Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak ja bardzo potrzebuje urlopu, ostatnio uprawnień głowy, ale dzisiaj udało mi się w końcu wyjść z pracy o ludzkiej godzinie i właśnie lezakuje :D

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe Panie! Szybkich rezultatów starań życzę!
    Ja też mam pieska :)
    I też siadam przed mundialem.
    Jakie wyniki dziś typujecie?
    Ja czekam na wyniki także bety...powinien być za godzinkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2018, 16:07

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się położyłam to leciutko czuje podbrzusze biust nie boli ale jakby pełniejszy, może nadejdzie ta @ :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Witam nowe Panie! Szybkich rezultatów starań życzę!
    Ja też mam pieska :)
    I też siadam przed mundialem.
    Jakie wyniki dziś typujecie?
    Ja czekam na wyniki także bety...powinien być za godzinkę.
    O daj znać jak pięknie rośnie :) miło że z nami jesteś :)

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    A ja dzisiaj tylko nauka, nauka i nauka ;) w weekend mam egzaminy na studiach, to już jedne z ostatnich :D Teraz dla odświeżenia trochę głowy zabieram psa na długi spacer :)
    Aniu trzymam kciuki za zdanie egzaminów bez poprawiania :D ucz się ucz, teraz to męczarnia ale zaowocuje w przyszłości ;) ja już też nie pamiętam jak to jest zakuwac - dzięki Bogu :D

    Plamka Ty wstydziuchu :D my też szykujemy się na mundial :) fajnie że miałaś urlop, ja wzięłam na początku lipca bo mąż ma też wtedy i mam urodziny 3 lipca więc należy mi się :D

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Witam nowe Panie! Szybkich rezultatów starań życzę!
    Ja też mam pieska :)
    I też siadam przed mundialem.
    Jakie wyniki dziś typujecie?
    Ja czekam na wyniki także bety...powinien być za godzinkę.
    Kropeczka czekamy z Tobą na bete :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Witam nowe Panie! Szybkich rezultatów starań życzę!
    Ja też mam pieska :)
    I też siadam przed mundialem.
    Jakie wyniki dziś typujecie?
    Ja czekam na wyniki także bety...powinien być za godzinkę.

    Trzymam kciuki za wyniki! Daj znam znać :)

    Dzisiaj z tego co pamiętam gra Rosja z Arabią? :) Stawiam 7:0 dla Rosji :P

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Aniu trzymam kciuki za zdanie egzaminów bez poprawiania :D ucz się ucz, teraz to męczarnia ale zaowocuje w przyszłości ;) ja już też nie pamiętam jak to jest zakuwac - dzięki Bogu :D

    Plamka Ty wstydziuchu :D my też szykujemy się na mundial :) fajnie że miałaś urlop, ja wzięłam na początku lipca bo mąż ma też wtedy i mam urodziny 3 lipca więc należy mi się :D

    Ja wzięłam urlop właśnie ze względu na urodziny męża :) Miałam mieć urlop do poniedziałku, ale zostałam ściągnięta na jutro bo koleżanka poszła na L4 i nie ma komu pracować. Ale mąż ma urodziny w sobotę, a weekend mam wolny, więc jest ok :)

    Miss fajowo, 3 lipca już niedługo :) Pewnie że Ci się należy :)

    MissKathy92, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka ja mam urlop 20 sierpnia do 2 września, aleysle żeby koniec czerwca może początek lipca wziąć 1 tydz ;) 30 czerwca mam jeszcze wesele ;)
    Kropeczka wysokiej bety życzę :*

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Trzymam kciuki za wyniki! Daj znam znać :)

    Dzisiaj z tego co pamiętam gra Rosja z Arabią? :) Stawiam 7:0 dla Rosji :P
    Wow zaszalalas z tym wynikiem :D

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss mój ma urodziny 3 sierpnia i to 30, ale dostałby prezent gdybym zaszła w ciążę :D

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Plamka ja mam urlop 20 sierpnia do 2 września, aleysle żeby koniec czerwca może początek lipca wziąć 1 tydz ;) 30 czerwca mam jeszcze wesele ;)
    Kropeczka wysokiej bety życzę :*

    Kochana to będziemy się razem urlopować :D
    Jeśli masz możliwość to pewnie, że dobierz sobie urlop :)

    Marza89 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Wow zaszalalas z tym wynikiem :D

    A tak mnie tknęło jakoś na szaleństwo :P

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Miss mój ma urodziny 3 sierpnia i to 30, ale dostałby prezent gdybym zaszła w ciążę :D
    A ja mam urodziny w sierpniu i to mógłby być jedyny prezent jaki dostanę:D

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Ja wzięłam urlop właśnie ze względu na urodziny męża :) Miałam mieć urlop do poniedziałku, ale zostałam ściągnięta na jutro bo koleżanka poszła na L4 i nie ma komu pracować. Ale mąż ma urodziny w sobotę, a weekend mam wolny, więc jest ok :)

    Miss fajowo, 3 lipca już niedługo :) Pewnie że Ci się należy :)
    Ooo to się wybawicie w weekend :D
    A ja dowiedziałam się że w te sobotę mój były chłopak bierze ślub - dokładnie rok (minus jeden dzien) po moim ślubie :D przypadek? Nie sądzę :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Miss mój ma urodziny 3 sierpnia i to 30, ale dostałby prezent gdybym zaszła w ciążę :D
    Mój ma w listopadzie i też liczy na prezencik:D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Ooo to się wybawicie w weekend :D
    A ja dowiedziałam się że w te sobotę mój były chłopak bierze ślub - dokładnie rok (minus jeden dzien) po moim ślubie :D przypadek? Nie sądzę :D

    Grill ma być, więc poszalejemy ze Szwagrostwem :P

    O jaki :D pozazdrościł :D

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Grill ma być, więc poszalejemy ze Szwagrostwem :P

    O jaki :D pozazdrościł :D
    Ale fajnie, mi też się marzy grill ale trochę miejsca brak :(

    No chyba pozazdrościl :P

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde uda się na pewno! :D

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Ale fajnie, mi też się marzy grill ale trochę miejsca brak :(

    No chyba pozazdrościl :P

    To wpadaj do nas :D

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
‹‹ 174 175 176 177 178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ