X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 31 maja 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Plamka Twoje zakazy działają :D tempka nieśmiało poszła w górę :D
    Kochana kiedy testujesz?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2018, 09:52

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 31 maja 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Plamka Twoje zakazy działają :D tempka nieśmiało poszła w górę :D
    Cieszę się bardzo :D oby tak dalej :D

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 31 maja 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Akurat po pierwszym cyklu starań pierwszy raz takie coś. Beta najwyżej jutro, ale nie ma się co nastawiac, prawda? Dzisiaj 35 dzień cyklu A wczoraj rano test negatywny. Czyli nie musi to być nic złego?
    Czasem może się zdarzyć bardziej skąpa miesiączka ale jeśli zawsze masz normalną @ to nie ma się czym martwić na zapas :) nastawiac się też nie ma co, najlepiej czekać spokojnie na rozwój sytuacji :) ja Tobie życzę żeby to jednak było plamienie zwiastujace ciąże ;) jeśli pójdziesz na bete to daj znać jak wynik :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo :) mogę tutaj zostać? :) korzystacie dziewczyny z testów owulacykjnych? Jak to u Was wyglada? Bo u mnie druga kreska jest nawet dzisiaj przy tej dziwnej miesiaczce i też przez cały okres płody do teraz praktycznie tak samo intensywna, nie umiem określić kiedy jest pozytywny bo ciągle wychodza takie same, testowa minimalnie słabsza chyba.

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 31 maja 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikow wrote:
    Kochana kiedy testujesz?:)
    Ja będę testować dopiero 11 czerwca :) będę miała wtedy 26dc i 13dpo i jeśli się udało to mam nadzieję że test już coś pokaże bo inaczej będę musiała odstawic dupka i czekać na okres :/
    Właśnie dziewczyny mam taką zagwostke. Czy to możliwe żeby być w ciąży jeśli temperatura przed okresem spadła? Bo ostatnio jedną dziewczyna na innym forum mnie uświadomiła że źle odstawiam dupka bo robię to 26dc jeśli mam już temperaturę jak przed owu. Myślałam że jeśli temperatura spada to znaczy że ciąży na pewno nie ma i można w spokoju odstawic dupka. U mnie jest taki problem że mam niedomoge progesteronu i jak odstawie dupka to raczej mi się ciąża nie utrzyma nawet jakby była :( czytałam że najlepiej w takiej sytuacji zrobic test w dniu odstawienia a najlepiej bete bo wiadomo test może jeszcze nie wyjść... i teraz nie wiem czy się sugerować tą tempką czy lepiej iść na bete? Ja nigdy bym nie pomyślała że można być w ciąży przy spadku tempki :/ co Wy o tym sądzicie ?

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 31 maja 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Dziękuję Wam bardzo :) mogę tutaj zostać? :) korzystacie dziewczyny z testów owulacykjnych? Jak to u Was wyglada? Bo u mnie druga kreska jest nawet dzisiaj przy tej dziwnej miesiaczce i też przez cały okres płody do teraz praktycznie tak samo intensywna, nie umiem określić kiedy jest pozytywny bo ciągle wychodza takie same, testowa minimalnie słabsza chyba.
    Oczywiście że możesz zostać :) każda staraczka mile widziana :)
    Ja używam testów od dwóch cykli ale mi wychodzą tylko w dni płodne ale nigdy jeszcze nie miałam tak super intensywnego tylko takie bladziochy :/ najbardziej intensywny bladzioch mi wychodzi właśnie w dniu owu a później z każdym dniem jeszcze bardziej blednie :/ A jakich testów używasz? Ja miałam jakieś z apteki to nic mi nie pokazaly a owu miałam potwierdzone przez gina. Teraz od dwóch cykli stosuje te z allegro i coś tam nieśmiało wychodzi :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Oczywiście że możesz zostać :) każda staraczka mile widziana :)
    Ja używam testów od dwóch cykli ale mi wychodzą tylko w dni płodne ale nigdy jeszcze nie miałam tak super intensywnego tylko takie bladziochy :/ najbardziej intensywny bladzioch mi wychodzi właśnie w dniu owu a później z każdym dniem jeszcze bardziej blednie :/ A jakich testów używasz? Ja miałam jakieś z apteki to nic mi nie pokazaly a owu miałam potwierdzone przez gina. Teraz od dwóch cykli stosuje te z allegro i coś tam nieśmiało wychodzi :)
    LH Vitam, zaczęłam w 14 dc do kilku dni przed spodziewana @ potem przerwa i dzisiaj z ciekawości zrobiłam przez to plamienie i one ciągle są takie same, dwie prawie identyczne kreski.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2018, 13:13

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 31 maja 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    LH Vitam, zaczęłam w 14 dc do kilku dni przed spodziewana @ potem przerwa i dzisiaj z ciekawości zrobiłam przez to plamienie i one ciągle są takie same, dwie prawie identyczne kreski.
    Hmmm no to ja nie rozumiem dlaczego ciągle tak samo wychodzi :/ dziwne to trochę

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic, zrobię jutro bete dla pewności, za tydzień do lekarza sprawdzić co się dzieje. Za Was trzymam kciuki żeby Wasze testy ciążowe wychodzily jak moje owulacyjne:D może w czerwcu się uda. Czy w takim razie to plamienie uznać za początek cyklu?

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 31 maja 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Ja będę testować dopiero 11 czerwca :) będę miała wtedy 26dc i 13dpo i jeśli się udało to mam nadzieję że test już coś pokaże bo inaczej będę musiała odstawic dupka i czekać na okres :/
    Właśnie dziewczyny mam taką zagwostke. Czy to możliwe żeby być w ciąży jeśli temperatura przed okresem spadła? Bo ostatnio jedną dziewczyna na innym forum mnie uświadomiła że źle odstawiam dupka bo robię to 26dc jeśli mam już temperaturę jak przed owu. Myślałam że jeśli temperatura spada to znaczy że ciąży na pewno nie ma i można w spokoju odstawic dupka. U mnie jest taki problem że mam niedomoge progesteronu i jak odstawie dupka to raczej mi się ciąża nie utrzyma nawet jakby była :( czytałam że najlepiej w takiej sytuacji zrobic test w dniu odstawienia a najlepiej bete bo wiadomo test może jeszcze nie wyjść... i teraz nie wiem czy się sugerować tą tempką czy lepiej iść na bete? Ja nigdy bym nie pomyślała że można być w ciąży przy spadku tempki :/ co Wy o tym sądzicie ?
    idź na betę ☺ będziesz mieć wynik to zawsze można zadzwonić do lekarza co dalej albo wrócić od razu do suplementacji ☺

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 31 maja 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    No nic, zrobię jutro bete dla pewności, za tydzień do lekarza sprawdzić co się dzieje. Za Was trzymam kciuki żeby Wasze testy ciążowe wychodzily jak moje owulacyjne:D może w czerwcu się uda. Czy w takim razie to plamienie uznać za początek cyklu?
    cześć ☺ najprawdopodobniej nic złego się nie dzieje, zrób betę, żeby wiedzieć na czym stoisz, a takie plamienie mi ginekolog kazała uznać jako @ i liczyć jako już nowy cykl, organizm ma prawo czasem tak sfiksowac, gorzej jeśli będzie się to powtarzać, wtedy najlepiej zrobić podstawowe badania hormonalne ☺ a najczęściej przy początku starań zaczynają się różne "nowe" sytuacje, więc nie stresuj się aż tak, bo stres nie pomaga zdecydowanie

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 31 maja 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    No nic, zrobię jutro bete dla pewności, za tydzień do lekarza sprawdzić co się dzieje. Za Was trzymam kciuki żeby Wasze testy ciążowe wychodzily jak moje owulacyjne:D może w czerwcu się uda. Czy w takim razie to plamienie uznać za początek cyklu?

    Malwa13 witamy :) uznaj plamienie za początek cyklu.
    Dzięki za kciuki, ale dla mnie to takie nieprawdopodobne, żeby miało się w końcu udać, nie wyobrażam sobie co to będzie jak pokażą się dwie kreski ;)

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mysle ze to jakies kosmiczne wrecz I nieprawdopodobne ze sie uda... a wokol same kobiety w ciazy, nieznajome i znajome, musza czuc sie bardzo wyjatkowo :)

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzydziecha wrote:
    Ja tez mysle ze to jakies kosmiczne wrecz I nieprawdopodobne ze sie uda... a wokol same kobiety w ciazy, nieznajome i znajome, musza czuc sie bardzo wyjatkowo :)
    Dokładnie :) ale niedługo, niedługo tak będą myśleć o nas :))

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Malwa13 witamy :) uznaj plamienie za początek cyklu.
    Dzięki za kciuki, ale dla mnie to takie nieprawdopodobne, żeby miało się w końcu udać, nie wyobrażam sobie co to będzie jak pokażą się dwie kreski ;)
    A kiedy najbliższe testowanie? :)

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikow wrote:
    idź na betę ☺ będziesz mieć wynik to zawsze można zadzwonić do lekarza co dalej albo wrócić od razu do suplementacji ☺
    Chyba tak właśnie zrobię :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    A kiedy najbliższe testowanie? :)

    W planach testowanie 10 czerwca, ale nie wiem czy się nie skuszę wcześniej ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta negatywna, zaczynam od nowa, mam nadzieję, że teraz będzie już wszystko normalnie... :)

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Ja będę testować dopiero 11 czerwca :) będę miała wtedy 26dc i 13dpo i jeśli się udało to mam nadzieję że test już coś pokaże bo inaczej będę musiała odstawic dupka i czekać na okres :/
    Właśnie dziewczyny mam taką zagwostke. Czy to możliwe żeby być w ciąży jeśli temperatura przed okresem spadła? Bo ostatnio jedną dziewczyna na innym forum mnie uświadomiła że źle odstawiam dupka bo robię to 26dc jeśli mam już temperaturę jak przed owu. Myślałam że jeśli temperatura spada to znaczy że ciąży na pewno nie ma i można w spokoju odstawic dupka. U mnie jest taki problem że mam niedomoge progesteronu i jak odstawie dupka to raczej mi się ciąża nie utrzyma nawet jakby była :( czytałam że najlepiej w takiej sytuacji zrobic test w dniu odstawienia a najlepiej bete bo wiadomo test może jeszcze nie wyjść... i teraz nie wiem czy się sugerować tą tempką czy lepiej iść na bete? Ja nigdy bym nie pomyślała że można być w ciąży przy spadku tempki :/ co Wy o tym sądzicie ?

    Ale będą emocje!! :)
    Miss z dupkiem Ci nie pomogę, bo nie mam bladego pojęcia co i jak :(
    Ale coś podejrzewam, że będę musiała się zapoznać z tym tematem, bo i u mnie występuje chyba niedomoga lutealna. Zawsze mam plamienia przed @ :/

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    W planach testowanie 10 czerwca, ale nie wiem czy się nie skuszę wcześniej ;D

    Dziewczyny trzymam mocno za Was kciuki! :) przełamcie złą passę ;)

    Ania95 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ