Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Lola_M Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2018, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    A ostatni ginekolog przez 3 miesiące nie widział ani jednego - w ogóle ...
    ginekologa szukam - jak napisałam powyżej .. jedna się nie zna, druga mnie zbyła, trzecia tylko NFZ ...
    czyli jestem bezpłodna :( całkowicie .. bez szans

Masz szane ja tez nie mialam pecherzykow dostalam lek i w otatnim cyklu mialam pecherzyk. Teraz czekam do piatku i ide na monit zobaczyc czy teraz cos uroslo. To moze w innym miescie jest jakis dobry lekarz trzeba szukac nie poddawac sie

Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka

Wysłany: 6 lutego 2018, 21:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa do góry :) Ja staram się o maleństwo od 3 lat trafiałam na różnych lekarzy większość twierdziła że jestem za młoda na dziecko że w swoim czasie samo przyjdzie.

A teraz znalazłam nowego lekarza i w piątek idę na 1 wizytę mam nadzieję że będzie konkretny lekarz :)

Kochane nie możecie się poddawać na samym początku walki :) Mam nadzieję że wasza droga do szczęścia będzie jak najkrótsza, ale musicie być silne :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2018, 21:11

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 lutego 2018, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Kochane !! Ale właśnie na samym początku podcinają mi skrzydła i błądzę jak we mgle

• Lola_M Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2018, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze poczatki są najtrudniejsze. Najgorzej jest zacząć później jakoś samo pójdzie

Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2018, 22:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    A ostatni ginekolog przez 3 miesiące nie widział ani jednego - w ogóle ...
    ginekologa szukam - jak napisałam powyżej .. jedna się nie zna, druga mnie zbyła, trzecia tylko NFZ ...
    czyli jestem bezpłodna :( całkowicie .. bez szans
    Czytałam że z wiekiem nasz organizm "oszczędza" i częściej zdarzają się bezowulacyjne cykle. Nie jest powiedziane w jakim wieku bo to kwestia indywidualna ale to że teraz nie miałaś wcale nie znaczy że nie czają się tam jajeczka gotowe wyruszyć w drogę :) Głowa do góry :) A dobry gin to ważna sprawa :)

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    💚 02.2021, prawdopodobnie dziewczynka😊
    💔12.2020, 01.2021
    👦08.2015
    👧12.2018
  • Lola_M Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2018, 22:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Czytałam że z wiekiem nasz organizm "oszczędza" i częściej zdarzają się bezowulacyjne cykle. Nie jest powiedziane w jakim wieku bo to kwestia indywidualna ale to że teraz nie miałaś wcale nie znaczy że nie czają się tam jajeczka gotowe wyruszyć w drogę :) Głowa do góry :) A dobry gin to ważna sprawa :)

Wiem ze zdarzają sie cykle bezovu ale ja mam pco mialam duzy testosteron ktory narazie jest opanowany. W tym momencie mam podwyzszona prolaktyne i tsh i to wszystko przyczynia sie do blokowania naturalnego cyklu. Ja gin mam spoko zawsze sie stara mi pomóc a oprocz tego chodze jeszcze do endo. Ktory tez sie stara

Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 lutego 2018, 22:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem - ale co blokuje moje? Hormony są Ok - łącznie z prolaktyna tsh.. nie rozumiem :(
    Dziwne że 3 pod rząd bez owu .. może ex ginek jest ślepa ? :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2018, 22:47

• Lola_M Autorytet

Wysłany: 6 lutego 2018, 23:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Rozumiem - ale co blokuje moje? Hormony są Ok - łącznie z prolaktyna tsh.. nie rozumiem :(
    Dziwne że 3 pod rząd bez owu .. może ex ginek jest ślepa ? :D

Wszystko mozliwe ze lekarz sie nie dopatrzyl. Narazie nie ma sie czym przejmowac pojdziesz do innego bedzie zupelnie inaczej patrzyc na twoja sytuacje

Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 lutego 2018, 06:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj oby...

• Lola_M Autorytet

Wysłany: 7 lutego 2018, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam dziewczyny u was dziś słychać?

Darinka jak tam nic sie nie odzwyasz?

Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Darinka Koleżanka

Wysłany: 7 lutego 2018, 11:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem strasznie zajeta w pracy, nie mam kiedy popisać, jak wracam do domu to tez ciagle cos, a wieczorem zasypiam juz przed 21 :/ jutro jade na bete, wzielam dzien wolny. Wczoraj na tescie dwie kreski, jedna troche jasniejsza, ale widać (nie trzeba mrużyć oczu zeby zobaczy). Trzymam za Was kciuki, a Wy trzymajcie za mnie, mam nadzieje, ze w koncu sie udało :)

futuremama lubi tę wiadomość

• Lola_M Autorytet

Wysłany: 7 lutego 2018, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darinka wrote:
    Hej dziewczyny! Jestem strasznie zajeta w pracy, nie mam kiedy popisać, jak wracam do domu to tez ciagle cos, a wieczorem zasypiam juz przed 21 :/ jutro jade na bete, wzielam dzien wolny. Wczoraj na tescie dwie kreski, jedna troche jasniejsza, ale widać (nie trzeba mrużyć oczu zeby zobaczy). Trzymam za Was kciuki, a Wy trzymajcie za mnie, mam nadzieje, ze w koncu sie udało :)

Wszystko na to wskazuje ze tobie sie udalo to daj znac

Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png

Wysłany: 7 lutego 2018, 13:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam słoneczka :D

Co prawda słoneczka mało, dookoła biało no ale :) zima też potrafi być piękna :D
    A u mnie zaczął się 47 dc ehhh już mnie dobija ten cykl ;/

• Lola_M Autorytet

Wysłany: 7 lutego 2018, 14:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    яóżσωє ѕłσń¢є wrote:
    Witam słoneczka :D

Co prawda słoneczka mało, dookoła biało no ale :) zima też potrafi być piękna :D
    A u mnie zaczął się 47 dc ehhh już mnie dobija ten cykl ;/

Jeszcze dwa dni pojdzuesz do lekarza i wszystko sie wyjasni

Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png

Wysłany: 7 lutego 2018, 14:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie :P Już się doczekać nie mogę wizyty :) Mam nadzieję że w końcu zacznę się leczyć i lada moment pojawi się maluszek :)

• niedokoncaidealna Debiutantka

Wysłany: 7 lutego 2018, 15:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Cześć - ale od razu w pierwszym cyklu po odstawieniu się staracie ?
    Mi jak mantrę wbijano że muszę odczekać minumum 3 miesiące ... i tak zrobiłam - i dupaaaaa ciąży brak i owulacji rzekomo też...
    Tak zaczęliśmy się starać od razu. Kiedyś zalecano odczekanie ale przy lekach obecnej generacji już nie trzeba ;)

• futuremama Autorytet

Wysłany: 7 lutego 2018, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w piątek idę na rozmowę z doradcą kredytowym, jutro albo w pt powinna @ być. I niech wszystko się dobrze toczy, to jeszcze jeden cykl i w marcu też do Was dołączę ze staraniami :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2018, 20:10

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    💚 02.2021, prawdopodobnie dziewczynka😊
    💔12.2020, 01.2021
    👦08.2015
    👧12.2018
  • Lola_M Autorytet

Wysłany: 7 lutego 2018, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    A ja w piątek idę na rozmowę z doradcą kredytowym, jutro albo w pt powinna @ być. I niech wszystko się dobrze toczy, to jeszcze jeden cykl i w marcu też do Was dołączę ze staraniami :)

To bedzie na raźniej :) a kredyt bierzecie na dom czy zeby sie starac o dzidzie.

Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 lutego 2018, 23:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za betę !!! Ale raczej testy się nie mylą aż tak :)

Co do odstawienia tabl i starań - cholera - może powinnam była od razu uderzać ;)

Buziolek - padam ze zmęczenia u mnie sajgon w pracy :) jak zawsze ... ech

Wysłany: 8 lutego 2018, 05:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę smacznego pączusia do porannej kawy/herbaty :)
    graphics-food-597629.gifgraphics-coffee-028200.png

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego