynamy od nowa starania z CLO. No chyba, że się mężowi nie poprawi, to wtedy odpuszczamy CLO i leczymy go dalej.
    Napisze Ci cos z czego doskonale napewno zdajesz sobie sprawe...poki @ nie ma jest nadzieja...trzymam kcuki zeby sie Wam udalo jednak:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Wam wszystkim, Kochane! Jesteście wspaniałe i pomagacie mi naprawdę bardzo mocno :) Dziękuję!

    Maniuś, nick nieaktualny, Kaśka28, Delia lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Dzięki Wam wszystkim, Kochane! Jesteście wspaniałe i pomagacie mi naprawdę bardzo mocno :) Dziękuję!

    Po to tu jesteśmy <3

    Złota lubi tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Cześć Kochane, dziś u mnie deszcz! i 11 stopni jak na razie, więc masakra!

    Test zrobiłam, cień cienia pojawił się po godzinie i teraz zniknał:/

    Poszłam na betę, wszystko będzie jasne. Ale obstawiam, ze dzidzi nie ma.

    Wyniki maja być dopiero jutro. Beta w Warszawie - 56,60zł. Masakra! Jakie te wszystkie przedciążowe/ciążowe rzeczy drogie.
    oooooo boze co to za cena!!!!!
    Złota wrote:
    No dobra, koniec niepewności. Nie jestem w ciąży. Beta poniżej 1. Testy płatały mi figle.

    Poczekam sobie spokojnie na @.
    oj biedactwo....naprawde mi szkoda a taka nadzieje mialam... no nic spinamyposlady i walczymy dalej co zlota? no chyba ze rzeczywiscie bylo za wczesnie
    Lena87 wrote:
    Dziewczynki, jadąc rano do sklepu widziałam pięknego boćka :D

    No i nie mówiłam nic, ale kilka dni temu, po raz kolejny śniło mi się że byłam w ciąży, piękny sen :D
    Apropo bockow jeden dzisiaj prawie mi do auta wpadl...jade sobie spokojnie do pracy droga wyjazdowa z miasteczka i na ostatnim slupie 2 siedzialy nagle jeden sie ruszyl rozlozyl skrzydla i leci w moja strone zniza sie i s nizal byl na poziomie moich oczu az przychamowalam zeby w szybe mi nie wlecial i odbil i polecial...bylo blisko...
    Maniuś wrote:
    Ciekawe ile jeszcze przed nami:( my w pt robimy badania nasienia...boje sie...
    Dacie rade kochana zobaczysz nie bedzie zle musisz wierzyc!!! a jesli nawet to sa sposoby ktore pomagaja tylko trezba czasu bedzie dobrze zobaczysz:D

    Złota, Maniuś lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka, spinamy poślady, spinamy. Już mam siniaki od tego spinania :P

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i wiecie co??? zmienily mi sie smaki...zasmakowalo mi whiski z cola!!! szok...nigdy tego przelknac nie moglam hehe a jak czulam zapah to od razu nieodbrez a teraz sacze sobie powolutku zeby delektowac sie smakiem:D

    Macierzanka:), sara_nar lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Kaśka, spinamy poślady, spinamy. Już mam siniaki od tego spinania :P
    a ja juz nie spinam...jestem z wami bo sie uzaleznilam i strasznie wam kibicuje i musze po prostu musze wiedziec co u was:D a ja nabieram sil na walke po operacji meza:D


    aha i jszcze 9 stron do 900:D rozbijamy dzisiaj?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2014, 20:06

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozbijamy, a co:)

    Kaśka28, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
‹‹ 888 889 890 891 892 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ