X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Darinka Ekspertka
    Postów: 215 121

    Wysłany: 4 lutego 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle regularne. Poczekam na @ do 8 lutego i sie zapiszę, chyba tak do 13dc cyklu by trzeba było się wybrać

    34bw2n0a9897alzf.png
  • Darinka Ekspertka
    Postów: 215 121

    Wysłany: 4 lutego 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    яóżσωє ѕłσń¢є wrote:
    a powiedzcie mi monitoring może zrobić każdy ginekolog który posiada sprzęt w gabinecie czy odsyła do innego lekarza?
    Tak, robi usg sprawdza czy jest pęcherzyk dominujący, czy osiąga odpowiednią wielkośc, a na kolejnej wizycie czy taki pęcherzyk pękł, bo czasami tutaj jest problem. Wtedy nie dochodzi do owulacji.

    34bw2n0a9897alzf.png
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 4 lutego 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki dzięki za odpowiedź :) Jeeeejku jak wy dużo wiecie :d ja jestem zielona w tym temacie :D Znam kalendarzyk i zwiastuny dni płodnych ale tematy medycyny są dla mnie obce :)

  • Darinka Ekspertka
    Postów: 215 121

    Wysłany: 4 lutego 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jeszcze zielona, dopiero sie "wdrażam" ;)

    34bw2n0a9897alzf.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 4 lutego 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darinka wrote:
    Cykle regularne. Poczekam na @ do 8 lutego i sie zapiszę, chyba tak do 13dc cyklu by trzeba było się wybrać

    Najlepiej miedzy 10 a 13 dc bo wtedy widac czy sa jakies pecherzyki i ewentualnie moze ci zlecic zastrzyk na pekniecie

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 4 lutego 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    яóżσωє ѕłσń¢є wrote:
    oki dzięki za odpowiedź :) Jeeeejku jak wy dużo wiecie :d ja jestem zielona w tym temacie :D Znam kalendarzyk i zwiastuny dni płodnych ale tematy medycyny są dla mnie obce :)


    Kazda sie uczy i mozemy miec calkiem inne problemy. Ja np mam pco

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 4 lutego 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem to właśnie najlepiej wymieniać się doświadczeniami :) ja nie mam ich zbyt wiele no chyba że te złe ;/

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 4 lutego 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    яóżσωє ѕłσń¢є wrote:
    Z tego co wiem to właśnie najlepiej wymieniać się doświadczeniami :) ja nie mam ich zbyt wiele no chyba że te złe ;/


    Ja tez caly czas proboje i nic nie wychodzi a mi juz latka leca

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 4 lutego 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najgorsza jest ta niepewność i niewiedza dlaczego to jeszcze nie ten czas.

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 4 lutego 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. I kazdy miesiac to rozczarowanie i czekanie do nasteplego cyklu liczenie dni obserwacja to strasznie męczące. A ty naprawde poszukaj dobrego lekarza co sie zainteresuje i zechce ci pomoc bo 2 lata staran bez efektu to dlugo. Niby jestes mloda ale to nie znaczy ze nie mozesz miec problemu. A to moze byc nawet nic takiego moze odrobine ingerencji lekarskiej i sie ułoży.

    Ja ide do mojego gin w piatek popatrzec czy mi jakis pecherzyk urósł

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 4 lutego 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie ja nie czuję już takiego parcia na testy nie szukam juz objawów za dużo z tego powodu cierpiałam :) teraz okres spóźnia się ok 2 tygodni cykle mam 26/30 dniowe mam 44 dzień cyklu ale nie czuję kompletnie nic prócz kłucia w dole brzucha.
    Mam zamiar w przyszłym tygodniu już mieć ustaloną wizytę no zobaczymy.

    Jeszcze trudniej jest jak się słucha w rodzinie że się powiększa o kilka dzieciaczków, a u Ciebie dalej nic...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2018, 21:30

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 4 lutego 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    яóżσωє ѕłσń¢є wrote:
    W sumie ja nie czuję już takiego parcia na testy nie szukam juz objawów za dużo z tego powodu cierpiałam :) teraz okres spóźnia się ok 2 tygodni cykle mam 26/30 dniowe mam 44 dzień cyklu ale nie czuję kompletnie nic prócz kłucia w dole brzucha.
    Mam zamiar w przyszłym tygodniu już mieć ustaloną wizytę no zobaczymy.


    I nie zrobilas jeszcze testu moze juz jestes w ciąży

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 4 lutego 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    I nie zrobilas jeszcze testu moze juz jestes w ciąży
    Nie sądzę. Kobieta podobno to czuje a ja nie czuję. Czekam cierpliwie na czerwoną falę, pewnie z powodu torbieli coś się poprzestawiało

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 4 lutego 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak moze byc ale ja i tak bym zrobila. A twoj mąż sie badal bo moze to on ma problem nie ty

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 4 lutego 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nie. Nie chcę dopuścić do siebie myśli że to po jego stronie może leżeć problem. myśle że to u mnie coś nie gra.

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 4 lutego 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnie moze byc. Najpierw zrob porzadek z torbiela to i tak chwilke potrwa. Pewnie dostaniesz tabletki na wchloniecie

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 4 lutego 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Różnie moze byc. Najpierw zrob porzadek z torbiela to i tak chwilke potrwa. Pewnie dostaniesz tabletki na wchloniecie
    No mam nadzieję że w miarę szybko ją ogarną bo nie mam zamiaru się z nią użerać

  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 5 lutego 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) Życzę miłego dnia :)

  • Darinka Ekspertka
    Postów: 215 121

    Wysłany: 5 lutego 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello, ja w pracy, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce ;) wogóle mam wrażenie, że tak delikatnie kręci mi się w głowie, takie leciutkie zawroty. Chyba sobie już wkręcam :/ planowana @ na 8, to chyba za szybko na zawroty głowy... oj co ta psychika potrafi zdziałać ;) milego dnia dziewczyny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2018, 12:06

    34bw2n0a9897alzf.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 5 lutego 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja tez w pracy a tak mi sie dziś nic nie chce. W koncu poniedzialek.


    Najgorsze jest to czekanie. Ja to juzj bym zrobila test. Jestem bardzo niecierpliwa

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ