X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Nie dziwię się :D ale jaka szczęśliwa będziesz jak kolejny cykl się rozpocznie :)

    Masz rację :D
    Tak męża dopadnę, że będzie miał mnie dość :D

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annja witamy serdecznie :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Dziękuję :*
    Na pewno będzie raźniej jak we dwie zostaniemy na wątku :D haha
    nie będziecie same, bo ja też zostaję :P
    byłam dziś u ginekologa i stwierdził, że szukamy skąd ten testosteron taki wysoki-dał mi skierowanie na DHEA-S i androstendion.
    Do tego bromergon do zażywania od razu no i Duphaston od następnego cyklu.
    Wczoraj minęło 7dni od poprzedniego badania i wygląda to tak:
    FSH 2,28 mlU/ml
    LH 10,61 mlU/ml
    estradiol 181,10 pg/
    progesteron 12,37 ng/ml
    wszystko mieści się w normach lutealnej:)
    u mnie dziś 36dc i dalej nie ma @ ale tym razem mogę mieć nawet 42 dniowy cykl, więc czekam☺
    cieszę się, że mi szczerze chłop powiedział, że jak zrobię badania i wyniki będą za wysokie to mnie oddaje w ręce endokrynologa, żebym szybko dostała fachową pomoc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2018, 14:14

    Plamka_92, Ania95 lubią tę wiadomość

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikow wrote:
    nie będziecie same, bo ja też zostaję :P
    byłam dziś u ginekologa i stwierdził, że szukamy skąd ten testosteron taki wysoki-dał mi skierowanie na DHEA-S i androstendion.
    Do tego bromergon do zażywania od razu no i Duphaston od następnego cyklu.
    Wczoraj minęło 7dni od poprzedniego badania i wygląda to tak:
    FSH 2,28 mlU/ml
    LH 10,61 mlU/ml
    estradiol 181,10 pg/
    progesteron 12,37 ng/ml
    wszystko mieści się w normach licealnej:)
    u mnie dziś 36dc i dalej nie ma @ ale tym razem mogę mieć nawet 42 dniowy cykl, więc czekam☺
    cieszę się, że mi szczerze chłop powiedział, że jak zrobię badania i wyniki będą za wysokie to mnie oddaje w ręce endokrynologa, żebym szybko dostała fachową pomoc

    Madzikow w takim razie cieszymy się i my :) Ważne że jesteś w rękach fachowca. Że lekarz od razu wziął się za konkrety.
    Będzie lepiej :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 12 czerwca idę do endo. Poproszę też o skierowanie na te wszystkie hormony. Bo tak naprawdę to robiłam tylko progesteron, prolaktynę i tarczycowe, a dobrze by było wszystko od deski do deski sprawdzić.
    Mam nadzieję, że mi wypisze skierowanie :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:19

  • KimiSz Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Przyszłam sie przywitać. Mam syna, 7lat. Jakiś czas temu staralismy sie z mezem o rodzenstwo dla niego ale niestety życie zweryfikowało plany i musielismy przelozyc plany.
    14.05 miałam @. Trwała może 5dni. W połowie cyklu zaszalelismy z mezem i nie wiem czego sie moge teraz spodziewać i czy w ogole moge. Chcialabym zeby to co od 3 dni sie ze mna dzieje bylo związene z malenstwem. Od poniedzialku kiepsko sie czulam. Rozbita. Drażliwa. Senna. Zwalalam to na nockę w pracy. Na okres za wczesnie ponieważ mam cykle 32 dniowe. Dziś od rana mam lekka biegunke... Do tego podwyższona temperatura do 37.1. Ostatnie dwa dni mialam helikopter w glowie i ciagle bym spala. Do tego wszystkiego noge zlamalam i leze w gipsie wiec o zmeczeniu wiekszym nie ma mowy... Myslicie ze na tym etapie moge myslec o szansie na maleńswto?

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Owufriend wyznaczył mi w końcu owulację. Wychodzi że dzisiaj jest 3 dpo. Czyli jeszcze jakieś 10-13 dni do końca cyklu :P Jejuuu w życiu mi się tak cykl nie dłużył :P
    Plamka w końcu się doczekasz ale wiem że ciężko ;/ ale później jak dopadniesz męża przy kolejnym cyklu to hoho :D będzie dzidzia z tego ;)

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikow wrote:
    nie będziecie same, bo ja też zostaję :P
    byłam dziś u ginekologa i stwierdził, że szukamy skąd ten testosteron taki wysoki-dał mi skierowanie na DHEA-S i androstendion.
    Do tego bromergon do zażywania od razu no i Duphaston od następnego cyklu.
    Wczoraj minęło 7dni od poprzedniego badania i wygląda to tak:
    FSH 2,28 mlU/ml
    LH 10,61 mlU/ml
    estradiol 181,10 pg/
    progesteron 12,37 ng/ml
    wszystko mieści się w normach lutealnej:)
    u mnie dziś 36dc i dalej nie ma @ ale tym razem mogę mieć nawet 42 dniowy cykl, więc czekam☺
    cieszę się, że mi szczerze chłop powiedział, że jak zrobię badania i wyniki będą za wysokie to mnie oddaje w ręce endokrynologa, żebym szybko dostała fachową pomoc
    Dobrze że dostałaś lek na obniżenie testosteronu od gina, mi nie dał choć miałam wszystkie męskie hormony ponad normę i od razu skierował do endo :( więc u mnie też jest kiepsko z hormonami... ale pamiętajmy że hormony cały czas się zmieniają, tym się trochę pocieszam :) ważne że dostałaś pomoc

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z resztą wiecie co Dziewczyny? Myślę że dużo osób ma jakieś zaburzenia hormonalne nawet o tym nie wiedząc :/ bo przecież jak się nie zbada to się nie dowie, chyba że ktoś ma jakieś objawy i zrobi badania... czasem jest jednak lepiej nie wiedzieć i spokojnie sobie żyć :) bo czasem takie podwyzszone wyniki tylko strachu potrafią narobić i jest jeszcze gorzej :/

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    A z resztą wiecie co Dziewczyny? Myślę że dużo osób ma jakieś zaburzenia hormonalne nawet o tym nie wiedząc :/ bo przecież jak się nie zbada to się nie dowie, chyba że ktoś ma jakieś objawy i zrobi badania... czasem jest jednak lepiej nie wiedzieć i spokojnie sobie żyć :) bo czasem takie podwyzszone wyniki tylko strachu potrafią narobić i jest jeszcze gorzej :/

    Dokładnie :) ja miałam wysoką prolaktynę, ale nie blokowała mi owulacji, nie dawała żadnych objawów. Gdybym zaszła w 1, 2 lub 3 cyklu starań, to nawet bym o niej nie wiedziała :p

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KimiSz wrote:
    Hej!
    Przyszłam sie przywitać. Mam syna, 7lat. Jakiś czas temu staralismy sie z mezem o rodzenstwo dla niego ale niestety życie zweryfikowało plany i musielismy przelozyc plany.
    14.05 miałam @. Trwała może 5dni. W połowie cyklu zaszalelismy z mezem i nie wiem czego sie moge teraz spodziewać i czy w ogole moge. Chcialabym zeby to co od 3 dni sie ze mna dzieje bylo związene z malenstwem. Od poniedzialku kiepsko sie czulam. Rozbita. Drażliwa. Senna. Zwalalam to na nockę w pracy. Na okres za wczesnie ponieważ mam cykle 32 dniowe. Dziś od rana mam lekka biegunke... Do tego podwyższona temperatura do 37.1. Ostatnie dwa dni mialam helikopter w glowie i ciagle bym spala. Do tego wszystkiego noge zlamalam i leze w gipsie wiec o zmeczeniu wiekszym nie ma mowy... Myslicie ze na tym etapie moge myslec o szansie na maleńswto?

    Witamy KimiSz :) ja myślę, że szansa na ciąże jest, tym bardziej jak były miłosne uniesienia ;) trzymam kciuki, żeby to było ciąża, chociaż wiem jak czasem psychika potrafi nam płatać figle ;)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:19

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Dokładnie :) ja miałam wysoką prolaktynę, ale nie blokowała mi owulacji, nie dawała żadnych objawów. Gdybym zaszła w 1, 2 lub 3 cyklu starań, to nawet bym o niej nie wiedziała :p
    No właśnie :) tak samo jest z np progesteronem i tsh- niektóre dziewczyny przecież tego nie badają za czesto i zachodzą w ciąże a potem się okazuje że jest niedomoga progesteronu lub wysokie tsh, ale ciąża jest zdrowa i prawidłowo się rozwija :) czytałam gdzieś że dziewczyna z tsh bodajże 7 zaszła w ciąże :) Z niskim progesteronem też można zajść, oczywiście większe jest ryzyko wczesnego poronienia ale nie jest to niemożliwe :) tak więc czasem mniej znaczy lepiej :) mniej badań a przede wszystkim STRESU z nimi związanego ;)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annja wrote:
    Witam się,
    postanowiłam dolączyć... jeśli pozwolicie? :)

    Staramy się od 20cykli o rodzeństwo dla syna, ostatnie 9 cykli brałam progesteron, clostibergyt i letrox (TSH 2,65 [02.2018], dziś: 1,54) :D
    w tym cyklu nie przyjmowałam ani prog, ani clo.. odpuściłąm trochę, wątroba niech odpocznie...
    @ nie przyszła jeszcze, spóźnienie pewnie przez odstawienie leków :(

    kompletnie mnie rozbija ten ciągły brak fasolki :(

    annja, wiem jak jest ciężko oczekiwać na ciąże, straszne uczucie :( nigdy nie zrozumiem czemu jak ktoś jest gotowy na dziecko to się nie udaje... Ale musimy walczyć o nasze groszki :) w końcu i my się doczekamy.

    madzikow, madzikow, madzikow lubią tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    MissKathy92 masz rację, dopóki się nie wie żyję sie w błogiej nieświadomości, brak stresu... A najgorzej jak jeszcze szukamy interpretacji wyników u dr Google:-)
    Ooo i tu się zgodzę- jestem tego przykładem jak doktor gogle może namieszać w głowie :D ale wiadomo niektórzy tak mają że od razu zaczynają szukać info w necie a wiadomo że wszystkie diagnozy prowadzą do raka :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:19

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    No właśnie :) tak samo jest z np progesteronem i tsh- niektóre dziewczyny przecież tego nie badają za czesto i zachodzą w ciąże a potem się okazuje że jest niedomoga progesteronu lub wysokie tsh, ale ciąża jest zdrowa i prawidłowo się rozwija :) czytałam gdzieś że dziewczyna z tsh bodajże 7 zaszła w ciąże :) Z niskim progesteronem też można zajść, oczywiście większe jest ryzyko wczesnego poronienia ale nie jest to niemożliwe :) tak więc czasem mniej znaczy lepiej :) mniej badań a przede wszystkim STRESU z nimi związanego ;)

    Jak byłam z moimi wynikami u endokrynologa, to też mi powiedział, że do poprawy, ale na pewno nie przez to się nie udaje, bo kobiety z gorszymi wynikami zachodzą w ciąże.
    Na ostatniej wizycie nawet mi powiedział, że to chyba psychika u mnie :p bo niby wszystko ok, a zajść nie mogę. Kazał wziąć męża na wakacje i tam działać :D

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:19

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Niektorzy mają to szczęście ze tylko podejmują decyzje i od razu, inni nie. My podjęliśmy decyzje, sytuacja życiowa sie ustabilizowala i w tym samym momencie karuzela z długością cykli sie rozpoczęła, taki żart od losu. Ale predzej czy później wszystkie osiągniemy nasz cel :-)
    Dokładnie tak <3 bo jesteśmy silne babki i dla dzidzi zrobimy wszystko <3

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ