X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 6 lutego 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frufru wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem tu od dawna, ale zazwyczaj czytam, nie udzielając się.
    Jak nastroje?


    Hejka :) u mnie dziś tak nijak staram sie w tym cyklu ze spokojem podchodzic ale nie wiem czy sie uda. A jak u ciebie

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 6 lutego 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odbieram dziś wyniki badań po pracy i już o tym rozmyślam...

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 6 lutego 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie robilas badania

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 6 lutego 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Życzę miłego dnia :)
    Lola_M wrote:
    U mnie narazie ok. Dzis 10dc (lametta od 3 do 7 dc) i cały czas czuje to raz jeden jajnik a raz drugi nie wiem czemu obydwa. W tamtym cyklu cczułam tylko jeden w którym zrobił sie pecherzyk a teraz obydwa. Monit mam dopiero w piatek
    To do dzieła :D projekt bobas czas zacząć :) Trzymam kciuki :D
    Darinka wrote:
    Hej dziewczyny, nie mam jak sie wyrwać z pracy na betę. Dzis chyba nie dam rady zrobić, w mojej mieścinie szpitala brak:/ w nocy obudził mnie ból brzucha, jeszcze rano troche bolał. Ogólnie to mam takie delikatne zawroty, jakbym odlatywała. I nie moge sie na niczym skupić! Mam nadzieje ze będzie dobrze:)
    Lola jajniki pracują, to chyba dobrze:)
    A test robiłaś? :D już się nie mogę doczekać aż ogłosisz dobrą nowinę :D
    futuremama wrote:
    Masakra, zerwane wiązadła brzmią strasznie. Pewnie rekonwalescencja długa?

    Aż tak strasznie nie jest trzeba poleżeć, nie ruszać nogą aż się zrosną :) czy długa hmmm no pod koniec grudnia poszłam na L4 i trzyma do dzisiaj ;/

  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 6 lutego 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    A jakie robilas badania

    TSH, LH, FSH, estradiol i prolaktynę...
    ale zaczęłam się martwić, bo mnie tu poprawiono, że w 4 dc się ich nie robi... i już sama nie wiem.

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 6 lutego 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frufru wrote:
    TSH, LH, FSH, estradiol i prolaktynę...
    ale zaczęłam się martwić, bo mnie tu poprawiono, że w 4 dc się ich nie robi... i już sama nie wiem.


    Prolaktyne to roznie mowia mi lekatz kazal 2 lub 3dc tsh nie ma znaczenia estradiol chyba robilam tez w 3dc

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 6 lutego 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Hej. Tak to w pracy jest czasem lepiej a czasem gorzej. A tak zle u ciebie.

    A widze zenie masz juz jedno dziecko teraz sie starasz o drugie? A jak dlugo
    Jestem szalona bo jeszcze się nie staramy choć bardzo chcemy :D Ruszymy od marca :) Taki jest plan bo wtedy tez chcemy kredyt brać.
    W pracy powiedzmy w jednym projekcie mam upierdliwego "szefa", a że w tamtym roku się przebranżowiłam to trochę brakuje mi doświadczenia żeby lepiej sobie z tym poradzić :) bo generalnie swoją pracę uwielbiam ale teraz ciężki czas jest a ja na głowie mam też wiele innych rzeczy :)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 6 lutego 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    яóżσωє ѕłσń¢є wrote:
    Aż tak strasznie nie jest trzeba poleżeć, nie ruszać nogą aż się zrosną :) czy długa hmmm no pod koniec grudnia poszłam na L4 i trzyma do dzisiaj ;/
    Znajomy miał naderwane ścięgno i pół roku gipsie, stąd moje przerażenie :D

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • niedokoncaidealna Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja tak zupelnie na świeżo postanowiłam dołączyć. w styczniu odstawiłam antykoncepcję i zaczeliśmy sie starac o malucha. w niedziele robilam bete.. wynik jasno ujemny. owuacja wg testu owulacyjnego równo dwa tygodnie temu. okresu nadal brak. do tego jakos mi smutno bo najlepsza przyjaciólka postanowila w polowie cyklu ze chca miec dziecko i od razu sie udało.. zazdrośc straszna.... ;(

  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 6 lutego 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Znajomy miał naderwane ścięgno i pół roku gipsie, stąd moje przerażenie :D
    Mnie gips w pewnym sensie ominął :) nie za bardzo chciałam gips i drążyłam czy da rade w inny sposób :) zostało na stabilizatorze i leżeniu w łóżku :)

  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 6 lutego 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedokoncaidealna wrote:
    hej, ja tak zupelnie na świeżo postanowiłam dołączyć. w styczniu odstawiłam antykoncepcję i zaczeliśmy sie starac o malucha. w niedziele robilam bete.. wynik jasno ujemny. owuacja wg testu owulacyjnego równo dwa tygodnie temu. okresu nadal brak. do tego jakos mi smutno bo najlepsza przyjaciólka postanowila w polowie cyklu ze chca miec dziecko i od razu sie udało.. zazdrośc straszna.... ;(
    Głowa do góry :) to dopiero pierwszy cykl po odstawieniu :) Organizm musi dojść do siebie i od razu zajdziesz :) trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedokoncaidealna wrote:
    hej, ja tak zupelnie na świeżo postanowiłam dołączyć. w styczniu odstawiłam antykoncepcję i zaczeliśmy sie starac o malucha. w niedziele robilam bete.. wynik jasno ujemny. owuacja wg testu owulacyjnego równo dwa tygodnie temu. okresu nadal brak. do tego jakos mi smutno bo najlepsza przyjaciólka postanowila w polowie cyklu ze chca miec dziecko i od razu sie udało.. zazdrośc straszna.... ;(
    Cześć - ale od razu w pierwszym cyklu po odstawieniu się staracie ?
    Mi jak mantrę wbijano że muszę odczekać minumum 3 miesiące ... i tak zrobiłam - i dupaaaaa ciąży brak i owulacji rzekomo też...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2018, 20:25

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 6 lutego 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedokoncaidealna wrote:
    hej, ja tak zupelnie na świeżo postanowiłam dołączyć. w styczniu odstawiłam antykoncepcję i zaczeliśmy sie starac o malucha. w niedziele robilam bete.. wynik jasno ujemny. owuacja wg testu owulacyjnego równo dwa tygodnie temu. okresu nadal brak. do tego jakos mi smutno bo najlepsza przyjaciólka postanowila w polowie cyklu ze chca miec dziecko i od razu sie udało.. zazdrośc straszna.... ;(


    Podobno mozna szybko zajsc po odstawiemu. Ja zaluje ze tez sie nie stasalam po odstawieniu antykoncepcji. Wtedy mialam przez pół roku wlasny i normalny cykl z owolacja. A teraz wszystko stymulowane tabletkami

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 6 lutego 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Cześć - ale od razu w pierwszym cyklu po odstawieniu się staracie ?
    Mi jak mantrę wbijano że muszę odczekać minumum 3 miesiące ... i tak zrobiłam - i dupaaaaa ciąży brak i owulacji rzekomo też...


    Mnie mojna gin nie mowil takich rzeczy powiedzial ze mozna od razu oczywiscie nalezy poczekac do pierwszej @ i wtedy. Kuzynka moja tak zaszla i dzis jej syn ma juz prawie 2 lata

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Podobno mozna szybko zajsc po odstawiemu. Ja zaluje ze tez sie nie stasalam po odstawieniu antykoncepcji. Wtedy mialam przez pół roku wlasny i normalny cykl z owolacja. A teraz wszystko stymulowane tabletkami
    Jakimi tabletkami ? Ja wciąż bez lekarza... zwariuje chyba- mogę zapłacić każda cenę byle ktoś mi pomógł i się mną zajął !
    Żeby przez 3 msc mieć 3 lekarzy - chore.
    Moja dr która mnie prowadziła kilka lat nie przyjmuje prywatnie - a do lek raz na 3 msc to chyba kpina ... NFZ pf. Ale i tak szukam lekarza prywatnie - kasa nie gra roli byleby ktoś mną się zajął :(
    Jestem wściekła i załamana - poziom frustracji sięga zenitu

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 6 lutego 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Cześć - ale od razu w pierwszym cyklu po odstawieniu się staracie ?
    Mi jak mantrę wbijano że muszę odczekać minumum 3 miesiące ... i tak zrobiłam - i dupaaaaa ciąży brak i owulacji rzekomo też...
    A jak czekalas te trzy miechy to mialas ovu. Mialas monit albo śledzisz swój śluz

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Wydawało mi się że mam owu - kłucie jajnika i śluz ale nie było monitoringu ani testów lh.
    Potem dopiero zaczęłam - i klops
    Czy jest możliwość że w jajnikach nie widać nigdy żadnego pęcherzyka ? Tzn przez 3 msc pod rząd i 3 monitoringi???

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 6 lutego 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Jakimi tabletkami ? Ja wciąż bez lekarza... zwariuje chyba- mogę zapłacić każda cenę byle ktoś mi pomógł i się mną zajął !
    Żeby przez 3 msc mieć 3 lekarzy - chore.
    Moja dr która mnie prowadziła kilka lat nie przyjmuje prywatnie - a do lek raz na 3 msc to chyba kpina ... NFZ pf. Ale i tak szukam lekarza prywatnie - kasa nie gra roli byleby ktoś mną się zajął :(
    Jestem wściekła i załamana - poziom frustracji sięga zenitu

    Od lipca nie mialam wlasnej @ wiec gin mi przepisal duphaston na wywolanie ale nie mialam pecherzykow co za tym idzie ovu od grudnia mam lamette na to żeby rosly. Pozniej kupuje zastrzyk na to zeby pekna jak oczywisce urosnie to robie go sobie sama ale wszystko to poywierdzam u mojego gin monitoringiem. Ale najpierw musisz znalesc dobrego gin zbadac sie i miec diagnoze co tam sie u ciebie dzieje

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 6 lutego 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Nie. Wydawało mi się że mam owu - kłucie jajnika i śluz ale nie było monitoringu ani testów lh.
    Potem dopiero zaczęłam - i klops
    Czy jest możliwość że w jajnikach nie widać nigdy żadnego pęcherzyka ? Tzn przez 3 msc pod rząd i 3 monitoringi???


    Tak ja mialam duzo ale bardzo male nie bylo tego dominujacego co rosnie i uwalnia sie inie peka

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ostatni ginekolog przez 3 miesiące nie widział ani jednego - w ogóle ...
    ginekologa szukam - jak napisałam powyżej .. jedna się nie zna, druga mnie zbyła, trzecia tylko NFZ ...
    czyli jestem bezpłodna :( całkowicie .. bez szans

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ