X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 13 lutego 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko mnie też straszyli że jak długo bierzesz anty to potem możesz mieć problemy. Ale to dla mnie nielogiczne bo w sumie, "oszczedzasz" w tym czasie jajeczka :D
    Ja odstawiłam bo już mi odwalało, ale ja wtedy 5 lat brałam z jedną dwumiesięczną przerwą.

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • niedokoncaidealna Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 13 lutego 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też brałam 5 lat z jedną miesięczna przerwa . Dawne leki miały inny poziom szkodliwości odlatwho tak się ich niektórzy boją. Leki nowej generacji są w pełni bezpieczne i jak widać można zająć od razu. Jeszcze w dniu spodziewanej miesiączki test był negatywny a dzisiaj beta już piękna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - aaaaa !!! Mam pęcherzyk dominujący 16.6 mm, endometrium trójdzielne 9 mm :) mamy działać !!!! Test owu pozytywny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2018, 17:54

    futuremama, Lola_M lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedokoncaidealna wrote:
    Ja też brałam 5 lat z jedną miesięczna przerwa . Dawne leki miały inny poziom szkodliwości odlatwho tak się ich niektórzy boją. Leki nowej generacji są w pełni bezpieczne i jak widać można zająć od razu. Jeszcze w dniu spodziewanej miesiączki test był negatywny a dzisiaj beta już piękna.
    Mnie nie pobijecie ;) 15 lat bez przerwy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Dziewczyny - aaaaa !!! Mam pęcherzyk dominujący 16.6 mm, endometrium trójdzielne 9 mm :) mamy działać !!!! Test owu pozytywny :)
    Dodam że ginek kazała leżeć cała noc i poducha pod pupę ;) starania 3 dni od dziś

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 13 lutego 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Dodam że ginek kazała leżeć cała noc i poducha pod pupę ;) starania 3 dni od dziś
    Ciasteczko to do zobaczenia za 3 dni :D :D

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Darinka Ekspertka
    Postów: 215 121

    Wysłany: 13 lutego 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Ciasteczko to do zobaczenia za 3 dni :D :D

    Haha, no to do roboty :) a później wielkie oczekiwanie :) ja jutro idę do lekarza, ciekawe czy będzie coś widać, ale emocje :D

    futuremama lubi tę wiadomość

    34bw2n0a9897alzf.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 13 lutego 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Dziewczyny - aaaaa !!! Mam pęcherzyk dominujący 16.6 mm, endometrium trójdzielne 9 mm :) mamy działać !!!! Test owu pozytywny :)

    To tak ci urósł. Wow to działaj całą noc.

    Może chociaz tobie się uda

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 13 lutego 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Mnie nie pobijecie ;) 15 lat bez przerwy


    Ja mialam 7 lat brania tez bez przerwy bo gin powiedzial ze nie wolno robic zadnych przerw bo to moze byc niebezpieczne

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Ja mialam 7 lat brania tez bez przerwy bo gin powiedzial ze nie wolno robic zadnych przerw bo to moze byc niebezpieczne
    No właśnie dziwne - byłam na innym aparacie usg dzis (u gin z pakietu med) ale endo miałam wczoraj 9 mm już też. Pęcherzyk widoczny - widzę go sama :) musi teraz dojść do 20 mm chyba (tak czytałam). Jutro i w Pt mam dalej monitoring. Ale działać mamy już dziś (ostatnio w nd był maraton ale czysto z przyjemności)..

    Mam też śluz płodny- nowy objaw; Temp cieżko ocenić bo pierwszy cykl mierze i robię błędy (próbuje rozszyfrować termometr owulacyjny - debil jestem).
    Może jednak nie jestem aż tak pusta jak myślałam - to już duża ulga-ale czy się uda ? Niech będzie wola Boska.
    Dziś mam 15 dc...cykle 28. Boję się że faza lutealna jest za krótka .. w zeszłym msc miałam plamienie malusie 7 (moim zdaniem po testach owu) dpo... ale potem endo 5 mm i koniec. Progesteron był (zdaniem lek) 23 dc ok, ale słyszę głosy że powinen być powyżej 10- miałam 8,7 chyba.
    Nie wierze w cuda - ale już wiedzieć że rośnie pęcherzyk to dla mnie dużo !

    Dziewczyny - idę szykować romantyczny wieczór; trzymajcie kciuki żeby wcelował :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2018, 18:41

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 13 lutego 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiscie temp nie mierze ogladam bardziej śluz chodze na monit i sprawdzam szyjke.
    A aparaty usg to rozna sprawa zalezy chyba czy jest jakis lepszy czy gorszy. Ja przez taki szpitalny mialam niezła historię jak bylam w ciąży.
    To dzialaj a czy musi byc 20mm to roznie jest reguły tez nie ma kiedy tobie peknie

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Ja osobiscie temp nie mierze ogladam bardziej śluz chodze na monit i sprawdzam szyjke.
    A aparaty usg to rozna sprawa zalezy chyba czy jest jakis lepszy czy gorszy. Ja przez taki szpitalny mialam niezła historię jak bylam w ciąży.
    To dzialaj a czy musi byc 20mm to roznie jest reguły tez nie ma kiedy tobie peknie
    Oby pękł i oby jajeczko było ..
    to niesamowicie trudne zajść w ciąże !!
    Nie wierzę aż jakim cudem zachodzą nastolatki przy pierwszym razie :) szok ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko82 trzymam kciuki :-)

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 13 lutego 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Oby pękł i oby jajeczko było ..
    to niesamowicie trudne zajść w ciąże !!
    Nie wierzę aż jakim cudem zachodzą nastolatki przy pierwszym razie :) szok ...

    Ja z córką tak zaszlam wystarczył tylko jeden raz. A teraz juz kilka miesiecy staran i nic

    Chyba dla tego tak jest ze moze latwiej sie zachodzi jak sie jest mlodym

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 13 lutego 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko trzymam bardzo kciuki :)

    Darinka za wizytę też :) który to już tc?

    W sumie to za wszystkie owocne starania :D Normalnie się cieszę jakbym miała z Wami testować :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2018, 19:07

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • magdzi Ekspertka
    Postów: 173 83

    Wysłany: 13 lutego 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedokoncaidealna wielkie gratulacje!!Rośnijcie zdrowo i spokojnie:)
    Ciasteczko82 trzymam kciuki!!!

    U mnie dopiero 4 dc więc do starań jeszcze chwila ;)

    atdc2n0adheyq10q.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 13 lutego 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh... dziewczyny to czekanie jest dobijajace. Najpierw czekamy czy pęcherzyki są później czy owu jest pozniej na testowanie albo na @ i tak w koło.
    Bardzo męczące

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Darinka Ekspertka
    Postów: 215 121

    Wysłany: 13 lutego 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Ciasteczko trzymam bardzo kciuki :)

    Darinka za wizytę też :) który to już tc?

    W sumie to za wszystkie owocne starania :D Normalnie się cieszę jakbym miała z Wami testować :D

    Jak wpisuje w tych kalkulatorach internetowych to mi pokazuje 5 tydzień. Troche mało obeznana jestem w temacie;) jutro może mi coś lekarz mądrego powie :)

    34bw2n0a9897alzf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Eh... dziewczyny to czekanie jest dobijajace. Najpierw czekamy czy pęcherzyki są później czy owu jest pozniej na testowanie albo na @ i tak w koło.
    Bardzo męczące
    Ooo tak - stresujące też... i weź tu wyluzuj :) fikcja :)

    Ok - już uciekam / off ;)
    Buziaki kochane

  • jagoda229 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 13 lutego 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam tak poprzedni miesiać chyba dla mnie najgorsze jest wypatrywanie jakiś objawów czy się udało a potem @ i zawód jest.choć teraz miałam wyjątkowo krótki okres co też mnie zastanawia. Nic ja w 13 dniu cyklu mam wizytę u gina to ją wykorzystam najlepiej jak się da.
    ciasteczko miłego tworzenia maluszka :)
    magdzi u mnie 6dc a ilu dniowe ty masz cykle?

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ