Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszły wyniki mojej witaminy D: 47ng/ml czyli całkiem dobrze :) jejku chociaż jeden wynik mam w normie :D

    Plamka_92, Marza89, madzikow lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Przyszły wyniki mojej witaminy D: 47ng/ml czyli całkiem dobrze :) jejku chociaż jeden wynik mam w normie :D

    Miss co to za emotikonka hahahahah :D

    D: D: D:

    Ekstra wynik ;)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Miss co to za emotikonka hahahahah :D

    D: D: D:

    Ekstra wynik ;)
    Przeczytałam Twój komentarz i myślę: jejku o którą emotke chodzi? :D
    Aż musiałam ekran zbliżyć i zobaczyłam co wstawiłam :D nie mam pojęcia jak ją się robi :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Przeczytałam Twój komentarz i myślę: jejku o którą emotke chodzi? :D
    Aż musiałam ekran zbliżyć i zobaczyłam co wstawiłam :D nie mam pojęcia jak ją się robi :D

    Przypadkowo ją wstawiłaś z połączenia "D" i ":" :D
    Ale tak mi się spodobała, że coś czuję, że nagminnie będę ją używać :D

    D:

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Przypadkowo ją wstawiłaś z połączenia "D" i ":" :D
    Ale tak mi się spodobała, że coś czuję, że nagminnie będę ją używać :D

    D:
    A no bez kitu hahahahaha :D najlepsza będzie przy tekście: nadal nie ma moich wyników badań D:

    Plamka_92, Ania95 lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    A no bez kitu hahahahaha :D najlepsza będzie przy tekście: nadal nie ma moich wyników badań D:

    Ahahahahah Miss wygrałaś teraz tym tekstem! ;D

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    A no bez kitu hahahahaha :D najlepsza będzie przy tekście: nadal nie ma moich wyników badań D:

    Hahahaha laski, świetna emotikonka D: D: D:

    MissKathy92, Plamka_92 lubią tę wiadomość

  • Moniś221 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny☺. Jestem tu nowa. Starania od 7 miesiecy i niestety bezskutecznie

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emotka wymiata D: haha
    Witaj Moniś ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2018, 13:16

    MissKathy92, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniś221 wrote:
    Hej Dziewczyny☺. Jestem tu nowa. Starania od 7 miesiecy i niestety bezskutecznie
    Witaj :)
    A robiliście z partnerem jakieś badania dla sprawdzenia co jest nie tak? Czy narazie tak na spontanie dzialaliscie?

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Hahahaha laski, świetna emotikonka D: D: D:
    Czuje się jak wynalazca, odkrywca :D D:

    Plamka_92, Ania95, Marza89 lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Moniś :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iii jeszcze raaaaz:

    D: D: D: D: D: D: D: D:

    MissKathy92, Marza89 lubią tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny boli mnie dzisiaj głowa D: D: D: D: D: D:

    Ania95 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Moniś221 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie bez zadnych badań chociaż teraz zaczynam się już coraz bardziej martwić

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Dziewczyny boli mnie dzisiaj głowa D: D: D: D: D: D:
    Widać po minie :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Widać po minie :D

    Haha :D Brakuje mi jeszcze tutaj emotki z fb tej płaczącej ze śmiechu :D

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniś221 wrote:
    Narazie bez zadnych badań chociaż teraz zaczynam się już coraz bardziej martwić
    To poproś swojego gina o jakieś skierowanie na badania w tym kierunku skoro Cię to niepokoi :) ale pamiętaj że nawet zdrowa para może się starać nawet rok o dzidzie, to że nie wychodzi nie znaczy że jesteście chorzy :) ale warto zbadać co nieco żeby wiedzieć na czym się stoi :) my praktycznie zaczelismy od badan i nie mieliśmy okazji się starać bez stresu bo wyszło że mamy kilka problemów :( A cykle masz regularne? Ilo dniowe? Wiesz czy masz owulacje?

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Haha :D Brakuje mi jeszcze tutaj emotki z fb tej płaczącej ze śmiechu :D
    A to to racja, mi też często brakuje jej :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem tu nowa, to nasz pierwszy cykl starań. :) Trzymajcie kciuki. Byłam u ginekologa w 6 dc, podobno było kilkanaście pęcherzyków w obu jajnikach, a niedawno odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Dziś mam 13 dzień cyklu, także ostro działamy. :D

‹‹ 171 172 173 174 175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ