X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 6 lutego 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    A ostatni ginekolog przez 3 miesiące nie widział ani jednego - w ogóle ...
    ginekologa szukam - jak napisałam powyżej .. jedna się nie zna, druga mnie zbyła, trzecia tylko NFZ ...
    czyli jestem bezpłodna :( całkowicie .. bez szans


    Masz szane ja tez nie mialam pecherzykow dostalam lek i w otatnim cyklu mialam pecherzyk. Teraz czekam do piatku i ide na monit zobaczyc czy teraz cos uroslo. To moze w innym miescie jest jakis dobry lekarz trzeba szukac nie poddawac sie

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 6 lutego 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa do góry :) Ja staram się o maleństwo od 3 lat trafiałam na różnych lekarzy większość twierdziła że jestem za młoda na dziecko że w swoim czasie samo przyjdzie.

    A teraz znalazłam nowego lekarza i w piątek idę na 1 wizytę mam nadzieję że będzie konkretny lekarz :)


    Kochane nie możecie się poddawać na samym początku walki :) Mam nadzieję że wasza droga do szczęścia będzie jak najkrótsza, ale musicie być silne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2018, 21:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Kochane !! Ale właśnie na samym początku podcinają mi skrzydła i błądzę jak we mgle

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 6 lutego 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze poczatki są najtrudniejsze. Najgorzej jest zacząć później jakoś samo pójdzie

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 6 lutego 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    A ostatni ginekolog przez 3 miesiące nie widział ani jednego - w ogóle ...
    ginekologa szukam - jak napisałam powyżej .. jedna się nie zna, druga mnie zbyła, trzecia tylko NFZ ...
    czyli jestem bezpłodna :( całkowicie .. bez szans
    Czytałam że z wiekiem nasz organizm "oszczędza" i częściej zdarzają się bezowulacyjne cykle. Nie jest powiedziane w jakim wieku bo to kwestia indywidualna ale to że teraz nie miałaś wcale nie znaczy że nie czają się tam jajeczka gotowe wyruszyć w drogę :) Głowa do góry :) A dobry gin to ważna sprawa :)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 6 lutego 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Czytałam że z wiekiem nasz organizm "oszczędza" i częściej zdarzają się bezowulacyjne cykle. Nie jest powiedziane w jakim wieku bo to kwestia indywidualna ale to że teraz nie miałaś wcale nie znaczy że nie czają się tam jajeczka gotowe wyruszyć w drogę :) Głowa do góry :) A dobry gin to ważna sprawa :)


    Wiem ze zdarzają sie cykle bezovu ale ja mam pco mialam duzy testosteron ktory narazie jest opanowany. W tym momencie mam podwyzszona prolaktyne i tsh i to wszystko przyczynia sie do blokowania naturalnego cyklu. Ja gin mam spoko zawsze sie stara mi pomóc a oprocz tego chodze jeszcze do endo. Ktory tez sie stara

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem - ale co blokuje moje? Hormony są Ok - łącznie z prolaktyna tsh.. nie rozumiem :(
    Dziwne że 3 pod rząd bez owu .. może ex ginek jest ślepa ? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2018, 22:47

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 6 lutego 2018, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Rozumiem - ale co blokuje moje? Hormony są Ok - łącznie z prolaktyna tsh.. nie rozumiem :(
    Dziwne że 3 pod rząd bez owu .. może ex ginek jest ślepa ? :D


    Wszystko mozliwe ze lekarz sie nie dopatrzyl. Narazie nie ma sie czym przejmowac pojdziesz do innego bedzie zupelnie inaczej patrzyc na twoja sytuacje

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2018, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj oby...

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 7 lutego 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam dziewczyny u was dziś słychać?

    Darinka jak tam nic sie nie odzwyasz?

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Darinka Ekspertka
    Postów: 215 121

    Wysłany: 7 lutego 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem strasznie zajeta w pracy, nie mam kiedy popisać, jak wracam do domu to tez ciagle cos, a wieczorem zasypiam juz przed 21 :/ jutro jade na bete, wzielam dzien wolny. Wczoraj na tescie dwie kreski, jedna troche jasniejsza, ale widać (nie trzeba mrużyć oczu zeby zobaczy). Trzymam za Was kciuki, a Wy trzymajcie za mnie, mam nadzieje, ze w koncu sie udało :)

    futuremama lubi tę wiadomość

    34bw2n0a9897alzf.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 7 lutego 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darinka wrote:
    Hej dziewczyny! Jestem strasznie zajeta w pracy, nie mam kiedy popisać, jak wracam do domu to tez ciagle cos, a wieczorem zasypiam juz przed 21 :/ jutro jade na bete, wzielam dzien wolny. Wczoraj na tescie dwie kreski, jedna troche jasniejsza, ale widać (nie trzeba mrużyć oczu zeby zobaczy). Trzymam za Was kciuki, a Wy trzymajcie za mnie, mam nadzieje, ze w koncu sie udało :)

    Wszystko na to wskazuje ze tobie sie udalo to daj znac

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 7 lutego 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam słoneczka :D

    Co prawda słoneczka mało, dookoła biało no ale :) zima też potrafi być piękna :D
    A u mnie zaczął się 47 dc ehhh już mnie dobija ten cykl ;/

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 7 lutego 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    яóżσωє ѕłσń¢є wrote:
    Witam słoneczka :D

    Co prawda słoneczka mało, dookoła biało no ale :) zima też potrafi być piękna :D
    A u mnie zaczął się 47 dc ehhh już mnie dobija ten cykl ;/


    Jeszcze dwa dni pojdzuesz do lekarza i wszystko sie wyjasni

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 7 lutego 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie :P Już się doczekać nie mogę wizyty :) Mam nadzieję że w końcu zacznę się leczyć i lada moment pojawi się maluszek :)

  • niedokoncaidealna Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 7 lutego 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Cześć - ale od razu w pierwszym cyklu po odstawieniu się staracie ?
    Mi jak mantrę wbijano że muszę odczekać minumum 3 miesiące ... i tak zrobiłam - i dupaaaaa ciąży brak i owulacji rzekomo też...
    Tak zaczęliśmy się starać od razu. Kiedyś zalecano odczekanie ale przy lekach obecnej generacji już nie trzeba ;)

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 7 lutego 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w piątek idę na rozmowę z doradcą kredytowym, jutro albo w pt powinna @ być. I niech wszystko się dobrze toczy, to jeszcze jeden cykl i w marcu też do Was dołączę ze staraniami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2018, 20:10

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 7 lutego 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    A ja w piątek idę na rozmowę z doradcą kredytowym, jutro albo w pt powinna @ być. I niech wszystko się dobrze toczy, to jeszcze jeden cykl i w marcu też do Was dołączę ze staraniami :)


    To bedzie na raźniej :) a kredyt bierzecie na dom czy zeby sie starac o dzidzie.

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2018, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za betę !!! Ale raczej testy się nie mylą aż tak :)

    Co do odstawienia tabl i starań - cholera - może powinnam była od razu uderzać ;)

    Buziolek - padam ze zmęczenia u mnie sajgon w pracy :) jak zawsze ... ech

  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 8 lutego 2018, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę smacznego pączusia do porannej kawy/herbaty :)
    graphics-food-597629.gifgraphics-coffee-028200.png

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ